GALERIE FOTO: Sunt interzis de sexy! În rochii de mireasă, „păcătoasele” lui Capatos au aprins imaginaţia bărbaţilor din Alba Iulia

O nunta perfecta20„Păcătoasele” lui Capatos, Loredana Chivu şi Ana Maria Mocanu au îmbrăcat astăzi la Alba Iulia, rochia de mireasă, în cadrul evenimentului „O nuntă perfectă”, organizat la restaurantul Hotel Cetate.  Alături de alte 16 domnişoare la fel de frumoase, asistentele de la Antena 1 au defilat spre deliciul bărbaţilor şi a domnişoarelor care au în plan să se „aşeze” la casa lor.

Divele de la Bucureşti s-au lăsat aşteptate de albaiulienii nu mai puţin de două ore, dar a meritat efortul, pentru a le vedea pe viu pe protagonistele show-ului „păcătos”, transmis de luni până vineri. Manifestarea a fost însoţită de un concert de muzică populară şi de o demonstraţie a Gărzii Ansamblului Arhitectural Hotel Medieval Alba Carolina.

INFORMARE COVID-19

Email: stiri@ziarulunirea.ro
Tel: 0258.811.419

20 Comentarii

mdda 16 martie 2014 at 21:21

Divele pe naiba. Nici rochia de mireasa nu le avantajeaza is fff urate. Albaiuliencele noastre sunt mai frumoase. Au intarziat ca aveau si ele ceva de rezolvat ca deaia sunt pacatoasee. Ha ha

horatiu 16 martie 2014 at 21:43

bai da zau ca ziaru asta e tot mai rau cu reportajele pe cuvant.asta inseamna meserie de reporter mai nou?sa mergi la un eveniment sa faci 100 de poze si sa scri 3 cuvinte?cine a organizat?unde a avut loc?cine sunt cele 16 18 20 de domnisoare?Can can in devenire,divele sunt la acolo peste ocean nu siliconatele cauciucurile asta semi dezbracate fara bun simt si eleganta.asta promovati voi ziaristi de 2 ron,nu stiu cine mama naibi va verifica voua reportajele ca sunteti de pe alta lume.

dolfi 16 martie 2014 at 23:10

parcă-s tansexuali… L-or clonat pe Naomi ălla de la otv?

Astea inseamna femei sexy??? auleu in ce lume traim!!!

Anda 17 martie 2014 at 7:12

Penibil….

stareta 17 martie 2014 at 8:01

Pacatoase si siliconate .Si asta numesc miticii frumusete?Pacat de tineretea lor.Nu arata mai bine fetele noastre?Mult mai naturale.Halal dive.

pulio 17 martie 2014 at 9:17

invidiosilor !!!
Hai ca sunt faine !
Pacat ca nu mai sunt VIRGINE nici macar in urechi
🙂

Aimera25 17 martie 2014 at 12:06

Bine punctat ,Horatiu!Nimic despre domnisoarele cu adevarat frumoase?cele16-18cate or fi fost…Doar despre siliconatele si transfiguratele astea doua?Huo!

Cetateanul 17 martie 2014 at 12:28

Erau mai bune la Taraf TV. Acolo se integrau cel mai bine.

Taranca 17 martie 2014 at 14:26

Foarte bune exemplarele astea doua! Le pot cumpara? Ca as vrea sa le pun in lanul de cucuruz sa sperie ciorile!

Frustratilor 17 martie 2014 at 16:36

citesc si ma minunez de voi! voi, barbatii care lasati comm negative in timp ce va curg balele uitandu-va la ele „cauciucate, siliconate” cum spuneti ca sunt! voi ,frustratii si complexatii care iin realitate aveti cate o tuta cu care va jenati sa iesiti in lume. RUSINE VOUA! jigniti oamenii fara sa-i cunoasteti, NU va obliga nimeni sa va uitati sau sa cititi un articol daca nu va intereseaza subiectul. v-ati uitat la poze, ati balit :)))))))))) si v-ati gandit sa scrieti si voi ceva sa va faceti simtita prezenta macar aici, ca in rest ….

dildău 17 martie 2014 at 17:26

care-i treaba duduie? ai investit si tu in cauciucuri si silicoane si n-ai gasit ce cautai? spor si cale lunga! nu e nimeni frustrat, dar penibilul nu e normal oricum l-ai privi… Chiar si pe intuneric si cu ochii inchisi ! Cocalarii poate plac asemenea specimene. imi pare rau dac-ai investit degeaba in silicoane si alte cauciucuri… te-ai transformat in ceea ce o femeie n-ar trebui nici sa para… un OBIECT SEXUAL.

