LISTA cu preşedinţii și locțiitorii birourilor electorale ale secţiilor de votare din Alba la ALEGERILE EUROPARLAMENTARE 2019 și REFERENDUM

LISTA cu preşedinţii și locțiitorii birourilor electorale ale secţiilor de votare din Alba la ALEGERILE EUROPARLAMENTARE 2019 și REFERENDUM.

În data de 12 mai 2019  a avut loc tragerea la sorți computerizată prin care Autoritatea Electorală Permanentă (AEP) anunță că au fost desemnați președinții birourilor electorale ale secțiilor de votare și locțiitorii acestora.

Lista cu persoanele desemnate în funcţiile de preşedinţi respectiv locţiitori ai preşedinţilor la birourile electorale ale secţiilor de votare din Alba.

Nr. crt.  UAT       Nr Secţie              Instituţia              Funcţia Nume   Prenume

1              MUNICIPIUL ALBA IULIA 1             Centrul de zi pentru persoane vârstnice Preşedinte          CUNŢAN              IOAN OVIDIU

2              MUNICIPIUL ALBA IULIA 1              Centrul de zi pentru persoane vârstnice Locțiitor                COVACIU-NICULEASǍ                SIMONA-ADELINA

3              MUNICIPIUL ALBA IULIA 2             Şcoala gimnazialǎ „Vasile Goldiş”              Preşedinte          COMAN                MARIA-EUGENIA

4              MUNICIPIUL ALBA IULIA                2              Şcoala gimnazialǎ „Vasile Goldiş”              Locțiitor                BUCUR IOAN

5              MUNICIPIUL ALBA IULIA 3              Şcoala gimnazialǎ „Vasile Goldiş”              Preşedinte          TOMA   ANA-MARIA

6              MUNICIPIUL ALBA IULIA 3              Şcoala gimnazialǎ „Vasile Goldiş”              Locțiitor                TÎRZIU   DANA-ELENA

7              MUNICIPIUL ALBA IULIA 4             Şcoalǎ gimnazialǎ „Avram Iancu”               Preşedinte          MANOLACHE     RADU ADRIAN

8              MUNICIPIUL ALBA IULIA 4             Şcoalǎ gimnazialǎ „Avram Iancu”               Locțiitor                MANOLACHE                LILIANA-DANIELA

9              MUNICIPIUL ALBA IULIA 5             Şcoalǎ gimnazialǎ „Avram Iancu”               Preşedinte          PUŞCAŞ NICOLETA-CLAUDIA

10           MUNICIPIUL ALBA IULIA 5             Şcoalǎ gimnazialǎ „Avram Iancu”               Locțiitor                RUSU    ROMANA-MARIA

11           MUNICIPIUL ALBA IULIA 6             Casa de culturǎ a studenIilor       Preşedinte          POPA    ANDREEA

12           MUNICIPIUL ALBA IULIA 6             Casa de culturǎ a studenIilor       Locțiitor                AVRAM ILEANA-MARIA

13           MUNICIPIUL ALBA IULIA 7             Colegiul Economic”Dionisie Pop Marțian”              Preşedinte

MOGA  ANDREI-FLORIN

14           MUNICIPIUL ALBA IULIA 7             Colegiul Economic ”Dionisie Pop Marțian”             Locțiitor

NICULA IOANA-VALENTINA

15           MUNICIPIUL ALBA IULIA                8              Colegiul NaIional „Horea Cloşca şi Crişan”              Preşedinte                CRIŞAN GABRIELA

16           MUNICIPIUL ALBA IULIA 8             Colegiul NaIional „Horea Cloşca şi Crişan”              Locțiitor                VASIU                DOINA

17           MUNICIPIUL ALBA IULIA 9             Colegiul NaIional „Horea Cloşca şi Crişan”              Preşedinte          GRǍDINARIU                RALUCA-ELENA

18           MUNICIPIUL ALBA IULIA 9             Colegiul NaIional „Horea Cloşca şi Crişan”              Locțiitor                SIMA                CǍTǍLIN

19           MUNICIPIUL ALBA IULIA 10          Colegiul NaIional „Horea Cloşca şi Crişan”              Preşedinte          DINU                IOANA-RALUCA

20           MUNICIPIUL ALBA IULIA 10          Colegiul NaIional „Horea Cloşca şi Crişan”              Locțiitor                MOLDOVAN                ROXANA-ADINA

21           MUNICIPIUL ALBA IULIA 11          Colegiul NaIional „Horea Cloşca şi Crişan”              Preşedinte          BUZURǍ                RALUCA-LOREDANA

22           MUNICIPIUL ALBA IULIA                11           Colegiul NaIional „Horea Cloşca şi Crişan”              Locțiitor                RUSU                CǍTǍLINA-GABRIELA

23           MUNICIPIUL ALBA IULIA 12          COLEGIUL TEHNIC „APULUM”     Preşedinte          JURCA   CLAUDIU MIHAI

24           MUNICIPIUL ALBA IULIA 12          COLEGIUL TEHNIC „APULUM”     Locțiitor                VǍCARIU             CAMELIA-MARIA

25           MUNICIPIUL ALBA IULIA 13          Colegiul Tehnic „Apulum”             Preşedinte          BARBU  GEORGE

26           MUNICIPIUL ALBA IULIA 13          Colegiul Tehnic „Apulum”             Locțiitor                CRIŞAN GHEORGHE

27           MUNICIPIUL ALBA IULIA 14          Colegiul Tehnic „Apulum”             Preşedinte          PITACǍ OCTAVIAN

28           MUNICIPIUL ALBA IULIA 14          Colegiul Tehnic „Apulum”             Locțiitor                VLONGA              DRAGOMIR

29           MUNICIPIUL ALBA IULIA 15          Grǎdinița cu program prelungit nr.9         Preşedinte          MOLDOVAN                MARIANA

30           MUNICIPIUL ALBA IULIA 15           Grǎdinița cu program prelungit nr.9         Locțiitor                BOTA     ADRIAN-FLORIN

31           MUNICIPIUL ALBA IULIA 16          Seminarul Teologic Ortodox „Sfântul Simion Ştefan“        Preşedinte         SABO                IOAN

32           MUNICIPIUL ALBA IULIA 16          Seminarul Teologic Ortodox „Sfântul Simion Ştefan“        Locțiitor                CARNAŢ               CAMELIA-MARINA

33           MUNICIPIUL ALBA IULIA 17          Şcoala gimnazialǎ „Ion Agârbiceanu”       Preşedinte          PETREA CAMELIA-MARIA

34           MUNICIPIUL ALBA IULIA 17          Şcoala gimnazialǎ „Ion Agârbiceanu”       Locțiitor                ONACǍ ELENA

35           MUNICIPIUL ALBA IULIA 18           Şcoala gimnazialǎ „Ion Agârbiceanu”       Preşedinte MÂNDROC   IOAN-OVIDIU

36           MUNICIPIUL ALBA IULIA 18           Şcoala gimnazialǎ „Ion Agârbiceanu”       Locțiitor                TOTOIAN                MONICA-IULIA

37           MUNICIPIUL ALBA IULIA 19           Grǎdinița cu program prelungit nr.11       Preşedinte          GABRA PAULA-RAMONA

38           MUNICIPIUL ALBA IULIA 19           Grǎdinița cu program prelungit nr.11       Locțiitor                MOCAN                ANGELICA-ELISABETA

39           MUNICIPIUL ALBA IULIA 20           Grǎdinița cu program prelungit step by step nr.12 Preşedinte      BADIU                ALINA-MARIA

40           MUNICIPIUL ALBA IULIA 20          Grǎdinița cu program prelungit step by step nr.12              Locțiitor                HONDOLA           LILIANA-DORINA

41           MUNICIPIUL ALBA IULIA 21          Grǎdinița cu program prelungit step by step nr.12              Preşedinte                CRǍCIUN             AURICA TINUŢA

42           MUNICIPIUL ALBA IULIA 21          Grǎdinița cu program prelungit step by step nr.12              Locțiitor                CORDON              DELIA-CRISTINA

43           MUNICIPIUL ALBA IULIA                22           Şcoala gimnazialǎ „Mihai Eminescu”        Preşedinte          MANIU                CRISTINA

44           MUNICIPIUL ALBA IULIA                22           Şcoala gimnazialǎ „Mihai Eminescu”        Locțiitor                DAVID                ANTOANETA-EUGENIA

45           MUNICIPIUL ALBA IULIA 23          Şcoala gimnazialǎ „Mihai Eminescu”        Preşedinte          VǍRǍREAN                ALINA-VASILICA

46           MUNICIPIUL ALBA IULIA                23           Şcoala gimnazialǎ „Mihai Eminescu”        Locțiitor                MARINCAŞ                MARIOARA

47           MUNICIPIUL ALBA IULIA 24          Grǎdinița cu program prelungit nr.13       Preşedinte          SǍTMǍREAN                CRISTINA-MARIANA

48           MUNICIPIUL ALBA IULIA 24          Grǎdinița cu program prelungit nr.13       Locțiitor                MOLDOVAN                MARIANA

49           MUNICIPIUL ALBA IULIA 25          Grǎdinița cu program prelungit nr.13       Preşedinte          CRISTEA                FLORENTINA- CRISTINA

50           MUNICIPIUL ALBA IULIA 25          Grǎdinița cu program prelungit nr.13       Locțiitor                CORŢ     MARIANA

51           MUNICIPIUL ALBA IULIA 26          Liceul cu program sportiv             Preşedinte          MATEIU               IONELA-NICOLETA

52           MUNICIPIUL ALBA IULIA 26          Liceul cu program sportiv             Locțiitor                MOLODEŢ           VALERIA

53           MUNICIPIUL ALBA IULIA 27          Liceul cu program sportiv             Preşedinte          BENGA ANGELA-LOREDANA

54           MUNICIPIUL ALBA IULIA 27          Liceul cu program sportiv             Locțiitor                MǍNICǍ              CIPRIANA-ANDREEA

55           MUNICIPIUL ALBA IULIA 28          Liceul cu program sportiv             Preşedinte          AVRAM ELENA-GABRIELA

56           MUNICIPIUL ALBA IULIA 28          Liceul cu program sportiv             Locțiitor                MOGA  TEODOR

57           MUNICIPIUL ALBA IULIA 29          Liceul cu program sportiv             Preşedinte          NEGRUŢ               MARCELA-VERONICA

58           MUNICIPIUL ALBA IULIA 29          Liceul cu program sportiv             Locțiitor                UDREA  TUDOR-IONUŢ

59           MUNICIPIUL ALBA IULIA 30          Bazin Olimpic     Preşedinte          RUSU    ANGELA

60           MUNICIPIUL ALBA IULIA 30          Bazin Olimpic     Locțiitor                SǍSǍRMAN        IOANA-MARIA

61           MUNICIPIUL ALBA IULIA 31          Bazin Olimpic     Preşedinte          VǍRǍREAN         MARIA

62           MUNICIPIUL ALBA IULIA 31          Bazin Olimpic     LocțIiitor              SAVU    MARINELA

63           MUNICIPIUL ALBA IULIA 32          Stadion municipal „Cetate”          Preşedinte          RADU    ADRIAN

64           MUNICIPIUL ALBA IULIA 32          Stadion municipal „Cetate”          Locțiitor                ILEA       MARIA-MONICA

65           MUNICIPIUL ALBA IULIA 33          Gradinita cu program normal nr. 10          Preşedinte          SECǍREANU                SMARANDA-DELIA

66           MUNICIPIUL ALBA IULIA 33          Gradinita cu program normal nr. 10          Locțiitor                RUSAN VICTORIA-MIHAELA

67           MUNICIPIUL ALBA IULIA 34          Grǎdinița cu program normal nr. 10          Preşedinte          SǍSǍRMAN        IOAN-MARIUS

68           MUNICIPIUL ALBA IULIA 34           Grǎdinița cu program normal nr. 10          Locțiitor                VASILE  DANIEL

69           MUNICIPIUL ALBA IULIA 35          Colegiul Tehnic „Dorin Pavel” Scoala generala nr. 9 Preşedinte

MÎNZǍLEANU    GEORGETA-MANUELA

70           MUNICIPIUL ALBA IULIA 35          Colegiul Tehnic „Dorin Pavel” Scoala generala nr. 9            Locțiitor                GIUREA DIANA-CECILIA

71           MUNICIPIUL ALBA IULIA 36          Colegiul Tehnic „Dorin Pavel”      Preşedinte          CEUCA  IOANA-RODICA

72           MUNICIPIUL ALBA IULIA 36          Colegiul Tehnic „Dorin Pavel”      Locțiitor                MARIN GHEORGHE-FLORIN

73           MUNICIPIUL ALBA IULIA 37          Grǎdinița cu program prelungit nr.16       Preşedinte          DURBACǍ                RAMONA

74           MUNICIPIUL ALBA IULIA 37          Grǎdinița cu program prelungit nr.16       Locțiitor                PORUŢ  NELIA-CLAUDIA

75           MUNICIPIUL ALBA IULIA 38          Colegiul Tehnic „Alexandru Domsa”         Preşedinte BOUNEGRU ANA-MARIA

76           MUNICIPIUL ALBA IULIA 38          Colegiul Tehnic „Alexandru Domsa”         Locțiitor ŞANDRU             MIHAI-HORIA

77           MUNICIPIUL ALBA IULIA 39          Colegiul Tehnic „Alexandru Domsa”         Preşedinte          SOÓS     ANA-MARIA

78           MUNICIPIUL ALBA IULIA 39          Colegiul Tehnic „Alexandru Domsa”         Locțiitor                DANCIU CAMELIA-ELENA

79           MUNICIPIUL ALBA IULIA 40          Colegiul Tehnic „Alexandru Domsa”         Preşedinte          BORCǍU                FELICIA-MARIANA

80           MUNICIPIUL ALBA IULIA                40           Colegiul Tehnic „Alexandru Domsa”         Locțiitor                MOGA                TATIANA-ELENA

81           MUNICIPIUL ALBA IULIA                41           SC Florida Impex SRL       Preşedinte          SǍVENCU            GINA-LOREDANA

82           MUNICIPIUL ALBA IULIA 41          SC Florida Impex SRL       Locțiitor                FONOAGE           DANIEL

83           MUNICIPIUL ALBA IULIA 42          Grǎdinița cu program normal nr.5 Partoş               Preşedinte          STOIA                GHEORGHE-VIOREL

84           MUNICIPIUL ALBA IULIA                42           Grǎdinița cu program normal nr.5 Partoş               Locțiitor                POPA                ADELA

85           MUNICIPIUL ALBA IULIA 43          Cǎminul pentru persoane vârstnice          Preşedinte          MIRCEA IONELA-SIMONA

86           MUNICIPIUL ALBA IULIA 43           Cǎminul pentru persoane vârstnice          Locțiitor BISTRAE              RODICA

87           MUNICIPIUL ALBA IULIA 44           Grǎdinița cu program normal Bǎrǎbanț   Preşedinte ANGHEL        FLORIN-VALENTIN

88           MUNICIPIUL ALBA IULIA                44           Grǎdinița cu program normal Bǎrǎbanț   Locțiitor CRǍCIUNEAN                FLORICA

89           MUNICIPIUL ALBA IULIA 45          Grǎdinița cu program normal BǎrǎbanI   Preşedinte          GOŢIA   CRISTIAN-IOAN

90           MUNICIPIUL ALBA IULIA 45          Grǎdinița cu program normal Bǎrǎbanț   Locțiitor                GROZA LIGIA-DANIELA

91           MUNICIPIUL ALBA IULIA 46          Şcoala gimnazialǎ Miceşti – Sala de sport                Preşedinte          SIMINA                MARIA-DORINA

92           MUNICIPIUL ALBA IULIA 46          Şcoala gimnazialǎ Miceşti – Sala de sport Locțiitor               TǍTARU                FLORIN-CORNEL

93           MUNICIPIUL ALBA IULIA 47          Şcoala gimnazialǎ Miceşti             Preşedinte          LUNGOCIU         IOAN-MARIUS

94           MUNICIPIUL ALBA IULIA 47          Şcoala gimnazialǎ Miceşti             Locțiitor                TǍTARU               CARMEN VICTORIA

95           MUNICIPIUL ALBA IULIA 48          Cǎminul Cultural Oarda de Jos    Preşedinte          DREGHICIU         CORNELIA

96           MUNICIPIUL ALBA IULIA 48          Cǎminul Cultural Oarda de Jos    Locțiitor                PǍTRUŢ FLORICA-VIORICA

97           MUNICIPIUL ALBA IULIA 49          Grǎdinița cu program normal Oarda de sus           Preşedinte          BELIZNA                ALEXANDRA-IOANA

98           MUNICIPIUL ALBA IULIA 49          Grǎdinița cu program normal Oarda de sus           Locțiitor                MOŞNEAG                LUCIA-MARIA

99           MUNICIPIUL ALBA IULIA 50          Şcoala primarǎ Pâclişa    Preşedinte          PRECUP                ANUŢA-MIHAELA

100         MUNICIPIUL ALBA IULIA 50          Şcoala primarǎ Pâclişa    Locțiitor                MOLODEŢ           MARIA

101         MUNICIPIUL AIUD           51           Şcoala Gimnazialǎ ”Ovidiu Hulea” Aiud   Preşedinte          MǍRGINEAN                FILON-VASILE

102         MUNICIPIUL AIUD           51           Şcoala Gimnazialǎ ”Ovidiu Hulea” Aiud   Locțiitor                SZÖCS   DANIELA

103         MUNICIPIUL AIUD           52           Grǎdinița cu Program Prelungit „Primii Paşi” Aiud Preşedinte       BORŞAN                NICOLAE

104         MUNICIPIUL AIUD           52           Grǎdinița cu Program Prelungit „Primii Paşi” Aiud Locțiitor             AVRAM                HOREA

