// ViewContent // Track key page views (ex: product page, landing page or article) fbq('track', 'ViewContent'); // Search // Track searches on your website (ex. product searches) fbq('track', 'Search');

REZULTATELE la Olimpiada de LIMBI MODERNE clasele VII-XII, etapa LOCALĂ, în Alba Iulia, înainte de contestații

Peste 100 de elevi de gimnaziu și liceu au participat duminică, 18 februarie, la OLIMPIADA DE LIMBI MODERNE clasele VII-XII, etapa LOCALĂ , desfășurată la Liceul cu Program Sportiv din Alba Iulia.

De menționat că rezultatele obținute ar putea fi modificate în cazul în care se vor depune contestații.

Mai jos, rezultatele obținute de elevi la Olimpiadă, înainte de contestații:

OLIMPIADA DE LIMBA FRANCEZĂ

Clasele IX-XII Bilingv

Numele și prenumele elevului/ Unitatea școlară/Profesor la clasă/Nota

Vezi și: Simulare evaluare națională și bacalaureat 2018

Barna P. Maria Daniela – Colegiul Național HCC Alba Iulia – Andronescu Rodica/Badau Georgeta – 8

Săbău D. Cecilia-Daniela – Colegiul Național HCC Alba Iulia – Andronescu Rodica/Badau Georgeta – 7,66

Lăncrănjan A. Andreea-Crina – Colegiul Național HCC Alba Iulia – Crișan Alina/Rusu Sofica – 7,45

Tomuș N.M. Claudia – Colegiul Național HCC Alba Iulia – Andronescu Rodica/Badau Georgeta – 7,43

Dad L. Larisa – Colegiul Național HCC Alba Iulia – Andronescu Rodica/Badau Georgeta – 7,21

Comșa M. O. Florina-Ioana – Colegiul Național HCC Alba Iulia – Crișan Alina/Rusu Sofica – 7,20

Lazăr M. Maria-Denisa – Colegiul Național HCC Alba Iulia – Andronescu Rodica/Badau Georgeta – 7,15

Todorescu T. Andreea-Cătălina – Colegiul Național HCC Alba Iulia – Andronescu Rodica/Badau Georgeta – 7,05

Muntean L. Andra Emanuela – Colegiul Național HCC Alba Iulia – Crișan Alina/Rusu Sofica – 6,37

Oltean D. T. Oana-Diana – Colegiul Național HCC Alba Iulia – Andronescu Rodica/Rusu Sofica – 6,30

Savonea T. E. Andreea – Colegiul Național HCC Alba Iulia – Crișan Alina/Rusu Sofica – 6,30

Roi M. I. Roxana Ioana – Colegiul Național HCC Alba Iulia – Crișan Alina/Rusu Sofica – 5,87

Blănaru O. Andreea-Georgiana – Colegiul Național HCC Alba Iulia – Andronescu Rodica/Rusu Sofica – 5,55

Negrea A. Adrian Marian – Colegiul Național HCC Alba Iulia – Andronescu Rodica/Rusu Sofica – 4,15

Drăghiță Z. I. Zevedei- Romulus – Colegiul Național HCC Alba Iulia – Andronescu Rodica/Badau Georgeta – abs.

Hada C. Estera – Colegiul Național HCC Alba Iulia – Andronescu Rodica/Rusu Sofica – abs.

Hașegan P. A. Mihail – Colegiul Național HCC Alba Iulia – Crișan Alina/Rusu Sofica – abs.

