Un cititor al publicației noastre a filmat și s-a distrat, împreună cu prietenii, urmărind operațiunea de peticire a unei străzi din Abrud. Aceasta s-a făcut în mod tradițional, cu lopata.
Bineînțeles că privitorii au tras concluzia că ”lucrarea” nu va ține și în curând șoferii își vor ”rupe mașinile” dacă trec peste zona proaspăt ”reparată”.
—————————————
Dacă vrei să ne semnalezi un eveniment, dacă ai văzut ceva neobișnuit, dacă vrei să pui o întrebare unei instituții publice sau unui politician, dacă ai filmat sau fotografiat ceva interesant, trimite-ne un mesaj pagina noastră de Facebook sau pe adresa redactieonline@unirea-pres.ro, iar reporterii noștri vor lua legătura cu tine.
1 comentariu
Rade ciob de oala sparta. Baietii ,mari speranțe regizorale , au făcut referire la prohab de zici ca era actor principal. Mai bine tăiați sunetul decat sa auzi vorbind asemenea specimene.
Comentariile sunt oprite