105         MUNICIPIUL AIUD           53           GrǎdiniIa cu Program Prelungit „Primii Paşi” Aiud Preşedinte       SASU                DORIN

106         MUNICIPIUL AIUD           53           GrǎdiniIa cu Program Prelungit „Primii Paşi” Aiud Locțiitor             DUMITRIU-GRIGORIŢǍ         DANA-OCTAVIA

107         MUNICIPIUL AIUD           54           Şcoala Gimnazialǎ ”Axente Sever” Aiud  Preşedinte CIPCIGAN     PATRICIA-TATIANA

108         MUNICIPIUL AIUD           54           Şcoala Gimnazialǎ ”Axente Sever” Aiud  Locțiitor                BǍLǍU  RAMONA-ADRIANA

109         MUNICIPIUL AIUD           55           Grǎdinița cu Program Prelungit nr. 2 Aiud              Preşedinte          NICULA                LUCIAN

110         MUNICIPIUL AIUD           55           Grǎdinița cu ProgramPrelungit nr. 2 Aiud               Locțiitor                MAIOR                MARIA-CORNELIA

111         MUNICIPIUL AIUD           56           Şcoala Gimnazialǎ “Axente Sever” Aiud  Preşedinte STEJEREAN   ADELA RALUCA

112         MUNICIPIUL AIUD           56           Şcoala Gimnazialǎ “Axente Sever” Aiud  Locțiitor                IRIMIE   SUSANA

113         MUNICIPIUL AIUD           57           Şcoala Gimnazialǎ “Axente Sever” Aiud  Preşedinte          ALEXǍ   CIPRIAN-CLAUDIU

114         MUNICIPIUL AIUD           57           Şcoala Gimnazialǎ “Axente Sever” Aiud  Locțiitor BOLDEA              MARIA

115         MUNICIPIUL AIUD           58           Şcoala Gimnazialǎ “Axente Sever” Aiud  Preşedinte IONESCU      TEODORA-MARIANA

116         MUNICIPIUL AIUD           58           Şcoala Gimnazialǎ “Axente Sever” Aiud  Locțiitor GHERMAN        MIHAI

117         MUNICIPIUL AIUD           59           Colegiul NaIional “Titu Maiorescu“ Aiud Preşedinte          CARDOŞ                LAURA-CRISTINA

118         MUNICIPIUL AIUD           59           Colegiul NaIional “Titu Maiorescu“ Aiud Locțiitor                CARDOŞ                RAMONA-MIHAELA

119         MUNICIPIUL AIUD           60           Colegiul Tehnic Aiud       Preşedinte          DANCIU MIRCEA-SORIN

120         MUNICIPIUL AIUD           60           Colegiul Tehnic Aiud       Locțiitor                MǍTǍRÎNGǍ      VICTORIA

121         MUNICIPIUL AIUD           61           Colegiul Tehnic Aiud       Preşedinte          MANEA ELISABETA

122         MUNICIPIUL AIUD           61           Colegiul Tehnic Aiud       Locțiitor                TRÎNC    SOFIA

123         MUNICIPIUL AIUD           62           Fosta GrǎdiniIǎ Nr. 1 Aiud             Preşedinte          SAUCǍ  MARIA

124         MUNICIPIUL AIUD           62           Fosta GrǎdiniIǎ Nr. 1 Aiud             Locțiitor                CHIOREANU       MIHAELA-GABRIELA

125         MUNICIPIUL AIUD           63           Şcoala Gimnazialǎ “Ovidiu Hulea” Aiud   Preşedinte CRǍCIUN      SIMONA FELICIA

126         MUNICIPIUL AIUD           63           Şcoala Gimnazialǎ “Ovidiu Hulea” Aiud   Locțiitor                TRUŢǍ  MARIETA-DANIELA

127         MUNICIPIUL AIUD           64           Şcoala Gimnazialǎ “Ovidiu Hulea” Aiud   Preşedinte          ŢǍLNAR-MOGA AIDA

128         MUNICIPIUL AIUD           64           Şcoala Gimnazialǎ “Ovidiu Hulea” Aiud   Locțiitor                NISTOR HORIA

129         MUNICIPIUL AIUD           65           Şcoala Gimnazialǎ „Liviu Rebreanu” Aiudul de Sus Preşedinte      DANCIU                FLORENTINA- VASILENA

130         MUNICIPIUL AIUD           65           Şcoala Gimnazialǎ „Liviu Rebreanu” Aiudul de Sus Locțiitor            TIUTIU                GRAŢIELA

131         MUNICIPIUL AIUD           66           Şcoala Gimnazialǎ „Liviu Rebreanu” Aiudul de Sus Preşedinte      JURJU                DANIELA

132         MUNICIPIUL AIUD           66           Şcoala Gimnazialǎ „Liviu Rebreanu” Aiudul de Sus Locțiitor            BǍGǍIAN                MARIANA-MARCELA

133         MUNICIPIUL AIUD           67           Liceul Tehnologic Agricol „Alexandru Borza” Ciumbrud    Preşedinte          GHERMAN          LEON-NICOLAE

134         MUNICIPIUL AIUD           67           Liceul Tehnologic Agricol „Alexandru Borza” Ciumbrud    Locțiitor                SAVU                VICTORIA

135         MUNICIPIUL AIUD           68           Fosta Şcoalǎ Generalǎ Gîmbaş    Preşedinte          POP       CRISTIAN

136         MUNICIPIUL AIUD           68           Fosta Şcoalǎ Generalǎ Gîmbaş    Locțiitor                SÎNTOMA            MARIA

137         MUNICIPIUL AIUD           69           Şcoala Primarǎ Gîrbova de Jos    Preşedinte          COSTAN               CAMELIA-OTILIA

138         MUNICIPIUL AIUD           69           Şcoala Primarǎ Gîrbova de Jos    Locțiitor                CHIOREAN          VIORICA

139         MUNICIPIUL AIUD           70           Fosta Şcoalǎ Generalǎ Gîrbova de Sus     Preşedinte          MAN     ADELA-ELISABETA

140         MUNICIPIUL AIUD           70           Fosta Şcoalǎ Generalǎ Gîrbova de Sus     Locțiitor                CÎRNAŢ ADRIANA-RALUCA

141         MUNICIPIUL AIUD           71           Fosta Şcoalǎ Generalǎ GîrboviIa Preşedinte          GHEŢIE OVIDIU-IULIU-ANTON

142         MUNICIPIUL AIUD           71           Fosta Şcoalǎ Generalǎ GîrboviIa Locțiitor                CRIŞAN IULIA

143         MUNICIPIUL AIUD           72           GrǎdiniIa cu Program Normal Mǎgina      Preşedinte          ROŞCA  LUCA RAREŞ

144         MUNICIPIUL AIUD           72           GrǎdiniIa cu Program Normal Mǎgina      Locțiitor                SZEKELY                ELENA

145         MUNICIPIUL AIUD           73           Cǎminul Cultural Pǎgida Preşedinte          MAIER  ELENA-CAMELIA

146         MUNICIPIUL AIUD           73           Cǎminul Cultural Pǎgida Locțiitor                MǍRGINEAN      RAMONA-ELENA

147         MUNICIPIUL AIUD           74           Sala de festivitǎIi din Sîncrai         Preşedinte          GROZA CǍTǍLIN-CRISTIAN

148         MUNICIPIUL AIUD           74           Sala de festivitǎIi din Sîncrai         Locțiitor                FEJÉR     ALINA ELENA

149         MUNICIPIUL BLAJ             75           PiaIa Agroalimentarǎ      Preşedinte          MIHU    DANIEL-VASILE

150         MUNICIPIUL BLAJ             75           PiaIa Agroalimentarǎ      Locțiitor                STÎNGACIU         IORGHINA

151         MUNICIPIUL BLAJ             76           PiaIa Agroalimentarǎ      Preşedinte          BǍLǍU  DOREL-CRISTIAN

152         MUNICIPIUL BLAJ             76           PiaIa Agroalimentarǎ      Locțiitor                VELICEA               ROXANA-MARIA

153         MUNICIPIUL BLAJ             77           Baza de Agrement a municipiului Blaj      Preşedinte          HAŢIEGAN                IOANA-MARIA

154         MUNICIPIUL BLAJ             77           Baza de Agrement a municipiului Blaj      Locțiitor                MEGIEŞAN                GABRIELA-MARIA

155         MUNICIPIUL BLAJ             78           GradiniIa cu Program Prelungit „Lumea Copiilor”                Preşedinte                MOŞNEAG          ALEXANDRINA

156         MUNICIPIUL BLAJ             78           GradiniIa cu Program Prelungit „Lumea Copiilor”                Locțiitor                GAVRILUŢ           VALERIU

157         MUNICIPIUL BLAJ             79           Şcoala Gimnazialǎ „Toma Cocişiu” Blaj     Preşedinte          CERGHIZAN                CAMELIA-OLIMPIA

158         MUNICIPIUL BLAJ             79           Şcoala Gimnazialǎ „Toma Cocişiu” Blaj     Locțiitor                ŞARLEA CARMEN-MARIA

159         MUNICIPIUL BLAJ             80           Centrul Cultural „Iacob Mureşianu’’         Preşedinte          CANCIU ALEXANDRU- CRISTIAN

160         MUNICIPIUL BLAJ             80           Centrul Cultural „Iacob Mureşianu’’         Locțiitor                POPA    ELENA-MARIA

161         MUNICIPIUL BLAJ             81           Liceul Tehnologic „Ştefan Manciulea” Blaj              Preşedinte          GERMAN                HORAŢIU-PETRU-OCTAVIAN

162         MUNICIPIUL BLAJ             81           Liceul Tehnologic „Ştefan Manciulea” Blaj              Locțiitor                LODROMAN                MARIANA

163         MUNICIPIUL BLAJ             82           Serviciul Public de AsistenIǎ Socialǎ Blaj  Preşedinte          VAIDA   MARIA-CAMELIA

164         MUNICIPIUL BLAJ             82           Serviciul Public de AsistenIǎ Socialǎ Blaj  Locțiitor                BÂRSAN                VIORICA

165         MUNICIPIUL BLAJ             83           AsociaIia JudeIeanǎ a Vânǎtorilor si Pescarilor Sportivi Alba – Clubul Blaj                Preşedinte          BORŞOI MARIA

166         MUNICIPIUL BLAJ           83          AsociaIia JudeIeanǎ a Vânǎtorilor si Pescarilor Sportivi Alba – Clubul Blaj                Locțiitor                FLORE   IOANA-ANGELA

167         MUNICIPIUL BLAJ             84           Liceul Tehnologic „Timotei Cipariu”          Preşedinte JIDVEAN        ROXANA-ALINA

168         MUNICIPIUL BLAJ             84           Liceul Tehnologic „Timotei Cipariu”          Locțiitor MEGIEŞAN        OVIDIU-VIRGIL

169         MUNICIPIUL BLAJ             85           Colegiul NaIional „Inochentie Micu Clain’’              Preşedinte          GIZDAVU                DIANA-ANA

170         MUNICIPIUL BLAJ             85           Colegiul NaIional „Inochentie Micu Clain’’              Locțiitor                DRǍGHIŢǍ                ADRIAN-MIRON

171         MUNICIPIUL BLAJ             86           Şcoala Gimnazialǎ „Petru Pavel Aron” Blaj             Preşedinte          DIAC      ALIN

172         MUNICIPIUL BLAJ             86           Şcoala Gimnazialǎ „Petru Pavel Aron” Blaj             Locțiitor                NICOARǍ                JAN-CǍTǍLIN

173         MUNICIPIUL BLAJ             87           Şcoala Gimnazialǎ „Ion Micu Moldovan” Blaj        Preşedinte          MATIŞ                VIOREL

174         MUNICIPIUL BLAJ             87           Şcoala Gimnazialǎ „Ion Micu Moldovan” Blaj        Locțiitor                ALDEA                TOADER-IACOB

175         MUNICIPIUL BLAJ             88           GrǎdiniIa cu program normal „Izvoarele” Blaj       Preşedinte          OLTEAN                CLAUDIA-FLORINELA

176         MUNICIPIUL BLAJ             88           GrǎdiniIa cu program normal „Izvoarele” Blaj       Locțiitor                ALDEA                FLORENTINA GABRIELA

177         MUNICIPIUL BLAJ             89           Şcoala Gimnazialǎ „Axente Sever” Mǎnǎrade      Preşedinte          CÎRNAŢ                CARMEN

178         MUNICIPIUL BLAJ             89           Şcoala Gimnazialǎ „Axente Sever” Mǎnǎrade      Locțiitor                GLONŢ                MONICA

179         MUNICIPIUL BLAJ             90           Şcoala Primarǎ Petrisat  Preşedinte          BǍRBAT                ANCA IOANA

180         MUNICIPIUL BLAJ             90           Şcoala Primarǎ Petrisat  Locțiitor                DULǍCIOIU CAMELIA-ECATERINA

181         MUNICIPIUL BLAJ             91           Şcoala Gimnazialǎ „Simion BǎrnuIiu” Tiur               Preşedinte          CHEŢAN                DORINA OTILIA

182         MUNICIPIUL BLAJ             91           Şcoala Gimnazialǎ „Simion BǎrnuIiu” Tiur               Locțiitor                DRǍGHIŢǍ                TUŢU-OVIDIU

183         MUNICIPIUL SEBEŞ          92          SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A PATRIMONIULUI SEBEŞ

Preşedinte          OLTEAN                MIRELA-CARMEN

184         MUNICIPIUL SEBEŞ          92           SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A PATRIMONIULUI SEBEŞ

Locțiitor                DUICU  VALENTIN – DACIAN

185         MUNICIPIUL SEBEŞ          93           LICEUL TEHNOLOGIC SEBEŞ          Preşedinte          DRǍGOI               NICOLAE

186         MUNICIPIUL SEBEŞ          93           LICEUL TEHNOLOGIC SEBEŞ          Locțiitor                HÎNDOREAN       ALINA-PETRONELA

187         MUNICIPIUL SEBEŞ          94           LICEUL TEHNOLOGIC SEBEŞ          Preşedinte          IRIMIE   NICOLETA-SIMONA

188         MUNICIPIUL SEBEŞ          94           LICEUL TEHNOLOGIC SEBEŞ          Locțiitor                HǍPRIANU          GHEORGHE

189         MUNICIPIUL SEBEŞ          95           LICEUL TEHNOLOGIC SEBEŞ          Preşedinte          DRǍGOIU            VASILE

190         MUNICIPIUL SEBEŞ          95           LICEUL TEHNOLOGIC SEBEŞ          Locțiitor                HERLEA IOANA

191         MUNICIPIUL SEBEŞ          96           LICEUL TEHNOLOGIC SEBEŞ          Preşedinte          OPINCARIU        OLIMPIA-SIMONA

192         MUNICIPIUL SEBEŞ          96           LICEUL TEHNOLOGIC SEBEŞ          Locțiitor                COSTEA VETUŢA

193         MUNICIPIUL SEBEŞ          97           LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBEŞ      Preşedinte          STRICATU                MARIANA

194         MUNICIPIUL SEBEŞ          97           LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBEŞ      Locțiitor                CÎRSTEA                MARIANA

195         MUNICIPIUL SEBEŞ          98           LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBEŞ      Preşedinte          BOTA     MIHAELA

196         MUNICIPIUL SEBEŞ          98           LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBEŞ      Locțiitor                MATIŞ   ANA

197         MUNICIPIUL SEBEŞ          99           LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBEŞ      Preşedinte          ROŞCA  VASILE-MIRON

198         MUNICIPIUL SEBEŞ          99           LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBEŞ      Locțiitor                MICU    SIMONA-LUMINIŢA

199         MUNICIPIUL SEBEŞ          100         ŞCOALA GIMNAZIALǍ NR. 2 SEBEŞ             Preşedinte          DOGAR SIMONA

200         MUNICIPIUL SEBEŞ          100         ŞCOALA GIMNAZIALǍ NR. 2 SEBEŞ             Locțiitor                ADAM   MIOARA

201         MUNICIPIUL SEBEŞ          101         COLEGIUL NAŢIONAL „LUCIAN BLAGA” SEBEŞ      Preşedinte          DUŞA                SABIN

202         MUNICIPIUL SEBEŞ          101         COLEGIUL NAŢIONAL „LUCIAN BLAGA” SEBEŞ      Locțiitor                MUNTEANU                LIANA-MARIA

203         MUNICIPIUL SEBEŞ          102         COLEGIUL NAŢIONAL „LUCIAN BLAGA” SEBEŞ      Preşedinte          GLIGOR DELIA

204         MUNICIPIUL SEBEŞ          102         COLEGIUL NAŢIONAL „LUCIAN BLAGA” SEBEŞ      Locțiitor                MARA                SIMONA ANA

205         MUNICIPIUL SEBEŞ          103        ŞCOALA GIMNAZIALǍ „MIHAIL KOGǍLNICEANU” SEBEŞ   Preşedinte                FILIMON              NICOLAE-MARIUS

206         MUNICIPIUL SEBEŞ          103         ŞCOALA GIMNAZIALǍ „MIHAIL KOGǍLNICEANU” SEBEŞ

Locțiitor                FEKETE ALINA-AURORA

207         MUNICIPIUL SEBEŞ          104         ŞCOALA GIMNAZIALǍ „MIHAIL KOGǍLNICEANU” SEBEŞ

Preşedinte          BARBU  GHEORGHE

208         MUNICIPIUL SEBEŞ          104         ŞCOALA GIMNAZIALǍ „MIHAIL KOGǍLNICEANU” SEBEŞ

Locțiitor                SABǍU  MIHAELA

209         MUNICIPIUL SEBEŞ          105         ŞCOALA GIMNAZIALǍ „MIHAIL KOGǍLNICEANU” SEBEŞ

Preşedinte          RǍCEANU            CONSTANTIN

210         MUNICIPIUL SEBEŞ          105         ŞCOALA GIMNAZIALǍ „MIHAIL KOGǍLNICEANU” SEBEŞ

Locțiitor                ŞTEFAN CONSTANTIN-LUCIAN

211         MUNICIPIUL SEBEŞ          106         ŞCOALA GIMNAZIALǍ „MIHAIL KOGǍLNICEANU” SEBEŞ

Preşedinte          BLAGA  SONIA-MARIA

212         MUNICIPIUL SEBEŞ          106         ŞCOALA GIMNAZIALǍ „MIHAIL KOGǍLNICEANU” SEBEŞ

Locțiitor                CIOFLICA             ANDREI-DUMITRU

213         MUNICIPIUL SEBEŞ          107         ŞCOALA GIMNAZIALǍ LANCRǍM               Preşedinte          PÂRVU MIRELA-MONICA