Clasele VII-VIII

Gherman E. Iulia – Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba Iulia – Pacurar Iulia – 9,60

Bandici D. Dan – Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba Iulia – Pacurar Iulia – 9,30

Todoran M. Maria – Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia – Oniţă Viorica – 9,10

Bozdog I. M. Ana Roxana – Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba Iulia – Pacurar Iulia – 9,00

Fleseriu Daria – Școala Gimnazială ,,Vasile Goldiș” – Muntean Alina – 8,75

Bologa N. Denisa – Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba Iulia – Pacurar Iulia – 8,20

Jurca Raluca – Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia – Oniţă Viorica – 8,00

Clasele IX-XII

Ion Roberta – Colegiul Național Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia – Lupu Lucia – 9,70

Petruse Vochița Nadia – Colegiul Național Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia – Roman Carmen – 9,60

Iorga Bianca Elena – Colegiul Național Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia – Roman Carmen – 9,35

Rusu Ancuța – Colegiul Național Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia – Lupu Lucia – 9,35

Oargă M. Andreea Claudia – Colegiul Național HCC Alba Iulia – Crișan Alina – 9,25

Fleșeriu D. Robert – Colegiul Național HCC Alba Iulia – Crișan Alina – 9,20

Ţurcă Alexandra – Colegiul Național Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia – Lupu Lucia – 9,15

Ciffo M. Roberta – Colegiul Național HCC Alba Iulia – Crișan Alina – 8,75

Muntean F.C. Denisa Maria – Colegiul Național HCC Alba Iulia – Rusu Sofica – 8,40

Groza D. Daniela – Colegiul Național HCC Alba Iulia – Rusu Sofica – 8,00

Pușcaș Oana Maria – Colegiul Național Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia – Roman Carmen – 8,00

Todescu-Ştefănuț G. Amalia – Colegiul Național HCC Alba Iulia – Crișan Alina – 7,55

Toader M. Melisa-Gabriela – Colegiul Național HCC Alba Iulia – Rusu Sofica – 7,45

Ungurean A. Adina-Elena – Colegiul Național HCC Alba Iulia – Rusu Sofica – 5,55

David R. T. Bogdan Constantin – Colegiul Național HCC Alba Iulia – Rusu Sofica – 4,25

Crăciun-Bogdan C.F. Coralia-Elena – Colegiul Național HCC Alba Iulia – Rusu Sofica – abs.

Ghegamian A. Armine-Giana – Colegiul Național HCC Alba Iulia – Rusu Sofica – abs.

Ungureanu A. Beatrice-Elena – Colegiul Național HCC Alba Iulia – Rusu Sofica – abs.

Vodă A. Ioana – Colegiul Național HCC Alba Iulia – Rusu Sofica – abs.

Căpeț Iustina Daciana – Colegiul Național Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia – Lupu Lucia – abs.

OLIMPIADA DE LIMBA ENGLEZĂ

Clasa a XII-a Bilingv

Drăgan M. Lavinia-Teodora – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Gligor Liliana+Muntean Aida – 9,53

Ionescu M. Mugur-Marian – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Gligor Liliana+Muntean Aida – 9,53

Clasa a IX-a Bilingv

Ciobu M. Ioana Maria – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Zisu Mihaela – abs.

Leterna P. Alex Valentin – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Zisu Mihaela – abs.

Gherasin A. Adrienne – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Zisu Mihaela – 9,40

Zah D. Elena – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Zisu Mihaela – 9,10

Năcreală Nicolae Adrian – Colegiul Economic ,,DPM ”Alba Iulia – 8,10

Clasa a X-a Bilingv

Radu AI. Daria – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Zisu Mihaela – abs.

Stânea G. Georgiana Grațiela – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Zisu Mihaela – abs.

Ungurean A. Adina Elena – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Zisu Mihaela/Goția Ioana – abs.

