REFERENDUM pentru familie 2018, în Alba: LISTA președinților secțiilor de votare din județ, desemnați prin tragere la sorți

LISTA președinților secțiilor de votare din județul Alba la REFERENDUMUL pentru familie 2018, desemnați prin tragere la sorți.

La Tribunalul Alba a avut loc, la sfârșitul săptămânii trecute, desemnarea, prin tragere la sorţi, a preşedinţilor Birourilor electorale ale secţiilor de votare organizate cu ocazia Referendumului pentru familie 2018 (Referendumul naţional pentru revizuirea Constituţiei), care va avea loc în zilele de 6 şi 7 octombrie 2018.

Tragerea la sorţi a fost efectuată de doamna judecător Ţâmpea Teodora Maria, preşedintele Tribunalului Alba, asistată de doamna Bişboacă Alexandrina – prim grefier la Tribunalul Alba.

Din partea Instituţiei Prefectului – judeţul Alba a participat: Boţoiu Gina – consilier juridic şi Popescu Marta Mirela – consilier juridic.

Desemnarea s-a făcut prin tragere la sorţi din lista cu persoanele din judeţul Alba care fac parte din Corpul experţilor electorali, transmisă de Autoritatea Electorală Permanenţă – Biroul Judeţean Alba.

În urma tragerii la sorţi au fost desemnate în funcţiile de preşedinţi ai birourilor electorale ale secţiilor de votare persoanele de mai jos:

Nr.
secţiei
de
votare     Unitatea administrativ teritorială                 Numele şi Prenumele Preşedintelui Secţiei de votare

1 ALBA IULIA – MATEIU IONELA NICOLETA
2 ALBA IULIA – ROB ANDA MIHAELA
3 ALBA IULIA – DAVID ALINA MARIA
4 ALBA IULIA – CORDON DELIA CRISTINA
5 ALBA IULIA – PUŞCAŞ NICOLETA CLAUDIA
6 ALBA IULIA – HANEŞ MARIA
7 ALBA IULIA – DAVID ANTOANETA EUGENIA
8 ALBA IULIA – RUSU ANGELA
9 ALBA IULIA – ROTAR CLAUD1A RODICA
10 ALBA IULIA – TAMASI ILDIKO

11 ALBA IULIA – SALADE DORU
12 ALBA IULIA – VEONGA DRAGOMIR
13 ALBA IULIA – BALDEA IULIANA
14 ALBA IULIA – MARINCAŞ TEODORA NICOLETA
15 ALBA IULIA – SOOS ANDREI BATORI
16 ALBA IULIA – LUPEA LILIANA
17 ALBA IULIA – MORARIU CARMEN RAFILA
18 ALBA IULIA – PĂTRÎNJAN SIMONA MONICA
19 ALBA IULIA – TÎRZIU DANA ELENA
20 ALBA IULIA – MOLODEŢ MARIA

21 ALBA IULIA – BISTRAE RODICA
22 ALBA IULIA – SACOTĂ ALINA VIOLETA
23 ALBA IULIA – BUCUR IOAN
24 ALBA IULIA – PITACĂ OCTAVIAN
25 ALBA IULIA – CRISTIAN SORIN DUMITRU
26 ALBA IULIA – DĂIAN MARCEL
27 ALBA IULIA – RADU DAN
28 ALBA IULIA – DOCEA LUCIAN EMILIAN
29 ALBA IULIA – BARBU GEORGE
30 ALBA IULIA – SABO IOAN

31 ALBA IULIA – MIRCEA IONELA SIMONA
32 ALBA IULIA – BANCHEŞ LIDIA
33 ALBA IULIA – PĂTRUŢ FLORICA VIORICA
34 ALBA IULIA – BUCUR MARIA
35 ALBA IULIA – POPA CRISTIAN ILIE
36 ALBA IULIA – JURCA CLAUDIU MIHAI
37 ALBA IULIA – UDREA T DOR IONUŢ
38 ALBA IULIA – ANGHEL IOAN
39 ALBA IULIA – RADU ADRIAN
40 ALBA IULIA – POP IOAN RADU

