// ViewContent // Track key page views (ex: product page, landing page or article) fbq('track', 'ViewContent'); // Search // Track searches on your website (ex. product searches) fbq('track', 'Search');

Rezultatele probei scrise la olimpiada județeană de limba engleză 2018, în Alba

Inspectoratul Școlar Județean Alba a transmis rezultatele la olimpiada județeană de limba engleză, la proba scrisă, ce a avut loc în weekend trecut.

Sâmbătă, 10 martie, la Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișian” din Alba Iulia, va avea loc proba B (proba orală), în urma căreia se vor stabili participanții la faza națională.

Rezultatele sunt după soluționarea contestațiilor.

Nr.crt.   Elevul/Eleva       Clasa     Nume/Prenume Profesor           Unitatea de învățământ Localitatea          Etapa    Nota                Nota contestatii               Nota finala

1             BALU D. TUDOR DAN     7             BIRCEA ALINA   COL. NAT. I.M.CLAIN      BLAJ      ETAPA JUDEȚEANĂ         ABSENT                 ABSENT

2             BUSTAN A COSMINA MARIA      7             GALDAU FLORICA            SCOALA GIMNAZIALA BISTRA    BISTRA ETAPA JUDEȚEANĂ       ABSENT                ABSENT

3             BUTA G. PAUL   7             LASCU GABRIELA             LICEUL TEORETIC TEIUŞ TEIUȘ    ETAPA JUDEȚEANĂ         ABSENT                 ABSENT

4             MĂRGINEAN ROBERT    7             BELAȘCU ANCA/LAZĂR ALEXANDRA       ȘCOALA GIMN. ION AGÂRBICEANU ALBA IULIA         ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         ABSENT                ABSENT

5             NICOARĂ V. ILINCA SILVANA      7             POPA LUCIA ADRIANA   COL. NAT. I.M.CLAIN     BLAJ       ETAPA JUDEȚEANĂ       ABSENT                ABSENT

6             LEVITCHI I. DARIA IOANA             7             OARGA ADINA  SC. GIMN. „MIHAI EMINESCU” ALBA IULIA          ALBA IULIA     ETAPA JUDEȚEANĂ         9.95                       9.95

7             FURNEA THOMAS           7             BELAȘCU ANCA/LAZĂR ALEXANDRA       ȘCOALA GIMN. ION AGÂRBICEANU ALBA IULIA         ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         9.85                       9.85

8             BĂJAN DARIA    7             BELAȘCU ANCA/LAZĂR ALEXANDRA       ȘCOALA GIMN. ION AGÂRBICEANU ALBA IULIA                ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         9.8                          9.8

9             ȘTEF I. R. ANDREEA IULIA             7             CIOLAN LENUȚA               SC. GIM. TOMA COCIȘIU              BLAJ      ETAPA JUDEȚEANĂ       9.8                          9.8

10           COS TUDOR        7             JURCA MIRELA  LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ALBA IULIA          ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ       9.75                       9.75

11           DURBACĂ N. MATEI        7             GHERGHINESCU EMILIA SC.GIMN. ”VASILE GOLDIS”, ALBA IULIA ALBA IULIA                ETAPA JUDEȚEANĂ         9.75                       9.75

12           STROESCU ALEXANDRU 7             BELAȘCU ANCA/LAZĂR ALEXANDRA       ȘCOALA GIMN. ION AGÂRBICEANU ALBA IULIA         ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         9.75                       9.75

13           PAL BIANCA MIRUNA    7             Birta Dana          SC. GIMNAZIALA LUCIAN BLAGA OCNA MURES OCNA MURES                ETAPA JUDEȚEANĂ         9.75                       9.75

14           CERBU CODRUȚ               7             BELAȘCU ANCA/LAZĂR ALEXANDRA       ȘCOALA GIMN. ION AGÂRBICEANU ALBA IULIA         ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         9.5          9.7          9.7

15           BADEA A. BIANCA           7             MOCANU ANCA               SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU, ALBA IULIA                ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         9.7                          9.7

16           ȘANDRU C. FLAVIUS       7             BIRCEA ALINA   COL. NAT. I.M.CLAIN      BLAJ      ETAPA JUDEȚEANĂ         9.65                       9.65

