ANUNȚ: S.C. Delgaz Grid S.A. organizează licitaţie publică în vederea vânzării unei proprietăți. Vezi care sunt condițiile de participare la licitație
ANUNȚ: S.C. Delgaz Grid S.A. organizează licitaţie publică în vederea vânzării unei proprietăți. Vezi care sunt condițiile de participare la licitație
S.C. Delgaz Grid S.A., organizează în data de 15 iulie 2021, începând cu ora 10,00, la sediul din Târgu Mureş, bulevardul Pandurilor nr. 42, licitaţie publică în vederea vânzării proprietății situate în Jidvei, pe strada
Unirii nr. 45, județul Alba, în suprafață de 360 mp. Terenul, în suprafață de 744 mp este în concesiune. Preţul de pornire este de 458.000 lei, TVA scutit fără drept de deducere.
Garanția de participare la licitație este de 10% din prețul de pornire.
Înscrierea la licitație și plata garanției de participare se face până la data de 12 iulie 2021, ora 17.
Condițiile de participare la licitaţie sunt prezentate în caietele de sarcini, care se pot solicita la adresa de e-mail: [email protected].
Secțiune Știri sub articolul principal
Știri recente din categoria Economie
Comunicat de presă – 31 august 2026: Finalizarea proiectului cu titlul „Eficientizare energetică clădire administrativă – sediu primarie Mirăslău, județul Alba”
Data: 31.08.2026 Comunicat de presă „PNRR: Fonduri pentru România modernă și reformată” Comuna MIRĂSLĂU anunță finalizarea proiectului cu titlul „Eficientizare energetica cladire administrativa -sediu primarie Miraslau, judetul Alba”, implementat de comuna MIRĂSLĂU, conform contractului de finanțare nr. 5388/16.01.2023, pentru implementarea proiectului C10-I3-222, finanțat în cadrul Componentei 10 – Fondul Local a PNRR – I.3 […]
Comunicat de presă – 31 august 2026: Finalizarea proiectului cu titlul „Realizarea transportului public electric în comuna Ocoliș și comuna Sălciua”
Comunicat de presă „PNRR: Fonduri pentru România modernă și reformată!“ Comuna OCOLIȘ anunţă finalizarea proiectului ”REALIZAREA TRANSPORTULUI PUBLIC ELECTRIC ÎN COMUNA OCOLIȘ ȘI COMUNA SĂLCIUA”, cod C10-I1.1-252, C10-I1.3 Nume beneficiar: UAT COMUNA OCOLIȘ ; UAT COMUNA OCOLIȘ, în calitate de beneficiar, cu sediul în Comuna Ocoliș , jud. Alba, sat. Ocoliș nr. 152, […]
Comunicat de presă – 31 august 2026: Închiderea proiectului cu titlul „Amplasare stații de reîncărcare pentru vehicule electrice în comuna Blandiana, județul Alba”
Comunicat de presă „PNRR: Fonduri pentru România modernă și reformată” Comuna BLANDIANA anunță închiderea proiectului cu titlul „AMPLASARE STAȚII DE REÎNCĂRCARE PENTRU VEHICULE ELECTRICE ÎN COMUNA BLANDIANA, JUDEȚUL ALBA”, implementat de comuna BLANDIANA, conform contractului de finanțare nr. 134843/28.11.2022 pentru implementarea proiectului C10-I1.3-13 , finanțat în cadrul Componentei 10 – Fondul Local a PNRR – […]