41 ALBA IULIA – STOIA GHEORGHE V10REL
42 ALBA IULIA – CUNŢAN IOAN OVIDIU
43 ALBA IULIA – ISPAS VALERIU MARIUS
44 ALBA IULIA – CRIŞAN GHEORGHE
45 ALBA IULIA – NEGRUŢ MARCELA VERONICA
46 ALBA IULIA – CHEALDA DELIA LIANA
47 ALBA IULIA – DUMITRACHE SORIN
48 ALBA IULIA – GLIGOR CIPRIAN IOAN
49 ALBA IULIA – PETRIFĂLEANU ANA MARIA
50 ALBA IULIA – SĂVENCU CIPRIAN IOAN

51 AIUD – BERCEA MARIA FELICIA
52 AIUD – IACOB MARIA
53 AIUD – MAN ADELA ELISABETA
54 AIUD – VOICAN MARIVIU VAS1LE
55 AIUD – DANCIU MIRCEA SORIN
56 AIUD – CHIOREAN VIORICA
57 AIUD – MANEA ELISABETA
58 AIUD – CAIZER DANIELA
59 AIUD – TIUTIU GRAŢIELA
60 AIUD – MĂRGINEAN RAMONA ELENA

61 AIUD – EEJER ALINA ELENA
62 AIUD – NICULA LUCIAN
63 AIUD – CIORTEA MARIŢA
64 AIUD – BOŢAN ILEANA MARIA
65 AIUD – MAIER ELENA CAMELIA
66 AIUD – BOLDEA MARIA
67 AIUD – POPA ANDREEA
68 AIUD – MOGA NARCIS OLIMPIU
69 AIUD – DUMITRIU GRIGORIŢĂ DANA OCTAVIA
70 AIUD – CRIŞAN IULIA

71 AIUD – BOTAŞ CORINA ARABELA
72 AIUD – CARDOŞ RAMONA MIHAELA
73 AIUD – ŢĂLNAR MOGA AIDA
74 AIUD – CHIOREANU MIHAELA GABRIELA
75 BLAJ – BÂRSAN VIORICA
76 BLAJ – ISAILA MARIANA
77 BLAJ – STÎNGACIU IORGH1NA
78 BLAJ – GERMAN HORAŢIU PETRU OCTAVIAN
79 BLAJ – STOICA GABRIEL GAVRILĂ
80 BLAJ – GLONŢ MONICA

81 BLAJ – ALDEA FLORENTINA GABRIELA
82 BLAJ – OLTEAN CLAUDIA FLORINELA
83 BLAJ – DIAC ALIN
84 BLAJ – GAVRILUŢ VALERIU
85 BLAJ – MATIŞ VIOREL
86 BLAJ – SĂSĂRMAN IOAN MARIUS
87 BLAJ – NISTOR ADRIAN IOAN
88 BLAJ – MEGIEŞAN OVIDIU V1RG1L
89 BLAJ – MIHU DANIEL VASILE
90 BLAJ – RADU SILVIA

91 BLAJ – CERGHIZAN CAMELIA OLIMPIA
92 SEBEŞ – OPINCARIU OLIMPIA SIMONA
93 SEBEŞ – VINTILĂ MARIANA CLAUDIA
94 SEBEŞ – BOTA MIHAELA
95 SEBEŞ -FLORARIU ANGELA CLAUDIA
96 SEBEŞ – TODEA GEORGETA CRIST1NA
97 SEBEŞ -DAVID LOGHIN RĂZVAN
98 SEBEŞ – FILIMON NICOLAE MARIUS
99 SEBEŞ – FILIP ADINA SIMINA
100 SEBEŞ – CÎRSTEA MARIANA

101 SEBEŞ – GLIGOR DELIA
102 SEBEŞ – BLAGA SONIA MARIA
103 SEBEŞ – COSTEA VETUŢA
104 SEBEŞ – DRAGOMIR ANA
105 SEBEŞ – FILIP IOAN
106 SEBEŞ – BORZA IOAN FLORIN
107 SEBEŞ – FILIMON BOGDAN
108 SEBEŞ – BODEA GABRIELA
109 SEBEŞ – FOFELDEA MIRCEA NICOLETA IOANA
110 SEBEŞ – ŞTEFAN PETRONELA

