PSD Alba - Alegeri Locale 2024

În primul meci al returului Ligii a 4-a, Olimpia Aiud – CS Ocna Mureș 1-1 (0-1) | Intrat la pauză, antrenorul gazdelor Remus Țălnar a reușit să egaleze pentru o remiză echitabilă

AUR - Alegeri Locale 2024

În prima etapă a returului Ligii a 4-a, Olimpia Aiud a întâlnit CS Ocna Mureș, partida încheindu-se cu scorul 1-1 (0-1). Oaspeții au deschis scorul prin Căt. Ivașcu (7), iar în minutul 52, antrenorul gazdelor Remus Țălnar a restabilit egalitatea, acesta intrând la pauză.

Restul întâlnirilor din runda inaugurală sunt prevăzute mâine, întâiul joc fiind dimineața, CIL Blaj – Energia Săsciori

CSM Unirea Alba Iulia, calificată în finala Campionatului Under 19!!! Performanță remarcabilă a „alb-negrilor”! Performanță extraordinară a juniorilor de la CSM Unirea Alba Iulia, echipa din Cetatea Marii Uniri calificându-se în finala Campionatului Under 19! Ultimul act se va desfășura marți, 28 mai, la Buftea (sau Mogoșoaia), adversar fiind Dinamo, care a eliminat, tot după […]