214         MUNICIPIUL SEBEŞ          107         ŞCOALA GIMNAZIALǍ LANCRǍM               Locțiitor                FILIP

215         MUNICIPIUL SEBEŞ          108         ŞCOALA GIMNAZIALǍ PETREŞTI Preşedinte          RUNCAN              CRISTIAN-ADRIAN

216         MUNICIPIUL SEBEŞ          108         ŞCOALA GIMNAZIALǍ PETREŞTI Locțiitor                ŞTEFAN PETRONELA

217         MUNICIPIUL SEBEŞ          109         ŞCOALA GIMNAZIALǍ PETREŞTI Preşedinte          FLORARIU           ANGELA-CLAUDIA

218         MUNICIPIUL SEBEŞ          109         ŞCOALA GIMNAZIALǍ PETREŞTI Locțiitor                BODEA  GABRIELA

219         MUNICIPIUL SEBEŞ          110         ŞCOALA GIMNAZIALǍ PETREŞTI Preşedinte          CÎRSTEA               VALENTIN-MARIN

220         MUNICIPIUL SEBEŞ          110         ŞCOALA GIMNAZIALǍ PETREŞTI Locțiitor                DAVID   NICULINA-LUMINIŢA

221         MUNICIPIUL SEBEŞ          111         ŞCOALA GIMNAZIALǍ RǍHǍU     Preşedinte          VINTILǍ SERGIU

222         MUNICIPIUL SEBEŞ          111         ŞCOALA GIMNAZIALǍ RǍHǍU     Locțiitor                FOFELDEA-MIRCEA                NICOLETA-IOANA

223         ORAŞ ABRUD     112         Şcoala Gimnazialǎ ,,Avram Iancu” Abrud Preşedinte          BOGDAN             LIVIU

224         ORAŞ ABRUD     112         Şcoala Gimnazialǎ ,,Avram Iancu” Abrud Locțiitor                MERA    TIBERIU-CONSTANTIN

225         ORAŞ ABRUD     113         Şcoala Gimnazialǎ „Avram Iancu” GradiniIa cu program normal nr. 1 Abrud                Preşedinte          TOMUŞ ŞTEFAN

226         ORAŞ ABRUD     113         Şcoala Gimnazialǎ „Avram Iancu” GradiniIa cu program normal nr. 1 Abrud                Locțiitor POPA   NICULINA-MIHAELA

227         ORAŞ ABRUD     114         Şcoala Gimnazialǎ „Avram Iancu” GrǎdiniIa cu program prelungit nr.1 Abrud                Preşedinte          FURDUI SORINA-DANIELA

228         ORAŞ ABRUD     114         Şcoala Gimnazialǎ „Avram Iancu” GrǎdiniIa cu program prelungit nr.1 Abrud                Locțiitor                CIOARA ANAMARIA

229         ORAŞ ABRUD     115         Liceul ,,Horea, Cloşca şi Crişan” Abrud     Preşedinte          LIAHU   AUREL

230         ORAŞ ABRUD     115         Liceul ,,Horea, Cloşca şi Crişan” Abrud     Locțiitor                SZÜCS   ILEANA-SANDA

231         ORAŞ BAIA DE ARIEŞ       116         ŞCOALA GENERALǍ CU CLASELE I-VIII      Preşedinte          GANEA CRISTIAN

232         ORAŞ BAIA DE ARIEŞ       116         ŞCOALA GENERALǍ CU CLASELE I-VIII      Locțiitor                PAŞCA  ELENA

233         ORAŞ BAIA DE ARIEŞ       117         ŞCOALA GENERALǍ CU CLASELE I-VIII      Preşedinte          ŞTEFǍNUŢ                EMILIAN

234         ORAŞ BAIA DE ARIEŞ       117         ŞCOALA GENERALǍ CU CLASELE I-VIII      Locțiitor                COROIU                ELENA-ADRIANA

235         ORAŞ BAIA DE ARIEŞ       118         LICEUL „DR. LAZǍR CHIRILǍ”        Preşedinte          SAV        ELENA

236         ORAŞ BAIA DE ARIEŞ       118         LICEUL „DR. LAZǍR CHIRILǍ”        Locțiitor                HǍDǍRUGǍ        RODICA-ANIŢA

237         ORAŞ BAIA DE ARIEŞ       119         ŞCOALA PRIMARǍ BRǍZEŞTI        Preşedinte          ŞTEFǍNUŢ           DANIELA-MARIA

238         ORAŞ BAIA DE ARIEŞ       119         ŞCOALA PRIMARǍ BRǍZEŞTI        Locțiitor                PÂRVUŢǍ            GABRIELA

239         ORAŞ BAIA DE ARIEŞ       120         CǍMINUL CULTURAL CIOARA DE SUS       Preşedinte          ANDREICA                AUREL

240         ORAŞ BAIA DE ARIEŞ       120         CǍMINUL CULTURAL CIOARA DE SUS       Locțiitor                PAŞCA  IONEL-IOSIF

241         ORAŞ BAIA DE ARIEŞ       121         CǍMINUL CULTURAL MUNCELU Preşedinte          HARDA NICOLAE

242         ORAŞ BAIA DE ARIEŞ       121         CǍMINUL CULTURAL MUNCELU Locțiitor                HOLOBUŢ            MONICA-CLAUDIA

243         ORAŞ BAIA DE ARIEŞ       122         CǍMINUL CULTURAL SARTǍŞ      Preşedinte          ŢǍRAN  PAVEL CRISTIAN

244         ORAŞ BAIA DE ARIEŞ       122         CǍMINUL CULTURAL SARTǍŞ      Locțiitor                CAMENIC            ANA-MARIA

245         ORAŞ CÂMPENI 123         Primǎria oraşului Cîmpeni            Preşedinte          POPA    CARMEN-MARIA

246         ORAŞ CÂMPENI 123         Primǎria oraşului Cîmpeni            Locțiitor                NARIŢA SIMONA-LIVIA

247         ORAŞ CÂMPENI 124         Şcoala Gimnazialǎ Cîmpeni           Preşedinte          PILEA     MARIA

248         ORAŞ CÂMPENI 124         Şcoala Gimnazialǎ Cîmpeni           Locțiitor                NICULA ILEANA-DANIELA

249         ORAŞ CÂMPENI 125         Şcoala Gimnazialǎ Cîmpeni           Preşedinte          TEOC     OANA-GEORGETA

250         ORAŞ CÂMPENI 125         Şcoala Gimnazialǎ Cîmpeni           Locțiitor                NICULA CǍLIN

251         ORAŞ CÂMPENI 126         Colegiul NaIional ”Avram Iancu” Cîmpeni               Preşedinte          CEUCA  SORIN-HORIA

252         ORAŞ CÂMPENI 126         Colegiul NaIional ”Avram Iancu” Cîmpeni               Locțiitor                CORNEA               CǍLIN

253         ORAŞ CÂMPENI 127         Colegiul NaIional ”AvramIancu” Cîmpeni Preşedinte          ONEŢ     IOAN

254         ORAŞ CÂMPENI 127         Colegiul NaIional ”Avram Iancu” Cîmpeni               Locțiitor                MECEA VALENTINA-ILEANA

255         ORAŞ CÂMPENI 128         Şcoala Primarǎ Vîrşi         Preşedinte          ANCǍU SORIN

256         ORAŞ CÂMPENI 128         Şcoala Primarǎ Vîrşi         Locțiitor                POTINTEU           MARIA-OTILIA

257         ORAŞ CÂMPENI 129         Şcoala Primarǎ Certege Preşedinte          BORLA  IULIANA-GABRIELA

258         ORAŞ CÂMPENI 129         Şcoala Primarǎ Certege Locțiitor                LAZEA   MARCELA

259         ORAŞ CÂMPENI 130         Şcoala Primarǎ Mihoeşti               Preşedinte          JOLDEŞ MARCELA-MARIA

260         ORAŞ CÂMPENI 130         Şcoala Primarǎ Mihoeşti               Locțiitor                ORLEA   AMALIA-ELENA

261         ORAŞ CÂMPENI 131         Şcoala Primarǎ Valea Bistrii          Preşedinte          BALEA   ANADA

262         ORAŞ CÂMPENI 131         Şcoala Primarǎ Valea Bistrii          Locțiitor                CORCHEŞ             MARIANA

263         ORAŞ CUGIR       132         Şcoala Gimnazialǎ Nr. 3 – Cugir   Preşedinte          FILIMON              PETRU

264         ORAŞ CUGIR       132         Şcoala Gimnazialǎ Nr. 3 – Cugir   Locțiitor                TOADER               ADA-LARISA

265         ORAŞ CUGIR       133         Şcoala Gimnazialǎ Nr. 3 – Cugir   Preşedinte          ŞTIRB-NEDEL      VIORICA-MARIANA

266         ORAŞ CUGIR       133         Şcoala Gimnazialǎ Nr. 3 – Cugir   Locțiitor                BONŢA CRISTINA MARIA

267         ORAŞ CUGIR       134         Şcoala Gimnazialǎ Nr. 3 – Cugir   Preşedinte          TIMIŞ    LOREDANA RODICA

268         ORAŞ CUGIR       134         Şcoala Gimnazialǎ Nr. 3 – Cugir   Locțiitor                LAZǍR   RAMONA-ELENA

269         ORAŞ CUGIR       135         Şcoala Gimnazialǎ Nr. 3 – Cugir   Preşedinte          GǍLDǍU              HORAŢIU-IOAN

270         ORAŞ CUGIR       135         Şcoala Gimnazialǎ Nr. 3 – Cugir   Locțiitor                BURBEA               GABRIELA

271         ORAŞ CUGIR       136         GrǎdiniIa cu program normal Nr. 5 – Cugir              Preşedinte          ANGHEL                RAMONA-VIORICA

272         ORAŞ CUGIR       136         GrǎdiniIa cu program  normal Nr. 5 – Cugir             Locțiitor                POPA    IOAN-MARIUS

273         ORAŞ CUGIR       137         Colegiul NaIional „David Prodan” Cugir   Preşedinte          ROB       AUREL

274         ORAŞ CUGIR       137         Colegiul NaIional „David Prodan” Cugir   Locțiitor                FRǍŢILǍ               ADRIAN-ŞTEFAN

275         ORAŞ CUGIR       138         Colegiul NaIional „David Prodan” Cugir   Preşedinte          RǍDIŢOIU            FLAVIU-LUCIAN

276         ORAŞ CUGIR       138         Colegiul NaIional „David Prodan” Cugir   Locțiitor                LONGODOR        LARISA-MIRELA

277         ORAŞ CUGIR       139         Şcoala Gimnazialǎ „Singidava” Cugir         Preşedinte          HURBEAN            DANIEL-ILIE

278         ORAŞ CUGIR       139         Şcoala Gimnazialǎ „Singidava” Cugir         Locțiitor                ISARIE   IOAN-CONSTANTIN

279         ORAŞ CUGIR       140         Şcoala Gimnazialǎ „Singidava” Cugir         Preşedinte          PÎRVAN CORNELIA-ANCUŢA

280         ORAŞ CUGIR       140         Şcoala Gimnazialǎ „Singidava” Cugir         Locțiitor                HURBEAN            ADELA-MARIANA

281         ORAŞ CUGIR       141         Şcoala Gimnazialǎ „Singidava” Cugir         Preşedinte          LESPEZIANU       DANIELA-TEODORA

282         ORAŞ CUGIR       141         Şcoala Gimnazialǎ „Singidava” Cugir         Locțiitor                CǍRPINIŞAN       ALINA-ELENA

283         ORAŞ CUGIR       142         GrǎdiniIa cu program normal „Voinicel” Cugir      Preşedinte          PLOIA    ADRIANA

284         ORAŞ CUGIR       142         GrǎdiniIa cu program normal „Voinicel” Cugir      Locțiitor                DRǍGAN                MANUELA-DOINA

285         ORAŞ CUGIR       143         Colegiul Tehnic „I.D.Lǎzǎrescu” Cugir       Preşedinte          MIRCEAFELICIA

286         ORAŞ CUGIR       143         Colegiul Tehnic „I.D.Lǎzǎrescu” Cugir       Locțiitor                STERCA NADIA-MARIA

287         ORAŞ CUGIR       144         Casa de Culturǎ a Oraşului Cugir Preşedinte          PANDREA            RAMONA CLAUDIA

288         ORAŞ CUGIR       144         Casa de Culturǎ a Oraşului Cugir Locțiitor                STOICA MIHAELA

289         ORAŞ CUGIR       145         GrǎdiniIa cu program normal Nr. 2 – Cugir              Preşedinte          TEBAN  ANDREIA-MARIANA

290         ORAŞ CUGIR       145         GrǎdiniIa cu program normal Nr. 2 – Cugir              Locțiitor                CRǍCIUNESC                NICOLAE-AUREL

291         ORAŞ CUGIR       146         Şcoala Gimnazialǎ „Iosif Pervain” Cugir   Preşedinte          PǍTǍLǍU             LIDIA-MARIA

292         ORAŞ CUGIR       146         Şcoala Gimnazialǎ „Iosif Pervain” Cugir   Locțiitor                PANAIT MARINA-AURORA

293         ORAŞ CUGIR       147         Şcoala Gimnazialǎ „Iosif Pervain” Cugir   Preşedinte          CÂMPEAN           DORIN

294         ORAŞ CUGIR       147         Şcoala Gimnazialǎ „Iosif Pervain” Cugir   Locțiitor                NEDEL   DANIELA

295         ORAŞ CUGIR       148         GrǎdiniIa cu program normal Nr. 1 – Cugir              Preşedinte          PANAIT MIRCEA-MIHAI

296         ORAŞ CUGIR       148         GrǎdiniIa cu program normal Nr. 1 – Cugir              Locțiitor                STANCIU                CǍTǍLINA-LAURA

297         ORAŞ CUGIR       149         Şcoala Primarǎ – Bucuru Preşedinte          ZBUTEA MIRCEA G             ALBA, ORAŞ CUGIR

298         ORAŞ CUGIR       149         Şcoala Primarǎ – Bucuru Locțiitor                VLAD     DANIELA MARIA

299         ORAŞ CUGIR       150         Şcoala Primarǎ – Cǎlene Preşedinte          BIRIŞ      ANDREEA-FLORINA

300         ORAŞ CUGIR       150         Şcoala Primarǎ – Cǎlene Locțiitor                BURBEA               LAURENŢIU-

OCTAVIAN

301         ORAŞ CUGIR       151         Şcoala Primarǎ – Mugeşti              Preşedinte          MURG  LUCIANA-GEORGETA

302         ORAŞ CUGIR       151         Şcoala Primarǎ – Mugeşti              Locțiitor                DEATCU               DANIELA-CARMEN

303         ORAŞ CUGIR       152         Şcoala Gimnazialǎ „Ioan Mihu” Vinerea  Preşedinte          PAŞTIU SILVIA VICTORIA

304         ORAŞ CUGIR       152         Şcoala Gimnazialǎ „Ioan Mihu” Vinerea  Locțiitor                PERŢA   MARIA-ADINA

305         ORAŞ CUGIR       153         Şcoala Gimnazialǎ „Ioan Mihu” Vinerea  Preşedinte          BǍLUŢIU              OTILIA

306         ORAŞ CUGIR       153         Şcoala Gimnazialǎ „Ioan Mihu” Vinerea  Locțiitor                CÂNDEA               IONELA-MARIA

307         ORAŞ OCNA MUREŞ        154         GrǎdiniIa cu program normal nr. 5            Preşedinte          DRǍGAN                MIRELA

308         ORAŞ OCNA MUREŞ        154         GrǎdiniIa cu program normal nr. 5            Locțiitor                GOGA   SORIN

309         ORAŞ OCNA MUREŞ        155         Şcoala Gimnazialǎ „Lucian Blaga”               Preşedinte          PANDOR                SIMION-NICUŞOR

310         ORAŞ OCNA MUREŞ        155         Şcoala Gimnazialǎ „Lucian Blaga”               Locțiitor                DIMULEASA                FIRICǍ-MARIAN

311         ORAŞ OCNA MUREŞ        156         Casa de Culturǎ „Ion Sângereanu”            Preşedinte          CIOCÂRLAN                ADRIANA-ELENA

312         ORAŞ OCNA MUREŞ        156         Casa de Culturǎ „Ion Sângereanu”            Locțiitor                MORAR VIOREL-CLAUDIU

313         ORAŞ OCNA MUREŞ        157         DirecIia Sanitar-Veterinarǎ şi pentru SiguranIa Alimentelor Ocna Mureş                Preşedinte          SAS        ANGELICA

314         ORAŞ OCNA MUREŞ        157         DirecIia Sanitar-Veterinarǎ şi pentru SiguranIa Alimentelor Ocna Mureş                Locțiitor                SZILAGYI              ILDIKÓ

315         ORAŞ OCNA MUREŞ        158         Liceul Teoretic „Petru Maior”      Preşedinte          DEMIAN               MARIUS

316         ORAŞ OCNA MUREŞ        158         Liceul Teoretic „Petru Maior”      Locțiitor                AVRAM SEPTIMIU