111 SEBEŞ – RAŢ CAMELIA
112 ABRUD – TOMUŞ ŞTEFAN
113 ABRUD – BOGDAN LIVIU
114 ABRUD – BORLEA VALENTIN SORIN
115 ABRUD – IOSIF RAISA ANDRADA
116 BAIA DE ARIES -TUTU IAN GHEORGHE
117 BAIA DE ARIES – SAV ELENA
118 BAIA DE ARIES – HARDA FLAVIU DAN
119 BAIA DE ARIES – ŞORIAN ANGELA
120 BAIA DE ARIES – ŞTEFĂNUŢ DANIELA MARIA

121 BAIA DE ARIEŞ – PAŞCA IONEL IOSIF
122 BAIA DE ARIES – JANTEA ADRIAN IOAN
123 CIMPENI – JOLDEŞ MARCELA MARIA
124 CIMPENI – ONEŢ IOAN
125 CÎMPENI – ONEŢ ELENA DANIELA
126 CÎMPENI – BOTA GHEORGHE DAN
127 CIMPENI – LAZEA MARCELA
128 CÎMPENI – POTINTEU MARIA OTIL1A
129 CÎMPENI – CORCHEŞ MARIANA
130 CIMPENI – ONEŢ CLAUDIA DANIELA

131 CIMPENI -TEOC OANA GEORGETA
132 CUGIR – PAŞTIU SILVIA VICTORIA
133 CUGIR – TEBAN ANDREI A MARIANA
134 CUGIR – TIMIŞ LOREDANA RODICA
135 CUGIR – STOICA MIHAELA
136 CUGIR – MURG LUCIANA GEORGETA
137 CUGIR – CĂRPINIŞAN ALINA ELENA
138 CUGIR – PANDREA RAMONA CLAUDIA
139 CUGIR – VLAD DANIELA MARIA
140 CUGIR – BONŢA CR1STINA MARIA

141 CUGIR -DRĂGAN MANUELA DOINA
142 CUGIR – PANAIT MARINA AURORA
143 CUGIR – PANAIT MIRCEA M1HAI
144 CUGIR – HURBEAN ADELA MARIANA
145 CUGIR – BURBEA LAURENŢIU OCTAVIAN
146 CUGIR – FRĂŢILĂ ADRIAN ŞTEFAN
147 CUGIR – MIHAIU AUGUSTIN
148 CUGIR – ZBUTEA MIRCEA
149 CUGIR – POPA IOAN MARIUS
150 CUGIR – LAZĂR RAMONA ELENA

151 CUGIR – LONGODOR LARISA MIRELA
152 CUGIR – ŞTIRB NEDEL VIORICA MARIANA
153 CUGIR – GĂLDĂU HORAŢIU IOAN
154 OCNA MUREŞ – NICOARĂ FLORIN OVIDIU
155 OCNA MUREŞ – CIORCÂRLAN ADRIANA ELENA
156 OCNA MUREŞ – OPREA IOAN FLORIN
157 OCNA MUREŞ -STOIA ALINA LUCIA
158 OCNA MUREŞ -GUŢ MARIA ANA
159 OCNA MUREŞ – UNGUREANU TIBERIU CORIOLAN
160 OCNA MUREŞ – VIGH ALEXANDRU AUREL

161 OCNA MUREŞ – OLTEAN ANA
162 OCNA MUREŞ – MARIAN ILEANA CLAUDIA
163 OCNA MUREŞ – OPREA MARTHA
164 OCNA MUREŞ – GRUIŢĂ MIHAELA
165 TEIUS -CIORTEA DANIELA
166 TEIUS – POPA LAURA
167 TEIUS – PODEA MARIA
168 TEIUS – CLEJA COSMINA SIMONA
169 TEIUS – FAUR CRINA VIOLETA
170 TEIUS – CIBU IOAN

171 TEIUS – BULGARIA SIMION
172 ZLATNA – FOX EMILIA DELIA
173 ZLATNA – STOICA FICA DELIA FLORINA
174 ZLATNA – CORPADE ION DRAGOŞ
175 ZLATNA – STÂNCIU IOANA SORINA
176 ZLATNA – POPA CARMEN MIHAELA
177 ZLATNA – CODRUŢ ELENA LILIANA
178 ZLATNA – ŢIBEA EUGENIA
179 ZLATNA – VERNICA VIOLETA
180 ZLATNA – STĂNILĂ LIVIA

