PSD Alba - Alegeri Locale 2024

Liga a 4-a, etapa a 14-a, CIL Blaj a învins Olimpia Aiud, obținând a treia victorie consecutivă

AUR - Alegeri Locale 2024

În penultima rundă a turului Ligii a 4-a, CIL Blaj a trecut pe propriul teren de Olimpia Aiud, la limită, scor 1-0 (0-0). Formația din „Mica Romă” a repurtat a treia victorie consecutivă.

Marcator: Comănici (52)

Au fost arătate două cartonașe roșii: Tulea (CIL Blaj), în minutul 19, respectiv Bălan (Olimpia), în minutul 78.

La ultima reprezentație internă, CIL Blaj a reușit a treia victorie consecutivă, golul victoriei fiind marcat de Comănici, intrat la pauză. Blăjenii, prin eliminarea lui Tulea (19), au evoluat în inferioritate numerică o oră, egalitatea în teren fiind restabilită după ce și Bălan a văzut cartonașul roșu

Liga 3, etapa a 9-a, se apropie vacanța: jocuri interne pentru Metalurgistul Cugir și Industria Galda, deplasări pentru albaiuliene

Liga 3, etapa a 9-a, se apropie vacanța: jocuri interne pentru Metalurgistul Cugir și Industria Galda, ultimele apariții în fața fanilor, și deplasări pentru albaiuliene. CSU Alba Iulia va intra în vacanță după acest duel de la Mediaș. Se apropie vacanța pentru conjudețenele care activează în Seria 9 din eșalonul terț. În etapa a 9-a […]