Ziarul Unirea

GALERIE FOTO: Distracţie, dans şi fete frumoase la redeschiderea localului Le Papion Club din Alba Iulia

Localul din Casa de Cultură a Sindicatelor le-a lipsit mult petrecăreţilor, şi asta nu o spunem noi, ci au demonstrat-o ei în prima noapte de la redeschiderea oficială. Indiferent de modul în care au venit, singuri, cu persoana iubită sau cu grupul de prieteni, la Papion Club cel mai mult a contat buna dispoziţie.

Rareş, djay-ul rezident a întreţinut atmosfera cu muzică comercială din repertoriul românesc şi internaţional, până în zorii zilei. Protecţia şi paza a fost asigurată de două domnişoare tinere şi frumoase. Şi după cum zicea unul dintre oaspeţi „cum să nu te simţi în siguranţă cu asemenea security guard?”.

ELIT

Conform personalului din Le Papion Club, joi albaiulienii sunt aşteptaţi la retro party, vineri va avea loc o petrecere surpriză, dar nici sâmbătă 8 martie, domnişoarele nu vor avea motive de nemulţumire. Şi pentru ca totul să fie perfect, iar tu împreună cu gaşca ta de prieteni să aveţi o masă rezervată, vă punem la dispoziţie numărul de telefon 0734 690 303, unde puteţi oferi sugestii, după vechea zicală „clientul nostru, stăpânul nostru”.

Dragoș SUCIU

Email: dv.suciu@yahoo.com
Tel: 0740.084.098

Facebook 

Te-ar putea interesa și:

Untold vă prezintă pe cei patru eroi donatori: un polițist, o asistentă medicală, un măcelar și un șofer RATB au salvat 852 de vieți donând sânge!

Untold și Neversea vă prezintă 4 oameni care spulberă mitul vampirului și salvează vieți prin donarea de sânge. Tărâmul lui… Citește mai mult pe ziarulunirea.ro

FOTO| Nicolae Stanciu, internaționalul român, a devenit tată! Andreea, soția lui, a nascut o fetiță perfect sănătoasă

Pentru fotbalistul originar din Alba, Nicolae Stanciu dar și pentru soția lui, Andreea, astăzi este o zi foarte importantă. Cei… Citește mai mult pe ziarulunirea.ro

Neversea 2021 va avea loc între 8-11 iulie | Data festivalului aleasă de fanii din întreaga lume

Fanii celui mai mare festival de pe plajă din România, Neversea, au ales. A patra ediție a festivalului va avea… Citește mai mult pe ziarulunirea.ro

Neversea a anunțat primul val de artiști pentru ediția din 2021

Tyga, Dimitri Vegas & Like Mike, Black Eyed Peas, Don Diablo, Nicky Romero și mulți alții anunță show-uri de excepție… Citește mai mult pe ziarulunirea.ro

Program Cinema Inspire Alba Mall. Ce filme vor rula în perioada 2-8 octombrie 2020

Programul Inspire Cinema Alba Iulia, pentru perioada 2-8 octombrie 2020. Ce filme vor rula la cinematograful din centrul comercial Alba… Citește mai mult pe ziarulunirea.ro

Untold Odyssey – 5 zile de festival pe un vas de croazieră în Mediterană!

UNTOLD, unul dintre cele mai mari festivaluri de muzică din Europa, lansează un concept nou de entertainment și le propune… Citește mai mult pe ziarulunirea.ro

Show de Revelion oferit de UNTOLD, la Pro TV

UNTOLD pregătește cel mai asteptat party de Revelion pentru întreaga Românie, DAY ONE-ÎNCEPUTUL, ce va fi transmis la PRO TV.… Citește mai mult pe ziarulunirea.ro

Headliners Electric Castle 2021: twenty øne piløts, Gorillaz & Deftones

Acolo unde e dorință și pasiune, există speranță. Iar speranța echipei Electric Castle stă într-un 2021 ce va permite revenirea… Citește mai mult pe ziarulunirea.ro

18 Comentarii

marcel 2 martie 2014 at 12:26

kids party .

Remi 2 martie 2014 at 14:17

Ce noroc ca e full de minori. Nu ar fi loc de o clientela mai selecta din pacate. Kids party cum s-a spus mai sus.

