Cu Simodor, faci economii din start!
Simodor Grup, liderul soluţiilor termice din judeţul Alba, cu operaţiuni în Cluj, Mureş şi Sibiu, a lansat recent o campanie de promovare a serviciilor de calitate la preţuri accesibile în special populaţiei cu posibilităţi financiare limitate. Astfel, montajul centralelor termice Baxi şi autorizarea funcţionării acestora costă numai 99 lei, fiind efectuate la cele mai înalte standarde de calitate şi profesionalism de către personal specializat, calificat şi autorizat ISCIR şi ANRE.
În plus, persoanele interesate vor beneficia şi de o primă de casare de 400 lei prin programul “Rabla la centrale”, având totodată posibilitatea de a achita şi în rate produsele şi serviciile achiziţionate.
Iar economiile nu se opresc aici: centralele termice Baxi au cea mai mare perioadă de garanţie din piaţă: 8 ani. Aceasta acoperă toate defecţiunile de fabricaţie ale produselor şi ale componentelor sale. Cu alte cuvinte, timp de 8 ani de zile, repararea centralelor sau înlocuirea pieselor de schimb cauzate de astfel de defecţiuni sunt gratuite, pentru că Simodor Grup şi BAXI îşi asumă responsabilitatea preluării costurilor.
Un alt avantaj în buzunarul clientului derivă şi din economiile pe care le aduce o centrală termică nouă, eficientă energetic şi cu multiple elemente de siguranţă şi control versus un echipament vechi, care consumă mult, se poate defecta des şi nu în ultimul rând poate pune în pericol viaţa celor din jur.
Campania promoţională este valabilă până la 31 mai 2014 şi se adresează persoanelor ce achiziţionează de la Simodor Grup orice centrală termică Baxi, model standard, cu puterea de până la 45 kW.
Simodor Grup deţine un Centru de Excelenţă Service atestat BAXI şi execută operaţiuni de service în fiecare zi a săptămânii, 24 de ore din 24, astfel încât clienţii săi să îşi poată redobândi confortul în cel mai scurt timp.
Cu o experienţă de 15 ani în domeniu, Simodor a evoluat într-un grup de companii de anvergură şi performanţe, capabile să ofere astăzi servicii şi produse complexe: soluţii moderne pentru încălzirea şi răcirea spaţiilor, proiectarea şi execuţia instalaţiilor de gaz, sanitare şi electrice, lucrări de infrastructură rutieră şi reţele de apă-canal, construcţii civile şi industriale. www.simodorgrup.ro
Sediu central: Alba Iulia, jud, Alba, B-dul Revolutiei 108 / 2, Tel.: 0372 721 058, Fax: 0258 831 222, e-mail: [email protected]
Reg. Com. J01/126/1998, Cod Fiscal RO 10459400, Banca Transilvania, Cont Lei – RO28 BTRL 0010 1202 E1455 0XX
www.simodorgrup.ro
Secțiune Știri sub articolul principal
Urmăriți Ziarul Unirea și pe GOOGLE ȘTIRI
![](https://ziarulunirea.ro/wp-content/uploads/2023/12/ziarulunirea.jpg)
Știri recente din categoria Economie
ANAT cere statului român să impună măsuri pentru combaterea turismului „la negru”: Consecințele turismului ilegal în România
ANAT cere statului român să impună măsuri pentru combaterea turismului „la negru”: Consecințele turismului ilegal în România Asociaţia Naţională a Agenţiilor de Turism (ANAT) afirmă că autorităţile române ar trebui să acorde o prioritate sporită combaterii „turismului la negru”, din cauza consecinţelor negative semnificative asupra industriei turismului şi economiei în general, conform unui comunicat remis, […]
Secțiune Articole Similare
-
Opinii - Comentariiacum 3 zile
Muntele Găina sau ”Muntele Dragostei” din Alba, unde are loc anual Târgul de fete, încărcat de legende și tradiție
-
Opinii - Comentariiacum o zi
Ce nume se sărbătoresc de Sfântul Ilie 2024. Câți români își sărbătoresc onomastica de Sfântul Prooroc Ilie
-
Opinii - Comentariiacum 12 ore
Legenda Sfântului Ilie, aducătorul de ploi, căruţaşul cerului care fulgeră şi trăzneşte
-
Opinii - Comentariiacum 22 de ore
Mesaje de SFANTUL Ilie 2024. Urări, SMS-uri şi felicitări pe care le poţi transmite celor îşi serbează onomastica
-
Opinii - Comentariiacum o zi
Mesaje cu URARI de ”La mulți ani” de Sfântul Ilie 2024. Felicitări și idei de mesaje pentru sărbătoriți
-
Opinii - Comentariiacum 21 de ore
Cui îi spunem „La mulţi ani” de Sfântul Ilie 2024. Ce nume se sărbătoresc pe 20 iulie