181 ZLATNA – PLĂCINTĂ EMILIA
182 ZLATNA – MUŞAT EUGENIA
183 ALBAC – JOLDEŞ VASILE
184 ALBAC – TODEA CRISTINA MARIA
185 ALBAC – TRIF MARIUS JAN
186 ALBAC – NICOLA PETRU
187 ALBAC – HAN DANIELA
188 ALMASU MARE – BELDEAN MARIA
189 ALMASU MARE – FLOREA MARIANA ELENA
190 ALMASU MARE -MARC CORNELIA

191 ALMASU MARE – SUCIU SABIN
192 ALMASU MARE – BECA IULIU
193 ARIESENI – LAZEA AURELIA
194 ARIESENI – MATEIU ADINA ELENA
195 ARIESENI – VLĂZAN ANCUŢA LILIANA
196 ARIESENI – LAZEA GEORGETA IOANA
197 AVRAM IANCU – LEAHU MIMAI
198 AVRAM IANCU – HELER DACIANA ALEXANDRA
199 BERGHIN – RODEAN EMIL
200 BERGHIN – RUS MIHAELA MINADORA

201 BERGHIN – BOJAN ALIN
202 BERGHIN – HAŞEGAN MARIA
203 BISTRA – RÎŞTEIU ALINA MARIA
204 BISTRA – BOCŞA EMILIA
205 BISTRA – ANCA MIRELA MARIANA
206 BISTRA – JOLDEŞ ADELA
207 BISTRA – GOIA ANGELICA
208 BLANDIANA – PÎCLIŞAN CRINELA ELENA
209 BLANDIANA – SUCIU RAVENTE CRINEL
210 BLANDIANA – GHERMAN MARIUS ADRIAN

211 BUCERDEA – GRÎNOASĂ MARCU BOBI
212 BUCERDEA – GRÂNOASĂ MEZEI IZABELL
213 BUCIUM -JURCĂ MARINELA
214 BUCIUM – LEAH MIHAELA RODICA
215 BUCIUM – NICOLA FELICIA 1UDITA
216 BUCIUM – PAL VERONICA IOANA
217 CENADE – ŞOROŞTINEAN MARIA
218 CERGAU – VLAD NICULAE
219 CERGĂU – BOANTA ANA
220 CERGAU – MUNTEAN MARIA

221 CERU-BACAINŢI – NOJA MARIUS SORIN
222 CETATEA DE BALTĂ – BERES MIKLOS
223 CETATEA DE BALTĂ – SPINEAN MARIA
224 CETATEA DE BALTA – TUFĂ VIOREL
225 CETATEA DE BALTA – FRĂŢILĂ DANIEL GHEORGHE
226 CETATEA DE BALTĂ – MICU IOAN OVIDIU
227 CIUGUD – SÎNTEJUDEAN EMILIA ANDRADA
228 CIUGUD – BOTIŞ IULIA GEORGIANA
229 CIUGUD – SIMACOSMIN FLORIN
230 CIUGUD – ANDREA AURORA VIORICA

231 CIUGUD – OPREAN IONEL CĂTĂLIN
232 CIUGUD – GAVRILĂ CORNELIA
233 CIURULEASA – COSMA NICOLETA GABRIELA
234 CIURULEASA – COZA ELENA CECILIA
235 CILNIC – MUREŞAN ELENA
236 CÎLNIC – DANCIU DORIN
237 CRACIUNELU DE JOS – NICOARĂ ADRIANA PAULA
238 CRACIUNELU DE JOS – PĂCURAR MIHAELA
239 CRICĂU – BOCEA MARIA
240 CRICAU – ŞUTEU PAULA

241 CRICAU – MĂDĂRAŞ CORNELIA CARMEN
242 CUT – CUTEAN VASILE EUGEN
243 DAIA ROMANA – BUMBIJ MARIA
244 DAIA ROMANA – RADU ROXANA MARIA
245 DOŞTAT – CRISTIAN ANA
246 DOŞTAT – SUCIU FLORINA MIHAELA
247 FĂRĂU – TĂNAS LUCREŢIA
248 FARAU – RADU ADELA
249 FARAU – COVRIG NICOLETA MARIA
250 FARAU – OLTEAN ALINA PAULA

