Rămâi conectat

Ştirea zilei

ȘTIREA TA. Coadă imensă la Policlinica din Alba Iulia. Oamenii au stat la rând din curte până la etajul I pentru programări

Ziarul Unirea

Publicat

în

URS Construct

Zeci de persoane au format o coadă imensă, luni dimineața, pentru a-și face o programare pe luna martie la medicii specialiști de la Policlinica Spitalului Județean de Urgență din Alba Iulia, situată pe strada Mușețelului din Alba Iulia.

coada01Coada s-a întins din curtea instituției până la etajul I a instituției unde se află ambulatoriul de specialitate, ne-a informat un cititor al site-ului ziaruluiunirea.ro pe adresa redacției.

Oamenii vizau, altfel, o programare pentru luna martie la medicii specialiști, iar primii pacienți au format coada de la ora 4.00 dimineața.

Coada se formează de fiecare dată în ultima zi a lunii când se realizează programările pentru luna viitoare.

În ambulatoriu funcționează cardiologia, laboratorul, secția de interne, endocrinologia, dermatologia etc.

coada spital programari

____________________

Dacă vrei să ne semnalezi un eveniment, dacă ai văzut ceva neobișnuit, dacă vrei să pui o întrebare unei instituții publice sau unui politician, dacă ai filmat sau fotografiat ceva interesant, completează formularul de la pagina ”ȘTIREA TA” iar reporterii noștri vor lua legătura cu tine. (Atenție, sunt luate în considerare numai mail-urile cu date de contact reale!) (V.N.) 


Secțiune Știri sub articolul principal

Urmăriți Ziarul Unirea și pe  GOOGLE ȘTIRI



Știri recente din categoria Ştirea zilei

Ştirea zilei

FOTO | Ce spune mama care și-a băgat copilul într-o cădiță cu zăpadă. Explicații LIVE, pe TikTok: „Am făcut acest lucru pentru a-i stimula imunitatea”

Ziarul Unirea

Publicat

în

Ce spune mama care și-a băgat copilul într-o cădiță cu zăpadă. Explicații LIVE, pe TikTok: „Am făcut acest lucru pentru a-i stimula imunitatea” Mama copilului în vârstă de un an, băgat aproape dezbrăcat într-o cădiță cu zăpadă, a făcut sâmbătă seara un live pe TikTok în care a explicat care este motivul gestului său. Ea […]

Citește mai mult

Secțiune ȘTIRI RECENTE CATEGORII

Actualitate

Știrea Zilei

Curier Județean

Politică Administrație

Opinii Comentarii

Copyright © 2004 - 2025 Ziarul Unirea