Cordea T. Lorena Maria – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Zisu Mihaela – 9,35

Marc C. Rareș Eugen – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Zisu Mihaela – 9,35

Ghegamian A. Armine Giana – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Zisu Mihaela/Goția Ioana – 9,10

Crăciun-Bogdan C. Coralia Elena – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Zisu Mihaela/Goția Ioana – 9,05

Goța I.A. Maria-Brîndușa – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Zisu Mihaela – 9,05

Matei A. Irina – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Zisu Mihaela – 9,00

Mihalcea V. Victorio Roberto – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Zisu Mihaela/Goția Ioana – 9,00

Romcea L. Claudiu – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Zisu Mihaela/Goția Ioana – 9,00

Schiau S. Alessio Simone – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Zisu Mihaela – 9,00

Ungureanu A. Beatrice Elena – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Zisu Mihaela/Goția Ioana – 9,00

Urieș M. Bianca Andreea – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Zisu Mihaela/Goția Ioana – 9,00

Fara C. Maria Alexia – Colegiul Economic ”D.P.M.” Alba Iulia – Scheau Ana /Chinde Claudia – 9,00

Gomboș C. Andrei – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Zisu Mihaela – 8,65

Hăbuc L. Livius – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Zisu Mihaela – 8,65

Păpureanu G.A. Iulia – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Zisu Mihaela – 8,45

Voic A. Andrei Florin – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Zisu Mihaela – 8,30

Gordiță I. Ioan Rareș – Colegiul Economic ”D.P.M.” Alba Iulia – Cacovean Simona – 8,30

Mermezan M. Adrian Mihai – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Zisu Mihaela/Goția Ioana – 8,25

Chincișan A. Anda Maria – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Zisu Mihaela/Goția Ioana – 8,10

Dîrloșan D.I. Bogdan Ioan – Colegiul Economic ”D.P.M.” Alba Iulia – Scheau Ana /Chinde Claudia – 8,10

Suciu V. Andra Ioana – Colegiul Economic ”D.P.M.” Alba Iulia – Cacovean Simona – 8,00

Guia A. Vlad Laurențiu – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Zisu Mihaela – 7,60

Vodă A. Ioana – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Zisu Mihaela/Goția Ioana – 7,60

Clasa a IX-a Bilingv

Iacob E. Ilinca Maria – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Goția Ioana – abs.

Ţoc I. Vlad Gabriel – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Goția Ioana – abs.

Togan H. Ana Teodora – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Goția Ioana – abs.

Voina D. Maria – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Goția Ioana – 9,67

Giura D.H. Tudor – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Suciu Gabriela+Muntean Aida – 9,65

Hătiși I.M. Bogdan Andrei – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Goția Ioana – 9,45

Bordea I.A. Răzvan Claudiu – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Suciu Gabriela+Muntean Aida – 9,42

Litan D.A. Cristina – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Suciu Gabriela+Muntean Aida – 9,25

Groza A. Raluca Maria – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Suciu Gabriela+Muntean Aida – 9,17

Spataro G. Elisabeth – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Suciu Gabriela+Muntean Aida – 9,10

Bădilă V. Ştefania – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Suciu Gabriela+Muntean Aida – 9,05

Comșa N.M. Iuliana Maria – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Suciu Gabriela+Muntean Aida – 9,00

Floria A. Iulia – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Goția Ioana – 9,00

Monorean M. Radu – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Suciu Gabriela+Muntean Aida – 9,00

Cornea NS. Cristian Nicolae – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Goția Ioana – 8,37

Ursa G.N. Andra-Gabriela – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Goția Ioana – 8,15

Stan C. Ana Antonia – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Goția Ioana – 8,02

Opruța G. George – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Goția Ioana – 7,65

Rus M.D.Rareș Cătălin – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Goția Ioana – 7,25

Fleischer I. Andrada – Colegiul Economic ”D.P.M.” Alba Iulia – Scheau Ana /Chinde Claudia – 6,90

Baghiu V.R. Abigail – Colegiul Economic ”D.P.M.” Alba Iulia – Cacovean Simona/Chinde Claudia – 6,67

Clasa a XII-a

Baciu Oana Irina – Liceul Teoretic ,,Sfantul Iosif” Alba Iulia – Oancea Maria – 9,30

Clasa a XI-a

BĂRBAT A.T. HORIA ALEXANDRU – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Gligor Liliana – abs.

