// ViewContent // Track key page views (ex: product page, landing page or article) fbq('track', 'ViewContent'); // Search // Track searches on your website (ex. product searches) fbq('track', 'Search');

FOTO. Peste 20 de elevi, premiați la concursul ”Cartea care te cucerește”, organizat de Biblioteca ”Lucian Blaga” Alba, în parteneriat cu IȘJ

Sâmbătă a avut loc decernarea premiilor în cadrul concursului `Cartea care te cucerește`, concurs inițiat de Biblioteca Județeana `Lucian Blaga` Alba Iulia în parteneriat cu Inspectoratul Școlar Județean Alba.

Concursul s-a desfășurat pe trei secțiuni, clasele II-IV, sectiunea gimnaziu si sectiunea liceu.

Elevii premiați la CONCURSUL `CARTEA CARE TE CUCERESTE`- EDITIA A II-A

NR. CRT. SECȚIUNEA PREMIU NUME ȘI PRENUME

 

ȘCOALA/ COLEGIUL/ LICEUL

 

 
1. I

II- IV

I Ispas Ana Cristina Maria Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba Iulia, cls a IV-a F  
2. I

II – IV

II Boca Ioan Flavius Liceul cu program sportiv, cls. A III-a step by step  
3. I

II – IV

II Czinczok Daria Maria Școala Gimnazială „Toma Cocișiu”, Blaj, cls  III-a B  
4. I

II – IV

III Gruian Alexia Briana Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba Iulia, cls a  IV-a  F  
5. I

II – IV

III Bucur Ioana Școala Gimnazială „Vasile Goldiș”, Alba Iulia, cls a III-a C  
6. II

V – VIII

I Mariș Rafail Școala Gimanzială „Ioan de Hunedoara”, Sîntimbru, cls a VII-a  
7. II

V – VIII

II Marcu Alexia Colegiul Național „Avram Iancu”, Câmpeni, cls a VI-a  
8. III

IX- XII

I Șerban Raluca Colegiul Național Militar „Mihai Viteazul”, Alba Iulia, cls a XI –a  
9. III

IX- XII

I Henegar Denisa Liceul de Arte „Regina Maria”, Alba Iulia, cls a XI –a C  
10. III

IX- XII

II Mihăescu Răzvan Colegiul Național Militar „Mihai Viteazul”, Alba Iulia, cls a XI-a a  
11 III

IX- XII

III Hileagă Alina Liceul de Arte „Regina Maria”, Alba Iulia, cls a X-a  
12. III

IX- XII

III Stoia Gabriela Mihaela Colegiul Tehnic „Apulum”, Alba Iulia,  cls IX-a,  
NR. CRT. SECȚIUNEA Mențiune NUME ȘI PRENUME

 

ȘCOALA/ COLEGIUL/ LICEUL

 

1. I

II- IV

I Buta Diana Andreea Școala Gimnazială „Vasile Goldiș”, Alba Iulia
2. I

II – IV

II Radu Irina Școala Gimnazială „Vasile Goldiș”, Alba Iulia
3. I

II – IV

III Gheorghiu Mădălina Liceul cu program sportiv, Alba Iulia
4. I

II – IV

III Avram Alexandra Colegiu Tehnic „Alexandru Domșa”, Alba Iulia
5. I

II – IV

IV Rus Gabriela Școala Gimnazială „Vasile Goldiș”, Alba Iulia
6. I

II – IV

V Coman Carla Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”, Alba Iulia
7. I

II – IV

  Pop Miruna Școala Gimnazială „Ion Agârbiceanu”, Alba Iulia
8. I

II – IV

VI Câmpean Timea Școala Gimnazială „Ion Agârbiceanu”, Alba Iulia
9. I

II – IV

VII Șerbănescu Raluca Școala Gimnazială „Ion Agârbiceanu”, Alba Iulia
10. I

II – IV

VIII Paven Eduard Școala Gimnazială „Ion Agârbiceanu”, Alba Iulia
11. I

II – IV

I Morar Codruța Școala Gimnazială „Ion Agârbiceanu”, Alba Iulia

 

Email: stiri@ziarulunirea.ro
Tel: 0258.811.419

loading...