Paula Haneş este eleva răutăcioasă, ambiţioasă, sinceră şi pasionată de modă, ghidată de proverbul „Ce ţie nu-ţi place, altuia nu-i face”
Paula Haneş spune răspicat „fiecare să-şi controleze vorbele, mie nu-mi place caterinca şi glumele proaste”. Eleva Colegiului Tehnic „Apulum” din Alba Iulia participă la Balul Bobocilor 2013 pentru a câştiga, bineînţeles. Se caracterizează ca fiind o fire răutăcioasă, mai ales când are o idee care este luată în glumă. Paula se ghidează în viaţă după proverbul „Ce ţie nu-ţi place, altuia nu-i face”, iar ideea balului i-a surâs pentru că este sigură că va rămâne cu o amintire frumoasă şi cel mai important este ca ea să fie mulţumită de propria prestaţie.
Pentru Paula, scena nu este un loc total necunoscut pentru că a mai participat la diferite prezentări de modă organizate la litoralul Mării Negre şi ar vrea să facă modă în continuare dar cu propria vestimentaţie. Ca şi pasiuni am mai notat dansul şi desenul. Are 1,61 înălţime şi 61 de kilograme.
Dacă îţi place Paula Haneş apasă butonul „Like”, de la începutul acestui articol! Concurenta cu cele mai multe „Aprecieri” pe Facebook va câştiga titlul de Miss Popularitate Ziarul Unirea dar şi un premiu surpriză.
[nggallery id=520]
Secțiune Știri sub articolul principal
Urmăriți Ziarul Unirea și pe GOOGLE ȘTIRI
Știri recente din categoria Societate
Muntele Găina sau ”Muntele Dragostei” din Alba, unde are loc anual Târgul de fete, încărcat de legende și tradiție
Muntele Găina sau ”Muntele Dragostei” din Alba • Târgul de fete de la Găina • Legenda şi istoria Târgului de Fete de pe Muntele Găina ”Ține moț de hastă straiță/Să mă hâț (joc) cu hastă moață/Până mă hâțai cu moața/Se duse moțul cu straița!”… Una dintre cele mai importante şi mai inedite sărbători ale moților […]
Secțiune Articole Similare
-
Opinii - Comentariiacum 4 ore
Muntele Găina sau ”Muntele Dragostei” din Alba, unde are loc anual Târgul de fete, încărcat de legende și tradiție
-
Opinii - Comentariiacum 3 zile
15 iulie: Ziua Mărcii Poștale Românești. Primele mărci poștale, tipărite în Moldova, în 1848
-
Opinii - Comentariiacum 5 zile
13 iulie | Ziua internațională a rock-ului. Cum s-a ajuns ca această zi să reprezinte rock-ul
-
Opinii - Comentariiacum 3 zile
15 iulie, Ciurica, o altă zi a femeilor! Dacă îţi baţi bărbatul, îţi va merge bine tot anul
-
Sportacum 2 zile
FOTO: Reunire la Metalurgistul Cugir, cu revenirile lui G. Goronea, S. Itu și M. Codrea
-
Opinii - Comentariiacum 4 zile
14 iulie: Ziua Transmisioniştilor Militari