Ofensivă împotriva primarilor Horaţiu Josan şi Adrian Teban

Oana Badea şi Sorin Bumb, replici dure împotriva primarilor PNL: Adrian Teban şi Horaţiu Josan. Amănunte în ediţia tipărită a ziarului „Unirea” din 17 februarie 2012.

ELIT

Email: stiri@ziarulunirea.ro
Tel: 0258.811.419

17 Comentarii

albaiulian 17 februarie 2012 at 7:15

Ciudata rau abordarea redactiei!Cand ataca Teban si Josan nu e tot ofensiva?

CUGIR C 17 februarie 2012 at 9:16

D-LE PRIMAR TEBAN A INCERCA SA DATI RPLICI LA ASTFEL DE CREATURI ESTE O PIERDERE DE VREME,FIINCA EI NU VA VOTEAZA IAR CETATENII CUGIRULUI NU INGIT GOGOASELE LOR. IGNORATII SI O SA VEDETI CE TARE O SA-I DOARA.
IN SONDAJE SUNTETI NR.1 IAR URMARITORII NU SE VAD DIN ,,NAMETI” ASA CA ……….

Aurelian 17 februarie 2012 at 15:40

PeNaLi stiu o singura replica, „Aveti dreptate sefu”, asa ca raman blocati cand au de-a face cu contestatari din afara PNL, care isi permit sa faca „misto”, de sefii lor. Nu poti sa iei par din palma, si nici sa ceri minte la PeNaLi, ca asa au fost recrutati, ca sa nu miste in front, si sa nu conteste deciziile lui Eutanasiu!

aurelia 17 februarie 2012 at 16:32

eu cred că tu nici piele nu mai ai în palmă aurele , darămite păr , la cât freci tastele pe-aci pe forumuri , iar minte de unde dracu să-ţi dea ăştia de la liberali că la deficitul tău pe domeniu , numai divinitatea ar mai putea repara câte ceva

Dacă tăceai, filosof rămâneai! 17 februarie 2012 at 9:53

Pentru a va formula o concluzie pertinenta va sfatuiesc sa faceti ca mine:

1. Am recitit articolul in care doamna Badea solicita reanalizarea situatiei si am vazut ca nu a vorbit deloc despre domnul primar Teban.
2. Am citit si articolul in care Teban practic o ataca nejustificat pe doamna Badea.
3. Balanta este inclinata net in favoarea doamnei.

* 17 februarie 2012 at 9:56

Ok!

Madalin 17 februarie 2012 at 12:49

etnia tiganeasca a avut intotdeauna si oameni de relativa valoare care si-au depasit conditia mizera si au reusit sa patrunda in cercurile inalte ale comunitatilor.
Nu cred ca este nimic rau in faptul ca doi astfel de concetateni de-ai nostrii domnul Bumb si cu doamna Badea vor sa fie primari.In astfel de functii trebuie sa ai o forma oarecare de nesimtire , abilitati de disimulare a propriei imposturi si mult , mult tupeu , deci eu consider ca merita sa fie votati

josan 17 februarie 2012 at 12:57

De regula, lumea dispretuieste pe cei ignoranti, invidiosi si mai ales pe nesimtiti. Unii le au pe toate. Nu-i asa, Madaline? Toate trei sunt ale tale!

* 17 februarie 2012 at 13:14

Asa arata un comentariu inadecvat!

vlad tepes 17 februarie 2012 at 14:06

eu zic sa votati PDLul si trupa de tigani din Aiud ca oricum PDLul va marit salariile ,v-au facut cel mai bun trai din Romanaia ,ei au marit salariile ,ei au facut locuri de munca si foarte multe firme s-au deschis in mandatul lor , v-au crescut pensiile ,v-au dezapezit ,au avut grija de voi sa aveti un trai bun , v-au facut km de autostrazi ,la inundatii v-au modernizat satele de puteti purta pantofii cu toc a lui Udrea …deci intr-un cuvant eu va sfatuiesc sa-i VOTATI ,iar voi aiudeni votatii numai asa puteti sa aveti un trai bun tiganesc …veti avea doar muschi tiganesc POFTA BUNA

aiudean 17 februarie 2012 at 16:38

Asa vom face!

* 17 februarie 2012 at 16:42

Inca un comentariu inadecvat.

Paganel 17 februarie 2012 at 16:50

păi dacă toti comentează un titlu cum să producă comentarii adecvate.Deşi dacă priveşti feţele ăstora doi din poză eu zic că Mădălin vorbeşte cel mai adecvat că vorbeşte din interior

albaiulian 17 februarie 2012 at 18:24

Probabil ca tu cand te privesti in oglinda esti cel putin actor de Oscar. Cu inteligenta iei Nobelul si la abilitati te descurci macar de o medalie olimpica.

abrudean 17 februarie 2012 at 20:54

De unde-l sti asa bine pe domnul Paganel ca nici singur nu se descria atat de perfect

Ion Pop 18 februarie 2012 at 0:32

Bietii de ei. Cine s-a asociat impotriva uniu Domn?! Sacu si peticul…

aiudean 18 februarie 2012 at 7:40

Domn? De ce? Fiindca asa spuneti dumneavoastra? Si trebuie sa va credem pe cuvant? Daca ar fi domn nu ar fi de acord cu atacul la persoana(indiferent despre cine vorbim). Si aici nu se mai poate minti pentru ca toti aiudenii carora li se baga pe gat ”Aiudeanul” stiu ce fel de ”domn” este Josan.