Lista beneficiarilor de locuinţe ANL de pe strada Detunata din Alba Iulia

Mircea Trifu - Primar Alba Iulia

La cererea cititorilor ziarului „Unirea” republicăm lista beneficiarilor de locuinţe ANL în ansamblul de blocuri de pe strada Detunata, repartizate în şedinţa Consiliului Local Alba Iulia din 31 mai 2012. Astfel au fost soluţionate 60 din cele 129 de cereri depuse la Primărie. Au avut prioritate tinerele familii cu copii mici, cu locuri de muncă în Alba Iulia şi cu probleme medicale.

Lista de priorităţi pentru anul 2012, în vederea repartizării locuinţelor pentru tineri destinate închirierii
Nr. crt Nume Prenume Punctaj
1 Drăguşin Emanuel Mihai 64
2 Roman Paul Robert 64
3 Burlacu Felicia Ildiko 63
4 Dobra Maria Elena 62
5 Silaghi Tibor 62
6 Chiran Gelu 60
7 Axente Irina 58
8 Culda Elena Alina 58
9 Mihăescu Simona Rafila 56
10 Irimie Arabela Maria 55
11 Câmpean Delia 54
12 Buciuman Robert Leon 53
13 Ciungan Ciprian Mircea 52
14 Hălălae Daniela 52
15 Trif Călina Lucia 52
16 Antal Csaba 51
17 Berindei Sebastian Daniel 51
18 Cibu Iulian 51
19 Gruia Diana Florina 51
20 Păcurar Bogdan Vasile 51
21 Stanciu Andrei Ioan 51
22 Paştiu Ştefănuţ Alexandru 50
23 Marin Daniel Felician 48
24 Simina Marius Petru 48
25 Blaga Marilena 46
26 Ciobotă Daniel Cristian 46
27 Gheorghiu Niculina 46 

 

Pro România - Ține cu ALBA
ELIT
28 Kalanyos Cristian 46
29 Lupu Gheorghe 46
30 Marcu Smaranda 46
31 Nandra Emilia Sorina 46
32 Stana Diana Alina 46
33 Tomuş Ioana 46
34 Bugnariu Anca Iulia 45
35 Clenciu Adina Elena 45
36 Corcheş Carmen Elisabeta 45
37 Costea Partenie Constantin 45
38 Niga Florin 45
39 Olteanu Cristian 45
40 Taloş Marcel 45
41 Berghian Visentea Daniel 44
42 Ivanicki Iuliana Alina 44
43 Pop Florin Gheorghe 44
44 Poşogan Nicoleta Andreea 44
45 Rusu Oliviu 44
46 Silvăşan Camelia Alina 44
47 Vlas Mihaela Simona 44
48 Hada Liliana Maria 43
49 Niculuţ Claudiu Nicolae 43
50 Olar Mihaela Sorina 43
51 Popa Petrică Claudiu 43
52 Sârb Dana Cristina 43
53 Coman Lucian 42
54 Cristea Călin Ioan 42
55 Dădârlat Alexandru Andrei 42
56 Hirean Iulia Maria 42
57 Mărcuş Dorina Gabriela 42
58 Petruţa Ioan 42
59 Vaivod Monica Elena 42
60 Chiş Anton Ştefan 41

PMP - Alegeri Locale 2020
USR-Plus - Oameni ca tine schimbă Alba în bine

Email: stiri@ziarulunirea.ro
Tel: 0258.811.419

Must de Jidvei

15 Comentarii

nimeni 20 iunie 2012 at 16:43

Frumoasa lista ! Numai pedelisti deghizati, acoliti si slugi credincioase ! Unii din orasul asta nu au unde sa locuiasca si multi de pe lista aia au in posesie locuinte sau terenuri ! Va multumim domnule primar pentru modul in care faceti selectia !

dolfi 20 iunie 2012 at 17:17

sa nu uitam ca unii din oras n-au nici unde munci sau muncesc la firmele de partid pe salarii de mizerie si in conditii demne de sclavi!
Bineinteles ca pedelistii, acolitii lor si slugile credincioase precum si uselistii debusolati ne vor injura in comentarii c-atata „stie” ei in speranta ca-si vor multumii conducatorii(conducatori care nu dau doi bani pe majoritatea dintr ei) sperand ca odata si odata conducatorii le vor „pune mana in cap” si-i vor face fericiti cu bunuri materiale sau alte servicii