NISTOR D.G. SERGIU ANDREI – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Onac Iulia- abs.

VLAD A. ADELINA – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Onac Iulia- abs.

LAZĂR ALEXANDRU VIOREL – COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR „MIHAI VITEAZUL” ALBA IULIA – CHIOREAN ALINA – 9,20

PETECUŢĂ-LAZĂR M. TEODORA MARIA – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Zisu Mihaela – 9,05

ŢÎRLEA D. MARIA CRISTINA – – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Gligor Liliana – 8,70

IANCU SERGIU – Liceul de Arte “Regina Maria” – Prof. Apostol Nicoleta – 8,50

THEISS MARIE-ELISABETH – Liceul de Arte “Regina Maria” – Prof. Apostol Nicoleta – 8,35

VOLONCIU D. DIANA SIMONA – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Zisu Mihaela – 7,55

Mărginean L. Horațiu Vasile – Colegiul Economic ”D.P.M.” Alba Iulia – Cacovean Simona – 7,50

MOLDOVAN MIHAI – COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR „MIHAI VITEAZUL” ALBA IULIA – CHIOREAN ALINA – 7,45

CAPĂTĂ CIPRIAN GHEORGHE – COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR „MIHAI VITEAZUL” ALBA IULIA – BRATU CORNELIA – 7,35

MORAR SONIA CARMEN – LICEUL TEORETCI ,,SFANTUL IOSIF” – OANCEA MARIA – 7,15

Secășan  C. Angel Sebastian – Colegiul Economic ”D.P.M.” Alba Iulia – Cacovean Simona – 7,10

GAVRILĂ G. RAREŞ GHEORGHE – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Gligor Liliana – 6,65

Clasa a X-a

BRAIC OLTEAN N. ELIS – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Goția Ioana – abs.

COJAN C. TUDOR NICOLAE – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Goția Ioana – abs.

POPA D.G. ANDREEA BIANCA – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Muntean Aida – abs.

SOCOL N. DRAGOŞ – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Onac Iulia – 9,70

TȊRZIU DARIA – Liceul de Arte “Regina Maria” – Prof. Apostol Nicoleta – 9,50

CĂRPINIŞAN V. ANDREI ŞTEFAN – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Gligor Liliana – 9,30

OLTEAN F.N. TEODORA NICOLETA – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Onac Iulia – 9,15

MICU DAVID – COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR „MIHAI VITEAZUL” ALBA IULIA – CHIOREAN ALINA – 9,00

SERAFINO C.D. MARIA ANTONELLA – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Gligor Liliana – 9,00

LAZAR MIHAI – LICEUL TEORETCI ,,SFANTUL IOSIF” – OANCEA MARIA – 7,55

CIOARA MIRUNA – Liceul de Arte “Regina Maria” – Prof. Apostol Nicoleta – 7,40

PLIC RAUL PETRU – COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR „MIHAI VITEAZUL” ALBA IULIA – CHIOREAN ALINA – 7,30

CATALINA NORBERT – COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR „MIHAI VITEAZUL” ALBA IULIA – CHIOREAN ALINA – 7,05

Groza C. Alexandru Cornel – COLEGIUL TEHNIC „APULUM” ALBA IULIA – Rusu Elena – 5,90

VLAD DIANA – Liceul de Arte “Regina Maria” – Prof. Apostol Nicoleta – 4,25

Clasa a IX-a

DURBACĂ N. SORIN – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Suciu Gabriela – 9,85

SZABO OVIDIU – COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR „MIHAI VITEAZUL” ALBA IULIA – CHIOREAN ALINA – 9,75

JURCA ELLA – Liceul de Arte “Regina Maria” – Prof. Almăşan Celina – 9,70

KISS I. OCTAVIA – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Suciu Gabriela – 9,55

ŞERBAN N. ALEXANDRU NICOLAE – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Suciu Gabriela – 9,45

