Rămâi conectat

Sport

SPORT LA TV DE PAŞTE

Redactia Ziarului Unirea

Publicat

în

Corneliu Mureșan - Locale 2024

Vineri
l15.30: Rugby, DINAMO – CSM BAIA MARE, la GSP TV.
l16.30: Fotbal, Liga a 2-a, SĂGEATA NĂVODARI – FC SNAGOV, la Dolce Sport.
l17.00: Fotbal, SPORTUL STUDENŢESC – PANDURII TG JIU, la GSP TV.
l19.15: Fotbal, Anglia, liga a 2-a, NOTTINGHAM – LEICESTER; 21.45, LEEDS – READING, la Sport 1.
l20.00: Fotbal, ASTRA PLOIEŞTI – RAPID, la Digi Sport.
Sâmbătă
l11.00: Rugby, FARUL – STEAUA, la GSP TV.
l12.00: Fotbal, Liga a 2-a, PETROLUL PLOIEŞTI – POLI IAŞI, la Dolce Sport.
l12.00: Fotbal, VICTORIA BRĂNEŞTI – „U” CLUJ, la GSP TV.
l13.30: Fotbal, Italia, AS ROMA – CHEVO, la Digi Sport Plus.
l14.00: Fotbal, CFR CLUJ – FC VASLUI, la Antena 1.
l14.45: Fotbal, Anglia, MANCHESTER UNITED – EVERTON, la Digi Sport.
l14.45: Fotbal, Anglia, liga a 2-a, CARDIFF – QPR, la Sport 1.
l16.00: Fotbal, Italia, CAGLIARI – FIORENTINA, la Digi Sport Plus.
l16.30: Fotbal, Germania, FRANKFURT – BAYERN MÜNCHEN; 19.30, MÖNCHENGLADBACH – DORTMUND, la Eurosport 2.
l17.00: Fotbal, FC TIMIŞOARA – FCM TG MUREŞ, la Digi Sport.
l17.00: Fotbal, Ucraina, ŞAHTIOR DONEŢK – METALIST HARKOV, la Dolce Sport.
l18.15: Fotbal, Liga Monicomp, VASAS – DEBRECEN, la Sport 1.
l19.00: Fotbal, Spania, VALENCIA – REAL MADRID; 21.00, CF BARCELONA – OSASUNA, la Digi Sport.
l20.00: Fotbal, Italia, BRESCIA – AC MILAN, la Digi Sport.
l21.45: Fotbal, Cupa Ligii Franţei, MARSEILLE – MONTPELLIER, la Dolce Sport 2.
l21.45: Fotbal, Italia, JUVENTUS TORINO – CATANIA, la Digi Sport Plus.
l21.45: Fotbal, Spania, BILBAO – SOCIEDAD, la Digi Sport.
Duminică
l11.00: Ciclism, Turul Turciei, etapa 1, la Eurosport.
l14.30: Fotbal, Scoţia, RANGERS – CELTIC, la Sport 1.
l15.15: Ciclism, Clasica Liege-Bastogne-Liege, la Eurosport.
l16.00: Fotbal, GLORIA BISTRIŢA – OŢELUL GALAŢI, la GSP TV.
l16.00: Fotbal, Anglia, CHELSEA – WEST HAM, la Digi Sport.
l16.30: Fotbal, Germania, WOLFSBURG – FC KÖLN; 18.30, FC NÜRNBERG – MAINZ, la Eurosport 2.
l18.00: Fotbal, GAZ METAN MEDIAŞ – UNIREA URZICENI, la GSP TV.
l18.00: Fotbal, Anglia, BOLTON – ARSENAL, la Digi Sport.
l18.00 şi 21.30: Snooker, CM în Regatul Unit, etapa a 9-a, la Eurosport.
l18.30: Fotbal, Liga Monicomp, MTK – FERENCVAROS, la Sport 1.
l19.00: Fotbal, Belgia, LOKEREN – ANDERLECHT, play off, la Sport Klub.
l20.30: Fotbal, UNIV. CRAIOVA – FC BRAŞOV, la Digi Sport.
l20.30: Handbal, Liga Campionilor, BARCELONA – KIEL, la Digi Sport Plus.
l22.00: Fotbal, Spania, SEVILLA – VILLARREAL, la Digi Sport Plus.
Luni
l14.30: Ciclism, Turul Turciei, etapa a 2-a, la Eurosport.
l16.00 şi 18.00: Fotbal, Cupa Puskas-Suzuki, la Sport 1.
l16.30 şi 21.00: Snooker, CM în Regatul Unit, etapa a 10-a, la Eurosport.
l19.00: Fotbal, Belgia, BRUGGE – STANDARD LIEGE, play off, la Sport Klub.
l20.30: Fotbal, STEAUA – DINAMO, la Digi Sport.
l21.15: Fotbal, Germania, liga a 2-a, DUISBURG – HERTHA, la Eurosport 2.
l22.00: Fotbal, Anglia, BLACKBURN – MANCHESTER CITY, la Digi Sport Plus.


Secțiune Știri sub articolul principal

Urmăriți Ziarul Unirea și pe  GOOGLE ȘTIRI



Publicitate

Știri recente din categoria Sport

Sport

FOTO: Înotătorii LPS Alba Iulia la Naționale: Andrea Zsebe – 3 medalii de argint, ștafetele combinate – două medalii de bronz

Dan HENEGAR

Publicat

în

Înotătorii LPS Alba Iulia la Campionatele Naționale de seniori, tineret și juniori: Andrea Zsebe – 3 medalii de argint, ștafetele combinate – două medalii de bronz La Campionatul Național de seniori, tineret și juniori, înotătorii de la LPS Alba Iulia au reușit rezultate de apreciat, fiind adjudecate 5 medalii, toate în probele juniorilor II. Astfel, […]

Citește mai mult

Secțiune ȘTIRI RECENTE CATEGORII

Actualitate

Știrea Zilei

Curier Județean

Politică Administrație

Opinii Comentarii

Secțiune Articole Similare

Articole Similare

Copyright © 2004 - 2024 Ziarul Unirea