// ViewContent // Track key page views (ex: product page, landing page or article) fbq('track', 'ViewContent'); // Search // Track searches on your website (ex. product searches) fbq('track', 'Search');

REZULTATELE elevilor din Alba la Olimpiada de interpretare instrumentală clasele III-VIII, faza zonală, 8-9 martie 2018, Reșiţa

Inspectoratul Școlar Județean Alba a transmis rezultatele elevilor din județ la Olimpiada de interpretare instrumentală clasele III-VIII, faza zonală, care a avut loc în 8-9 martie 2018, la Reșiţa:

Numele şi prenumele elevului Premiul Profesor îndrumător Profesor corepetitor
1. Mancer Antonia clasa VI EXCELENŢĂ – Vioară Lungu Mariana Dragomir Andrei
2 Barbu Laurenţiu VIII EXCELENŢĂ – Clarinet Beşliu Radu Pârjol Ovidiu
3 Pascu Ştefana VIII EXCELENŢĂ – Flaut Damian Emma Dragomir Andei
4 Petrean Casian IV Premiul I – Pian Vrânceanu Rita
5 Romoşan Daria V Premiul I – Clarinet Beşliu Radu Pârjol Ovidiu
6 Săndulache David Răzvan V Premiul I – Vioară Lungu Mariana Dragomir Andei
7 Hada Petronela VI Premiul I – Flaut Cârcoană Adela Pârjol Ovidiu
8 Nariţa Raul VI Premiul I – Clarinet Beşliu Radu Pârjol Ovidiu
9 Muntean Andreea VI Premiul I – Chitară Rodean Cristian
10 Anca Ioana Daria VII Premiul I – Pian Zelenscaia Vera
11 Cataramă Carina VII Premiul I – Nai Trif Aurelian Maniu Sixtine
12 Damian Francisc VII Premiul I – Chitară Rodean Cristian Pârjol Ovidiu
13 Diaconu Alexandra VII Premiul I – Flaut Damian Emma Dragomir Andei
14 Oargǎ Nuria VII Premiul I – Vioară Lungu Mariana Dragomir Andei
15 Pop Cristian Gabriel VII Premiul I – Violoncel Mǎrginean Maria Pârjol Ovidiu
16 Clamba Darius VIII Premiul I – Violoncel Mǎrginean Maria Pârjol Ovidiu
17 Nicolae Natalia VIII Premiul I – Flaut Cȃrcoanǎ Adela Pârjol Ovidiu
18 Bălăucă Natalia V Premiul II – Vioară Lǎncrǎjan Tatiana Pârjol Ovidiu
19 Chindriş Raoul VI Premiul II – Chitară Romoşan Ovidiu
20 Mihălţan Alexia VII Premiul II – Flaut Damian Emma Dragomir Andei
21 Novǎcean Alexia VII Premiul II – Chitară Tudor Dragoș
22 Todea Andrei VIII Premiul II – Vioară Lungu Mariana Dragomir Andei
23 Udrea Carina VIII Premiul II – Flaut Cȃrcoanǎ Adela Pârjol Ovidiu
24 Bălan Niculina VI Premiul III – Pian Vrȃnceanu Rita
25 Roba Cristian VII Premiul III – Pian Simion Cecilia
26 Opruţa Noemi VII Premiul III – Flaut Damian Emma Dragomir Andei
27 Ciugudean Raul VIII Premiul III – Pian Pǎcurar Alexandra
28 Jidvean Abel III Menţiune – Pian Ivan Ingrid
29 Dăncilă Irina Maria VI Menţiune – Pian Săndul ache Sergiu
30 Ionaş Maria VI Menţiune – Pian Avram Dan
31 Roşu Silviu VII Menţiune – Pian Simion Cecilia

Email: stiri@ziarulunirea.ro
Tel: 0258.811.419

loading...

Un răspuns la REZULTATELE elevilor din Alba la Olimpiada de interpretare instrumentală clasele III-VIII, faza zonală, 8-9 martie 2018, Reșiţa

  1. Mihai 12.03.2018 la 8:03

    Felicitări, ne mândrim cu voi.