Daca maine apar astea cu o p**a implantata in frunte, si nu ne place ne curg balele si suntem frustrati??

horatiu 17 martie 2014 at 17:35

cred ca esti si tu ceva cauciuc silicon acid in buzuci de te bagi in seama.nu tre sa le cunoastem sa ne dam seama ca sunt promovate 2 parasute.daca asta promoveaza ziarul asta care credeam ca e serios atunci am dreptul sa imi zic parerea.fa o comparatie intre cele 2 fete din poza in care isi ating mainile si ,,fetele,,astea cauciucate si explica-i la fiica ta dc e asa umflata fortata rujata machiata injectata.pic de gratie feminina nu vezi in ele,si nu ..nu poftesc la asa ceva cand stiu ce eticheta au in cercurile cluburilor bucurestene.asa ca apara-le tu moralitatea si cand ti-ao veni fiica-ta cu ditamai botoxu o sa zica doar le-am vazut pe alea 2 de la kakapatos

Frustratilor 17 martie 2014 at 21:35

sunteti penibili stimabililor! vad ca jigniti orice femeie, fie ea cunoscuta sau nu. nu ma cunoasteti , nu stiti cum arat dar ….. jigniti! exista doua variante, ori sunteti frustrati cum spuneam , ori sunteti gay
Horatiu, nu poftesti la ele dar le urmaresti :)))) oare esti tu noul crai de Dorobanti :)))) care frecventezi cluburile bucurestene si stii ce eticheta au???? sau pur si simplu atunci cand femeile va ignora si sunteti constienti ca nu va ridicati la nivelul lor …. nu va ramane decat sa jigniti!!!!! SPOR si IGNOR!
Dildau, daca femeile din viata ta sunt obiecte sexuale, nu inseamna ca toate femeile sunt la fel! raman la aceeasi parere …. sunteti frustrati si complexati care nu „poftesc” la ele dar totusi le urmaresc fie ca sunt la „kakapatos” fie ca sunt la Taraf TV.

dildau 17 martie 2014 at 22:42

ce poate sa fie mai mult o individa care arata cum sunt alea din cele 2 poze??? in afara de o prelungire „frumoasa” a vaginului? (pentru unii masculi cu creieru’ plat si ceafa groasa sunt femeia ideala).
Mie unul asta imi „inspira” individele care arata ca alea din pozele de mai sus. Echivalent cu ce-mi inspira brunetii cu freza tip „garduletz”, lantzuri groase si trening cu pantofi de piele – adica un fel de GREATZA.
Ce inseamna ca Horatiu nu se ridica la nivelul lu alea? ca nu se face presh in fata lor doar pentru c-au stat la cosmetica jumate de zi??? doamne fereste, ce poate sa faca o astfel de femeie care pune EXCESIV accent pe cum arata? ce alte realizari au in afara ca „arata bine”? crezi ca pentru toti barbatii asta e singurul si principalul criteriu de alegere a unei femei?

P.S.: Nu cumva tu madam ai inceput cu jignirile?

Frustratilor 17 martie 2014 at 23:46

Dildau, sa arati bine e o realizare! In ziua de azi multe isi doresc dar putine reusesc! Sa-ti permiti minim jumate de zi intr-un salon de infrumusetare trebuie sa te ajute bugetul.
Ce alte realizari au? La varsta lor au realizat mai multe decat pot unii visa. Multe altele care tu nu le poti avea nici daca te-ai mai naste de 100 de ori.
Repede stiti sa judecati pe alti … dar pe voi cine va judeca??? Desteptilor!!!
FRUSTRATILOR!!!!!!

dildău 18 martie 2014 at 9:06

dada… au realizat… urme de catarama in frunte si ceva cald si lipicios in stomac.