17           ONEŢ ANDRA    7             BOLDAŞ CRISTINA           ŞCOALA GIMNAZIALĂ CÂMPENI CÂMPENI            ETAPA JUDEȚEANĂ       9.6                          9.6

18           CINDREA D.F. ADRIAN   7             MARCU MIHAIELA          SC. GIM. TOMA COCIȘIU              CIUMBRUD        ETAPA JUDEȚEANĂ       9.5                          9.5

19           MĂRGINEAN C. SANDRA              7             POPA LUCIA ADRIANA   COL. NAT. I.M.CLAIN     BLAJ       ETAPA JUDEȚEANĂ       9.5                          9.5

20           PLEȘA DIANA IOANA      7             CALISTRU IULIA SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU, ALBA IULIA            ALBA IULIA     ETAPA JUDEȚEANĂ         9.4                         9.4

21           COMAN I. ANDREI BOGDAN       7             GRAD EMILIA     SC. GIMN. „MIHAI EMINESCU” ALBA IULIA          ALBA IULIA     ETAPA JUDEȚEANĂ         9.3          9.3          9.3

22           BRICIU M. BOGDAN        7             PARASCHIVESCU ALINA/GHERGHINESCU EMILIA              SC.GIMN. ”VASILE GOLDIS”, ALBA IULIA      ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         9.25                       9.25

23           GIOSAN C. DIANA ELENA              7             GHERGHINESCU EMILIA SC.GIMN. ”VASILE GOLDIS”, ALBA IULIA ALBA IULIA     ETAPA JUDEȚEANĂ         9.2                         9.2

24           CIORGOVEAN V. JESSICA              7             BIRCEA ALINA    COL. NAT. I.M.CLAIN     BLAJ      ETAPA JUDEȚEANĂ                9.17                       9.17

25           LAZEA RARES     7             BONCUT LIVIA  COLEGIUL NATIONAL „AV. IANCU” CIMPENI       CÎMPENI              ETAPA JUDEȚEANĂ       9.15                       9.15

26           CERNUȘCĂ DAN               7             CERNUȘCĂ SIMONA       LICEUL „CORNELIU MEDREA”     ZLATNA ETAPA JUDEȚEANĂ       9.1                          9.1

27           MAIER S. HORAȚIU         7             PARASCHIVESCU ALINA/GHERGHINESCU EMILIA              SC.GIMN. ”VASILE GOLDIS”, ALBA IULIA      ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         9.1                         9.1

28           LAȚIU T. BIANCA              7             GROZA ADRIANA             LIC. TEOL. GRECO-CATOLIC SF. VASILE CEL MARE                BLAJ      ETAPA JUDEȚEANĂ         9                             9

29           BOLDOR DIANA MANUELA         7             Birta Dana           SC. GIMNAZIALA LUCIAN BLAGA OCNA MURES OCNA MURES ETAPA JUDEȚEANĂ         9                             9

30           CRĂCIUNESCU ANDREI 7             MIHETIU MIHAELA          COLEGIUL NAȚIONAL „LUCIAN BLAGA` SEBES    ETAPA JUDEȚEANĂ       8.9                          8.9

31           NICULA RADU   7             POP MIRELA      ŞCOALA GIMNAZIALĂ OVIDIU HULEA     AIUD     ETAPA JUDEȚEANĂ                8.85                       8.85

32           SICOE ANIELA    7             BONCUT LIVIA  COLEGIUL NATIONAL „AV. IANCU” CIMPENI       CÎMPENI              ETAPA JUDEȚEANĂ       8.8                          8.8

33           ȘANDRU MĂLINA            7             DREGHICIU LUCIA           COLEGIUL NAȚIONAL „LUCIAN BLAGA` SEBES    ETAPA JUDEȚEANĂ       8.7                          8.7

34           COLHON MARIO              7             MIHETIU MIHAELA          COLEGIUL NAȚIONAL „LUCIAN BLAGA` SEBES    ETAPA JUDEȚEANĂ       8.65                       8.65

35           ARMIAN F. IULIA              7             GHERGHINESCU EMILIA SC.GIMN. ”VASILE GOLDIS”, ALBA IULIA ALBA IULIA                ETAPA JUDEȚEANĂ         8.65                       8.65

36           JURCA ANDREAS              7             JURCA MIRELA  LIC. SPORTIV ALBA IULIA              ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ       8.55                       8.55