POPA GEORGE EDUARD – COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR „MIHAI VITEAZUL” ALBA IULIA – CHIOREAN ALINA – 9,40

BRĂTESCU ALEXANDRU ŞTEFAN – COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR „MIHAI VITEAZUL” ALBA IULIA – Bratu Cornelia – 9,10

AITAI M.F. CRISTIANA MARIA – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Onac Iulia- 9,05

Dehelean P.Daniel Ioan – COLEGIUL TEHNIC „APULUM” ALBA IULIA – Rusu Elena  – 9,00

FILIMON MIRELA – Liceul de Arte “Regina Maria” – Prof. Almăşan Celina – 9,00

Florea I.A. Ioan Robert – COLEGIUL TEHNIC „APULUM” ALBA IULIA – Rusu Elena  – 9,00

MIHINDA I. GABRIEL – SEMINARUL TEOLOGIC ”SFÂNTUL SIMION ȘTEFAN” ALBA IULIA – NICOARĂ OANA – 8,25

PETRIŞ MĂDĂLINA – COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR „MIHAI VITEAZUL” ALBA IULIA – Bratu Cornelia – 8,15

PETRARIU V. ADELINA ELENA – Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia – Suciu Gabriela – 8,05

Muresan-Stangaciu  F.Ionel – COLEGIUL TEHNIC „APULUM” ALBA IULIA – Rusu Elena – 8,00

LUCA M. ANA-MARIA – SEMINARUL TEOLOGIC ”SFÂNTUL SIMION ȘTEFAN” ALBA IULIA – Nicoară Oana – 7,20

Clasa a VII-a

Cerbu Codruț – Școala Gimn. Ion Agârbiceanu Alba Iulia – Belașcu Anca/Lazăr Alexandra – 9,60

COS TUDOR – Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia – JURCA MIRELA – 9,60

Badea A. Bianca – Scoala Gimnaziala Avram Iancu, Alba Iulia – Mocanu Anca – 9,50

Levitchi I. Daria Ioana – Sc. Gimn. „Mihai Eminescu” Alba Iulia – Oarga Adina – 9,50

Durbacă N. Matei – Sc.Gimn. ”Vasile Goldis”, Alba Iulia – GHERGHINESCU EMILIA – 9,40

Furnea Thomas – Școala Gimn. Ion Agârbiceanu Alba Iulia – Belașcu Anca/Lazăr Alexandra – 9,20

Armian F. Iulia – Sc.Gimn. ”Vasile Goldis”, Alba Iulia – GHERGHINESCU EMILIA – 9,00

Băjan Daria – Școala Gimn. Ion Agârbiceanu Alba Iulia – Belașcu Anca/Lazăr Alexandra – 9,00

Briciu M. Bogdan – Sc.Gimn. ”Vasile Goldis”, Alba Iulia – PARASCHIVESCU ALINA/GHERGHINESCU EMILIA – 9,00

Coman I. Andrei Bogdan – Sc. Gimn. „Mihai Eminescu” Alba Iulia – Grad Emilia – 9,00

Giosan C. Diana Elena – Sc.Gimn. ”Vasile Goldis”, Alba Iulia – GHERGHINESCU EMILIA – 9,00

JURCA ANDREAS – Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia – JURCA MIRELA – 9,00

Maier S. Horațiu – Sc.Gimn. ”Vasile Goldis”, Alba Iulia – PARASCHIVESCU ALINA/GHERGHINESCU EMILIA – 9,00

Mărginean Robert – Școala Gimn. Ion Agârbiceanu Alba Iulia – Belașcu Anca/Lazăr Alexandra – 9,00

Stroescu Alexandru – Școala Gimn. Ion Agârbiceanu Alba Iulia – Belașcu Anca/Lazăr Alexandra – 9,00

Pleșa I.  Diana Ioana – Scoala Gimnaziala Avram Iancu, Alba Iulia – Calistru Iulia – 8,80