317         ORAŞ OCNA MUREŞ        159         GrǎdiniIa cu program normal nr. 3            Preşedinte          ŞERBU   IOAN

318         ORAŞ OCNA MUREŞ        159         GrǎdiniIa cu program normal nr. 3            Locțiitor                OPREA  MARTHA

319         ORAŞ OCNA MUREŞ        160         Şcoala Primarǎ Uioara de Jos       Preşedinte          NICOARǍ             FLORIN-OVIDIU

320         ORAŞ OCNA MUREŞ        160         Şcoala Primarǎ Uioara de Jos       Locțiitor                GHERASIM          ANDREEA-DIANA

321         ORAŞ OCNA MUREŞ        161         GrǎdiniIa cu program normal nr. 6 Uioara de Sus                Preşedinte                BUCUR ANCA-ILEANA

322         ORAŞ OCNA MUREŞ        161         GrǎdiniIa cu program normal nr. 6 Uioara de Sus                Locțiitor                CIULEA HAJNAL-GABRIELLA

323         ORAŞ OCNA MUREŞ        162         Şcoala Generalǎ Cisteiu de Mureş             Preşedinte          MARIAN                ILEANA-CLAUDIA

324         ORAŞ OCNA MUREŞ        162         Şcoala Generalǎ Cisteiu de Mureş             Locțiitor                GRUIŢǍ MIHAELA

325         ORAŞ OCNA MUREŞ        163         GrǎdiniIa cu program normal Micoşlaca  Preşedinte          OLTEAN                ANA

326         ORAŞ OCNA MUREŞ        163         GrǎdiniIa cu program normal Micoşlaca  Locțiitor                STOIA    ALINA-LUCIA

327         ORAŞ OCNA MUREŞ        164         Cǎminul Cultural Rǎzboieni-Cetate           Preşedinte          POPA    ILEANA-LAVINIA

328         ORAŞ OCNA MUREŞ        164         Cǎminul Cultural Rǎzboieni-Cetate           Locțiitor                ADORJAN                EUGENIA

329         ORAŞ TEIUŞ        165         CASA DE CULTURǍ TEIUŞ              Preşedinte          TODEA  MARIA  E

330         ORAŞ TEIUŞ        165         CASA DE CULTURǍ TEIUŞ              Locțiitor                FAUR     CRINA-VIOLETA

331         ORAŞ TEIUŞ        166         ŞCOALA GIMNAZIALǍ TEIUŞ        Preşedinte          BARA     MARIA

332         ORAŞ TEIUŞ        166         ŞCOALA GIMNAZIALǍ TEIUŞ        Locțiitor                CIORTEA              DANIELA

333         ORAŞ TEIUŞ        167         LICEUL TEORETIC TEIUŞ Preşedinte          CRIŞAN LIVIA-CORINA

334         ORAŞ TEIUŞ        167         LICEUL TEORETIC TEIUŞ Locțiitor                POPA    LAURA

335         ORAŞ TEIUŞ        168         GARA CFR TEIUŞ               Preşedinte          CIBU      IOAN

336         ORAŞ TEIUŞ        168         GARA CFR TEIUŞ               Locțiitor                CORFUŢǍ            ANA

337         ORAŞ TEIUŞ        169         ŞCOALA PRIMARǍ BELDIU            Preşedinte          CIBU      IOAN

338         ORAŞ TEIUŞ        169         ŞCOALA PRIMARǍ BELDIU            Locțiitor                BULGARIA           SIMION

339         ORAŞ TEIUŞ        170         ŞCOALA PRIMARǍ PEŢELCA         Preşedinte          MARINǍ              ADRIANA-ŞTEFANIA

340         ORAŞ TEIUŞ        170         ŞCOALA PRIMARǍ PEŢELCA         Locțiitor                GOARNǍ             CELINA OLIVIA

341         ORAŞ TEIUŞ        171         CǍMIN CULTURAL CǍPUD            Preşedinte          AVRAM MARIA

342         ORAŞ TEIUŞ        171         CǍMIN CULTURAL CǍPUD            Locțiitor                GOREA IULIANA

343         ORAŞ ZLATNA    172         Şcoala gimnazialǎ „Avram Iancu” Zlatna  Preşedinte          MOGUŢ               NICOLAE-GHEORGHE

344         ORAŞ ZLATNA    172         Şcoala gimnazialǎ „Avram Iancu” Zlatna  Locțiitor                JORJ       CLAUDIA-MARIA

345         ORAŞ ZLATNA    173         Şcoala gimnazialǎ „Avram Iancu” Zlatna  Preşedinte          STURZAILEANA

346         ORAŞ ZLATNA    173         Şcoala gimnazialǎ „Avram Iancu” Zlatna  Locțiitor                STANCIU              BIANCA-IOANA  N             ALBA, ORAŞ ZLATNA

347         ORAŞ ZLATNA    174         Liceul Corneliu Medrea Zlatna    Preşedinte          MUŞAT EUGENIA

348         ORAŞ ZLATNA    174         Liceul Corneliu Medrea Zlatna    Locțiitor                IANCǍU OLIMPIU

349         ORAŞ ZLATNA    175         Şcoala gimnazialǎ ” Sava Albescu ” Sat Feneş       Preşedinte          BǍCILǍ MELANIA-LUIZA

350         ORAŞ ZLATNA    175         Şcoala gimnazialǎ ” Sava Albescu ” Sat Feneş       Locțiitor                CORPADE            ION-DRAGOŞ

351         ORAŞ ZLATNA    176         Şcoala primarǎ , sat GalaIi             Preşedinte          VALACEC             LIVIA-GEORGIANA

352         ORAŞ ZLATNA    176         Şcoala primarǎ , sat GalaIi             Locțiitor                FOX        EMILIA-DELIA

353         ORAŞ ZLATNA    177         Cǎmin cultural, sat Izvorul Ampoiului       Preşedinte          PUŞCǍU               DANIELA-IOANA

354         ORAŞ ZLATNA    177         Cǎmin cultural, sat Izvorul Ampoiului       Locțiitor                CODRUŢ               ELENA-IULIANA

355         ORAŞ ZLATNA    178         Şcoala primarǎ , sat Pǎtrângeni  Preşedinte          PLǍCINTǍ            EMILIA

356         ORAŞ ZLATNA    178         Şcoala primarǎ , sat Pǎtrângeni  Locțiitor                CRISTEA               MARIA-CRISTINA

357         ORAŞ ZLATNA    179         Şcoala primarǎ , sat Pirita              Preşedinte          ŢIBEA    EUGENIA

358         ORAŞ ZLATNA    179         Şcoala primarǎ , sat Pirita              Locțiitor                CRISTEA               CORINA-CARMEN

359         ORAŞ ZLATNA    180         Şcoala primarǎ , sat Trîmpoiele  Preşedinte          SIMIAN PETRU-MIHAI

360         ORAŞ ZLATNA    180         Şcoala primarǎ , sat Trîmpoiele  Locțiitor                MOLDOVAN       ALUNA-NICOLETA

361         ORAŞ ZLATNA    181         Şcoala primarǎ , sat Valea Micǎ  Preşedinte          STANCIU              IOANA SORINA

362         ORAŞ ZLATNA    181         Şcoala primarǎ , sat Valea Micǎ  Locțiitor                HǍLMACIU         BIANCA IOANA

363         ORAŞ ZLATNA    182         Cǎmin cultural, sat Vîltori              Preşedinte          PǍŞCULEŢ           DANIELA

364         ORAŞ ZLATNA    182         Cǎmin cultural, sat Vîltori              Locțiitor                MORAR IOAN-COSMIN

365         Comuna ALBAC 183         CǍMINUL CULTURAL ALBAC        Preşedinte          TRIF       MARIUS-JAN

366         Comuna ALBAC 183         CǍMINUL CULTURAL ALBAC        Locțiitor                NICOLA PETRU

367        Comuna ALBAC 184         ŞCOALA PRIMARǍ CIONEŞTI        Preşedinte          TODEA  ADRIANA-COSMINA

368         Comuna ALBAC 184         ŞCOALA PRIMARǍ CIONEŞTI        Locțiitor                JOLDEŞ VASILE  D             ALBA, Comuna ALBAC

369         Comuna ALBAC 185         ŞCOALA PRIMARǍ COSTEŞTI        Preşedinte          HAN       DANIELA

370         Comuna ALBAC 185         ŞCOALA PRIMARǍ COSTEŞTI        Locțiitor                BUMB   CLAUDIA-MARIANA

371         Comuna ALBAC 186         ŞCOALA PRIMARǍ POTIONCI       Preşedinte          JOLDEŞIOANA-ANCUŢA

372         Comuna ALBAC 186         ŞCOALA PRIMARǍ POTIONCI       Locțiitor                BOTA     IANCU

373         Comuna ALBAC 187         ŞCOALA PRIMARǍ ROGOZ            Preşedinte          SCROB  EUGENIA

374         Comuna ALBAC 187         ŞCOALA PRIMARǍ ROGOZ            Locțiitor                JURJ       ILIE-CONSTANTIN

375         Comuna ALMAŞU MARE               188         PRIMARIA COMUNEI ALMSU MARE         Preşedinte          BECA     IULIU

376         Comuna ALMAŞU MARE               188         PRIMARIA COMUNEI ALMSU MARE         Locțiitor                POPA                ALINA

377         Comuna ALMAŞU MARE               189         SCOALA PRIMARA ALMASU MARE – SUSENI          Preşedinte                OPREA  ANA-ELENA

378         Comuna ALMAŞU MARE               189         SCOALA PRIMARA ALMASU MARE – SUSENI          Locțiitor                BECA                SILVIA-NATALIA

379         Comuna ALMAŞU MARE               190         ŞCOALA PRIMARA ALMAŞU DE MIJLOC   Preşedinte          PETRUŞ IOAN

380         Comuna ALMAŞU MARE               190         ŞCOALA PRIMARA ALMAŞU DE MIJLOC   Locțiitor                MORAR                MARIANA-CRISTINA

381        Comuna ALMAŞU MARE               191         ŞCOALA PRIMARA CIB    Preşedinte          ISPAS-DAVID      NICOLAE-IULIAN

382         Comuna ALMAŞU MARE               191         ŞCOALA PRIMARA CIB    Locțiitor                SUCIU   SABIN

383         Comuna ALMAŞU MARE               192         ŞCOALA PRIMARA GLOD               Preşedinte          HANCHEŞ                ELENA

384         Comuna ALMAŞU MARE               192         ŞCOALA PRIMARA GLOD               Locțiitor                BECA     MARIA

385         Comuna ARIEŞENI            193         Grup Şcolar de Turism Arieşeni  Preşedinte          VLǍZAN ANCUŢA-LILIANA

386         Comuna ARIEŞENI            193         Grup Şcolar de Turism Arieşeni  Locțiitor                ŞTEFǍNUŢ           DANIEL

387         Comuna ARIEŞENI            194         Grup Şcolar de Turism Arieşeni  Preşedinte          BÎLC       MARINELA

388         Comuna ARIEŞENI            194         Grup Şcolar de Turism Arieşeni  Locțiitor                LAZEA   GEORGETA-IOANA

389         Comuna ARIEŞENI            195         Şcoala Primarǎ Casa de Piatrǎ     Preşedinte          GLIGORLETIŢIA

390         Comuna ARIEŞENI            195         Şcoala Primarǎ Casa de Piatrǎ     Locțiitor                LAZEA   DOREL-DAN

391         Comuna ARIEŞENI            196         Şcoala Primarǎ Cobleş    Preşedinte          IVAN     EUGENIA

392         Comuna ARIEŞENI            196         Şcoala Primarǎ Cobleş    Locțiitor                DOBRATRAIAN-DANIEL

393         Comuna AVRAM IANCU 197         ŞCOALA GIMNAZIALǍ AVRAM IANCU      Preşedinte          ANCA    LUCICA-MIHAELA

394         Comuna AVRAM IANCU 197         ŞCOALA GIMNAZIALǍ AVRAM IANCU      Locțiitor                LAZǍR   MONICA-OLIMPIA

395         Comuna AVRAM IANCU 198         ŞCOALA PRIMARǍ I-IV TÎRSA       Preşedinte          DOMŞA VLAD-IONUŢ

396         Comuna AVRAM IANCU 198         ŞCOALA PRIMARǍ I-IV TÎRSA       Locțiitor                HELER    DACIANA-ALEXANDRA

397         Comuna BERGHIN            199         CLǍDIRE CǍMIN CULTURAL HENIG           Preşedinte          COMAN                TEODORA-ADRIANA

398         Comuna BERGHIN            199         CLǍDIRE CǍMIN CULTURAL HENIG           Locțiitor                RODEAN                ANGELA

399         Comuna BERGHIN            200         CLǍDIRE CǍMIN CULTURAL BERGHIN      Preşedinte          MIHǍILǍ                MIHAI-TIBERIU

400         Comuna BERGHIN            200         CLǍDIRE CǍMIN CULTURAL BERGHIN      Locțiitor                RODEAN              EMIL

401         Comuna BERGHIN            201         CLǍDIRE CǍMIN CULTURAL GHIRBOM    Preşedinte          PERŢA   IONELA-ANDREEA

402         Comuna BERGHIN            201         CLǍDIRE CǍMIN CULTURAL GHIRBOM    Locțiitor                BOJAN  ALIN

403         Comuna BERGHIN            202         CLǍDIRE CǍMIN CULTURAL STRAJA          Preşedinte          ZǍHAN IOAN-ANDREI

404         Comuna BERGHIN            202         CLǍDIRE CǍMIN CULTURAL STRAJA          Locțiitor                RUS        MIHAELA-MINADORA

405         Comuna BISTRA               203         ŞCOALA GIMNAZIALǍ ” NICODIM GANEA” BISTRA             Preşedinte                TOADER               ADRIAN-SABIN

406         Comuna BISTRA 203        ŞCOALA GIMNAZIALǍ ” NICODIM GANEA” BISTRA             Locțiitor

GOIA     MIRELA

407         Comuna BISTRA 204        ŞCOALA GIMNAZIALǍ „NICODIM GANEA” BISTRA              Preşedinte

GÂTA    VICENŢIU-CONSTANTIN

408         Comuna BISTRA 204        ŞCOALA GIMNAZIALǍ „NICODIM GANEA” BISTRA Locțiitor

IHUŢ OLIMPIA

409         Comuna BISTRA 205        ŞCOALA GIMNAZIALǍ „NICODIM GANEA” BISTRA              Preşedinte

LAZǍR   MARIA

410         Comuna BISTRA 205        ŞCOALA GIMNAZIALǍ „NICODIM GANEA” BISTRA              Locțiitor

ANCA    MIRELA-MARIANA

411         Comuna BISTRA 206        ŞCOALA PRIMARǍ CIULDEŞTI – COMUNA BISTRA               Preşedinte

BÎRLA    IOANA-MIHAELA

412         Comuna BISTRA 206        ŞCOALA PRIMARǍ CIULDEŞTI – COMUNA BISTRA               Locțiitor

CIOREA CONSTANTIN

413         Comuna BISTRA 207         ŞCOALA GIMNAZIALǍ GÎRDE I – COMUNA BISTRA               Preşedinte

BOCŞA  NICULINA-ILEANA

414         Comuna BISTRA 207         ŞCOALA GIMNAZIALǍ GÎRDE I – COMUNA BISTRA               Locțiitor                BOCŞA                EMILIA

415         Comuna BLANDIANA      208         Primaria comunei Blandiana        Preşedinte          GHERMAN          MARIUS-ADRIAN

416         Comuna BLANDIANA      208         Primaria comunei Blandiana        Locțiitor                VǍIDEAN             ADINA-RAMONA

417         Comuna BLANDIANA      209         Şcoala Primarǎ Acmariu Preşedinte          MATEI   SORINA-NICULINA

418         Comuna BLANDIANA      209         Şcoala Primarǎ Acmariu Locțiitor                VLAD     GHEORGHIŢA

419         Comuna BLANDIANA      210         Şcoala cu clasele I-IV Rǎcǎtǎu      Preşedinte          CǍNIJA BOGDAN-NICOLAE

420         Comuna BLANDIANA      210         Şcoala cu clasele I-IV Rǎcǎtǎu      Locțiitor                SAVA     VIORICA-VIŞINICA

421         Comuna BUCERDEA GRÂNOASǍ 211         Cǎminul cultural Bucerdea Grânoasǎ       Preşedinte          VǍLESǍSAN                OTILIA   GRÂNOASǍ

422         Comuna BUCERDEA GRÂNOASǍ 211         Cǎminul cultural Bucerdea Grânoasǎ       Locțiitor                MEZEI                IZABELLA-ANDREEA

423         Comuna BUCERDEAGRÂNOASǍ 212         Şcoala Gimnazialǎ Ioan Maiorescu Bucerdea Granoasǎ

Preşedinte          MARCU BOBI

424         Comuna BUCERDEAGRÂNOASǍ 212         Şcoala Gimnazialǎ Ioan Maiorescu Bucerdea Granoasǎ

Locțiitor                OJOG    MARTA-MARIA

425         Comuna BUCIUM             213         Şcoala Primarǎ Ciuculeşti              Preşedinte          MARTA AURORA

426         Comuna BUCIUM             213         Şcoala Primarǎ Ciuculeşti              Locțiitor                MACAVEI            SIMONA-NICOLETA

427         Comuna BUCIUM             214         Şcoala Primarǎ Bucium-Sat          Preşedinte          ŞIŞU       LILIANA

428         Comuna BUCIUM             214         Şcoala Primarǎ Bucium-Sat          Locțiitor                JOLDIŞ  TATIANA-LUCICA

429         Comuna BUCIUM             215         Şcoala Primarǎ Cerbu     Preşedinte          PAL        VERONICA-IOANA

430         Comuna BUCIUM             215         Şcoala Primarǎ Cerbu     Locțiitor                FURDUI CAMELIA-NICOLETA

