Nicoleta Mera participă la bal pentru a cunoaşte cât mai multă lume. Dansul şi muzica sunt pasiunile ei
Nicoleta Mera participă la Balul Bobocilor 2013 de la Colegiul Economic „Dionisie Pop-Marţian” din Alba Iulia pentru că vrea să îi place să danseze şi vrea să cunoască cât mai multă lume. Consideră că are şanse mari să câştige şi în timpul liber cântă, de plăcere.
Nicoleta ar vrea ca în viitor să devină contabil sau psiholog. Timpul liber îl petrece alături de prieteni, în oraş, în cafenele sau prin restaurante. Ca şi sport a practicat timp de patru ani la Şcoala Gimnazială „Ion Agârbiceanu” din Alba Iulia.
Nu ştie dacă în urma balului îşi va găsi „jumătatea”, dar este bine de ştiut pentru cei care vor să o scoată în oraş că Nicoleta preferă Pepsi în loc de Coca-Cola şi alege mâncarea de la KFC în locul celei de la MC Donald`s. Deepcentral, formaţia care a fost invitată la bal este pe gustul Nicoletei care admiră şi dansatoarele formaţiei. Are 1,62 şi 50 de kilograme.
Dacă îţi place Nicoleta Mera apasă butonul „Like”, de la începutul acestui articol! Concurenta cu cele mai multe „Aprecieri” pe Facebook va câştiga titlul de Miss Ziarul Unirea dar şi un premiu surpriză.
[nggallery id=557]
Secțiune Știri sub articolul principal
Urmăriți Ziarul Unirea și pe GOOGLE ȘTIRI
![](https://ziarulunirea.ro/wp-content/uploads/2023/12/ziarulunirea.jpg)
Știri recente din categoria Societate
O nouă conferință națională „Profesorul Ion D. Lăzărescu”, în octombrie 2024: Cadre inginerești din întreaga țară se reunesc la Cugir
O nouă conferință națională „Profesorul Ion D. Lăzărescu”, în octombrie 2024: Cadre inginerești din întreaga țară se reunesc la Cugir Asociația Generală a Inginerilor din România – Sucursala Alba, pregătește o nouă conferință națională „Profesorul Ion D. Lăzărescu”, la Cugir Asociația Generală a Inginerilor din România (AGIR) – sucursala Alba (cu sediul la Cugir) a […]
Secțiune Articole Similare
-
Opinii - Comentariiacum o zi
Muntele Găina sau ”Muntele Dragostei” din Alba, unde are loc anual Târgul de fete, încărcat de legende și tradiție
-
Sportacum 3 zile
FOTO: Reunire la Metalurgistul Cugir, cu revenirile lui G. Goronea, S. Itu și M. Codrea
-
Opinii - Comentariiacum 4 zile
15 iulie: Ziua Mărcii Poștale Românești. Primele mărci poștale, tipărite în Moldova, în 1848
-
Opinii - Comentariiacum 4 zile
15 iulie, Ciurica, o altă zi a femeilor! Dacă îţi baţi bărbatul, îţi va merge bine tot anul
-
Opinii - Comentariiacum 5 zile
14 iulie: Ziua Transmisioniştilor Militari
-
Opinii - Comentariiacum 14 ore
18 iulie: Se stingea din viață Regina Maria, femeia care a influențat cel mai mult istoria României