// ViewContent // Track key page views (ex: product page, landing page or article) fbq('track', 'ViewContent'); // Search // Track searches on your website (ex. product searches) fbq('track', 'Search');

Rezultatele Concursului de biologie „George Emil Palade”, în județul Alba. Elevi din Aiud și Ocna Mureș, pe primele locuri

Inspectoratul Școlar Județean Alba a transmis, luni, presei, rezultatele Concursului de biologie „George Emil Palade”, faza județeană, ce s-a desfășurat, sâmbătă, la Școala Gimnazială ”Mihai Eminescu” din Alba Iulia.

Elevi din Aiud și Ocna Mureș s-au clasat pe primele locuri.

Nr. crt.  Nume   Prenume             Unitatea şcolară               Localitatea          Judeţ    Clasa     Oficiu    Punctaj subiect 1                Punctaj subiect 2              „Punctaj subiect

3”          Total      Stare: calificat/necalificat cf Regulementului specific      premii

1             BUDAI   BIANCA ANTONIA           Școala Gimnazială „Axente Sever” – AIUD             Aiud      Alba       6             10                38           16           27           91           calificat I

2             MOLDOVAN      NAOMI-GABRIELA          Școala Gimnazială ”Lucian Blaga” – OCNA MUREȘ             Ocna Mureș                Alba       6              10           38           18           21           87           necalificat           II

3             MARELE               MIHAI   Școala Gimnazială ”Lucian Blaga” – OCNA MUREȘ             Ocna Mureș       Alba       6                10           36           16           24           86           necalificat           III

4             BORCA SERGIU-ANDREI Școala Gimnazială ”Lucian Blaga” – OCNA MUREȘ             Ocna Mureș       Alba       6                10           32           14           24           80           necalificat           Mentiune

5             POPA    MIHAELA             Școala Gimnazială „Axente Sever” – AIUD             Aiud      Alba       6              10           27                12           30           79           necalificat           Mentiune

6             ARON   MELISA-MARIA Școala Gimnazială ”Vasile Goldiș” – ALBA IULIA  Alba Iulia             Alba       6             10                32           12           24           78           necalificat           Mentiune

7             TIA         ALEXANDRU      Școala Gimnazială ”Lucian Blaga” – OCNA MUREȘ             Ocna Mureș       Alba       6                10           32           12           24           78           necalificat           Mentiune

8             COSTEA ANDRA MARIA  Școala Gimnazială ”Vasile Goldiș” – ALBA IULIA  Alba Iulia             Alba       6             10                31           10           24           75           necalificat

9             ȚÂMPEA              RADU    Școala Gimnazială ”Mihai Eminescu” – ALBA IULIA           Alba Iulia             Alba       6                10           22           14           24           70           necalificat

10           TRIF       BRIANA-IOANA Școala Gimnazială ”Lucian Blaga” – OCNA MUREȘ             Ocna Mureș       Alba       6                10           27           14           18           69           necalificat

11           COMŞA                REBECA Școala Gimnazială ”Singidava” – CUGIR  Cugir     Alba       6             10           25           6                24           65           necalificat

12           CORDEA               ALESSIA               Liceul Teoretic „Petru Maior” – OCNA MUREȘ     Ocna Mureș       Alba       6                10           28           8             15           61           necalificat

13           MIHAIU                RADU    Școala Gimnazială ”Singidava” – CUGIR  Cugir     Alba       6             10           10           8                21           49           necalificat

14           MOICEANU        DARIUS ANDREI Școala Gimnazială ”Mihai Eminescu” – ALBA IULIA           Alba Iulia             Alba                 6             10           16           4             15           45           necalificat

15           DRĂGHICIU        MIHAELA            Școala Gimnazială ”Singidava” – CUGIR  Cugir     Alba       6              10           17                12           3              42           necalificat

16           LENUȚ  COSMIN ANDREI              Școala Gimnazială ”Mihai Eminescu” – ALBA IULIA           Alba Iulia             Alba                 6             10           15           6             9             40           necalificat

Email: stiri@ziarulunirea.ro
Tel: 0258.811.419

2 Răspunsuri la Rezultatele Concursului de biologie „George Emil Palade”, în județul Alba. Elevi din Aiud și Ocna Mureș, pe primele locuri

  1. parinte 09.05.2018 la 6:51

    Va lipseste rezultatele la clasa a V a !

  2. parinte 09.05.2018 la 6:52

    Va lipsesc rezultatele la clasa a V a.