Teglas I. Roxana Ionela – Sc. Gimn. „Mihai Eminescu” Alba Iulia – Oarga Adina – 8,80

BUTA ANTONIA – Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia – MURESAN ROXANA – 8,70

Netotea V. Alexandra – Sc.Gimn. ”Vasile Goldis”, Alba Iulia – GHERGHINESCU EMILIA – 8,70

TOMA EDUARD – Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia – MURESAN ROXANA – 8,70

Negrescu M. Alexia – Sc. Gimn. „Mihai Eminescu” Alba Iulia – Grad Emilia – 8,65

Soporan Vlad – Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia – Muresan Roxana – 8,60

DICU DIANA – Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia – Muresan Roxana – 8,45

Cam A. Huseyn Can – Sc. Gimn. „Mihai Eminescu” Alba Iulia – Grad Emilia – 8,40

Curcă R. Sonia Maria – Scoala Gimnaziala Avram Iancu, Alba Iulia – Mocanu Anca -8,40

Incze Antonia – Liceul Teoretic ,,Sfantul Iosiff” Alba Iulia – Contan G. – 8,40

Tunsoiu I. S. Antonia Emilia – Sc. Gimn. „Mihai Eminescu” Alba Iulia – Mitru Mihaela – 8,40

BARABAS DENISA – Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia – MURESAN ROXANA – 8,35

Buta Leonard – Școala Gimn. Ion Agârbiceanu Alba Iulia – Belașcu Anca – 8,20

Mărginean D. Dan – Sc.Gimn. ”Vasile Goldis”, Alba Iulia – STANCESCU DANIELA – 8,20

Simu E. Alexandru – Sc.Gimn. ”Vasile Goldis”, Alba Iulia – GHERGHINESCU EMILIA – 8,20

Gheorghe Alexandru – Școala Gimn. Ion Agârbiceanu Alba Iulia – Belașcu Anca – 8,10

OLARIU BOGDAN – Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia – JURCA MIRELA – 8,10

Achim F.  Andrei Antonie – Sc. Gimn. „Mihai Eminescu” Alba Iulia – Grad Emilia – 8,00

Tiboc A. Andrei Nicolae – Sc. Gimn. „Mihai Eminescu” Alba Iulia – Oarga Adina – 8,00

Apolzan Giulia Roxana – Liceul Teoretic ,,Sfantul Iosif” Alba Iulia – Contan G. – 7,90

Avram Eduard – Școala Gimn. Ion Agârbiceanu Alba Iulia – Belașcu Anca/Lazăr Alexandra – 7,90

Polo A. Francesco – Sc. Gimn. „Mihai Eminescu” Alba Iulia – Oarga Adina – 7,85

Bădilă D. Raisa – Sc.Gimn. ”Vasile Goldis”, Alba Iulia – PARASCHIVESCU ALINA/GHERGHINESCU EMILIA – 7,60

Gane D. Iasmina – Sc. Gimn. „Mihai Eminescu” Alba Iulia – Oarga Adina – 7,55

Barbu F. Andrei – Sc.Gimn. ”Vasile Goldis”, Alba Iulia – GHERGHINESCU EMILIA – 7,50

Giurea M. Stefan Sebastian – Sc. Gimn. „Mihai Eminescu” Alba Iulia – Oarga Adina – 7,20

Pantea D. Vlad – Sc.Gimn. ”Vasile Goldis”, Alba Iulia – PARASCHIVESCU ALINA/GHERGHINESCU EMILIA – 7,20

Suciu Sara Lea – Liceul Teoretic ,,Sfantul Iosiff” Alba Iulia – Contan G. – 7,20

Stoica c. Ana – Sc. Gimn. „Mihai Eminescu” Alba Iulia – Oarga Adina – 7,10

Bolog C. Sergiu – Sc.Gimn. ”Vasile Goldis”, Alba Iulia – PARASCHIVESCU ALINA/GHERGHINESCU EMILIA- 6,90