251 FĂRĂU – FILIMON MIOARA CORINA
252 GALDA DE JOS – CÎMPEAN MARIA NICOLETA
253 GALDA DE JOS – STAN VASILE FLORIN
254 GALDA DE JOS – BOCA RODICA IULIANA
255 GALDA DE JOS – RUSU SIMONACRISTINA
256 GALDA DE JOS – POPA RĂZVAN
257 GALDA DE JOS – KADAR ILDICO
258 GALDA DE JOS – NICULA AURELIA ANA
259 GIRBOVA -JURJ VALENTINA
260 GIRBOVA – ALBU SIMONA MARIA

261 GIRBOVA – ANDRAŞ ELENA ANCA
262 GIRDA DE SUS – BURZ FELICIA
263 GIRDA DE SUS – HAIDUC MIRELA
264 GIRDA DE SUS – PAŞCA EMILIA
265 HOPIRTA – POPA MARIUS DANIEL
266 HOPIRTA – ROŞCA CAMELIA
267 HOPIRTA – BARB CAMELIA RAMONA
268 HOPÎRTA – BEIAN ADINA
269 HOPIRTA – GROZAV CRISTINA MARIA
270 HOREA – COSTEA GHEORGHE

271 HOREA – MATEŞ IOAN
272 HOREA – COSTEA VIORICA
273 HOREA – NICOLA LENUŢA
274 HOREA – TRIF DELIA
275 HOREA – NEAG ANDREI FLORIN
276 IGHIU – BUTA EMIL IOAN
277 IGHIU – FENIŞF.R ILEANA
278 IGHIU – CONSTANTIN ANA V1RGINIA
279 IGHIU – MĂRGINEAN ELENA
280 IGHIU – HADA VIORICA

281 IGHIU – CIUBEAN ADRIANA MARIA
282 ÎNTREGALDE – CRISTEA CORNELIA
283 INTREGALDE – JINAR LILIANA
284 ÎNTREGALDE – AVRAM DANIELA NICOLETA
285 INTREGALDE – CRIŞAN LUCREŢIA
286 JIDVEI – SĂLCUDEAN MARIA RALUCA
287 JIDVEI – BERCEA ANA
288 JIDVEI – DICOIU MONICA ANA
289 JIDVEI – VELICIU RODICA
290 JIDVEI – BERCEA MARIA DANIELA

291 LIVEZILE – REPEDE VALENTINA
292 LIVEZILE – AVRAM RODICA
293 LIVEZILE – MAIER SILVIA
294 LIVEZILE – NEGRU MARI ETA
295 LOPADEA NOUĂ – NICULA IONELA ELENA
296 LOPADEA NOUĂ – SZABO MAGDALENA
297 LOPADEA NOUA – TURDĂŞAN MARIA
298 LOPADEA NOUĂ – DINGA FELICIA VIRGINIA
299 LOPADEA NOUA – GUŢIU SIMONA MONICA
300 LOPADEA NOUA – AVRAM ADRIANA

301 LUNCA MUREŞULUI – VASIU MARIA
302 LUNCA MUREŞULUI – COCIŞ VICTORIA
303 LUNCA MUREŞULUI – BUCUR DANA STELIANA
304 LUPŞA – TODOR ELENA GABRIELA
305 LUPŞA – BUCEA PETRU SORIN
306 LUPŞA – DANCIU GEORGETA NICOLOETA
307 LUPŞA – RAIU MIHAELA
308 METEŞ – MĂRGINEANU TOMA
309 METEŞ – GIURA ANCA LIVIA
310 METEŞ – FAUR SIMONA VIORICA

311 METEŞ – TÎMPF.A LOREDANA MARIANA
312 METEŞ – OANCEA GEORGETA ADRIANA
313 METEŞ – HĂRĂGUŞ NICOLETA SILVIA
314 MIHALŢ – MEDRIŞ MARIA GEORGETA
315 MIHALŢ – BARNA MIHAELA DIANA
316 MIHALŢ – LUPEA ELENA SIMONA
317 MIHALŢ – CÂRNAŢ DANA DOINA
318 MIRASLAU – TOMA MARIA SORINA
319 MIRASLAU – TRANDAFIR LILIANA
320 MIRASLAU – SEVASTIAN LUMINIŢA AURELIA