Remi 2 martie 2014 at 14:51

Sera, cand erau vechii proprietari, la deschidere si pana mai incolo, clientela era selecta si nu te loveai cot in cot cu fete si baieti de 14-15-16 -17 ani care cumpara un suc si inca unul. Era o atmosfera civilizata si distinsa. Acuma, parca intri in bufetul unei scoli generale.

misa 2 martie 2014 at 15:13

oare ce vor spune parintii acestor copii cand ii v-or vedea????? ce viitor or avea?!

misa 2 martie 2014 at 15:21

cred ca era mai interesant un articol despre situatia lor scolara. cati dintre ei participa la olimpiade si ce rezultate au? dar desigur e foarte important sa fie pe prima pagina a articolului, in cat mai multe poze in cluburi. „felicitari” persoanei care a scris articolul sau mai bine spus celui ce a facut pozele.

Remi 2 martie 2014 at 15:43

Sunteti naivi daca considerati ca Alba Iulia ia in considerare situatia scolara sau lucruri de natura educativa.

Mai degraba fac articole despre copiii mahmuri din baruri.

Un copil de 15 ani 2 martie 2014 at 15:52

Ganditi-va ca poate sunt onomastici. Nu e nici primul si nici ultimul club din Alba, mergeti in alta parte daca nu va convine… mai sunt localuri.

bb 2 martie 2014 at 17:03

vorbesti despre viitorul nostru si nici macar nu stii sa scrii corect.. vor*

First day in club kid 2 martie 2014 at 17:06

Yeeeeyyy!!! in sfarsit am fost si eu intr-un club! ce tareeeeee!! am baut enoooooooooooooooooooooooooooorm de mult… pfaaaaai…. ma doare capuuu :((.. 2 beri si 1 shot de jagger ca bajetii ca doar sunt ccooooooool :D… in sfarsit am unde sa merg sa-mi beau cafeaua e dimineata si sa-mi dat hec-in pe facebook…. instagram si facebook… getr ready for new pictures… pa pa Gavroche 😀 #party #cool #alcool #cabajetii #fitze

Remi 2 martie 2014 at 20:02

Baiatul de mai sus e dovada vie ca e plin peste tot de minori. Norocul vostru ca mai iesiti din casa.

calu balan 2 martie 2014 at 23:00

E localul interlopului Adrian Balan zis Balanel?Sau care e legatura sa cu localul?

Dan 3 martie 2014 at 0:43

de unde sa aiba adrian balan bani de local?ala nu are minte nici sa treaca strada,e ajutat.

Educator 3 martie 2014 at 8:36

Asta-i lumea in care traim. Sau mai bine spus, astea-s vremurile. Nu critic, pentru ca n-am nicio calitate, dar ma intreb si eu, oare e normal ca acei parinti sa-si lase odraslele in astfel de anturaje? Uite asa se vor deprinde cu obiceiuri dubioase, apar influente teribiliste, apar atitudinile rebele. Da, e ok sa fie emancipati tinerii din zilele noastre (ca doar n-or ramane ancorati in evul mediu), dar, parca, ne indreptam spre ceva prea exagerat. Scuze, nu vreau sa supar pe nimeni.

misa 3 martie 2014 at 11:48

pentru bb: da, vorbesc despre viitorul vostru, recunosc am scris gresit, este un viitor in care face parte si copilul meu si nu imi place! nici eu nu vreau sa supar pe nimeni, dar sunt de acord cu Educator

Dan 3 martie 2014 at 14:51

draga adi,pe tine te cunoaste toata lumea,asa ca lasa-ne cu discursuri emancipate false.

calu balan 4 martie 2014 at 0:27

Din bani murdari ai ridicat tu acest local Balanele,recunoaste,doar lumea stie oricum.Te-ai lasat de masini de cusut?Cand umblai acum 2 ani prin Cluj cu inca 2 baieti si puneati afise cu masinile voastre de cusut :)) Cred ca pustanii din localul tau se distreaza cu forta in prezenta unui animal injectat ca tine

Mia 4 martie 2014 at 1:24

Se simte miros de grasa slaninoasa si invidioasa:)))

Dorel 5 martie 2014 at 10:21

Hai ca nu trebuie sa fiti chiar atat da rai.Ce sa faca si omu a vazut care-i cererea si el a venit cu oferta.Ce sa faca un oras de someri? Merge la club,nu? Si copii astia nu-s chiar copii ia uitati-va ce fete consumate astia-s obisnuiti sa iasa noaptea ca liliecii si asta e viata lor. Ca la tv toata lumea se vaita ca apar numai curve si analfabeti dar ratingul e tot mai mare.Astia suntem fratilor: o natie de analfabeti someri si singura sansa la o viata mai bogata e sa te vinzi da pentru asta iti faci reclama prin cluburi mai intai