Rămâi conectat

Economie

Gazon Luna angajează ECONOMIST CONTABIL. Vezi care sunt condițiile

Andreea Ștefan

Publicat

în

Corneliu Mureșan - Locale 2024

Candidatul ideal :

  • Studii superioare financiar-contabil/domeniul economic
  • Cunoștințe de operare in programe de contabilitate
  • Cunoștințe bune de operare PC,MS OFFICE: WORD,EXCEL
  • Abilități excelente de management al timpului
  • Abilități de organizare și planificare

Descrierea jobului :

Responsabilități, aptitudini :
  • Verificarea și prelucrarea zilnică a documentelor contabile (facturi furnizori, chitanțe, extrase de cont, registru de casă, facturi client, op-uri)
  • Întocmirea balanțelor și registrelor contabile
  • Întocmirea declarațiilor fiscale
  • Întocmirea situațiilor financiare actuale
  • Întocmirea pontajelor și statelor de plată
  • Plata salariilor, plata facturilor de la furnizori

Cunoștințe de contabilitate managerială pentru realizarea producției atât pentru producțiile noi înființate cât și pentru cele existente.

Descrierea companiei :

SC Producator Gazon Srl/ Gazon Luna este o companie din Comuna Luna ,jud Cluj (langa Campia Turzii) care se ocupa cu producerea de rulouri gazon natural , furnizarea de seminte si ingrasaminte pentru gazon .Echipa este punctul nostru forte si ne place sa investim in oameni .Suntem o echipa tanara si lucram intr-un mediu mai mult decat frumos .

Salar atractiv, care va fi discutat la interviu.

Pentru detalii :

Telefon : 0745115934

[email protected]

Secțiune Știri sub articolul principal

Urmăriți Ziarul Unirea și pe  GOOGLE ȘTIRI

Publicitate

Știri recente din categoria Economie

Economie

Finanţare din fonduri europene de 400.000 de euro/fermă pentru utilaje noi

Unirea Ziarul

Publicat

în

Finanţare din fonduri europene de 400.000 de euro/fermă pentru utilaje noi Ministerul Agriculturii şi Dezvoltării Rurale (MADR) se pregăteşte să lanseze o nouă măsură de finanţare cu fonduri europene pentru fermierii care vor să-şi cumpere utilaje noi. Sprijinul urmează să fie de maximum 400.000 de euro/fermă. Potrivit declaraţiei secretarului de stat în MADR, Sorin Moise, […]

Citește mai mult

Secțiune ȘTIRI RECENTE CATEGORII

Actualitate

Știrea Zilei

Curier Județean

Politică Administrație

Opinii Comentarii

Secțiune Articole Similare

Articole Similare