// ViewContent // Track key page views (ex: product page, landing page or article) fbq('track', 'ViewContent'); // Search // Track searches on your website (ex. product searches) fbq('track', 'Search');

Olimpiada de Tehnologia Informației. REZULTATELE înainte de contestații

Inspectoratul Școlar Județean Alba a transmiste rezultatele elevilor participanți la Olimpiada de Tehnologia Informației 2019, din 13.04.2019, înainte de contestații.

Nume și prenume/Unitatea școlară/Clasa/Profesor/Total/Premiul

Secțiunea TIC

1 BĂRĂIAN ADRIAN CĂLIN Colegiul Național “Lucian Blaga” – SEBEȘ 9 Drăguș Daniela 68.00 I
2 MUNTEAN IUNIA TEREZA Colegiul Național “Lucian Blaga” – SEBEȘ 9 Drăguș Daniela 64.00 II
3 OLTEAN ROBERT VIRGILIU Colegiul Național “Lucian Blaga” – SEBEȘ 9 Drăguș Daniela 62.00 III
4 DAVID SERGIU ROLAND Colegiul Național “Lucian Blaga” – SEBEȘ 9 Drăguș Daniela 56.00 M
5 CĂRPINIȘAN GEORGE Colegiul Național “Lucian Blaga” – SEBEȘ 9 Drăguș Daniela 53.00 M
6 BONCUŢ ADRIAN RADU Colegiul Naţional “Avram Iancu” – CÎMPENI 9 Berindeie Nicolae Virgil 48.00 M
7 BODEA CĂLIN RAREŞ Colegiul Naţional “Avram Iancu” – CÎMPENI 9 Berindeie Nicolae Virgil 47.00 M
8 MURESAN ANDREEA MARIA Colegiul National “Horea, Closca si Crisan” – ALBA IULIA 9 Muresan Codruta 45.00 M
9 DAICHENDT IOANA PATRICIA Colegiul Național “Lucian Blaga” – SEBEȘ 9 Drăguș Daniela 42.00
10 DANCU ANDREEA MARIA Colegiul Naţional “Inochentie Micu Clain”- BLAJ 9 Ghiță Romanța 40.00
11 GRUIȚĂ SERGIU ANDREI Seminarul Teologic Ortodox “Sf. Simion Ştefan ” ALBA IULIA 9 Corpodean Dana 40.00
12 STAIC CĂTĂLIN Colegiul Naţional “Inochentie Micu Clain”- BLAJ 9 Ghiță Romanța 36.00
13 CHIRILUŢ GEORGE Colegiul Naţional Militar “Mihai Viteazul” – ALBA IULIA 9 Teglaş Maria 30.00
14 PETRUŞ MARIUS DORIN Colegiul Economic „Dionisie Pop Marțian” – ALBA IULIA 9 Dogaru Simona 30.00
15 BUSTAN VLAD Colegiul Naţional “Avram Iancu” – CÎMPENI 9 Berindeie Nicolae Virgil 26.00
16 ROŞCA GEORGE Colegiul Naţional Militar “Mihai Viteazul” – ALBA IULIA 9 Marian Luminiţa 23.00
17 STRĂJAN DIANA Colegiul Naţional “Inochentie Micu Clain”- BLAJ 9 Ghiță Romanța 20.00

