// ViewContent // Track key page views (ex: product page, landing page or article) fbq('track', 'ViewContent'); // Search // Track searches on your website (ex. product searches) fbq('track', 'Search');

REZULTATELE finale la Olimpiada de Limba franceză 2018, în Alba. Punctajele obținute de elevi după cumularea celor două probe

Inspectoratul Școlar Județean Alba a transmis rezultatele finale la olimpiada județeană de limba franceză, după cumularea celor două probe:

Nr.crt Elevul/Eleva Clasa TIP Nume/Prenume Profesor Unitatea de învățământ Localitatea Punctaj A „Punctaj
CO” Punctaj PO/IO „Punctaj
Proba B” „Punctaj
final” Nota finala Premiul
1 BARNA P. MARIA DANIELA 10 B ANDRONESCU RODICA/BADAU GEORGETA Colegiul Național HCC Alba Iulia ALBA IULIA 70.5 47.5 46 93.5 82 8.2 I
2 FLEȘERIU D. ROBERT 10 N CRIȘAN ALINA Colegiul Național HCC Alba Iulia ALBA IULIA 87.5 50 50 100 93.75 9.375 I
3 IORGA BIANCA ELENA 10 N ROMAN CARMEN COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR „MIHAI VITEAZUL” ALBA IULIA ALBA IULIA 92.75 42 50 92 92.375 9.2375 II
4 PETRUSE VOCHIŢA NADIA 10 N ROMAN CARMEN COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR „MIHAI VITEAZUL” ALBA IULIA ALBA IULIA 86.25 50 48 98 92.125 9.2125 III
5 GROZA D. DANIELA 10 N RUSU SOFICA Colegiul Național HCC Alba Iulia ALBA IULIA 77 45 44 89 83 8.3 M
6 BURSUC GEORGE 10 N DANCIU IOANA CNAI CÎMPENI CÎMPENI 77.25 42 44 86 81.625 8.1625 M
7 POPA CRISTIAN 10 N COSMA CORNELIA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV „FLORIN FLESERIU” SEBES 75.5 38 42 80 77.75 7.775 M
8 CUNTAN DENISA NICOLETA 10 N TODOR CORNELIA COLEGIUL NAȚIONAL „LUCIAN BLAGA”` SEBES 78.25 25 43 68 73.125 7.3125 M
9 NARIŢA ANAMARIA 10 N BODEA ROXANA CNAI CÎMPENI CÎMPENI 60.75 35 40 75 67.875 6.7875 M
10 PĂDUREAN LAVINIA 10 N MOLDOVAN CLAUDIA LICEUL „CORNELIU MEDREA’ ZLATNA 71.75 abs abs abs abs abs
11 Fornade Teodora Cristina 10 N Tolca Alina Liceul Dr. Lazar Chirila BAIA DE ARIEȘ 51.25 abs abs 0 abs abs
12 CHIRICA PAULA MARIA 10 N Cristea Roma Maria Liceul Teoretic Petru Maior, OCNA MURES 67.25 abs abs abs abs abs
13 ŢURCĂ ALEXANDRA 11 N LUPU LUCIA COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR „MIHAI VITEAZUL” ALBA IULIA ALBA IULIA 91.5 33 48 81 86.25 8.625 I
14 CIFFO M. ROBERTA 11 N CRIȘAN ALINA Colegiul Național HCC Alba Iulia ALBA IULIA 76.75 30 40 70 73.375 7.3375 II
15 Todea Petronela 11 N Oltean Florin Colegiul Naţional « I.M. Clain » Blaj BLAJ 76 26 41 67 71.5 7.15 III
16 POP ANDREEA 11 N BODEA ROXANA CNAI CÎMPENI CÎMPENI 78.5 18.5 44 62.5 70.5 7.05 M
17 IANCU ADELA NICOLETA 11 N TODOR CORNELIA COLEGIUL NAȚIONAL „LUCIAN BLAGA”` SEBES 64.75 26 45 71 67.875 6.7875 M
18 REVNIC ALEXANDRA 11 N BUSA ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD AIUD 67.25 abs abs abs abs abs
19 MIHON IOANA 11 N MATES ELENA CNAI Cimpeni CÎMPENI ABSENT abs abs abs abs abs
20 ION ROBERTA 12 N LUPU LUCIA COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR „MIHAI VITEAZUL” ALBA IULIA ALBA IULIA 79 50 49 99 89 8.9 I
21 CIOREA COSMINA 12 N BODEA ROXANA CNAI CÎMPENI CÎMPENI 66.5 abs abs abs abs abs

Email: stiri@ziarulunirea.ro
Tel: 0258.811.419

loading...