Mitrofan M. Antonia – Sc.Gimn. ”Vasile Goldis”, Alba Iulia – GHERGHINESCU EMILIA – 6,90

Cornea Cosmin – Liceul Teoretic ,,Sfantul Iosiff” Alba Iulia – Contan G. – 6,80

MOLDOVAN ALEXANDRU – Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia – JURCA MIRELA – 6,50

Toma M. Mihai Alexandru – Sc.Gimn. ”Vasile Goldis”, Alba Iulia – GHERGHINESCU EMILIA – 6,50

Petrașcu T. Florina-Teodora – Sc.Gimn. ”Vasile Goldis”, Alba Iulia – STANCESCU DANIELA – 6,30

Moga G. Anton Ioan – Sc. Gimn. „Mihai Eminescu” Alba Iulia – Grad Emilia- 6,20

TUCULETE TUDOR – Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia – JURCA MIRELA – 6,10

Pașca V.G. Vlad – Sc.Gimn. ”Vasile Goldis”, Alba Iulia – GHERGHINESCU EMILIA- 6,00

Lebada D. Diana Maria – Sc. Gimn. „Mihai Eminescu” Alba Iulia – Oarga Adina – 5,80

Rus C. Rianna – Sc.Gimn. ”Vasile Goldis”, Alba Iulia – PARASCHIVESCU ALINA/GHERGHINESCU EMILIA- 5,80

BONTA ALEXIA – Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia – JURCA MIRELA – 5,10

Clasa a VIII-a

Bădău Maysa Georgia – Școala Gimn. Ion Agârbiceanu Alba Iulia- Belașcu Anca – 9,90

COSTEA ANDRADA – Liceul de Arte “Regina Maria” – Prof. Apostol Nicoleta – 9,80

Marina A. Maria Emiliana – Sc. Gimn. „Mihai Eminescu” Alba Iulia – Grad Emilia – 9,80

Ionas N. Laura Maria – Sc. Gimn. „Mihai Eminescu” Alba Iulia – Oarga Adina – 9,77

Arion Radu – Școala Gimn. Ion Agârbiceanu Alba Iulia – Belașcu Anca – 9,75

Raica D. Maria Ioana – Sc. Gimn. „Mihai Eminescu” Alba Iulia – Oarga Adina – 9,68

Decean A. Andreea – Sc.Gimn. ”Vasile Goldis”, Alba Iulia – PARASCHIVESCU ALINA/GHERGHINESCU EMILIA – 9,60

NISTOR  L. VICTORIA – SEMINARUL TEOLOGIC ”SFÂNTUL SIMION ȘTEFAN” ALBA IULIA – ICOARĂ OANA – 9,50

Pantea F. Paul – Sc.Gimn. ”Vasile Goldis”, Alba Iulia – PARASCHIVESCU ALINA – 9,45

Vasiu N. Cristina Elena – Sc.Gimn. ”Vasile Goldis”, Alba Iulia – PARASCHIVESCU ALINA/GHERGHINESCU EMILIA – 9,45

Buhoi V. Andrei – Sc.Gimn. ”Vasile Goldis”, Alba Iulia – PARASCHIVESCU ALINA/GHERGHINESCU EMILIA – 9,35

Chira I. Cezara – Sc. Gimn. „Mihai Eminescu” Alba Iulia – Pleșa Simona – 9,32

Nechimiș S. Alexia Elena – Sc.Gimn. ”Vasile Goldis”, Alba Iulia – PARASCHIVESCU ALINA/GHERGHINESCU EMILIA – 9,30

Zdrânc Rareș – Școala Gimn. Ion Agârbiceanu Alba Iulia – Belașcu Anca – 9,25

Fit T. Tito Rares – Sc. Gimn. „Mihai Eminescu” Alba Iulia – Grad Emilia – 9,20

Neagu Alesia Maria – Școala Gimn. Ion Agârbiceanu Alba Iulia – Belașcu Anca – 9,20