431         Comuna BUCIUM             216         Şcoala Primarǎ Poieni     Preşedinte          LEAH      MIHAELA-RODICA

432         Comuna BUCIUM             216         Şcoala Primarǎ Poieni     Locțiitor                JURCA   MARINELA

433        Comuna CÂLNIC               217         PRIMǍRIA COMUNEI CÎLNIC        Preşedinte          CUTEAN               VASILE-EUGEN

434         Comuna CÂLNIC               217         PRIMǍRIA COMUNEI CÎLNIC        Locțiitor                BENA     SORINA-ROXANA

435         Comuna CÂLNIC               218         ŞCOALA PRIMARǍ DEAL Preşedinte          MIHU    SALOMIA

436         Comuna CÂLNIC               218         ŞCOALA PRIMARǍ DEAL Locțiitor                BǍDILǍ LUCIA

437         Comuna CENADE              219         PRIMǍRIA CENADE          Preşedinte          MARA   DANIELA-MARIA

438         Comuna CENADE              219         PRIMǍRIA CENADE          Locțiitor                MǍRGINEAN      DANIEL-FLORIN

439         Comuna CERGǍU             220         ŞCOALA GIMNAZIALǍ „ARON COTRUŞ”CERGǍU MARE    Preşedinte          VLAD                NICULAE

440         Comuna CERGǍU             220         ŞCOALA GIMNAZIALǍ „ARON COTRUŞ”CERGǍU MARE    Locțiitor                ILIEŞIU  AURICA-CǍTǍLINA

441         Comuna CERGǍU             221         GRǍDINIŢA CU PROGRAM NORMAL CERGǍU MIC             Preşedinte                FRǍŢILǍ               DOINA

442         Comuna CERGǍU             221         GRǍDINIŢA CU PROGRAM NORMAL CERGǍU MIC             Locțiitor                SPǍTAR ELENA

443         Comuna CERGǍU             222         CLǍDIRE CǍMINCULTURAL LUPU              Preşedinte          AVRAM ELENA

444         Comuna CERGǍU             222         CLǍDIRE CǍMIN CULTURAL LUPU             Locțiitor                MUNTEAN                MARIA

445         Comuna CERU-BǍCǍINŢI              223         CǍMINUL CULTURAL      Preşedinte          SUCIU   RALUCA

446         Comuna CERU-BǍCǍINŢI              223         CǍMINUL CULTURAL      Locțiitor                NOJA     MARIUS-SORIN

447         Comuna CETATEA DEBALTǍ         224         CǍMIN CULTURAL           Preşedinte          CSIKI      SIMONA

448         Comuna CETATEA DEBALTǍ         224         CǍMIN CULTURAL           Locțiitor                FRǍŢILǍ               DANIEL-GHEORGHE

449         Comuna CETATEA DE BALTǍ        225         CǍMIN CULTURAL           Preşedinte          CUCUI   MARIA

450         Comuna CETATEA DEBALTǍ         225         CǍMIN CULTURAL           Locțiitor                BÉRES    MIKLOS

451         Comuna CETATEA DEBALTǍ         226         SCOALA GENERALA CRǍCIUNELU DE SUS               Preşedinte                RAŢIU   ANA

452         Comuna CETATEA DE BALTǍ        226         SCOALA GENERALA CRǍCIUNELU DE SUS               Locțiitor                DOMBIKINGA-KATALIN

453         Comuna CETATEA DEBALTǍ         227         SCOALA GENERALA SÎNTǍMǍRIE               Preşedinte          LAZǍR-PǍCURAR            ANDREEA-CRISTINA

454         Comuna CETATEA DEBALTǍ         227         SCOALA GENERALA SÎNTǍMǍRIE               Locțiitor                SOCACI                RODICA

455         Comuna CETATEA DEBALTǍ         228         CǍMIN CULTURAL TǍTÎRLAUA SALA NR.1              Preşedinte                MOLDOVAN       MARIA

456         Comuna CETATEA DE BALTǍ        228         CǍMIN CULTURAL TǍTÎRLAUA SALA NR.1              Locțiitor                MICU                IOAN-OVIDIU

457         Comuna CIUGUD             229         Şcoalǎ Gimnazialǎ Ciugud             Preşedinte          SIMA     COSMIN-FLORIN

458         Comuna CIUGUD             229         Şcoalǎ Gimnazialǎ Ciugud             Locțiitor                DROAŞCǍ            CAROLINA – PETRONELA

459         Comuna CIUGUD             230         CǍMIN CULTURAL DRÎMBAR       Preşedinte          BUDA    MARIA

460         Comuna CIUGUD             230         CǍMIN CULTURAL DRÎMBAR       Locțiitor                MACRAI               VASILE-CRISTIAN

461         Comuna CIUGUD             231         CǍMIN CULTURAL HǍPRIA           Preşedinte          DAVID   DANIEL-NECHIFOR

462         Comuna CIUGUD             231         CǍMIN CULTURAL HǍPRIA           Locțiitor                GAVRILǍ              CORNELIA

463         Comuna CIUGUD             232         CǍMIN CULTURAL LIMBA             Preşedinte          HORJA  GHEORGHE

464         Comuna CIUGUD             232         CǍMIN CULTURAL LIMBA             Locțiitor                DAVID   ALINA-MARIA

465         Comuna CIUGUD             233         CǍMIN CULTURAL ŞEUŞA             Preşedinte          RADU    IOANA-ANDREEA

466         Comuna CIUGUD             233         CǍMIN CULTURAL ŞEUŞA             Locțiitor                CONŢAN              ANA-ANGELA

467         Comuna CIUGUD             234         CǍMIN CULTURAL TELEAC            Preşedinte          KAST      IOAN-ANDREI

468         Comuna CIUGUD             234         CǍMIN CULTURAL TELEAC            Locțiitor                SÎNTEJUDEAN    ROMELIA

469         Comuna CIURULEASA    235         ŞCOALA PRIMARǍ BUNINGINEA Preşedinte          BUTA     CLAUDIU-MARCEL

470         Comuna CIURULEASA    235         ŞCOALA PRIMARǍ BUNINGINEA Locțiitor                COZA     ELENA-CECILIA  G                ALBA, Comuna CIURULEASA

471         Comuna CIURULEASA    236         PRIMǍRIA COMUNEI CIURULEASA            Preşedinte          COSMA NICOLETA-GABRIELA

472         Comuna CIURULEASA    236         PRIMǍRIA COMUNEI CIURULEASA            Locțiitor                BORZA  DORIN-GHEORGHE

473         Comuna CRǍCIUNELU DE JOS      237         Primǎria Comunei Crǎciunelu de Jos        Preşedinte          CRISTEA                IOVUŢA-RUJICA

474         Comuna CRǍCIUNELU DE JOS      237         Primǎria Comunei Crǎciunelu de Jos        Locțiitor                NICOARǍ                ADRIANA-PAULA

475         Comuna CRǍCIUNELU DE JOS      238         Şcoala Gimnazialǎ – Crǎciunelu de Jos      Preşedinte          MIHAI                IOANA-LILIANA

476         Comuna CRǍCIUNELU DE JOS      238         Şcoala Gimnazialǎ – Crǎciunelu de Jos      Locțiitor                PǍCURAR                MIHAELA

477         Comuna CRICǍU               239         Biblioteca Comunalǎ       Preşedinte          TRIC       ANA-MARIA

478         Comuna CRICǍU               239         Biblioteca Comunalǎ       Locțiitor                GAVRILǍ              SILVIA

479         Comuna CRICǍU               240         Şcoala Primarǎ Craiva     Preşedinte          BOCEA  MARIA  N

480         Comuna CRICǍU               240         Şcoala Primarǎ Craiva     Locțiitor                TRUŢǍ  CLAUDIA-VIORICA

481         Comuna CRICǍU               241         Sala de Întruniri Preşedinte          BORZA  NICOLETA ELENA

482         Comuna CRICǍU               241         Sala de Întruniri Locțiitor                RUSAN CORNELIA-MIOARA

483         Comuna CUT      242         Şcoala Gimnazialǎ ,,Septimiu Albini”         Preşedinte          MOGA  EMIL DRAGOŞ

484         Comuna CUT      242         Şcoala Gimnazialǎ ,,Septimiu Albini”         Locțiitor                BROSCǍŢAN       DANA

485         Comuna DAIA ROMÂNǍ 243         PRIMǍRIA DAIA ROMÂNǍ            Preşedinte          COSTEA MONICA CRISTINA

486         Comuna DAIA ROMÂNǍ 243         PRIMǍRIA DAIA ROMÂNǍ            Locțiitor                BLADA  MARIANA-ADRIANA

487         Comuna DAIA ROMÂNǍ 244         PRIMǍRIA DAIA ROMÂNǍ            Preşedinte          BUMBU MARIA

488         Comuna DAIA ROMÂNǍ 244         PRIMǍRIA DAIA ROMÂNǍ            Locțiitor                RADU    ROXANA-MARIA

489         Comuna DOŞTAT              245         ŞCOALA GIMNAZIALǍ DOŞTAT   Preşedinte          CRISTIAN             ANA

490         Comuna DOŞTAT              245         ŞCOALA GIMNAZIALǍ DOŞTAT   Locțiitor                MǍRGINEAN      ANIŢA

491         Comuna DOŞTAT              246         ŞCOALA PRIMARǍ BOZ  Preşedinte          TECǍU  DORICA

492         Comuna DOŞTAT              246         ŞCOALA PRIMARǍ BOZ  Locțiitor                POPA    ANIŞOARA-CRISTINA

493         Comuna FǍRǍU 247        GRǍDINIŢA CU PROGRAM NORMAL FǍRǍU          Preşedinte

METEA  CIPRIAN-IOAN-GELU

494         Comuna FǍRǍU 247        GRǍDINIŢA CU PROGRAM NORMAL FǍRǍU          Locțiitor                RADU    ADELA

495         Comuna FǍRǍU 248         GRǍDINIŢA CU PROGRAM NORMAL HERIA           Preşedinte          INDREI

MARIA

496         Comuna FǍRǍU 248         GRǍDINIŢA CU PROGRAM NORMAL HERIA           Locțiitor                FILIMON                MIOARA CORINA

497         Comuna FǍRǍU 249         ŞCOALA PRIMARǍSÎNBENEDIC   Preşedinte          SOLYMOSI           EMA

498         Comuna FǍRǍU 249         ŞCOALA PRIMARǍSÎNBENEDIC   Locțiitor                COVRIG NICOLETA-MARIA

499         Comuna FǍRǍU 250         ŞCOALA PRIMARǍ MEDVEŞ         Preşedinte          DUDA    MARIANA-DANIELA

500         Comuna FǍRǍU 250         ŞCOALA PRIMARǍ MEDVEŞ         Locțiitor                FILIMON

501         Comuna FǍRǍU 251         CLǍDIRE ,, PUNCT DE INFORMARE,,         Preşedinte          OLTEAN                ALINA-PAULA                V             ALBA, Comuna FǍRǍU

502         Comuna FǍRǍU 251         CLǍDIRE ,, PUNCT DE INFORMARE,,         Locțiitor                CHIOREAN          ION

503         Comuna GALDA DE JOS  252         CǍMINUL CULTURAL GALDA DE JOS         Preşedinte          MARIAN                MIHAELA-MARTA

504         Comuna GALDA DE JOS  252         CǍMINUL CULTURAL GALDA DE JOS         Locțiitor                BÎRLUŢ  ELENA

505         Comuna GALDA DE JOS  253         ŞCOALA GIMNAZIALǍ BENIC       Preşedinte          VAIAJDI LORAND-ATILLA

506         Comuna GALDA DE JOS  253         ŞCOALA GIMNAZIALǍ BENIC       Locțiitor                COMSA ANA-LILIANA

507         Comuna GALDA DE JOS  254         ŞCOALA PRIMARǍ CETEA              Preşedinte          NISTORSABINA

508         Comuna GALDA DE JOS  254         ŞCOALA PRIMARǍ CETEA              Locțiitor                BÎRLUŢ  CRISTIAN-TEODOR

509         Comuna GALDA DE JOS  255         ŞCOALA PRIMARǍ GALDA DE SUS              Preşedinte          RUSU    SIMONA-CRISTINA

510         Comuna GALDA DE JOS  255         ŞCOALA PRIMARǍ GALDA DE SUS              Locțiitor                POPA    RǍZVAN

511         Comuna GALDA DE JOS  256         SALA DE FESTIVITǍŢI MESENTEA                Preşedinte          SIBIŞAN EMIL-IOAN

512         Comuna GALDA DE JOS  256         SALA DE FESTIVITǍŢI MESENTEA Locțiitor               BOCA    RODICA-IULIANA

513         Comuna GALDA DE JOS  257         CǍMINUL CULTURAL OIEJDEA    Preşedinte          VASS     FRANCISC

514         Comuna GALDA DE JOS  257         CǍMINUL CULTURAL OIEJDEA    Locțiitor                UDREA  MARINA-VALERIA

515         Comuna GALDA DE JOS  258         CLǍDIRE ADMINISTRATIVǍ (FOSTǍ ŞCOALA GENERALǍ POIANA GALDEI) Preşedinte          GOMBOŞ             MARIAN-IOSIF

516         Comuna GALDA DE JOS  258         CLǍDIRE ADMINISTRATIVǍ (FOSTǍ ŞCOALA GENERALǍ POIANA GALDEI)                Locțiitor                GIORGIU             FLOARE

517         Comuna GÂRBOVA         259         PRIMǍRIA COMUNEI GÂRBOVA Preşedinte          LAZǍR   ANCA-SORINA

518         Comuna GÂRBOVA         259         PRIMǍRIA COMUNEI GÂRBOVA Locțiitor                JURJ       VALENTINA

519         Comuna GÂRBOVA         260         ŞCOALA PRIMARǍ CǍRPINIŞ        Preşedinte          BÎRLEA  ROXANA-CLAUDIA

520         Comuna GÂRBOVA         260         ŞCOALA PRIMARǍ CǍRPINIŞ        Locțiitor                PODEAN              ILIE-MARCEL

521         Comuna GÂRBOVA         261         ŞCOALA PRIMARǍ RECIU              Preşedinte          CÎLNICEAN          TEREZA-GABRIELA

522         Comuna GÂRBOVA         261         ŞCOALA PRIMARǍ RECIU              Locțiitor                PAVEL   MARIA

523         Comuna GÂRDA DE SUS 262         Şcoala Gimnazialǎ „Emil RacoviIǎ” Gîrda de Sus   Preşedinte          MARIŞ                VOICU-RǍZVAN V             ALBA, Comuna GÂRDA DE SUS

524         Comuna GÂRDA DE SUS 262         Şcoala Gimnazialǎ „Emil RacoviIǎ” Gîrda de Sus   Locțiitor                DIG                VIRGIL-ANDREI

525         Comuna GÂRDA DE SUS 263         Şcoala Primarǎ Biharia    Preşedinte          HAIDUCMIRELA

526         Comuna GÂRDA DE SUS 263         Şcoala Primarǎ Biharia    Locțiitor                PAŞCA  EMILIA

527         Comuna GÂRDA DE SUS 264         Şcoala Gimnazialǎ GheIari            Preşedinte          BÂTE      NICOLAE-DANIEL

528         Comuna GÂRDA DE SUS 264         Şcoala Gimnazialǎ GheIari            Locțiitor                RǍDAC  GHEORGHE

529         Comuna HOPÂRTA          265         CǍMIN CULTURAL HOPÎRTA        Preşedinte          BARB     CAMELIA-RAMONA

530         Comuna HOPÂRTA          265         CǍMIN CULTURAL HOPÎRTA        Locțiitor                DOCEA  CAMELIA

531         Comuna HOPÂRTA          266         CǍMIN CULTURAL SILIVAŞ           Preşedinte          ROŞCA  CAMELIA

532         Comuna HOPÂRTA          266         CǍMIN CULTURAL SILIVAŞ           Locțiitor                ŞEULEAN             ANA-DAIANA

533         Comuna HOPÂRTA          267         CǍMIN CULTURAL ŞPǍLNACA     Preşedinte          OARA    LAVINIU-FLORENTIN-ŞTEFAN

534         Comuna HOPÂRTA          267         CǍMIN CULTURAL ŞPǍLNACA     Locțiitor                CÎMPEAN            MARIA-CRISTINA             V             ALBA, Comuna HOPÂRTA

535         Comuna HOPÂRTA          268         CǍMIN CULTURAL TURDAŞ          Preşedinte          SZOLGA CILLA

536         Comuna HOPÂRTA          268         CǍMIN CULTURAL TURDAŞ          Locțiitor                NICULIŢǍ             MARIUS-DǍNUŢ

537         Comuna HOPÂRTA          269         CǍMIN CULTURAL VAMA SEACǍ Preşedinte         BEIAN   ADINA

538         Comuna HOPÂRTA          269         CǍMIN CULTURAL VAMA SEACǍ Locțiitor               GROZAV              CRISTINA-MARIA

539         Comuna HOREA 270         ŞCOALA GIMNAZIALǍ HOREA     Preşedinte          MATEŞ  ANA-MARIA

540         Comuna HOREA 270         ŞCOALA GIMNAZIALǍ HOREA     Locțiitor                RÎŞTEIU IOANA-NATALIA

541         Comuna HOREA 271         ŞCOALA PRIMARǍ TRIFEŞTI          Preşedinte          NEAG    VIOREL

542         Comuna HOREA 271         ŞCOALA PRIMARǍ TRIFEŞTI          Locțiitor                NEAG    ALINA-CAMELIA

543         Comuna HOREA 272         ŞCOALA PRIMARǍ GIURGIUŢ      Preşedinte          COSTEA GHEORGHE

544         Comuna HOREA 272         ŞCOALA PRIMARǍ GIURGIUŢ      Locțiitor                PAŞCA  MARIUS

545         Comuna HOREA 273         CǍMIN CULTURAL MǍTIŞEŞTI     Preşedinte          MATEŞ  RODICA

546         Comuna HOREA 273         CǍMIN CULTURAL MǍTIŞEŞTI     Locțiitor                MATEŞ  GEORGIANA- PETRONELA

547         Comuna HOREA 274         ŞCOALA PRIMARǍ PǍTRUŞEŞTI  Preşedinte          MATEŞ  GHEORGHE

548         Comuna HOREA 274         ŞCOALA PRIMARǍ PǍTRUŞEŞTI  Locțiitor                NICOLA LENUŢA P             ALBA, Comuna HOREA

