FOTO| Aiudeanul Cătălin Milea, o nouă participare la un festival din Cluj-Napoca: A făcut parte din juriul de la ”Fii o STEA” și a susținut un mic recital
Cariera în domeniul muzicii a aiudeanului Cătălin Milea pare să o ia pe un nou drum și tot mai multe uși încep să i se deschidă. De curând, cântărețul a participat la un alt eveniment organizat la Cluj-Napoca, unde a făcut parte din juriu, dar a susținut și un mic recital la final.
După ce a fost invitat de Mihai Trăistariu la concursul de talente ”Liga Campionilor”, tot la Cluj Napoca, unde a făcut parte din juriu, o nouă portiță i s-a deschis și a fost invitat de Monica Sandor la Festivalul Muzical ”Fii O STEA”, în același oraș.
La finalul lunii noiembrie, mai exact pe data de 24, Cătălin va fi invitat din nou la Cluj-Napoca, de data aceasta de Nina Badea, managerul Revistei „Ardelean de Succes” și va participa la un eveniment care se va numi „Faină-i viața pe la Cluj”.
”Nu am crezut că mi se vor deschide așa de multe portițe după atâția ani de muncă. Următorul pas pentru mine o să fie în studiourile Ha Ha Production. Vreau să-i mulțumesc lui Smiley pentru tot și pentru amabilitatea pe care mi-a arătat-o, pentru că nu credeam că drumurile ni se vor intersecta vreodată. La final m-a asigurat că ne vom revedea în studiourile Ha Ha Production.
Vreau să-i mulțumesc din nou șefei mele pentru tot ce face pentru mine, dar și domnului Vasile Macarie, Călin Vasile, Raul Tătar, Dani și Ramo și tuturor persoanelor cu suflet mare!
Mă doare sufletul pentru că tatăl meu nu este lângă mine, dar știu că de acoo de sus din ceruri mă privește. Mulțumesc bunicii mele, mamei mele și surorii mele pentru că îmi sunt aproape! Urmează un nou videoclip în curând și o nouă piesă care se va numi „Dejame en paz”!, a transmis tânărul artist.
Secțiune Știri sub articolul principal
Urmăriți Ziarul Unirea și pe GOOGLE ȘTIRI
![](https://ziarulunirea.ro/wp-content/uploads/2023/12/ziarulunirea.jpg)
Știri recente din categoria Ştirea zilei
VIDEO | Gest de umanitate la Alba Iulia: Recipiente cu apă pentru animalele străzii, amplasate de o femeie în fața magazinului unde lucrează. ”Și ele sunt suflete și au nevoie de apă”
Gest de umanitate la Alba Iulia: Recipiente cu apă pentru animalele străzii, amplasate de o femeie în fața magazinului unde lucrează. ”Și ele sunt suflete și au nevoie de apă” Și animalele suferă cumplit în perioada de caniculă și nu sunt afectate de temperatuirle sufocante de afară, nu doar oamenii. Pe Bulevardul Transilvaniei din Alba […]
Secțiune Articole Similare
-
Opinii - Comentariiacum 9 ore
Muntele Găina sau ”Muntele Dragostei” din Alba, unde are loc anual Târgul de fete, încărcat de legende și tradiție
-
Opinii - Comentariiacum 3 zile
15 iulie: Ziua Mărcii Poștale Românești. Primele mărci poștale, tipărite în Moldova, în 1848
-
Opinii - Comentariiacum 5 zile
13 iulie | Ziua internațională a rock-ului. Cum s-a ajuns ca această zi să reprezinte rock-ul
-
Opinii - Comentariiacum 3 zile
15 iulie, Ciurica, o altă zi a femeilor! Dacă îţi baţi bărbatul, îţi va merge bine tot anul
-
Sportacum 2 zile
FOTO: Reunire la Metalurgistul Cugir, cu revenirile lui G. Goronea, S. Itu și M. Codrea
-
Opinii - Comentariiacum 4 zile
14 iulie: Ziua Transmisioniştilor Militari