WEEK-END SPORTIV LA TV | 29 octombrie 2010

WEEK-END SPORTIV LA TV | 29 octombrie 2010

Vineri
l15.00: Handbal feminin, Trofeul Carpaţi, POLONIA – UCRAINA; 17.00, ROMÂNIA – MACEDONIA, la Digi Sport.
l17.00 ºi 18.55: Tenis, Turneul Campioanelor la Doha, la Eurosport.
l18.00: Fotbal, Liga a 2-a, CEAHLÃUL – CF BRÃILA, la Dolce Sport.
l18.30: Fotbal, FC VASLUI – VICTORIA BRÃNEªTI, la GSP TV.
l19.00: Box, Liga Europei Centrale, la TVR 3.
l20.30: Fotbal, DINAMO – GAZ METAN MEDIAŞ, la Antena 1.
l21.30: Lupte, Local Kombat la Sarajevo, la Sport.ro.
l21.45: Fotbal, Italia, GENOA – INTER MILANO, la Digi Sport.
l23.15: Fotbal, Portugalia, BENFICA – PACOS FERREIRA, la Dolce Sport.
Sâmbãtã
l8.00: Rugby, Final Four, NOUA ZEELANDÃ – PAPUA NOUA GUINEE, la Sport Klub.
l11.00: Volei masculin, STEAUA – SCMU CRAIOVA, la Digi Sport Plus.
l14.00: Fotbal, Scoţia, ST JOHNSTONE – CELTIC, la Sport 1.
l15.00: Fotbal, OŢELUL GALAÞI – CFR CLUJ, la Digi Sport.
l15.00: Handbal feminin, Trofeul Carpaþi, MACEDONIA – UCRAINA; 17.00, ROMÂNIA – POLONIA, la Digi Sport.
l15.00 ºi 21.30: Snooker, Mastersul de la Londra, la Eurosport.
l17.00: Fotbal, Anglia, BLACKBURN ROVERS – CHELSEA; 19.30: MANCHESER UNITED – TOTTENHAM, la Digi Sport Plus.
l17.30: Tenis, Turneul Campioanelor la Doha, la Eurosport.
l18.00: Baschet masculin, CS OTOPENI – CSM BUCUREŞTI, la TVR 3.
l19.00: Fotbal, Italia, AS ROMA – LECCE, la Digi Sport.
l19.00: Rugby, Cupa României, STEAUA – DINAMO, la GSP TV.
l21.00: Fotbal, Spania, HERCULES – REAL MADRID; 23.00, CF BARCELONA – SEVILLA, la Digi Sport.
l21.00: Fotbal, Brazilia, INTERNACIONAL – SANTOS, la Sport Klub.
l21.45: Fotbal, Italia, AC MILAN – JUVENTUS TORINO, la Digi Sport Plus.
l21.45: Fotbal, Olanda, PSV EINDHOVEN – TWENTE, la Sport 1.
l23.15: Fotbal, Portugalia, ACADEMICA – FC PORTO, la Dolce Sport.
Duminicã
l10.30: Handbal feminin, Trofeul Carpaţi, MACEDONIA – POLONIA; 13.00, ROMÂNIA – UCRAINA, la Digi Sport.
l11.00: Motocliclism, MP al Portugaliei, cursele, la Digi Sport Plus.
l11.00: Rugby, Final Four, AUSTRALIA – ANGLIA, la Sport Klub.
l12.00: Fotbal, Liga a 2-a, VIITORUL CONSTANŢA – SÃGEATA NÃVODARI, la Dolce Sport.
l14.45: Fotbal, Scoþia, HEARTS – KILMARNOCK, la Sport Klub.
l15.00: Fotbal, FCM TG MUREŞ – SPORTUL STUDENŢESC, la GSP TV.
l15.00 ºi 21.30: Snooker, Mastersul de la Londra, la Eurosport.
l16.00: Fotbal, Italia, BRESCIA – NAPOLI, la Digi Sport.
l16.30: Fotbal, Belgia, FC BRUGGE – STANDARD LIEGE; 19.00, GENK – ANDERLECHT, la Sport Klub.
l17.30: Tenis, Turneul Campioanelor la Doha, la Eurosport.
l18.00: Handbal masculin, preliminarii CE 2012, ROMÂNIA – SPANIA, la Digi Sport.
l18.00: Baschet masculin, GAZ METAN MEDIAŞ – BC PITEŞTI, la TVR 3.
l18.30: Fotbal, Ungaria, UJPEST – PAKS, la Sport 1.
l19.30: Fotbal, GLORIA BISTRIŢA – STEAUA, la Digi Sport.
l20.00: Fotbal, Spania, ATLETICO MADRID – ALMERIA, la Digi Sport Plus.
l21.30: Fotbal, FC BRAŞOV – FC TIMIŞOARA, la Digi Sport.
l21.45: Fotbal, Italia, CATANIA – FIORENTINA, la Digi Sport Plus.

Email: stiri@ziarulunirea.ro
Tel: 0258.811.419

Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implică acceptarea lor. Acceptă Mai mult...