549         Comuna HOREA 275         ŞCOALA PRIMARǍ PRELUCA        Preşedinte          PAVEN  GEORGETA-MARIA

550         Comuna HOREA 275         ŞCOALA PRIMARǍ PRELUCA        Locțiitor                COSTEA VIORICA

551         Comuna IGHIU  276         PRIMǍRIA COMUNEI IGHIU         Preşedinte          CONSTANTIN     ANA VIRGINIA

552         Comuna IGHIU  276         PRIMǍRIA COMUNEI IGHIU         Locțiitor                PǍDUREAN         MARIA-MAGDALENA

553         Comuna IGHIU  277         ŞCOALA PRIMARǍ BUCERDEA VINOASǍ Preşedinte          MIHǍLŢAN          MARIA

554         Comuna IGHIU  277         ŞCOALA PRIMARǍ BUCERDEA VINOASǍ Locțiitor                TRIF       DELIA-VIORICA

555         Comuna IGHIU  278         ŞCOALA GIMNAZIALǍ IGHIEL      Preşedinte          DAVID   ILEANA

556         Comuna IGHIU  278         ŞCOALA GIMNAZIALǍ IGHIEL      Locțiitor                DOBOŞ EMILIA-CLAUDIA

557         Comuna IGHIU  279         ŞCOALA GIMNAZIALǍ ŞARD         Preşedinte          BUTA     EMIL-IOAN

558         Comuna IGHIU  279         ŞCOALA GIMNAZIALǍ ŞARD         Locțiitor                HAIDUC                CLAUDIA-FLORINA

559         Comuna IGHIU  280         ŞCOALA GIMNAZIALǍ ŞARD         Preşedinte          CIUBEAN             ADRIANA-MARIA

560         Comuna IGHIU  280         ŞCOALA GIMNAZIALǍ ŞARD         Locțiitor                MORARIU           CARMEN-RAFILA

561         Comuna IGHIU  281         ŞCOALǍ GIMNAZIALǍ ŢELNA       Preşedinte          GIURGIU             CAMELIA-NICOLETA

562         Comuna IGHIU  281         ŞCOALǍ GIMNAZIALǍ ŢELNA       Locțiitor                RUSU    ANA

563         Comuna ÎNTREGALDE     282         ŞCOALA GIMNAZIALǍÎNTREGALDE           Preşedinte          CRIŞAN LUCREŢIA

564         Comuna ÎNTREGALDE     282         ŞCOALA GIMNAZIALǍÎNTREGALDE           Locțiitor                CRISTEA                SILVIU

565         Comuna ÎNTREGALDE     283         ŞCOALA CU CLASELE I-IV DEALU GEOAGIULUI      Preşedinte          TECŞA                CIPRIAN

566         Comuna ÎNTREGALDE     283         ŞCOALA CU CLASELE I-IV DEALU GEOAGIULUI      Locțiitor                MARIAN                VALERIA

567         Comuna ÎNTREGALDE     284         ŞCOALA CU CLASELE I-IV GHIONCANI      Preşedinte          LUPŞA   EUGENIA

568         Comuna ÎNTREGALDE     284         ŞCOALA CU CLASELE I-IV GHIONCANI      Locțiitor                JINAR    ILEANA

569        Comuna ÎNTREGALDE     285         CǍMINUL CULTURAL NECRILEŞTI               Preşedinte          CRISTEA                CORNELIA

570         Comuna ÎNTREGALDE     285         CǍMINUL CULTURAL NECRILEŞTI               Locțiitor                GOANGǍ                SANFLORA

571         Comuna JIDVEI  286         CǍMINUL CULTURAL JIDVEI         Preşedinte          JIGMOND            GEORGETA MARIA

572         Comuna JIDVEI  286         CǍMINUL CULTURAL JIDVEI         Locțiitor                BUNEA DANA-MARIA

573         Comuna JIDVEI  287         ŞCOALA GIMNAZIALǍ BǍLCACIU Preşedinte         COTTA  MONICA

574         Comuna JIDVEI  287         ŞCOALA GIMNAZIALǍ BǍLCACIU Locțiitor               BERCEA ANA

575         Comuna JIDVEI  288         CǍMINUL CULTURAL CǍPÎLNA DE JOS     Preşedinte          IGNAT   MARIA-RALUCA

576         Comuna JIDVEI  288         CǍMINUL CULTURAL CǍPÎLNA DE JOS     Locțiitor                FODOR ANGELA

577         Comuna JIDVEI  289         Cǎminul Cultural Feisa   Preşedinte          POPA    ELISABETA-CRISTINA

578         Comuna JIDVEI  289         Cǎminul Cultural Feisa   Locțiitor                POPESCU             VERONICA          579                Comuna JIDVEI  290         CǍMINUL CULTURAL VESEUŞ      Preşedinte          BERCEA MARIA DANIELA

580         Comuna JIDVEI  290         CǍMINUL CULTURAL VESEUŞ      Locțiitor                IAGǍR   MARIA

581         Comuna LIVEZILE              291         ŞCOALA GIMNAZIALǍ LIVEZILE   Preşedinte          AVRAM RODICA

582         Comuna LIVEZILE              291         ŞCOALA GIMNAZIALǍ LIVEZILE   Locțiitor                ONIGA  MARIA

583         Comuna LIVEZILE              292         CǍMIN CULTURAL           Preşedinte          GLIGOR MARIA

584         Comuna LIVEZILE              292         CǍMIN CULTURAL           Locțiitor                INDREI  DANIELA              A             ALBA, Comuna LIVEZILE

585         Comuna LIVEZILE              293         CǍMIN CULTURAL IZVOARELE    Preşedinte          POPA    EMILIA

586         Comuna LIVEZILE              293         CǍMIN CULTURAL IZVOARELE    Locțiitor                MAIER  SILVIA

587         Comuna LIVEZILE              294         CǍMIN CULTURAL VǍLIŞOARA   Preşedinte          NEGRU MARIETA

588         Comuna LIVEZILE              294         CǍMIN CULTURAL VǍLIŞOARA   Locțiitor                MOCAN               MILUŢA-LUCIA

589         Comuna LOPADEA NOUǍ             295         PRIMǍRIA LOPADEA NOUǍ         Preşedinte          GOZSI   IMOLA

590         Comuna LOPADEA NOUǍ             295         PRIMǍRIA LOPADEA NOUǍ         Locțiitor                ALEXǍ   AURICA-FELICIA

591         Comuna LOPADEA NOUǍ             296         CǍMIN CULTURAL           Preşedinte          MARINA              ALEXANDRA-LARISA

592         Comuna LOPADEA NOUǍ             296         CǍMIN CULTURAL           Locțiitor                ROMAN               IRINA

593         Comuna LOPADEA NOUǍ             297         CLǍDIRE ANEXǍ PRIMǍRIA LOPADEA NOUǍPreşedinte

CETEAN NICOLETA

594         Comuna LOPADEA NOUǍ             297         CLǍDIRE ANEXǍ PRIMǍRIA LOPADEA NOUǍ         Locțiitor                GUŢIU  SIMONA-MONICA

595         Comuna LOPADEA NOUǍ             298         ŞCOALA PRIMARǍ BEŢA Preşedinte          DINGA  FELICIA VIRGINIA

596         Comuna LOPADEA NOUǍ             298         ŞCOALA PRIMARǍ BEŢA Locțiitor                CHEŞCHEŞ           GHEORGHE

597        Comuna LOPADEA NOUǍ             299         CLǍDIRE ANEXǍ PRIMǍRIA LOPADEA NOUǍ         Preşedinte                SUCIU   SIMONA-MARIA

598         Comuna LOPADEA NOUǍ             299         CLǍDIRE ANEXǍ PRIMǍRIA LOPADEA NOUǍ         Locțiitor                TURDǍŞAN         MARIA

599         Comuna LOPADEA NOUǍ             300         CLǍDIRE ANEXǍ PRIMǍRIA LOPADEA NOUǍ

Preşedinte          BUDAI   HAYNAL

600         Comuna LOPADEA NOUǍ             300         CLǍDIRE ANEXǍ PRIMǍRIA LOPADEA NOUǍ

Locțiitor                SARKOZI              ERICA-IBOYA

601         Comuna LUNCA MUREŞULUI      301         Şcoala Gimnazialǎ „Simion Lazǎr” Lunca Mureşului, nr. 241A                Preşedinte          BUCUR DANA-STELIANA

602         Comuna LUNCA MUREŞULUI      301         Şcoala Gimnazialǎ „Simion Lazǎr” Lunca Mureşului, nr. 241A                Locțiitor                VASS     EVA

603         Comuna LUNCA MUREŞULUI      302         Şcoala Gimnazialǎ „Simion Lazǎr” Lunca Mureşului, nr. 241A                Preşedinte          KONYA ELENA

604         Comuna LUNCA MUREŞULUI      302         Şcoala Gimnazialǎ „Simion Lazǎr” Lunca Mureşului, nr. 241A                Locțiitor                KÓNYA LADISLAU-CIABA

605         Comuna LUNCA MUREŞULUI      303         Şcoala Primarǎ Gura Arieşului, nr. 84        Preşedinte          CRIŞAN                VASILE-VALENŢIU

606         Comuna LUNCA MUREŞULUI      303         Şcoala Primarǎ Gura Arieşului, nr. 84        Locțiitor                COCIŞ                VICTORIA

607        Comuna LUPŞA 304         CǍMINUL CULTURAL LUPŞA        Preşedinte          INOCAN               IOANA-AURELIA

608         Comuna LUPŞA 304         CǍMINUL CULTURAL LUPŞA        Locțiitor                RAIU      MIHAELA

609         Comuna LUPŞA 305         ŞCOALA PRIMARǍ HǍDǍRǍU      Preşedinte          NICOARǍ             COSMIN-VASILE

610         Comuna LUPŞA 305         ŞCOALA PRIMARǍ HǍDǍRǍU      Locțiitor                DANCIU MARIUS-ISPAS

611         Comuna LUPŞA 306         ŞCOALA PRIMARǍ VALEA LUPŞII Preşedinte          IGNAT   ANAMARIA

612         Comuna LUPŞA 306         ŞCOALA PRIMARǍ VALEA LUPŞII Locțiitor                DANCIU GEORGETA-NICOLETA

613         Comuna LUPŞA 307         SEDIUL FOSTEI PRIMǍRII MUŞCA              Preşedinte          BUCEA  PETRU-SORIN

614         Comuna LUPŞA 307         SEDIUL FOSTEI PRIMǍRII MUŞCA              Locțiitor                HǍDǍRUGǍ        RAMONA-MIHAELA

615         Comuna METEŞ 308         ŞCOALA CU CLASELE I-IV               Preşedinte          CIORUŢǍ             LILIANA-IONELA

616         Comuna METEŞ 308         ŞCOALA CU CLASELE I-IV               Locțiitor                BOGDAN             IOAN-FLORIAN

617         Comuna METEŞ 309         ŞCOALA PRIMARǍ PRESACA AMPOIULUI Preşedinte          HǍRǍGUŞ           NICOLETA-SILVIA

618         Comuna METEŞ 309         ŞCOALA PRIMARǍ PRESACA AMPOIULUI Locțiitor                FAUR     SIMONA-VIORICA

619         Comuna METEŞ 310         ŞCOALA GIMNAZIALǍ METEŞ      Preşedinte          MAN     ELENA

620         Comuna METEŞ 310         ŞCOALA GIMNAZIALǍ METEŞ      Locțiitor                OANCEA              GEORGETA-ADRIANA

621         Comuna METEŞ 311         ŞCOALA GIMNAZIALǍ AMPOIŢA Preşedinte          MǍRGINEANU  TOMA

622         Comuna METEŞ 311         ŞCOALA GIMNAZIALǍ AMPOIŢA Locțiitor                GIURA  ANCA-LIVIA

623         Comuna METEŞ 312         ŞCOALA PRIMARǍ „DIONISIU POPOVICIU” TǍUŢI Preşedinte

BODEA  ANDREI-FLORIN

624         Comuna METEŞ 312        ŞCOALA PRIMARǍ „DIONISIU POPOVICIU” TǍUŢI Locțiitor               BǍCILǍ

CRISTINA-ADINA

625         Comuna METEŞ 313         CǍMINUL CULTURAL POIANA AMPOIULUI            Preşedinte          ŢÎMPEA LOREDANA-MARIANA

626         Comuna METEŞ 313         CǍMINUL CULTURAL POIANA AMPOIULUI            Locțiitor                LUPŞA   EUGENIA

627         Comuna MIHALŢ              314         Şcoala gimnazialǎ „Ion Breazu” Mihalț     Preşedinte          CÂRNAŢ                DANA-DOINA

628         Comuna MIHALŢ              314         Şcoala gimnazialǎ „Ion Breazu” Mihalț     Locțiitor                BOBIŢAN             ILICIA MARCELA

629         Comuna MIHALŢ              315         Şcoala gimnazialǎ „Ion Breazu” Mihalț     Preşedinte          PETRIC  SIMONA

630         Comuna MIHALŢ              315         Şcoala gimnazialǎ „Ion Breazu” Mihalț     Locțiitor                BARNA MIHAELA-DIANA

631         Comuna MIHALŢ              316         Şcoala primarǎ Cistei      Preşedinte          TRIF       OCTAVIAN-OVIDIU

632         Comuna MIHALŢ              316         Şcoala primarǎ Cistei      Locțiitor                POTOPEA            CLAUDIA-MARILENA

633         Comuna MIHALŢ              317         Şcoala primarǎ Obreja   Preşedinte          SALCǍU MARIANA

634         Comuna MIHALŢ              317         Şcoala primarǎ Obreja   Locțiitor                MAN     IOANA

635         Comuna MIRǍSLǍU        318         GrǎdiniIa cu program normal – Mirǎslǎu Preşedinte          HORVATH                LEONTINA-DORINA

636         Comuna MIRǍSLǍU        318         GrǎdiniIa cu program normal – Mirǎslǎu Locțiitor                CÎMPEAN                CRISTINA

637         Comuna MIRǍSLǍU        319         Şcoala Primarǎ – Cicǎu    Preşedinte          TOMA   MARIA-SORINA

638         Comuna MIRǍSLǍU        319         Şcoala Primarǎ – Cicǎu    Locțiitor                HORVAT               PARASCHIVA

639         Comuna MIRǍSLǍU        320         Şcoala Primarǎ – Decea  Preşedinte          BRAD     ILEANA I               ALBA, Comuna MIRǍSLǍU

640         Comuna MIRǍSLǍU        320         Şcoala Primarǎ – Decea  Locțiitor                GHIVECI               CRISTIAN

641         Comuna MIRǍSLǍU        321         Şcoala Primarǎ – Lopadea Veche               Preşedinte          MOLDOVAN                IONELA-SILVIA

642         Comuna MIRǍSLǍU        321         Şcoala Primarǎ – Lopadea Veche               Locțiitor                SEVASTIAN                LUMINIŢA-AURELIA

643         Comuna MIRǍSLǍU        322         Şcoala Primarǎ – Ormeniş             Preşedinte          GÁBOR ANDREA-KRISZTINA

644         Comuna MIRǍSLǍU        322         Şcoala Primarǎ – Ormeniş             Locțiitor                SZÉKELY                BEATRIX

645         Comuna MOGOŞ              323         CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI MOGOŞ Preşedinte          BICHIŞ   ANCUŢA-MIHAELA

646         Comuna MOGOŞ              323         CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI MOGOŞ Locțiitor                OPREAN                OLGA-CLAUDIA

647         Comuna MOGOŞ              324         ŞCOALA CU CLASELE I- IV, SAT BUTEŞTI   Preşedinte          SULAREA                MARIA-EUGENIA

648         Comuna MOGOŞ              324         ŞCOALA CU CLASELE I- IV, SAT BUTEŞTI   Locțiitor                MICLEA RADU

649         Comuna MOGOŞ              325         REFUGIU TURISTIC VALEA BARNII             Preşedinte          CRISTEA                CRISTINA-LǍCRǍMIOARA

650         Comuna MOGOŞ              325         REFUGIU TURISTIC VALEA BARNII             Locțiitor                ANCA    IRINA-MARIA

651         Comuna NOŞLAC              326         PrimǍria Noslac Preşedinte          ILEA       MELINDA-IMÓLA

652         Comuna NOŞLAC              326         PrimǍria Noslac Locțiitor                LUPEAN               REBEKA

653         Comuna NOŞLAC              327         Şcoala generalǎ Gǎbud  Preşedinte          RUSU    MIHAIELA

654         Comuna NOŞLAC              327         Şcoala generalǎ Gǎbud  Locțiitor                KUPAN SORINA-IULIANA

655         Comuna NOŞLAC              328         Şcoala generalǎ Stîna de Mureş Preşedinte          PUŞCAŞANDREI

656         Comuna NOŞLAC              328         Şcoala generalǎ Stîna de Mureş Locțiitor                BLEOCAANCA-ASTRELA

657         Comuna OCOLIŞ               329         Internat Şcolar – Ocoliş   Preşedinte          CHIRICA               PARASCHIVA