37           NEGRUȘA RALUCA          7             Birta Dana          SC. GIMNAZIALA LUCIAN BLAGA OCNA MURES OCNA MURES                ETAPA JUDEȚEANĂ         8.55                       8.55

38           BORDEA ALEXIA               7             BONCUT LIVIA  COLEGIUL NATIONAL „AV. IANCU” CIMPENI        CÎMPENI                ETAPA JUDEȚEANĂ         8.45                       8.45

39           JOLDES COSTIN 7             BONCUT LIVIA  COLEGIUL NATIONAL „AV. IANCU” CIMPENI       CÎMPENI              ETAPA JUDEȚEANĂ       8.45                       8.45

40           MĂTĂRÎNGĂ EDUARD   7             POP MIRELA      ŞCOALA GIMNAZIALĂ OVIDIU HULEA     AIUD     ETAPA JUDEȚEANĂ       8.4                          8.4

41           TARCĂU ALEXANDRU    7             POP MIRELA      ŞCOALA GIMNAZIALĂ OVIDIU HULEA     AIUD     ETAPA JUDEȚEANĂ       8.4                          8.4

42           CAUNCE JOSHUA             7             CEBOTARI LUMINIŢA     ŞCOALA GIM. NR. 3 CUGIR          CUGIR   ETAPA JUDEȚEANĂ       8.35                       8.35

43           LUNCEAN RAUL 7             BONCUT LIVIA  COLEGIUL NATIONAL „AV. IANCU” CIMPENI       CÎMPENI              ETAPA JUDEȚEANĂ       8.35                       8.35

44           ASPRESCU ALEXANDRU 7             POP MIRELA      ŞCOALA GIMNAZIALĂ OVIDIU HULEA     AIUD     ETAPA JUDEȚEANĂ       8.15                       8.15

45           ICLOZAN ANDA 7             BONCUT LIVIA  COLEGIUL NATIONAL „AV. IANCU” CIMPENI       CÎMPENI              ETAPA JUDEȚEANĂ       8.15                       8.15

46           CRISTIAN DARIA               7             DREGHICIU LUCIA           COLEGIUL NAȚIONAL „LUCIAN BLAGA` SEBES    ETAPA JUDEȚEANĂ       8.05                       8.05

47           TODA D. PUIULET EMANUELA CORALIA 7             GALDAU FLORICA            SCOALA GIMNAZIALA BISTRA    BISTRA                ETAPA JUDEȚEANĂ         7.65                       7.65

48           VASIU N. CRISTINA ELENA           8             PARASCHIVESCU ALINA/GHERGHINESCU EMILIA              SC.GIMN. ”VASILE GOLDIS”, ALBA IULIA     ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         ABSENT                ABSENT

49           NECHIMIȘ S. ALEXIA ELENA         8             PARASCHIVESCU ALINA/GHERGHINESCU EMILIA              SC.GIMN. ”VASILE GOLDIS”, ALBA IULIA     ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         ABSENT                ABSENT

50           FIT T. TITO RARES            8             GRAD EMILIA    SC. GIMN. „MIHAI EMINESCU” ALBA IULIA           ALBA IULIA                ETAPA JUDEȚEANĂ         ABSENT                ABSENT

51           VOIAN N. ELENA ANDREEA          8             SEICEAN DAIANA             COL. NAT. I.M.CLAIN     BLAJ       ETAPA JUDEȚEANĂ       ABSENT                ABSENT

52           MUNTEAN M. TUDOR    8             GRAD EMILIA    SC. GIMN. „MIHAI EMINESCU” ALBA IULIA           ALBA IULIA                ETAPA JUDEȚEANĂ         ABSENT                ABSENT

53           NISTOR  L. VICTORIA      8             NICOARĂ OANA               SEMINARUL TEOLOGIC ”SFÂNTUL SIMION ȘTEFAN” ALBA IULIA         ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         9.75                       9.75

54           COSTEA ANDRADA          8             PROF. APOSTOL NICOLETA          LICEUL DE ARTE “REGINA MARIA”           ALBA IULIA     ETAPA JUDEȚEANĂ         9.73                       9.73

55           ARION RADU     8             BELAȘCU ANCA ȘCOALA GIMN. ION AGÂRBICEANU         ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ       9.67                       9.67

56           SAVA ROXANA  8             TRIF SORINA      ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI PETREȘTI             ETAPA JUDEȚEANĂ                9.65                       9.65

