WEEK-END SPORTIV LA TV

TECHNOVA - Înlocuiește-ți centrala

Vineri
l14.00: Fotbal, OŢELUL GALAŢI – VICTORIA BRĂNEŞTI, la GSP TV.
l16.30: Fotbal, Liga a 2-a, CEAHLĂUL PIATRA NEAMŢ – SĂGEATA NĂVODARI, la Dolce Sport.
l16.30: Hochei, Challenge Cup, ROMÂNIA – CROAŢIA, la GSP TV.
l16.30: Hochei, Cupa Germaniei, ELVEŢIA – SLOVACIA; 20.15, GERMANIA – CANADA, la Sport 1.
l18.00: Handbal masculin, HC ODORHEI – BUCOVINA SUCEAVA, la Digi Sport.
l20.30: Fotbal, FC VASLUI – ASTRA PLOIEŞTI, la Digi Sport.
l22.15: Fotbal, Portugalia, NACIONAL – MARITIMO, la Dolce Sport.
Sâmbătă
l11.00: Schi alpin, CM la Levi, feminin, slalom, manşa întâi; 14.00, manşa a 2-a, la Eurosport.
l11.00: Volei masculin, STEAUA – TOMIS CONSTANŢA, la Digi Sport.
l14.00: Fotbal, „U” CLUJ – PANDURII TG JIU, la GSP TV.
l14.00: Volei feminin, DINAMO – TOMIS CONSTANŢA, la Digi Sport.
l14.45: Fotbal, Anglia, ASTON VILLA – MANCHESTER UNITED, la Digi Sport.
l14.55: Automobilism, Formula 1, MP al oraşului Abu Dhabi, calificări, la TVR 1.
l15.00: Tenis, Liga Campionilor la Paris, semifinale, la Sport.ro.
l16.30: Rugby, meci test, ANGLIA – AUSTRALIA, la Sport 1.
l16.30: Rugby, ŢARA GALILOR – AFRICA DE SUD, la Dolce Sport.
l17.00: Fotbal, UNIREA URZICENI – PANDURII TG JIU, la Digi Sport.
l17.00: Fotbal, Anglia, MANCHESTER CITY – BIRMINGHAM, la Digi Sport Plus.
l18.00: Baschet masculin, CSM ORADEA – ENERGIA ROVINARI, la TVR 3.
l19.00: Fotbal, FC BRAŞOV – SPORTUL STUDENŢESC, la GSP TV.
l19.00: Fotbal, Italia, FIORENTINA – CESENA, la Digi Sport.
l20.00: Rugby, baraj CM 2011, URUGUAY – ROMÂNIA, la GSP TV.
l20.00: Fotbal, Franţa, MARSEILLE – LENS, la Digi Sport Plus.
l20.45: Fotbal, Olanda, PSV EINDHOVEN – EXCELSIOR, la Sport 1.
l21.45: Fotbal, Italia, JUVENTUS TORINO – AS ROMA, la Digi Sport.
l22.00: Fotbal, Belgia, BEERSCHOT – STANDARD LIEGE, la Sport Klub.
l23.00: Fotbal, Spania, CF BARCELONA – VILLARREAL, la Digi Sport Plus.
l23.15: Fotbal, Portugalia, ACADEMICA – SPORTING LISABONA, la Dolce Sport.
l23.45: Box profesionist,  HAYE – HARRISON, meci pentru titlul mondial la categoria grea, la Pro TV.
Duminică
l11.00: Schi alpin, CM la Levi, masculin, slalom, manşa întâi; 14.00, manşa a 2-a, la Eurosport.
l12.00: Fotbal, Liga a 2-a, VIITORUL CONSTANŢA – CONCORDIA CHIAJNA, la Dolce Sport.
l13.30: Fotbal, Italia, LAZIO – NAPOLI; 16.00, SAMPDORIA – VERONA, la Digi Sport Plus.
l14.00: Fotbal, FCM TG MUREŞ – RAPID, la Digi Sport.
l14.55: Automobilism, Formula 1, MP al oraşului Abu Dhabi, cursa, la TVR 1.
l16.00: Fotbal, Anglia, EVERTON – ARSENAL, la Digi Sport.
l16.00: Tenis, Liga Campionilor la Paris, finala, la Sport.ro.
l17.00: Fotbal, STEAUA – GAZ METAN MEDIAŞ, la Antena 1.
l18.00: Handbal feminin, Liga Campionilor, OLTCHIM RM VÂLCEA – RANDERS, la Sport.ro.
l18.00: Fotbal, Anglia, CHELSEA – SUNDERLAND, la Digi Sport Plus.
l18.00: Baschet masculin, CSU SIBIU – ELBA TIMIŞOARA, la TVR 3.
l19.00: Fotbal, Belgia, GENT – ANDERLECHT, la Sport Klub.
l19.45: Fotbal, DINAMO – UNIVERSITATEA CRAIOVA, la Digi Sport Plus.
l20.00: Fotbal, Spania, GIJON – REAL MADRID, la Digi Sport Plus.
l20.15: Fotbal, Portugalia, BENFICA LISABONA – NAVAL, la Dolce Sport.
l21.00: Fotbal, Brazilia, VASCO DA GAMA – SAO PAULO; 23.30, FLUMINENSE – GOIAS, la Sport Klub.
l21.45: Fotbal, Italia, INTER MILANO – AC MILAN, la Digi Sport.

ELIT

Email: stiri@ziarulunirea.ro
Tel: 0258.811.419

1 comentariu

adi.c 12 noiembrie 2010 at 9:34

Sorry, am gresit ora: astazi, cu incepere de la ora 14.00 vom transmite in format LIVE-TEXT pe http://www.sportulsalajean.ro rezumatul pardidei dintre Unirea Alba Iulia si FC Silvania, din cadrul Seriei Vest a Ligii a II-a

Comentariile sunt oprite