321 MIRASLAU – HORVAT PARACHIVA
322 MIRĂSLĂU – SZEKELY HONORETA IRINA
323 MOGOŞ -MICLEA RADU
324 MOGOŞ -NEGRU AURICA ILEANA
325 MOGOŞ – OPREAN OLGA CLAUDIA
326 NOŞLAC – PUŞCAŞ EUGENIA
327 NOŞLAC – RUSU MIHAIELA
328 NOŞLAC – ILEA MEL1NDA IMOLA
329 OCOLIŞ – CHIRICA PARASCHIVA
330 OCOLIŞ – LOMBREA ADELA ALEXANDRA

331 OCOLIŞ – PUIU ANA
332 OCOLIŞ – MARC ILEANA
333 OHABA – MUREŞAN CĂLIN DANIEL
334 OHABA – OLTEAN VIORICA
335 OHABA – DRĂGOI NICOLAE
336 PIANU – GHITAN IOANA
337 PIANU – CRISTEA MARIA DANIELA
338 PIANU – STĂNUŞ LIDIA
339 PIANU -STĂNUŞ MARIA
340 PIANU – GHIBU MARIA

341 POIANA VADULUI – ŢÎRC LĂCRĂMIOARA MARIA
342 PONOR – BOŢAN IOANA FELICIA
343 PONOR – CORDEA MARIA
344 POŞAGA – RUDEA AURELIA
345 POŞAGA – HAGĂU CĂTĂLINA
346 POŞAGA – URS MARIA
347 POŞAGA – POPA LIVIA VIORICA
348 POŞAGA – MELINTE LEOTINA
349 RADEŞTI – CRIŞAN ALEXANDRA MARIA
350 RĂDEŞTI – CODREA MARCEL VASILE

351 RADEŞTI – DAN ANGELA
352 RIMETEA – KORONDI MOISĂ
353 RIMETEA – BOTAR ESZTER H1LDA
354 RIMEŢ – BUCUR EMILIA AUGUSTA
355 RIMEȚ – BRADEA TIBERIU
356 RIMEŢ – VARGA ORSOLYA MARIA
357 RIMEŢ – FIGLEA SIDONIA
358 ROŞIA DE SECAŞ – MARCU ALEXANDRA NICOLETA
359 ROŞIA DE SECAŞ – MUNTEAN AURICA
360 ROŞIA DE SECAŞ – BIJNEA OVIDIU

361 ROŞIA MONTANA – CORNEA CORINA RODICA
362 ROŞIA MONTANA – BUCUREŞTEAN MARIA ANGELA
363 ROŞIA MONTANA – MIHEŢIU MIHAELA CECILIA
364 ROŞIA MONTANA – DINIŞ DANIELA ELENA
365 ROŞIA MONTANA – SICOE LILIANA
366 SĂLCIU A NEGREA – CĂTANĂ ELENA
367 SĂLCIUA – BUNEA ANGELA AURICA
368 SĂLIŞTEA – BRAN EMILIA DANIELA
369 SALIŞTEA – GHERMAN ANDREEA OANA
370 SĂLIŞTEA – ZAFIU AIDA ALINA

371 SALIŞTEA – OANA MARINELA
372 SĂSCIORI – MIHU VASILE
373 SASCIORI – NEGRUT CRISTINA ELENA
374 SĂSCIORI -MORAR MIOARA
375 SASCIORI – ZBUGHEA MARIA LIGIA
376 SĂSCIORI – MINŢEA FLORIN NELUŢU
377 SĂSCIORI – LUPU ANGELA
378 SCĂRIŞOARA – PLEŞA MARINELA
379
380 SCARIŞOARA – OLAR MARIANA ANA