Rotar M. Mălina – Sc.Gimn. ”Vasile Goldis”, Alba Iulia – PARASCHIVESCU ALINA/GHERGHINESCU EMILIA – 9,15

MUNTEAN  I. IUNIA TEREZA – ŞCOALA GIMNAZIALĂ „IULIU MANIU” VINŢU DE JOS   – ȚĂLNAR IOANA DELIA – 9,10

Popa C. Octavian – Sc.Gimn. ”Vasile Goldis”, Alba Iulia – 9,05

Tecsa V. Giulia – Sc. Gimn. „Mihai Eminescu” Alba Iulia – Plesa Simona – 9,05

Ous V. Andreea – Sc. Gimn. „Mihai Eminescu” Alba Iulia – Grad Emilia – 9,04

Cojocariu M. C. Alexandra – Sc. Gimn. „Mihai Eminescu” Alba Iulia – Grad Emilia – 9,03

Cirlea M. Mihai Alexandru – Sc. Gimn. „Mihai Eminescu” Alba Iulia – Grad Emilia – 9,02

Blaj I.R.Horatiu – COLEGIUL TEHNIC „APULUM” ALBA IULIA – Mihalca Andreia – 9,00

Hategan I. Patricia Maria – Sc. Gimn. „Mihai Eminescu” Alba Iulia – Plesa Simona – 9,00

Muntean M. Tudor – Sc. Gimn. „Mihai Eminescu” Alba Iulia – Grad Emilia – 9,00

Sima P. Andrada – Sc.Gimn. ”Vasile Goldis”, Alba Iulia- PARASCHIVESCU ALINA/GHERGHINESCU EMILIA – 8,75

SIMA D. ȘTEFANIA – SEMINARUL TEOLOGIC ”SFÂNTUL SIMION ȘTEFAN” ALBA IULIA – NICOARĂ OANA – 8,60

Morar M. Ștefania – Sc.Gimn. ”Vasile Goldis”, Alba Iulia – PARASCHIVESCU ALINA – 8,59

SIMIAN M. V. MARIA CRISTINA – ŞCOALA GIMNAZIALĂ „IULIU MANIU” VINŢU DE JOS   – ȚĂLNAR IOANA DELIA – 8,55

Docolin I.A. Miruna Maria – Scoala Gimnaziala Avram Iancu, Alba Iulia – Calistru Iulia – 8,45

Mureșan Raul Daniel – Școala Gimn. Ion Agârbiceanu Alba Iulia – Belașcu Anca – 8,45

Serbanescu C.V.Laura Diana – COLEGIUL TEHNIC „APULUM” ALBA IULIA – Mihalca Andreia   – 8,45

Bodea D. Rareș – Sc.Gimn. ”Vasile Goldis”, Alba Iulia – PARASCHIVESCU ALINA/GHERGHINESCU EMILIA – 8,25

Scutaru Cătălina – Școala Gimn. Ion Agârbiceanu Alba Iulia – Belașcu Anca – 8,25

Cioara I. Mihai Cristian – Sc. Gimn. „Mihai Eminescu” Alba Iulia – Oarga Adina – 8,05

INDREIU I. NICOLA – SEMINARUL TEOLOGIC ”SFÂNTUL SIMION ȘTEFAN” ALBA IULIA – NICOARĂ OANA – 8,05

Bauml E. Ronald  Christian – COLEGIUL TEHNIC „APULUM” ALBA IULIA – Mihalca Andreia – 8,00

Radu D. Daniel Gabriel – Sc. Gimn. „Mihai Eminescu” Alba Iulia – Plesa Simona – 7,66

Muntean M.N.Radu – COLEGIUL TEHNIC „APULUM” ALBA IULIA – Mihalca Andreia – 5,60

Email: stiri@ziarulunirea.ro
Tel: 0258.811.419

loading...