57           ȚĂRAN ROBERT CĂLIN   8             TOADER ANDREIA           LICEUL DR. LAZĂR CHIRILĂ BAIA DE ARIES            BAIA DE ARIES             ETAPA JUDEȚEANĂ         9.58                       9.58

58           TOCAN ROBERT 8             BARBU IOANA  COLEGIUL NAȚIONAL „LUCIAN BLAGA` SEBES    ETAPA JUDEȚEANĂ                9.54                       9.54

59           MĂLIN MĂLINA 8             GOG ANCA         ȘCOALA GIMNAZIALĂ POȘAGA DE JOS   POȘAGA DE JOS ETAPA JUDEȚEANĂ       9.53                       9.53

60           MUNTEAN  I. IUNIA TEREZA        8             ȚĂLNAR IOANA DELIA    ŞCOALA GIMNAZIALĂ „IULIU MANIU” VINŢU DE JOS                  VINŢU DE JOS    ETAPA JUDEȚEANĂ         9.52                       9.52

61           FERNANDES DARIA         8             VEREŞ MIHAELA               ŞCOALA GIM. NR. 3 CUGIR          CUGIR   ETAPA JUDEȚEANĂ       9.5                          9.5

62           CLAMBA N. ALEXANDRA              8             RALUCA NAPĂU               SC.  GIM. N.  DRĂGAN GALDA DE JOS                       GALDA DE JOS   ETAPA JUDEȚEANĂ         9.47                       9.47

63           BĂDĂU MAYSA GEORGIA            8             BELAȘCU ANCA ȘCOALA GIMN. ION AGÂRBICEANU ALBA IULIA ALBA IULIA     ETAPA JUDEȚEANĂ         9.45                       9.45

64           DECEAN A. ANDREEA     8             PARASCHIVESCU ALINA/GHERGHINESCU EMILIA              SC.GIMN. ”VASILE GOLDIS”,             ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         9.35                       9.35

65           POJAR LIDIA       8             IOAN CASANDRA            ŞCOALA GIMNAZIALĂ AXENTE SEVER     AIUD     ETAPA JUDEȚEANĂ       9.35                       9.35

66           POPA TEODORA               8             IOAN CASANDRA             ŞCOALA GIMNAZIALĂ AXENTE SEVER     AIUD     ETAPA JUDEȚEANĂ       9.25                       9.25

67           NEDEFF N. ELISA              8             ROȘCA CAMELIA              ȘC. GIM SIMION BĂRNUȚIU       BLAJ       ETAPA JUDEȚEANĂ       9.2                          9.2

68           GHENESCU SORIN           8             BARBU IOANA  COLEGIUL NAȚIONAL „LUCIAN BLAGA` SEBES    ETAPA JUDEȚEANĂ       9.2                          9.2

69           HATEGAN I. PATRICIA MARIA     8             PLESA SIMONA SC. GIMN. „MIHAI EMINESCU” ALBA IULIA          ALBA IULIA     ETAPA JUDEȚEANĂ         9.2                         9.2

70           RAICA D. MARIA IOANA 8             OARGA ADINA  SC. GIMN. „MIHAI EMINESCU”  ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ       9.15                       9.15

71           TURC ANA          8             GOG ANCA         ȘCOALA GIMNAZIALĂ SIMION PANTEA SĂLCIUA SĂLCIUA             ETAPA JUDEȚEANĂ       9.15                       9.15

72           ȘTEFAN ANA MARINA   8             DREGHICIU LUCIA           COLEGIUL NAȚIONAL „LUCIAN BLAGA` SEBES    ETAPA JUDEȚEANĂ       9.1                          9.1

73           MARINA A. MARIA EMILIANA    8             GRAD EMILIA     SC. GIMN. „MIHAI EMINESCU” ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ       9.1                          9.1

74           IONAS N. LAURA MARIA               8             OARGA ADINA  SC. GIMN. „MIHAI EMINESCU” ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ       9.1                          9.1

75           BUHOI V. ANDREI            8             PARASCHIVESCU ALINA/GHERGHINESCU EMILIA              SC.GIMN. ”VASILE GOLDIS”, ALBA IULIA      ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         9                             9

76           TECSA V. GIULIA              8             PLESA SIMONA SC. GIMN. „MIHAI EMINESCU” ALBA IULIA           ALBA IULIA                ETAPA JUDEȚEANĂ         9                             9