381 SCĂRIŞOARA – DANCIU VIORICA
382 SCĂRIŞOARA – COSTEA CONSTANŢA
383 SCARIŞOARA – HONDOLA ANDREI CORNEL
384 SCĂRIŞOARA – PAŞCA ADRIAN
385 SÎNCEL -COSTEA TEODOR
386 SÎNCEL – BĂRBAT SILVIA
387 SÎNCEL – FRĂŢILĂ ANA RODICA
388 SÎNTIMBRU – BREAZ MIHAI
389 SINTIMBRU – GIURGIU AURELIAN
390 SÎNTIMBRU – GLIGOR IOANA V01CHIŢA

391 SINTIMBRU – PĂSTRĂV DANA MARIA
392 SINTIMBRU – AVRĂMIJŢ SILVANA
393 SOHODOL – JOLDEŞ AUREL
394 SOHODOL – MIHEŢIU MARIANA ANGELA
395 SOHODOL – JOLDEŞ ANA
396 SOHODOL – BOBAR DELIANA ELENA
397 STREMŢ – GALDEA IOAN LIVIU
398 STREMŢ – DOBOŞ MOGA DACIANA LUMINIŢA
399 STREMŢ – LAZĂR NICOLAE
400 ŞIBOT – NOJA VIOLETA MARIA

401 ŞIBOT – VLAD DELIA VIORICA
402 ŞIBOT – FILIMON ANAMARIA
403 ŞIBOT – GEORGESCU LUCIA
404 ŞONA – CÎMPEAN MARIANA
405 ŞONA – MATEI FLAVIUS
406 ŞONA – CRIŞAN VALERIA
407 ŞONA – ANGHEL OLIMPIA
408 ŞONA – BOANEA MARIA
409 ŞPRING – ANGHEL IULIA DORINA
410 ŞPRING – CASAPU ANCA ALEXANDRA

411 ŞPRING – COMĂNESE SILVIA
412 ŞPRING – PRECUP MARIUS GHEORGHE
413 ŞUGAG – DĂNILĂ ANDREEA MARIA
414 ŞUGAG – DUVLEA ELENA NICOLETA
415 ŞUGAG – BĂDILĂ OVIDIU NICU
416 UNIREA – LUPEAN CORINA DANIELA
417 UNIREA – POPA VIRGINICA
418 UNIREA – PETRI DEAN SILVIA
419 UNIREA – MAIER ANA
420 UNIREA – BĂBUŢ ELENA CRISTINA

421 UNIREA – CĂMĂRĂŞAN AMALIA
422 UNIREA – SANISLAV GABRIEL IOAC11IM
423 UNIREA – CHIRILĂ ADRIAN ŞTEFAN
424 VADU MOŢILOR – OAIDA MIRELA ELENA
425 VALEA LUNGA – MĂRGINEAN CORNELIA MĂRIOARA
426 VALEA LUNGA – MĂRGINEAN VASILE
427 VALEA LUNGĂ – BĂCILĂ VILINA
428 VALEA LUNGĂ – DEZSI MIHAELA MARIA
429 VALEA LUNGA – BOCŞA TOMINA CARMEN
430 VALEA LUNGA – SEICEAN ANA

431 VIDRA – DAVID ELENA
432 VIDRA – POGAN GHEORGHE
433 VIDRA – CANDREA NICOLAE VASILE
434 VINŢU DE JOS – EKART JELMĂREAN SIMONA ADRIANA
435 VINŢU DE JO -S EKART JELMĂREAN FELIX IULIU
436 VINŢU DE JOS – DREGHICIU RAMONA ELENA
437 VINŢU DE JOS – ŢÂRA GEORGETA
438 VINŢU DE JOS – UNGUREANU LILIANA MONICA
439 VINŢU DE JOS – CHINDRIŞ IOANA
440 VINŢU DE JOS – ŞENCHEA IZABELA ANA

Procesul-verbal încheiat în urma tragerii la sorți constituie, în conformitate cu dispoziţiile Legii nr. 3/2000 privind organizarea şi desfăşurarea referendumului, cu modificările şi completările ulterioare, actul de investitură în funcţia de Preşedinţi ai Birourilor electorale ale secţiilor de votare, organizate pentru desfăşurarea Referendumului naţional pentru revizuirea Constituţiei, care va avea loc în zilele de 6 şi 7 octombrie 2018.

Email: stiri@ziarulunirea.ro
Tel: 0258.811.419

Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implică acceptarea lor. Acceptă Mai mult...