Olivia Danciu îşi doreşte o experienţă memorabilă la bal. Dansul şi petrecerile sunt pasiunile tinerei
Olivia Danciu participă la Balul Bobocilor 2013 de la Liceul de Arte „Regina Maria” din Alba Iulia pentru a câştiga premiul de Miss Boboc. Îşi doreşte ca la acest bal să se distreze şi să rămână cu o amintire frumoasă de la concurs cât şi de la petrecerea care va fi organizată în Club Stage.
Oliviei îi plac petrecerile, dansul şi întâlnirile cu prietenii. Localurile pe care le frecventează sunt Enjoy J`Adore şi Tabu. În timpul liber iese cu prietenii, de multe ori cu rolele, care este şi sportul ei preferat. În sezonul rece se întreţine cu abdomene şi aerobic.
Balul Bobocilor reprezintă o oportunitate pentru a se remarca, iar proba de dans crede că îi va aduce un punctaj bun. În liceu doreşte să se perfecţioneze la desen, si să obţină note cât mai bune. După terminarea studiului preuniversitar doreşte să urmeze Facultatea de Medicină. Un model pentru Olivia este chiar mama ei.
Dacă îţi place Olivia Danciu apasă butonul „Like”, de la începutul acestui articol! Concurenta cu cele mai multe „Aprecieri” pe Facebook va câştiga titlul de Miss Ziarul Unirea dar şi un premiu surpriză.
[nggallery id=655]
Secțiune Știri sub articolul principal
Urmăriți Ziarul Unirea și pe GOOGLE ȘTIRI
![](https://ziarulunirea.ro/wp-content/uploads/2023/12/ziarulunirea.jpg)
Știri recente din categoria Societate
O nouă conferință națională „Profesorul Ion D. Lăzărescu”, în octombrie 2024: Cadre inginerești din întreaga țară se reunesc la Cugir
O nouă conferință națională „Profesorul Ion D. Lăzărescu”, în octombrie 2024: Cadre inginerești din întreaga țară se reunesc la Cugir Asociația Generală a Inginerilor din România – Sucursala Alba, pregătește o nouă conferință națională „Profesorul Ion D. Lăzărescu”, la Cugir Asociația Generală a Inginerilor din România (AGIR) – sucursala Alba (cu sediul la Cugir) a […]
Secțiune Articole Similare
-
Opinii - Comentariiacum o zi
Muntele Găina sau ”Muntele Dragostei” din Alba, unde are loc anual Târgul de fete, încărcat de legende și tradiție
-
Sportacum 3 zile
FOTO: Reunire la Metalurgistul Cugir, cu revenirile lui G. Goronea, S. Itu și M. Codrea
-
Opinii - Comentariiacum 4 zile
15 iulie: Ziua Mărcii Poștale Românești. Primele mărci poștale, tipărite în Moldova, în 1848
-
Opinii - Comentariiacum 4 zile
15 iulie, Ciurica, o altă zi a femeilor! Dacă îţi baţi bărbatul, îţi va merge bine tot anul
-
Opinii - Comentariiacum 5 zile
14 iulie: Ziua Transmisioniştilor Militari
-
Opinii - Comentariiacum 15 ore
18 iulie: Se stingea din viață Regina Maria, femeia care a influențat cel mai mult istoria României