Tensiuni în PNL Alba!

  • Citeşte în ediţia tipărită  a ziarului „Unirea” de marţi, 7 februarie, de ce s-au tulburat apele în PNL Alba.

ELIT

Email: stiri@ziarulunirea.ro
Tel: 0258.811.419

10 Comentarii

Alex 7 februarie 2012 at 10:42

Nu le mai ajunge ciolanul la hoti.

Sophie 7 februarie 2012 at 11:59

Pff…e cea mai mare minciuna pe care am auzit-o in ultimele saptamani…In cadrul PNL nu exista nicio tensiune…Cel/cea care a scris articolul sigur este PDL-ista care nu a verificat din 3 surse asa cum este normal sa faca un jurnalist devotat muncii sale. Vreti doar sa le stricati imaginea celor doi..Sa va fie rusine !

ardeleanul34 7 februarie 2012 at 12:20

Nu este nici un fel de tensiune in PNL.Este tensiune in partidul celor care fac aceste articole, adica in PD-L.Nu mai incercati sa mintiti lumea cu ce scrieti aici, pentru ca si asa nimeni nu mai crede nimic din ce ziceti voi, iar aceasta schimbare de guvern cu care credeti voi ca reveniti in sondaje va face mai rau.

Trilili la cap cu diversiunea 7 februarie 2012 at 12:34

Diversiunea e din partea lui Stalin….si asta nu e schimbare de guvern ca tot aia-s ba !

Corect 7 februarie 2012 at 12:41

Stati linistiti, mai avem putin ! Demisia lui Boc e inceputul sfarsitului ! Se strange latul ! Acum fac fel si fel de diversiuni, doar doar le mai creste ceva la acel 8%…

Realistul 7 februarie 2012 at 13:25

Tensiuni sunt in sanul PDL-ului, deoarece realizeaza ca se apropie sfarsitul si tot ceea ce pot face este sa dezinformeze opinia publica.Rusine ziaristei platita chiar de catre edilul acestui oras, din banii nostrii, ai contribuabililor,pentru a redacta articole!Marsavia portocalie nu are margini!!!1

Aurelian 7 februarie 2012 at 14:10

Vorba lui Ionescu:!”Incurca-i Drace”!

ANUTA 7 februarie 2012 at 14:58

DIVERSIUUUUUUUUNE. VA E TEAMA DE POTOR CA S-A APROPIAT NESPUS DE MULT DE HAVA IN SONDAJUL PUBLICAT. ORI VRETI ORI NU SI POTOR SI ROMAN VOR CANDIDA SI VOR BENEFICIA SI DE VOTURILE ALBAIULIENILOr.SIIIIIC.

Aurelian 7 februarie 2012 at 16:54

Au inceput „sa caraie”, papagalii de culoare a Piticului Atomic!

simi 7 februarie 2012 at 17:06

basescu a sacrificat PDL odata cu taierea salarilor ,pensilor ,si a indemizatilor de handicap atunci nimeni nu a avut curaju sa iasa in fata sau sa-si de demisia ,POTOR a facut acest lucru cu toate ca era la putere,restu au stat bine mersi ,vazind in ce fundatura si la ce dezastru electoral ia adus recurg, la diversiunea comunista desbina si vei cistiga ne luind in seama ca 90%din populatie e nemultumita ,se cearta POTOR si ATANASIU foarte bine inseamna ca poti sati spui parerea fara sa fi dat afara ,in scimb la pdl cine comenteaza ceva basescu il trimite la pascut