Ziarul Unirea

VIDEO: Turcescu, Cartianu și Nașu’ Radu Moraru au cântat în germană pentru Johannis

dcnews.ro a prezentat vineri un video în care jurnaliştii Radu Moraru, Grigore Cartianu şi Robert Turcescu i-au adus un omagiu muzical lui Klaus Iohannis, după victoria acestuia în alegerile prezidenţiale.

Grigore Cartianu şi Robert Turcescu au făcut un duet în direct, în limba germană, după ce candidatul ACL, Klaus Iohannis, a câştigat alegerile prezidenţiale. În acest timp, Radu Moraru, gazda emisiunii, a dansat ţinându-se cu mâinile de cap”, arată sursa citată.

ELIT

Se pare că cei trei au respectat o promisiune făcută înainte de turul al doilea al alegerilor prezidențale.

ADEZIUNE PLUS ALBA

Email: stiri@ziarulunirea.ro
Tel: 0258.811.419

Te-ar putea interesa și:

Comunicat de presă Beniamin Todosiu, deputat USR-PLUS: În 2020 am declanșat revoluția bunei Guvernări. În 2021 continuăm să construim o Românie dreaptă, modernă și dezvoltată

Beniamin Todosiu, deputat USR-PLUS: În 2020 am declanșat revoluția bunei Guvernări. În 2021 continuăm să construim o Românie dreaptă, modernă… Citește mai mult pe ziarulunirea.ro

Klaus Iohannis, MESAJ de Anul Nou 2021:”Reîntoarcerea la normalitate este tot mai aproape!”

Klaus Iohannis, MESAJ de Anul Nou 2021:”Reîntoarcerea la normalitate este tot mai aproape!” Președintele Klaus Iohannis a transmis un mesaj… Citește mai mult pe ziarulunirea.ro

Marcel Ciolacu, MESAJ de Anul Nou: ”Au vrut să subjuge România în 2020. Nu i-ați lăsat. Românii sunt adevărații eroi ai acestui an!”

Marcel Ciolacu, MESAJ de Anul Nou: ”Au vrut să subjuge România în 2020. Nu i-ați lăsat. Românii sunt adevărații eroi… Citește mai mult pe ziarulunirea.ro

Comunicat de presă| Reușită a PSD Alba: Amendamentul privind înființarea unui compartiment de radioterapie a fost aprobat

Amendamentul privind începerea demersurilor de construire a primului compartiment de radioterapie, în județul Alba, depus de grupul consilierilor județeni ai… Citește mai mult pe ziarulunirea.ro

11 Comentarii

cristina 21 noiembrie 2014 at 17:44

groaznic,groaznic,groaznic….

xxl 21 noiembrie 2014 at 19:06

Pupincurismul nu mai are limite in cazul acestor 3 imbecili „acoperiti”.

apoliticul 21 noiembrie 2014 at 19:13

Astia sint aia 3 care sau incuiat intr-un apartament si zic ca fac televiziune ?

Katy 22 noiembrie 2014 at 10:46

Boul ,Tapul si Vitelul ! Trei pupincuristi de talie nationala

George Enescu 23 noiembrie 2014 at 10:12

Problema băi GIKA e că ăştia trei muzicanţi (acoperiţi) s-au cam specializat să-i cânte în strună băsescului. Acum iată, s-au regrupat şi l-au preluat pe Iohannis ! Un lucru e clar : SUNT DE TOATA PRASTIA !

pilu 23 noiembrie 2014 at 13:01

Bai Georgica, cam cum ai fi vazut tu emisiunea astora care critica puterea ? De cine sa vorbeasca daca Iohanis e interzis si Basescu la fel ? Muzica populara ? Cine a dat pe goarna hotiile facute ? Ai vazut vreo emisiune ? (unde Sima spune ca aiatolahul hotilor, Nastase avea la un moment dat intr-o banca elvetiana 900 000 de euro). Deocamdata trag bine cu prastia.

padureanu 23 noiembrie 2014 at 13:19

Cei trein cavaleri ai Apocalipsei. Voci fade, întrun decor fad. Servilism major într-un dans macabru. Chipuri degradate de un conţinut degradant. Insolenţă maximă în revoluţia bunului simţ. Apologeţi imorali în tipologii imorale. Gândire limitată şi servilă în marja de eroare a firescului. Iteligenţă degradată de factori perturbanţi. Suflu sistolic cu miros de aspenter.

pilu 23 noiembrie 2014 at 13:27

Esti colaborator la Antena 3, sau te pregatesti sa devii ?

padureanu 23 noiembrie 2014 at 13:37

Pilule, nu sunt colaborator la Antena 3. Am fost coleg cu tine câd lucram pentru serviciile secrete. Numai că tu ai rămas o enigmă. Sunt convis că C. Petrescu s-a inspirat din înţelepciunea ta, când a scris Enigma Otiliei. Pe atunci erai un personaj incobnito. Astăzi eşti ceea ce eşti şi nimic mai mult. Din nefericire imunitatea ta are iz de superficialitate, iar superficialitatea este apanajul orgolioşilor. Îţi recomand să citeşti proverbele din vechiul Testament, asta în cazul în care nu eşti avocat şi nu ţi-ai redactat propriul testament.

pilu 24 noiembrie 2014 at 12:17

Ce sa te astepti de la unul care se ghideaza in viata dupa cimilituri din vechiul Testament. Pune ma ceasul sa sune mai tare ca inca nu te-ai trezit din cosmar. Ai convigeri zgubilitice.

contribuabilu` 23 noiembrie 2014 at 14:36

Mascarici…..