658         Comuna OCOLIŞ               329         Internat Şcolar – Ocoliş   Locțiitor                CURŞǍU               ANDREI-ŞTEFAN

659         Comuna OCOLIŞ               330         Tabǎra de CreaIie si Odihnǎ ”Avram Iancu”           Preşedinte          HARDA                ALEXANDRU

660         Comuna OCOLIŞ               330         Tabǎra de CreaIie si Odihnǎ ”Avram Iancu”           Locțiitor                MARC                ILEANA

661         Comuna OCOLIŞ               331         Şcoala Primarǎ – Runc     Preşedinte          PUIU     VALERIA

662         Comuna OCOLIŞ               331         Şcoala Primarǎ – Runc     Locțiitor                PUIU     ANA       A             ALBA, Comuna OCOLIŞ

663         Comuna OCOLIŞ               332         Şcoala Primarǎ – Vidolm Preşedinte          TURC     VASILE

664         Comuna OCOLIŞ               332         Şcoala Primarǎ – Vidolm Locțiitor                BRATA  MARIA

665         Comuna OHABA               333         CONSILIUL LOCAL OHABA             Preşedinte          DRǍGOI               NICOLAE

666         Comuna OHABA               333         CONSILIUL LOCAL OHABA             Locțiitor                MUREŞAN           CǍLIN-DANIEL

667         Comuna OHABA               334         CLǍDIRE ADMINISTRATIVǍ COLIBI (FOSTA ŞCOALǍ GENERALǍ)

Preşedinte          TEODORESCU    CECILIA-STELIANA

668         Comuna OHABA               334         CLǍDIRE ADMINISTRATIVǍ COLIBI (FOSTA ŞCOALǍ GENERALǍ)

Locțiitor                SUCIU   ANA-ANGELA

669         Comuna OHABA               335         FOSTUL SEDIU C.A.P.      Preşedinte          MIHǍLŢAN          DANA-ALEXANDRA

670         Comuna OHABA               335         FOSTUL SEDIU C.A.P.      Locțiitor                BOGDAN             MONICA-FELICIA

671         Comuna PIANU 336         Şcoala Gimnazialǎ Pianu de Sus  Preşedinte          TOMA   STELIANA-MARIA

672         Comuna PIANU 336         Şcoala Gimnazialǎ Pianude Sus   Locțiitor                GHITAN IOANA

673         Comuna PIANU 337         Şcoala Gimnazialǎ „Augustin Bena” Pianu de Jos Preşedinte          CATARGIU                CAMELIA-CRISTINA

674         Comuna PIANU 337         Şcoala Gimnazialǎ „Augustin Bena” Pianu de Jos Locțiitor                COMAN                VLADIMIR

675         Comuna PIANU 338         Clǎdire administrativǎ (Fosta Şcoalǎ Generalǎ cu Clasele I-IV) Plaiuri

Preşedinte          GHIBU  MARIA

676         Comuna PIANU 338        Clǎdire administrativǎ (Fosta Şcoalǎ Generalǎ cu Clasele I-IV) Plaiuri

Locțiitor                CÂRNAŢ               ANUŢA

677         Comuna PIANU 339         Şcoala Primarǎ „Gheorghe Pavelescu” PurcǎreIi Preşedinte          CRISTEA                MARIA-DANIELA

678         Comuna PIANU 339         Şcoala Primarǎ „Gheorghe Pavelescu” PurcǎreIi Locțiitor                STǍNUŞ ILIE-ILIŞOR

679         Comuna PIANU 340         Şcoala Gimnazialǎ Strungari         Preşedinte          DIDIN    IOAN-DORIN

680         Comuna PIANU 340         Şcoala Gimnazialǎ Strungari         Locțiitor                MOGOŞ               MARIANA-ADINA

681         Comuna POIANA VADULUI          341         CǍMINUL CULTURAL SAT POIANA VADULUI         Preşedinte                BRICIU  MARIA

682         Comuna POIANA VADULUI          341         CǍMINUL CULTURAL SAT POIANA VADULUI         Locțiitor                ŢÂRC                LǍCRǍMIOARA-MARIA

683         Comuna PONOR               342         PRIMARIA COMUNEI PONOR      Preşedinte          BOŢAN IOANA-FELICIA

684         Comuna PONOR               342         PRIMARIA COMUNEI PONOR      Locțiitor                PETRUŢ DORU-IULIAN

685         Comuna PONOR               343         CAMINUL CULTURAL GEOGEL     Preşedinte          PETRUŢFELICIA

686         Comuna PONOR               343         CAMINUL CULTURAL GEOGEL     Locțiitor                OPREA  CRISTINA

687         Comuna POŞAGA             344         Cǎminul Cultural               Preşedinte          MELINTE              LEONTINA

688         Comuna POŞAGA             344         Cǎminul Cultural               Locțiitor                VESA     ILINA

689         Comuna POŞAGA             345         Şcoala cu clasele I-IV – Lunca        Preşedinte          BUCEA  ROXANA-MONICA

690         Comuna POŞAGA             345         Şcoala cu clasele I-IV – Lunca        Locțiitor                URS        MARICICA

691        Comuna POŞAGA             346         Şcoala cu clasele I-IV – Orǎşti       Preşedinte          URS        MARIA

692         Comuna POŞAGA             346         Şcoala cu clasele I-IV – Orǎşti       Locțiitor                RUDEA  AURELIA

693         Comuna POŞAGA             347         Şcoala Primarǎ – Poşaga de Sus  Preşedinte          TUTUIAN             GHEORGHE

694         Comuna POŞAGA             347         Şcoala Primarǎ – Poşaga de Sus  Locțiitor                BEŢ         MONICA-MIRELA

695         Comuna POŞAGA             348         Şcoala Primarǎ – Sagagea              Preşedinte          BULGǍR               FLORENTINA

696         Comuna POŞAGA             348         Şcoala Primarǎ – Sagagea              Locțiitor                POPA    AURELIA

697         Comuna RǍDEŞTI             349         CǍMIN CULTURAL RǍDEŞTI          Preşedinte          VOICAN MARIVIU-VASILE

698         Comuna RǍDEŞTI             349         CǍMIN CULTURAL RǍDEŞTI          Locțiitor                BLEZA    ELENA

699         Comuna RǍDEŞTI             350         ŞCOALA PRIMARǍ LEORINŢ         Preşedinte          BARABAŞ             VICTORIA-CAMELIA

700         Comuna RǍDEŞTI             350         ŞCOALA PRIMARǍ LEORINŢ         Locțiitor                MARC   GABRIELA

701         Comuna RǍDEŞTI             351         ŞCOALA PRIMARǍ MEŞCREAC    Preşedinte          CODREA               MARCEL VASILE

702         Comuna RǍDEŞTI             351         ŞCOALA PRIMARǍ MEŞCREAC    Locțiitor                DAN       ANGELA

703         Comuna RÂMEŢ                352         PRIMǍRIA COMUNEI RÎMEŢ        Preşedinte          BOC       CRISTINA

704         Comuna RÂMEŢ                352         PRIMǍRIA COMUNEI RÎMEŢ        Locțiitor                BANCHEŞ             LIDIA

705         Comuna RÂMEŢ                353         FOSTA ŞCOALǍ CU CLASELE I-IV BRǍDEŞTI             Preşedinte          DUMITRA                MARIA

706         Comuna RÂMEŢ                353         FOSTA ŞCOALǍ CU CLASELE I-IV BRǍDEŞTI             Locțiitor                FIGLEA                SIDONIA

707         Comuna RÂMEŢ                354         FOSTA ŞCOALǍ CU CLASELE I-IV VALEA INZELULUI

Preşedinte          OCNEANU           ANA-MARCELA

708         Comuna RÂMEŢ                354         FOSTA ŞCOALǍ CU CLASELE I-IV VALEA INZELULUI

Locțiitor                VARGA ORSOLYA-MÁRIA

709         Comuna RÂMEŢ                355        FOSTA ŞCOALǍ CU CLASELE I-IV VALEA MǍNǍSTIRII

Preşedinte          GLIGOR DANIELA

710         Comuna RÂMEŢ                355        FOSTA ŞCOALǍ CU CLASELE I-IV VALEA MǍNǍSTIRII

Locțiitor                BRADEA               TIBERIU

711         Comuna RIMETEA            356         CǍMINUL CULTURAL RIMETEA   Preşedinte          SELEGEAN           IRMA MARIA

712         Comuna RIMETEA            356         CǍMINUL CULTURAL RIMETEA   Locțiitor                KIRALY  ILEANA-ADELA

713         Comuna RIMETEA            357         ŞCOALA PRIMARA COLŢEŞTI        Preşedinte          KORONDI            MOISǍ

714         Comuna RIMETEA            357         ŞCOALA PRIMARA COLŢEŞTI        Locțiitor                MIHÁCSA            ESZTER

715         Comuna ROŞIA DE SECAŞ              358         CǍMIN CULTURAL           Preşedinte          MUNTEAN          AURICA

716         Comuna ROŞIA DE SECAŞ              358         CǍMIN CULTURAL           Locțiitor                MARCU OCTAVEAN LIVIU

717         Comuna ROŞIA DE SECAŞ              359         PRIMǍRIA ROŞIA DE SECAŞ          Preşedinte          NATEA  MIHAELA-LUMINIŢA

718         Comuna ROŞIA DE SECAŞ              359         PRIMǍRIA ROŞIA DE SECAŞ          Locțiitor                MUNTEAN                CIPRIAN-OVIDIU

719         Comuna ROŞIA DE SECAŞ              360         FOSTUL SEDIU CAP          Preşedinte          BUNEAOVIDIU

720         Comuna ROŞIA DE SECAŞ              360         FOSTUL SEDIU CAP          Locțiitor                MARCU ALEXANDRA- NICOLETA

721         Comuna ROŞIA MONTANǍ          361         Şcoala cu clasele I-IV – Gura Roşiei             Preşedinte          BENDEA                CRISTIAN-VASILE

722         Comuna ROŞIA MONTANǍ          361         Şcoala cu clasele I-IV – Gura Roşiei             Locțiitor                OPRIŞA                ANDREIA-IOANA

723         Comuna ROŞIA MONTANǍ          362         Şcoala cu clasele I-IV – Vîrtop       Preşedinte          GHIURIŢAN-CORNEA                ROXANA-OANA

724         Comuna ROŞIA MONTANǍ          362         Şcoala cu clasele I-IV -Vîrtop        Locțiitor                DOBRA ADRIANA-MARIA

725         Comuna ROŞIA MONTANǍ          363         Primaria Comunei Roşia Montanǎ             Preşedinte          CIOARA                DANIELA-SABINA

726         Comuna ROŞIA MONTANǍ          363         Primaria Comunei Roşia Montanǎ             Locțiitor                GRUBER                GABRIELA

727         Comuna ROŞIA MONTANǍ          364         LocuinIe Sociale – Cǎrpiniş             Preşedinte          BǍBUŢ  TEODORA-MIRELA

728         Comuna ROŞIA MONTANǍ          364         LocuinIe Sociale – Cǎrpiniş             Locțiitor                SICOE    LILIANA

729         Comuna ROŞIA MONTANǍ          365         Şcoala cu clasele I-IV – Corna       Preşedinte          CORNEA                CORINA-RODICA

730         Comuna ROŞIA MONTANǍ          365         Şcoala cu clasele I-IV – Corna       Locțiitor                BALEA   DANA-ADELINA

731         Comuna SǍLCIUA             366         ŞCOALA PRIMARǍ SǍLCIUA DE JOS           Preşedinte          IOANICIU                MARIA ADRIANA

732         Comuna SǍLCIUA             366         ŞCOALA PRIMARǍ SǍLCIUA DE JOS           Locțiitor                NEGREA-CǍTANǍ                ELENA

733         Comuna SǍLCIUA             367         ŞCOALA GIMNAZIALǍ „SIMION PANTEA” SǍLCIUA

Preşedinte          TODEA  ELENA

734         Comuna SǍLCIUA             367         ŞCOALA GIMNAZIALǍ „SIMION PANTEA” SǍLCIUA

Locțiitor                VLAS      MARIA

735         Comuna SǍLIŞTEA            368         Şcoala Gimnazialǎ „David Prodan” Sǎliştea            Preşedinte          ILIE                ANCUŢA-FLORINA

736         Comuna SǍLIŞTEA            368         Şcoala Gimnazialǎ „David Prodan” Sǎliştea            Locțiitor                STOICA CIOBANU            ANDRA-CRISTINA

737         Comuna SǍLIŞTEA            369         Şcoala Primarǎ Mǎrgineni             Preşedinte          DǍNILǍ ALEXANDRINA

738         Comuna SǍLIŞTEA            369         Şcoala Primarǎ Mǎrgineni             Locțiitor                OANA   MARINELA

739         Comuna SǍLIŞTEA            370         Şcoala Primarǎ Sǎliştea-Deal       Preşedinte          ZAFIU    AIDA-ALINA

740         Comuna SǍLIŞTEA            370         Şcoala Primarǎ Sǎliştea- Deal       Locțiitor                BOLDOŞAN         CǍLIN-SIMION

741         Comuna SǍLIŞTEA            371         Şcoala Primarǎ Tǎrtǎria  Preşedinte          ALBU     DANIEL-IOAN

742         Comuna SǍLIŞTEA            371         Şcoala Primarǎ Tǎrtǎria  Locțiitor                COROIU               ANAMARIA-MǍDǍLINA

743         Comuna SǍSCIORI           372         ŞCOALA PRIMARǍ CǍPÎLNA         Preşedinte          SBUCHEA             ANA-MARIA

744         Comuna SǍSCIORI           372         ŞCOALA PRIMARǍ CǍPÎLNA         Locțiitor                IGNAT   MARIA

745         Comuna SǍSCIORI           373         ŞCOALA GIMNAZIALǍ SǍSCIORI Preşedinte          CREŢU   VASILE

746         Comuna SǍSCIORI           373         ŞCOALA GIMNAZIALǍ SǍSCIORI Locțiitor                REGRUT               CRISTINA-ELENA

747         Comuna SǍSCIORI           374         ŞCOALA PRIMARǍ LAZ   Preşedinte          CAPǍTǍ VASILE

748         Comuna SǍSCIORI           374         ŞCOALA PRIMARǍ LAZ   Locțiitor                MAER    CAMELIA ELENA

749         Comuna SǍSCIORI           375         ŞCOALA PRIMARǍ SEBEŞEL          Preşedinte          NICOARǍ             ALEXANDRA-IOANA

750         Comuna SǍSCIORI           375         ŞCOALA PRIMARǍ SEBEŞEL          Locțiitor                CÎRMACIU           ELENA-IONELA

751         Comuna SǍSCIORI           376         ŞCOALA GIMNAZIALǍ LOMAN    Preşedinte          MORAR MIOARA

752         Comuna SǍSCIORI           376         ŞCOALA GIMNAZIALǍ LOMAN    Locțiitor                CREŢU   MARIA

753         Comuna SǍSCIORI           377         ŞCOALA GIMNAZIALǍ RǍCHITA  Preşedinte          HINŢIA  FLORIN-NELUŢU

754         Comuna SǍSCIORI           377         ŞCOALA GIMNAZIALǍ RǍCHITA  Locțiitor                MIHU    VASILE

755         Comuna SÂNCEL               378         CǍMINUL CULTURAL SÎNCEL       Preşedinte          BǍRBAT                SILVIA

756         Comuna SÂNCEL               378         CǍMINUL CULTURAL SÎNCEL       Locțiitor                PLEŞA    ANA

757         Comuna SÂNCEL               379         ŞCOALA PRIMARǍ ICLOD              Preşedinte          CUCUI   MIHAI-VIOREL

758         Comuna SÂNCEL               379         ŞCOALA PRIMARǍ ICLOD              Locțiitor                BRAD     IULIA-MARIA

759         Comuna SÂNCEL               380         ŞCOALA PRIMARǍ PǍNADE         Preşedinte          FRǍŢILǍ               ANA-RODICA

760         Comuna SÂNCEL               380         ŞCOALA PRIMARǍ PǍNADE         Locțiitor                COSTEA TEODOR

761         Comuna SÂNTIMBRU     381         CLǍDIRE VESTIAR – BAZA SPORTIVǍ COŞLARIU

Preşedinte          OARA    CORNEL

762         Comuna SÂNTIMBRU     381         CLǍDIRE VESTIAR – BAZA SPORTIVǍ COŞLARIU    Locțiitor

OARA    RODICA

763         Comuna SÂNTIMBRU     382         ŞCOALA PRIMARǍ TOTOI              Preşedinte          CONSTANTIN     DANIELA

764         Comuna SÂNTIMBRU     382         ŞCOALA PRIMARǍ TOTOI              Locțiitor                ROŞCA  DELIA-ELENA

765         Comuna SÂNTIMBRU     383         PRIMǍRIA COMUNEI SÎNTIMBRU              Preşedinte          BREAZ   MIHAI

766         Comuna SÂNTIMBRU     383         PRIMǍRIA COMUNEI SÎNTIMBRU              Locțiitor                CORB     LUCIANA-GEORGETA

767         Comuna SÂNTIMBRU     384         CENTRU DE ZI PERSOANE VǍRSTNICE      Preşedinte          GLIGOR IOANA-VOICHIŢA

768         Comuna SÂNTIMBRU     384         CENTRU DE ZI PERSOANE VǍRSTNICE      Locțiitor                MIHU    IOANA

769         Comuna SÂNTIMBRU     385         CǍMINUL CULTURAL „EUGEN CURTA” GALTIU    Preşedinte          FLOREA                LIANA-CLAUDIA

770         Comuna SÂNTIMBRU     385         CǍMINUL CULTURAL „EUGEN CURTA” GALTIU    Locțiitor                PETRI                MARIA

771         Comuna SÂNTIMBRU     386         CLǍRIREA CǍMINUL CULTURAL SÎNTIMBRU          Preşedinte          GIURGIU                AURELIAN