Misu 20 iunie 2012 at 21:31

PRIMII DOI sunt cei mai inflacarati „dulai” ai lui Hava ! MERITA DUPA ASA O CAMPANIE (99 % FACUTA DIN BANI PUBLICI ) !

olah 21 iunie 2012 at 11:48

de unde a acumulat celebrul EMMANUELLE DRAGUSIN cele mai multe puncte pentru a „sari| in capul listei? nu cumva de la gruparea coloneilor (hava, dumirel) si de la marele cimpalac tempier Sabau?
A pupa fundurile potrivite iti aduce 64puncte..mai mult decat cazurile sociale.
Hava si cu ceata lui isi rasoplatesc slugile din banii comunitatii

ana 21 iunie 2012 at 19:43

Emanuel Dragusin in capul listei? Are copii mici? Probleme medicale? Parca astea erau prioritatile… Daca tot s-a facut publica lista, sa se publice si modalitatea in care s-au calculat si au iesit cele 64 puncte!!! Cu siguranta erau altii care aveau dreptul sa fie in primii 5-10, decat cei din prezenta lista!!! Sa ni se arate modalitatea de calcul macar pt primii 5!

kiko 22 iunie 2012 at 1:56

Stai linistita ca nu o sa se faca nimic.

Listele din anii trecuti, unde apar unele persoane care pe lista curenta nu mai sunt, sau unde anumite persoane nici macar nu apar in lista de prioritati dar acum sunt pe primele locuri, nu mai pot fi accesate din motive bine stiute de cine trebuie.

adina clenciu 21 iunie 2012 at 20:38

eu una am primit pe merit aceasta casa,nici nu am votat cu nimeni si nici nu sunt sluga nimanui,deci se da si la cine chiar are nevoie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dolfi 22 iunie 2012 at 1:26

pai chiar n-au putut ei pune doar sclavi de-ai lor, au trebuit sa bage si umplutura, ca sa nu bata la ochi. Dar nu le-a prea iesit!

clenciu adina 23 iunie 2012 at 12:14

sincer si eu ma intreb de unde au scos primii atatea puncte dar eu sincer am inima impacata ca am primit pe bune casa si pe merit!!!!!acum fiecare comenteaza cum vrea!!

kiko 22 iunie 2012 at 0:38

Anumite persoane care imi sunt cunoscute si care conform punctajului ar trebui sa fie printre primii in lista, dar surpriza nu se afla nici macar pe lista? oare de ce?

dolfi 22 iunie 2012 at 1:24

ca noi cei din majoritate, nu cunosc pe cine trebuie…

Krinescu 22 iunie 2012 at 11:38

Oameni buni , ce va mai stresati atata? Doar nu v-ati fi inchipuit ca in Alba Iulia, cu o asa administratie se putea sa fie ceva transparent si pe bune. Tupeul intrece orice margini. Sa-ti pui tu pe primele locuri slugile credincioase,( un raspopit transformat in hartie de toaleta portocalie si un lingau care in urma cu ceva ani isi tinea televiziunea doar pentru a-l tine mai tot timpul in emisie pe Hava)este o sfidare la adresa tuturor. Putea macar sa ii strecoare printre ceilalti pe pozitii mai joase ca sa nu bata la ochi. Dar ce sa ne mai miram, de acest tupeu porcesc, daca viceprimarii haituiesc prin oras , cu aceeasi inversunare de nedescris , consilieri ai otv-ului pentru a-si face majoritate. ALBAIULIENI…AVETI CE ATI VOTAT!!!

olah 22 iunie 2012 at 12:27

ce ma surpinde pe mine este faptul ca opozitia locala tace. Ar fi trebuit sa fie in primele rinduri sa protesteze impotriva acestor masinatiuni.
Opozitie se face timp de 4 ani…nu doar in campanie.
Opozitia ar trebui sa slujeasca cetateanul impotriva abuzurilor puterii.
Dar la noi opozitia doarme….doarme…doarme….

+ 22 iunie 2012 at 15:22

Opozitia a protestat de doi ani pe plan local… dar daca alba-iulienii au ales „continuitatea coloneiilor” care li s-a parut o optinune mai buna acum sa se spele patru ani pe cap cu ea, sa rabde de foame si sa stea in colibe de paie uitandu-se peste gard cum slugoii pedelisti servesc mese copiioase si se lafaie in apartamentele ANL !

olah 22 iunie 2012 at 15:32

de doi ani..cam putin….o opozitie trebuie sa fie opozitie patru ani de zile…zi de zi…