Clasa a X-a

1 TOADER DANIEL Colegiul National “Horea, Closca si Crisan” – ALBA IULIA 10 Muresan Laura 73.00 I
2 COSTEA IOAN DRAGOŞ Colegiul National “Horea, Closca si Crisan” – ALBA IULIA 10 Muresan Laura 67.00 II
3 MORAR NICOLAE MARIAN Colegiul Naţional “Avram Iancu” – CÎMPENI 10 Sicoe Lenuţa Ionela 67.00 II
4 CIOPEC ANDREI SORIN Colegiul Naţional “Avram Iancu” – CÎMPENI 10 Sicoe Lenuţa Ionela 66.00 III
5 PUIA GABRIEL NICOLAE Colegiul Naţional “Inochentie Micu Clain”- BLAJ 10 Ghiță Romanța 63.00 M
6 POGAN SERGIU Colegiul Naţional “Avram Iancu” – CÎMPENI 10 Sicoe Lenuţa Ionela 60.00 M
7 DEHELEAN ALEXANDRU GEORGE Colegiul Naţional “Inochentie Micu Clain”- BLAJ 10 Ghiță Romanța 46.00 M
8 NACHE ANDREI CLAUDIU Colegiul Economic „Dionisie Pop Marțian” Alba Iulia 10 Dogaru Simona 46.00 M
9 MANOLACHE MIHAI Colegiul Naţional Militar “Mihai Viteazul” – ALBA IULIA 10 Moldovan Claudia 43.00
10 POPA GEORGE Colegiul Naţional Militar “Mihai Viteazul” – ALBA IULIA 10 Teglaş Maria 34.00
11 CORNEA CRISTIAN NICOLAE Colegiul National “Horea, Closca si Crisan” – ALBA IULIA 10 Palcu Carmen 32.00
12 MUNTEAN ANDREI CĂLIN Colegiul Economic „Dionisie Pop Marțian” Alba Iulia 10 Dogaru Simona 32.00

Clasa a XI-a

1 GROZA DANIELA Colegiul National “Horea, Closca si Crisan” – ALBA IULIA 11 Muresan Laura 71.00 I
2 BĂDILĂ TIMOTEI Colegiul Național “Lucian Blaga” – SEBEȘ 11 Drăguș Daniela 68.00 II
3 MĂRGINEAN ALEXANDRU GEORGE Colegiul Naţional “Inochentie Micu Clain”- BLAJ 11 Ghiță Romanța 41.00 III
4 AVRAM ANDREI Colegiul Naţional Militar “Mihai Viteazul” – ALBA IULIA 11 Teglaş Maria 35.00
5 POPIŢA DANIELA Colegiul National “Horea, Closca si Crisan” – ALBA IULIA 11 Palcu Carmen 31.00
6 CIOBANU RĂZVAN Colegiul Naţional Militar “Mihai Viteazul” – ALBA IULIA 11 Marian Luminiţa 24.00

Clasa a XII-a

1 SUCIU ALIN FLORIN Colegiul National “Horea, Closca si Crisan” – ALBA IULIA 12 Muresan Laura 82.00 I
2 GAIŢA ŞTEFAN LUCIAN Colegiul Naţional “Avram Iancu” – CÎMPENI 12 Sicoe Lenuţa Ionela 57.00 II
3 TRIF ANDREI BOGDAN Colegiul Naţional “Avram Iancu” – CÎMPENI 12 Sicoe Lenuţa Ionela 37.00
4 ANDREOIU ARONEL Colegiul Naţional Militar “Mihai Viteazul” – ALBA IULIA 12 Teglaş Maria 28.00
5 GLIGOR DRAGOŞ Colegiul Naţional Militar “Mihai Viteazul” – ALBA IULIA 12 Teglaş Maria 18.00
6 LUCA RADU RĂZVAN Colegiul Naţional “Titu Maiorescu” AIUD 12 GROZA SORIN 14.00

Secținea C

1 MOLDOVAN CRISTIAN IOAN Colegiul Naţional “Inochentie Micu Clain”- BLAJ 11 Ghiță Romanța 78.00 I
2 VINTILĂ CRISTIAN Colegiul Naţional “Inochentie Micu Clain”- BLAJ 10 Ghiță Romanța 63.00 II
3 COMȘA IULIAN DORIN Colegiul Naţional “Inochentie Micu Clain”- BLAJ 10 Ghiță Romanța 61.00 III
4 PARASCHIV IONUȚ Colegiul Naţional “Inochentie Micu Clain”- BLAJ 10 Dehelean Ovidiu 51.00 M

 

Email: stiri@ziarulunirea.ro
Tel: 0258.811.419