772         Comuna SÂNTIMBRU     386         CLǍRIREA CǍMINUL CULTURAL SÎNTIMBRU          Locțiitor                PǍSTRAV                DANA-MARIA

773         Comuna SCǍRIŞOARA    387         CǍMINUL CULTURAL SCǍRIŞOARA           Preşedinte          TODEA  ANDREEA

774         Comuna SCǍRIŞOARA    387         CǍMINUL CULTURAL SCǍRIŞOARA           Locțiitor                JURJ       ANA-IRINA

775         Comuna SCǍRIŞOARA    388         ŞCOALA PRIMARǍ NEGEŞTI         Preşedinte          PAŞCA  ADRIAN

776         Comuna SCǍRIŞOARA    388         ŞCOALA PRIMARǍ NEGEŞTI         Locțiitor                PAŞCA  EUGENIA

777         Comuna SCǍRIŞOARA    389         ŞCOALA PRIMARǍ RUNC               Preşedinte          MÎNDRU              MIHAELA-DOINIŢA

778         Comuna SCǍRIŞOARA    389         ŞCOALA PRIMARǍ RUNC               Locțiitor                OLAR     MARIANA-ANA

779         Comuna SCǍRIŞOARA    390         ŞCOALA PRIMARǍ SFOARTEA     Preşedinte          PURDA MIRELA-MIHAELA

780         Comuna SCǍRIŞOARA    390         ŞCOALA PRIMARǍ SFOARTEA     Locțiitor                FLOREALENUŢA

781         Comuna SCǍRIŞOARA    391         ŞCOALA PRIMARǍ ŞTIULEŢI         Preşedinte          MATEI   DACIANA-TENZI

782         Comuna SCǍRIŞOARA    391         ŞCOALA PRIMARǍ ŞTIULEŢI         Locțiitor                DANCIU VIORICA

783         Comuna SCǍRIŞOARA    392         ŞCOALA GIMNAZIALǍ LǍZEŞTI    Preşedinte          LAZEA   MARINELA-RODICA

784         Comuna SCǍRIŞOARA    392         ŞCOALA GIMNAZIALǍ LǍZEŞTI    Locțiitor                PETRUSE              MARIANA-LENUŢA

785         Comuna SOHODOL          393         ŞCOALA PRIMARǍ PELEŞ               Preşedinte          MORARIU           IOAN-SORIN

786         Comuna SOHODOL          393         ŞCOALA PRIMARǍ PELEŞ               Locțiitor                NARIŢA MARIA CAMELIA

787         Comuna SOHODOL          394         ŞCOALA PRIMARǍ POIANA          Preşedinte          BOBAR  DELIANA-ELENA

788         Comuna SOHODOL          394         ŞCOALA PRIMARǍ POIANA          Locțiitor                MIHEŢIU              MARIANA ANGELA

789         Comuna SOHODOL          395         CǍMINUL CULTURAL SOHODOL Preşedinte          BERINDEIE           LOREDANA-ELENA

790         Comuna SOHODOL          395         CǍMINUL CULTURAL SOHODOL Locțiitor                BERINDEIE           MARIUS-CRISTIAN

791         Comuna SOHODOL          396         SC HIDROCONSTRUCŢIA SA SEBEŞ PUNCT DE LUCRU SAT LAZURI

Preşedinte          TOADER               DIANA-LARISA

792         Comuna SOHODOL          396         SC HIDROCONSTRUCŢIA SA SEBEŞ PUNCT DE LUCRU SAT LAZURI

Locțiitor                JOLDEŞ ANA

793         Comuna STREMŢ              397         ŞCOALA GIMNAZIALǍ STREMŢ   Preşedinte          BUDA    OLIMPIA-VIORICA

794         Comuna STREMŢ              397         ŞCOALA GIMNAZIALǍ STREMŢ   Locțiitor                MǍRCUŞ              NADINA-VETURIA

795         Comuna STREMŢ              398         ŞCOALA GIMNAZIALA „VASILE BOLOGA” GEOAGIU DE SUS

Preşedinte          CRISTEA               ANA-MIRELA

796         Comuna STREMŢ              398         ŞCOALA GIMNAZIALA „VASILE BOLOGA” GEOAGIU DE SUS

Locțiitor                COLEV   IONELA MARIA

797         Comuna STREMŢ              399         ŞCOALA PRIMARA GEOMAL        Preşedinte          BORZA  IRINA-AURELIA

798         Comuna STREMŢ              399         ŞCOALA PRIMARA GEOMAL        Locțiitor                VAJASDI-PILŢ     MARIA

799         Comuna ŞIBOT  400         GRǍDINIŢA CU PROGRAM NORMAL ŞIBOT            Preşedinte

ŞTEFǍNUŢ           MARIANA

800         Comuna ŞIBOT  400        GRǍDINIŢA CU PROGRAM NORMAL ŞIBOT            Locțiitor

TURCU  HANNELORE

801         Comuna ŞIBOT  401         CǍMINUL CULTURAL BALOMIR  Preşedinte          DOBRA CAMELIA-MARINELA

802         Comuna ŞIBOT  401         CǍMINUL CULTURAL BALOMIR  Locțiitor                GEORGESCU      LUCIA

803         Comuna ŞIBOT  402         ŞCOALA PRIMARǍ BǍCǍINŢI       Preşedinte          ANGHEL               RADU-LUCIAN

804         Comuna ŞIBOT  402         ŞCOALA PRIMARǍ BǍCǍINŢI       Locțiitor                OLEA     CORNELIA

805         Comuna ŞIBOT  403         CLǍDIRE ADMINISTRATIVǍ SǍRǍCSǍU (FOSTA ŞCOALǍ GENERALǍ)           Preşedinte                NUŢA    GEORGIANA-RALUCA

806         Comuna ŞIBOT  403         CLǍDIRE ADMINISTRATIVǍ SǍRǍCSǍU (FOSTA ŞCOALǍ GENERALǍ)

Locțiitor                PRECUP GABRIELA-LENUŢA

807         Comuna ŞONA  404         CLǍDIRE ADMINISTRATIVǍ (FOSTA ŞCOALǍ CU CLASELE I-IV LUNCA TÎRNAVEI)                Preşedinte          BURJA   LARISA-MARIA

808         Comuna ŞONA  404         CLǍDIRE ADMINISTRATIVǍ (FOSTA ŞCOALǍ CU CLASELE I-IV LUNCA TÎRNAVEI)                Locțiitor                GLOGOVEŢAN   ELENA-MARIA

809         Comuna ŞONA  405         ŞCOALA GIMNAZIALǍ ŞONA        Preşedinte          CRIŞAN VALERIA

810         Comuna ŞONA  405         ŞCOALA GIMNAZIALǍ ŞONA        Locțiitor                HANDREA            MARIOARA

811         Comuna ŞONA  406         CǍMINUL CULTURAL ALECUŞ      Preşedinte          BOANCǍŞ            MARIA-CRISTINA

812         Comuna ŞONA  406         CǍMINUL CULTURAL ALECUŞ      Locțiitor                DULǍU MARIA

813         Comuna ŞONA  407         SALA MULTIFUNCŢIONALǍ BIIA Preşedinte          MATEI   FLAVIUS

814         Comuna ŞONA  407         SALA MULTIFUNCŢIONALǍ BIIA Locțiitor               ANGHEL GHEORGHE

815         Comuna ŞONA  408         ŞCOALA GIMNAZIALǍ SÎNMICLǍUŞ          Preşedinte          ANGHEL               OLIMPIA

816         Comuna ŞONA  408         ŞCOALA GIMNAZIALǍ SÎNMICLǍUŞ          Locțiitor                CRISTEA               MARIANA-IRINA

817         Comuna ŞPRING               409         Primǎria comunei Şpring               Preşedinte          BOGDAN             PETRONELA-VIORICA

818         Comuna ŞPRING               409         Primǎria comunei Şpring               Locțiitor                POPA    ANA

819         Comuna ŞPRING               410         Şcoala gimnazialǎ CunIa Preşedinte          COMǍNESE        SILVIA

820         Comuna ŞPRING               410         Şcoala gimnazialǎ CunIa Locțiitor                CǍLIN    SIMONA ALEXANDRA

821         Comuna ŞPRING               411         Şcoala primarǎ Draşov   Preşedinte          DǍNILǍ IOANA-MARIA

822         Comuna ŞPRING               411         Şcoala primarǎ Draşov   Locțiitor                PǍUCEAN            ADRIAN

823         Comuna ŞPRING               412         Sediu administrativ Vingard – Comuna Şpring       Preşedinte          CIUCA                MARGARETA

824         Comuna ŞPRING               412         Sediu administrativ Vingard – Comuna Şpring       Locțiitor                ANGHEL                IULIA-DORINA

825         Comuna ŞUGAG               413         CLǍDIRE ADMINISTRATIVǍ (FOSTǍ ŞCOALA GENERALǍ DOBRA)

Preşedinte          GHEOANCA        MARIA-DANIELA

826         Comuna ŞUGAG               413         CLǍDIRE ADMINISTRATIVǍ (FOSTǍ ŞCOALA GENERALǍ DOBRA)

Locțiitor                CÂMPEAN           ELENA

827         Comuna ŞUGAG               414         ŞCOALA PRIMARǍ MǍRTINIE      Preşedinte          DEOANCǍ           IOANA-MARIANA

828         Comuna ŞUGAG               414         ŞCOALA PRIMARǍ MǍRTINIE      Locțiitor                CATELINA            ANGELA

829         Comuna ŞUGAG               415         PRIMǍRIA COMUNEI ŞUGAG      Preşedinte          MIHǍILǍ              SIMONA-IOANA

830         Comuna ŞUGAG               415         PRIMǍRIA COMUNEI ŞUGAG      Locțiitor                MANIU TATIANA

831         Comuna UNIREA              416         ŞCOALA GIMNAZIALǍ „AVRAM IANCU” UNIREA  Preşedinte          LUPEAN                CORINA-DANIELA

832         Comuna UNIREA              416         ŞCOALA GIMNAZIALǍ „AVRAM IANCU” UNIREA  Locțiitor                URSAN                MARIA-MIHAELA

833         Comuna UNIREA              417         ŞCOALA GIMNAZIALǍ „AVRAM IANCU” UNIREA  Preşedinte          KISS                STELA-ILEANA

834         Comuna UNIREA              417         ŞCOALA GIMNAZIALǍ „AVRAM IANCU” UNIREA  Locțiitor                ALEXǍ                OLIMPIA

835         Comuna UNIREA              418         ŞCOALA GIMNAZIALǍ „GHEORGHE MAIER” UNIREA          Preşedinte                METEA  ADRIANA-MARIA

836         Comuna UNIREA              418         ŞCOALA GIMNAZIALǍ „GHEORGHE MAIER” UNIREA

Locțiitor                BǍBUŢ  ELENA CRISTINA

837         Comuna UNIREA              419         ŞCOALA PRIMARǍ CIUGUDU DE JOS         Preşedinte          CACOVEAN         ANCA

838         Comuna UNIREA              419         ŞCOALA PRIMARǍ CIUGUDU DE JOS         Locțiitor                POPA    IULIANA

839         Comuna UNIREA              420         ŞCOALA PRIMARǍ CIUGUDU DE SUS        Preşedinte          CORDEA                CAMELIA

840         Comuna UNIREA              420         ŞCOALA PRIMARǍ CIUGUDU DE SUS        Locțiitor                BUNEA SIMONA-MIHAIELA

841         Comuna UNIREA              421         ŞCOALA PRIMARǍ DUMBRAVA  Preşedinte          GHERASIM          MINERVA-DOINA

842         Comuna UNIREA              421         ŞCOALA PRIMARǍ DUMBRAVA  Locțiitor                DAVID   ADRIANA-ELENA

843         Comuna UNIREA              422         ŞCOALA PRIMARǍ INOC Preşedinte          CACOVEAN- CONSTANTINESCU                DORINA-ANA-BIANCA- DANIELA

844        Comuna UNIREA              422         ŞCOALA PRIMARǍ INOC Locțiitor                ILEA       SANDA-MARIA

845         Comuna UNIREA              423         ŞCOALA PRIMARǍ MǍHǍCENI    Preşedinte          BORDA VERONICA

846         Comuna UNIREA              423         ŞCOALA PRIMARǍ MǍHǍCENI    Locțiitor                CǍMǍRǍŞAN     AMALIA

847         Comuna VADU MOŢILOR              424         Şcoala Gimnazialǎ Vadu MoIilor Preşedinte          SCROB  NICU-LUCIAN

848         Comuna VADU MOŢILOR              424         Şcoala Gimnazialǎ Vadu MoIilor Locțiitor                BRICIU  CLAUDIU VALENTIN

849         Comuna VALEA LUNGǍ 425         Primǎria Valea Lungǎ      Preşedinte          BOGIN  IOANA-CLAUDIA

850         Comuna VALEA LUNGǍ 425         Primǎria Valea Lungǎ      Locțiitor                FLEŞER  ANA-DIDI

851         Comuna VALEA LUNGǍ 426         Casǎ particularǎ Fǎget    Preşedinte          BǍCILǍ VILINA

852         Comuna VALEA LUNGǍ 426         Casǎ particularǎ Fǎget    Locțiitor                CRISTEIAN           SOFICA-CODRUŢA

853         Comuna VALEA LUNGǍ 427         Şcoala primarǎ GlogoveI               Preşedinte          VASIU   COSMIN-LIVIU

854         Comuna VALEA LUNGǍ 427         Şcoala primarǎ GlogoveI               Locțiitor                DEZSI     MIHAELA MARIA

855         Comuna VALEA LUNGǍ 428         Şcoala primarǎ Lodroman             Preşedinte          LASLO   PAULA-MǍDǍLINA

856         Comuna VALEA LUNGǍ 428         Şcoala primarǎ Lodroman             Locțiitor                GYÖRGYI             KARLA-BEATRICE

857         Comuna VALEA LUNGǍ 429         Şcoala Primarǎ Lunca      Preşedinte          SEICEAN               ANA

858         Comuna VALEA LUNGǍ 429         Şcoala Primarǎ Lunca      Locțiitor                GHERMAN          VIORICA

859         Comuna VALEA LUNGǍ 430         Cǎmin cultural Tǎuni       Preşedinte          MǍRGINEAN      MIHAI-ADRIAN

860        Comuna VALEA LUNGǍ 430         Cǎmin cultural Tǎuni       Locțiitor                ILEA       MARGARETA GABRIELA

861         Comuna VIDRA 431         PRIMǍRIA COMUNEI VIDRA        Preşedinte          DRǍGOIU            MARIANA

862         Comuna VIDRA 431         PRIMǍRIA COMUNEI VIDRA        Locțiitor                DAVID   ELENA

863         Comuna VIDRA 432         ŞCOALA PRIMARǍ GOIEŞTI          Preşedinte          PETRICELE           MIHAELA-CORNELIA

864         Comuna VIDRA 432         ŞCOALA PRIMARǍ GOIEŞTI          Locțiitor                TRIF       AVRAM-MARINEL

865         Comuna VIDRA 433         FOSTUL SEDIU AL PRIMǍRIEI PONOREL  Preşedinte          CANDREA            NICOLAE VASILE  GA

866         Comuna VIDRA 433         FOSTUL SEDIU AL PRIMǍRIEI PONOREL  Locțiitor                COROIU               JILU-CONSTANTIN     G             ALBA, Comuna VIDRA

867         Comuna VINŢU DE JOS   434         CǍMINUL CULTURAL VURPǍR    Preşedinte          NANDRA              ALEXANDRU

868         Comuna VINŢU DE JOS   434         CǍMINUL CULTURAL VURPǍR    Locțiitor                ISPAS    CLAUDIA

869         Comuna VINŢU DE JOS   435         CǍMINUL CULTURAL VINŢU DE JOS          Preşedinte          SAS        ADRIANA MARIA

870         Comuna VINŢU DE JOS   435         CǍMINUL CULTURAL VINŢU DE JOS          Locțiitor                TODOR MARIANA

871         Comuna VINŢU DE JOS   436         ŞCOALA GIMNAZIALǍ”IULIU MANIU” VINŢU DE JOS          Preşedinte          NEAGU EUGENIA-ANA

872         Comuna VINŢU DE JOS   436         ŞCOALA GIMNAZIALǍ „IULIU MANIU” VINŢU DE JOS         Locțiitor                OZSVATH-CREŢU              RAMONA

873         Comuna VINŢU DE JOS   437         SALA PAROHIALǍ SIBIŞENI           Preşedinte          ŢÂRA     GEORGETA

874         Comuna VINŢU DE JOS   437         SALA PAROHIALǍ SIBIŞENI           Locțiitor                COLTOR                NICOLETA-ANDREA

875         Comuna VINŢU DE JOS   438         CǍMINUL CULTURAL INURI         Preşedinte          PAŞCA  DIANA-MARIANA

876         Comuna VINŢU DE JOS   438         CǍMINUL CULTURAL INURI         Locțiitor                BǍCǍINŢAN       ROXANA-DIANA

877         Comuna VINŢU DE JOS   439         CǍMINUL CULTURAL MERETEU  Preşedinte          EKART-JELMǍREAN                SIMONA-ADRIANA

878         Comuna VINŢU DE JOS   439         CǍMINUL CULTURAL MERETEU  Locțiitor                ALBU     COSMINA-CRISTINA

879         Comuna VINŢU DE JOS   440         ŞCOALA PRIMARǍ VALEA VINŢULUI         Preşedinte          UNGUREANU                LILIANA-MONICA

880         Comuna VINŢU DE JOS   440         ŞCOALA PRIMARǍ VALEA VINŢULUI         Locțiitor                EKART JELMǍREAN                FELIX IULIU

Email: stiri@ziarulunirea.ro
Tel: 0258.811.419

Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implică acceptarea lor. Acceptă Mai mult...