De aia e tzara unde e ca sunt astfel de modele. Repet. ce stie o astfel de creatura care isi petrece jumate din zi in fata oglinzii??? nu te intreb ce studii si experienta profesionala ar avea, ca nu vreau sa ma mai pun cu cele cu mintea odihnita. te intreb, de unde ar mai avea timp o astfel de creatura sa fie… MAMA si SOTIE???

N-ar fi, pentru ca majoritatea timpului lor ar fi folosit pentru singura lor realizare. Sa arate bine.

Daca vreau ceva sa arate bine, imi iau o haina, o masina sau un caine. Oricare sunt mai ieftin de intretinut deca o astfel de creatura.

Taranca 18 martie 2014 at 10:06

Oare de ce doamna aceasta ii face pe barbati frustrati sau gay???
Eu cred ca esti gay daca chiar iti plac exemplarele astea.
Pozele astea te zgarie pe retina. De curiozitate i le-am aratat si prietenului meu. A spus: ” Doamne! Ce desfigurate sunt!”
Sunt o fata normala si naturala. Deci in nici un caz nu as vrea sa arat cu ele.
Poate doamnei chiar ii plac filmele de groaza!
Cu stima,

horatiu 18 martie 2014 at 10:52

doamna draga,domnisoara sau ce ai fi.si noi estia muritorii de rand avem asteptari vise realizari profesionale si chiar fizice.din pacate satandardele mele nu se ridica la nivelul iubitiilor acestor 2 ,,fete,,ca tot ai zis de viata de Bucuresti.daca tie iti place cum arata si cum sunt promovate e dreptul tau ,asa cum e dreptul meu sa imi exprim parerea despre ele stiind mult mai multe decat tine despre ele si viata lor pana a ajunge la kkapatos.iti respect admiratia fata de ele,probabil nu esti destul de matura sa intelegi ca naturaletea se intretine nu se injecteaza,ca bunul simt feminin il mostenesti sau il slefuiesti nu il primesti peste noapte etc etc(pana maine seara pot sa iti dau exemple dar nu cred ca te intereseaza pe tine asa ceva.)in incheiere,si va fi ultmul comentariu asupra acestor domnisoare dive pacatoase sau cum o fi ,sunt sigur ca esti invidioasa pe realizarile lor pentru ca au avut succes pe sticla rapid,aspiri si tu la un titlu de pacatoase.dragusanu trasca.semn ca ti mai mult la imaginea ta decat ceea ce ar trebui sa te intereseze pe tine.promoveaza-te cu mintea pregatirea nu cu fundul tztzele buzele xxl.sa fi iubita doamna domnisoara sau ce ai fi.

Cristi 18 martie 2014 at 14:54

¨alaturi de alte 16 domnisoare la fel de frumoase?!!¨ PE NAIBA! trebuia spus ¨alaturi de alte 16 domnisoare de mii de ori mai frumoase, mai feminine, mai elegante !¨ 100 de poze cu uratele astea doua cu buzele deformate , si doar cateva poze cu celelalte fete superbe!

Frustratilor 19 martie 2014 at 21:54

Horatiu, intr-adevar le admir. Invidioasa NU sunt deloc, daca eram invidioasa cu siguranta le atacam , nu le aparam, probabil tu esti invidios si nu vrei sa recunosti. Mi se pare ca esti fan femei cu sunci si colacei :)) si am impresia ca esti mai informat decat „oamenii de stiinta” in ceea ce priveste viata lor din cluburile bucurestene. De-aia nu reusiti (voi barbatii) sa aveti vieti frumoase, priviri senine si suflete bogate, pentru ca rautatile, comentariile malitioase si asa-zisa „stiinta” din capul vostru sunt imposibil de eliminat. E tare pacat sa iti pierzi timpul cu rautati. Incerca bunatatea functioneaza mai bine decat orice mizerie pe care o scoti pe gura si mai eficient decat toate tampeniile pe care crezi ca le stiii.
Si celelalte 16-18 domnisoare sunt frumoase, poate mult mai frumoase, insa ele sunt „no name” in schimb „pacatoasele” sunt cunoscute de toata tara.
Aici am incheiat si eu discutiile pe aceasta tema.