Rămâi conectat

Curier Județean

Firmă din Alba angajează inginer instalații

Unirea Ziarul

Publicat

în

SC ART Instal angajează inginer instalații

Candidatul ideal :

  • Absolvent al facultății de instalații
  • Experinta in activitatea de instalații și in domeniul instalații
  • Cunoștințe bune de operare P.C.
  • Cunoșterea programelor de devize
  • Experinta in lucru cu beneficiarii și subantreprenorii

Descrierea jobului

  • Formulează cereri de oferta către furnizori și analizează ofertele primite
  • Întocmește oferte
  • Analizează cererile de oferta, caietele de sarcini sau planurile in baza cărora se va realiza oferta
  • Alte activități conexe

Beneficii

  • Salariu motivant
  • Condiții de munca deosebite
  • Mediu stabil , dinamic

Contract individual de munca, încheiat in prima zi de lucru, in conformitate cu prevederile codului muncii .

Contact: [email protected], telefon: 0726415406

Societatea a luat ființă în anul 2007, este o companie independentă cu capital integral privat și își desfășoară activitatea in următoarele domenii : instalații sanitare , termice și gaz.

Secțiune Știri sub articolul principal

Urmăriți Ziarul Unirea și pe  GOOGLE ȘTIRI

Publicitate

Știri recente din categoria Curier Județean

ISU Alba recrutează tineri pentru instituțiile militare de învățământ: 22 de locuri alocate pentru ofițeri. Detalii admitere

Bera Larisa

Publicat

în

ISU Alba recrutează tineri pentru instituțiile militare de învățământ: 22 de locuri alocate pentru ofițeri. Detalii admitere La Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă ,,UNIREA” al judeţului Alba au început înscrierile pentru admiterea în instituţiile de învăţământ ale Ministerului Apărării Naţionale care pregătesc personal pentru nevoile Ministerului Afacerilor Interne – sesiunea august- septembrie 2024. Citește și: […]

Citește mai mult

Secțiune ȘTIRI RECENTE CATEGORII

Actualitate

Știrea Zilei

Politică Administrație

Opinii Comentarii

Secțiune Articole Similare

Articole Similare