Mircea Hava: Unii sunt ca soldaţii japonezi – războiul s-a terminat dar ei au rămas în tranşee

Interviu exclusiv în ediţia tipărită a ziarului Unirea, de joi, 5 iulie.

Vezi despre ce politician este vorba!

Email: stiri@ziarulunirea.ro
Tel: 0258.811.419

11 Comentarii

pp 4 iulie 2012 at 17:09

Colonele, Tic Tac Tic Tac ! Ai grija mare Tic Tac Tic Tac…

Cristina 4 iulie 2012 at 17:10

Hava, Dumitrel si Elis Pavaje cancerul Romaniei

MIRCEA TRIFU 4 iulie 2012 at 17:16

Am vorbit cu D-l ANTONESCU.Nu-l intereseaza propunerea ta sa mergi la P.N.L.A zis sa-ti spun ca nu a fost nimeni din birou de acord.Ziceau ca nu prea prezinti incredere si strici imaginea partidului.SORY.D-l ATANASIU a facut tot ce se poate dar ASTA E.

Dorin 4 iulie 2012 at 20:17

Dupa ce ca scri prostii , mai scri si prost :)Ce scoala lui peste ai facut , daca ai facut , ca nu sti sa scri SORRY ? Pana mai ieri ii sustineai pe Atanasiu , Roman si Albani , iar acum te dezici de ei ? Mare comic mai esti !

xxyyzzz 4 iulie 2012 at 21:13

marele comic esti tu, dorine, ciinele de paza al pdl-ului
Nu alegatorii s-au dezi de Atanasiu ci Atanasiu s-a dezis de alegatori
Asta daca inbtelegi nuanta….

Colonelul 4 iulie 2012 at 17:38

Draga colega ca sa devi un colonel intr-adevar instruit trebuie sa executi o sedinta de galop cu iapa Corintului de la Restaurantul Medieval pana la DNA si … uite asa …

xxyyzzz 4 iulie 2012 at 17:46

mai bine sa intre in transeele DNA-ului 🙂

Horatiu 4 iulie 2012 at 22:07

Dorine, macar domnul Trifu nu stie engleza, dar la tine e mai grav, nu cunosti limba romana…”scri”? E un cuvant nou, marca EBA? :)))))))))))))))))))

????? 5 iulie 2012 at 12:23

Pt. Cristina; Elis Pavaje a fost sponsorul lui Potor in campania electorala. Nu stiu de unde atata ura pt. Dumitrel si Hava. Cred ca esti din familia contracandidatilor care au pierdut si te cirozezi acum. Sa dea dumnezeu ca ce face hava si dumitrel sa fie ce-i mai rai din tara ca atunci ajungem sa traim ca-n Danemarca. Apropos, ce ai facut tu pt. orasul Alba Iulia ca sa meriti sa-ti dai cu parerea?

Costel* 5 iulie 2012 at 15:31

Sigur doamna Cristina nu a facut mare branza pentru orasul Alba Iulia dar Hava si Dumitrel au facut in 16 si respectiv in 8 ani de cand conduc municipiul si judetul mai multe locuri de munca de cat a facut George W Bush in SUA in mandatul sau. Chiar acum vre 2 ore cand am trecut prin fata Primarie Alba Iuliei un agajat al institutiei distribuia trecatorilor locuri de munca dintr-o plasa verde pe care scria PDL cu maro.

pascu 5 iulie 2012 at 12:50

Dorine invata sa ,,scrii,, corect (in acest caz sa scrii se scrie cu doi ,,i,,) ai facut trei greseli de clasa a patra,intr-o exprimare de doi lei !