Ghici cine a mai fost pe la DNA Alba Iulia ?

Ziarul „Unirea”, cotidianul cu cea mai mare cifră de difuzare pe ediţie din presa locală din România conform datele Biroului Român de Audit al Tirajelor, principala sursă de informaţii din judeţul Alba, vă propune o ghicitoare pentru această seară: cine a mai fost pe la DNA Alba Iulia ?

Dezlegarea ghicitorii, în ediţia tipărită  a ziarului „Unirea” de mâine, 27 septembrie 2012

ELIT

Email: stiri@ziarulunirea.ro
Tel: 0258.811.419

15 Comentarii

DNA 26 septembrie 2012 at 20:40

Atanasiu

Ion 27 septembrie 2012 at 9:07

Nu,ba lacheu pedelist.Nu.Hava si Dumitrel au trecut pe la DNA.Ramai,totusi ca mancator de ra(h)at,in continuare.

iluzii 27 septembrie 2012 at 11:55

„Haznaua 3 de azi este Europa Libera de ieri”-din „gandirea” unei slugi usl-iste!!!

Aurelian 27 septembrie 2012 at 11:59

Pupincuristul fonfului de la Cujer, esti tu, Eutanasiu cunoaste foarte bine drunurile catre DMA, a fost si pe la DNA Cluj, ca a fost prins ca ii Sef de Banda si asociat cu derbedei, la Referendum, asa ca daca ii chemat si pe la DNA Alba, nu ii mare minune!

Ion 27 septembrie 2012 at 17:47

Lacheule,ce vrei tu?Esti idiot?Tu citesti despre ce-i vorba ?Pe la DNA Alba-Iulia au mai trecut sefii tai,Hava si Dumitrel.Te-a orbit pixelul albastru?Nu cred.Ai tampit din „..ba”Esti obsedat de Atanasiu?Chiar ai o problema.

Aurelian 27 septembrie 2012 at 20:00

Nu dragul meu, o puslama cum ii Eutanasiu nu ma poate obseda, dimpotriva, Eutanasiu ii obsedat de Basescu, si cred ca si-ar da un ochi, numai sa-l vada mazilit. Dar cum „strigatul magarului nu se aude in ceruri”, „nu mor caii, cand vor cainii”, asa ca Eutanasiu ramane cu obsesia, si cu „vizitele”, la DNA, „ca a calcat pe bec la Referendum”!

cacarau 27 septembrie 2012 at 20:12

„Haznaua 3 de azi este Europa Libera de ieri”-ce repede uiti „perlele” scoase bufon comunist!!!

;) 26 septembrie 2012 at 21:12

Mircea Hava

Coco 26 septembrie 2012 at 21:14

Mi-as dori sa-i vad pe cei care au vandut pe nimic Metalurgica Aiud rerfuzand oferta nemtilor care era de 4 (patru) ori mai mare.

sergiu avocado 26 septembrie 2012 at 22:02

Cu siguranta domnul Daniel Sabau! 🙂

Costel* 27 septembrie 2012 at 8:04

Sigur va merge la DNA nsaul de pe relatia Vintu de Jos-Alba Iulia care a primit ieri de la un calator 5 RON si nu a eliberat bilet. Vedeti baieti dumneavoastra unde este marea coruptie de Alba …

Lex 27 septembrie 2012 at 8:44

Mafia Lemnului ?!?! Glumeam…

dorel 27 septembrie 2012 at 10:19

astai-i din cilul bd la munte si la mare…ia sa vedem ce avem noi aici!…chia asa,sa vedem ce avem noi aici!

marcel 27 septembrie 2012 at 11:43

OLAR