// ViewContent // Track key page views (ex: product page, landing page or article) fbq('track', 'ViewContent'); // Search // Track searches on your website (ex. product searches) fbq('track', 'Search');

Rezultatele la olimpiada județeană de limba spaniolă 2018, la proba scrisă, în județul Alba

Inspectoratul Școlar Județean Alba a transmis rezultatele la olimpiada județeană de limba spaniolă, la proba scrisă, ce a avut loc în weekend trecut.

Sâmbătă, 10 martie, la Liceul de Arte ”Regina Maria” din Alba Iulia, va avea loc proba B (proba orală), în urma căreia se vor stabili participanții la faza națională.

Rezultatele sunt după soluționarea contestațiilor.

Nr. Crt.           Numele și prenumele elevului           Unitatea școlară de proveniență         Clasa   Nivel            Profesor îndrumător   Punctaj proba scrisa

1          ȘUTEU LUZ  COLEGIUL NAȚIONAL „TITU MAIORESCU” AIUD   8          NORMAL            Pregătire individuală  90

2          MUNTEAN ALEXANDRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ CIUGUD           8          NORMAL            Pregătire individuală  80

3          PUIU I. CARLOS      COLEGIUL TEHNIC „APULUM” ALBA IULIA 9          NORMAL            MODOEANU LUCIA          ABSENT

4          NISTOR V. ANTONIA PAULA      COLEGIUL TEHNIC „APULUM” ALBA IULIA  9            NORMAL      MODOEANU LUCIA          ABSENT

9          DRĂGAN ALEXANDRA    OCNA MUREȘ         10        NORMAL      Pregătire individuală  98

6          GOIA I. IONELA      COLEGIUL TEHNIC „APULUM” ALBA IULIA 10        INTENSIV            MODOEANU LUCIA          93

7          CRISTEA D. ROBERT MIHAI       COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR „MIHAI VITEAZUL” ALBA IULIA 10        NORMAL      Pregătire individuală  91

8          URECHE I. IONUŢ CRISTIAN      COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR „MIHAI VITEAZUL” ALBA IULIA 10        INTENSIV     Pregătire individuală  88

5          ȘANDRU D. TIMOTEI        COLEGIUL NAȚIONAL „DAVID PRODAN” CUGIR    10            INTENSIV     MODOEANU LUCIA          87

13        GRAMA GIULIA     OCNA MUREȘ         11        NORMAL      Pregătire individuală  90

12        TEODORESCU C. ALINA PETRUŢA       COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR „MIHAI VITEAZUL” ALBA IULIA 11        NORMAL      Pregătire individuală  88

11        MANOILA D. BEATRICE  COLEGIUL TEHNIC „APULUM” ALBA IULIA 11        NORMAL            MODOEANU LUCIA          74

10        FERECHIAN L.O. ALEXANDRU  COLEGIUL NAȚIONAL „DAVID PRODAN” CUGIR    11            NORMAL      MODOEANU LUCIA          66

15        GIURA DENISA       COLEGIUL NAŢIONAL „HOREA, CLOȘCA ȘI CRIȘAN” ALBA IULIA            12        NORMAL      MODOEANU LUCIA          95

14        MAIER A. ALEXANDRA TEODORA      COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR „MIHAI VITEAZUL” ALBA IULIA 12        NORMAL      Pregătire individuală  91

Email: stiri@ziarulunirea.ro
Tel: 0258.811.419

loading...