77           CIRLEA M. MIHAI ALEXANDRU   8             GRAD EMILIA     SC. GIMN. „MIHAI EMINESCU” ALBA IULIA          ALBA IULIA     ETAPA JUDEȚEANĂ         9                             9

78           PANTEA F. PAUL               8             PARASCHIVESCU ALINA SC.GIMN. ”VASILE GOLDIS”, ALBA IULIA ALBA IULIA                ETAPA JUDEȚEANĂ         8.95                       8.95

79           ZDRÂNC RAREȘ 8             BELAȘCU ANCA ȘCOALA GIMN. ION AGÂRBICEANU ALBA IULIA ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ       7.5          8.9          8.9

80           NEAGU ALESIA MARIA  8             BELAȘCU ANCA ȘCOALA GIMN. ION AGÂRBICEANU ALBA IULIA  ALBA IULIA                ETAPA JUDEȚEANĂ         8.89                       8.89

81           CHIRA I. CEZARA              8             PLESA SIMONA SC. GIMN. „MIHAI EMINESCU” ALBA IULIA           ALBA IULIA                ETAPA JUDEȚEANĂ         8.8                         8.8

82           STAIC N. CĂTĂLIN            8             DRAGOMIR MARIA ANTONETA SC. GIM. ION BIANU                      ETAPA JUDEȚEANĂ       8.75                       8.75

83           SÎRBU ALEXANDRA         8             PRAŢA GEORGETA          COLEGIUL NAŢIONAL TITU MAIORESCU AIUD     ETAPA JUDEȚEANĂ       8.7                          8.7

84           BOLDA ROBERTO ANDREI            8             TODEA IOANA MARIA   ŞCOALA GIM. IOSIF PERVAIN      CUGIR  ETAPA JUDEȚEANĂ       8.69                       8.69

85           ANCA MARK      8             IOAN CASANDRA            ŞCOALA GIMNAZIALĂ AXENTE SEVER     AIUD     ETAPA JUDEȚEANĂ       8.65                       8.65

86           VIZITEU PAUL ANDREI   8             ANIŞOARA CIORNEI        ȘCOALA GIMNAZIALĂ SINGIDAVA            CUGIR  ETAPA JUDEȚEANĂ       8.65                       8.65

87           ROTAR M. MĂLINA         8             PARASCHIVESCU ALINA/GHERGHINESCU EMILIA              SC.GIMN. ”VASILE GOLDIS”, ALBA IULIA      ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         8.6                         8.6

88           ANGHEL V. ADRIAN        8             RALUCA NAPĂU               SC.  GIM. N.  DRĂGAN GALDA DE JOS                     GALDA DE JOS  ETAPA JUDEȚEANĂ         8.5                         8.5

89           DAN NORINA     8             TOADER ANDREIA           LICEUL DR. LAZĂR CHIRILĂ BAIA DE ARIES             BAIA DE ARIES                ETAPA JUDEȚEANĂ         8.5                         8.5

90           DOBRAN DENISA             8             CEBOTARI LUMINIŢA     ŞCOALA GIM. NR. 3 CUGIR          CUGIR   ETAPA JUDEȚEANĂ       8.45                       8.45

91           BLAJ I.R.HORATIU            8             MIHALCA ANDREIA         COLEGIUL TEHNIC „APULUM” ALBA IULIA            ALBA IULIA     ETAPA JUDEȚEANĂ         8.45                       8.45

92           RESIGA SORANA              8             BORTES MONICA             COLEGIUL NATIONAL „AV. IANCU” CIMPENI                 CÎMPENI              ETAPA JUDEȚEANĂ         8.3                          8.3

93           COJOCARIU M. C. ALEXANDRA  8             GRAD EMILIA     SC. GIMN. „MIHAI EMINESCU” ALBA IULIA          ALBA IULIA     ETAPA JUDEȚEANĂ         8.3                         8.3

94           POPA C. OCTAVIAN        8             Paraschivescu Alina        SC.GIMN. ”VASILE GOLDIS”, ALBA IULIA ALBA IULIA                ETAPA JUDEȚEANĂ         8.2                         8.2

95           MARCU CORNEL SABIN 8             DELIA NICULAŞ ȘCOALA GIMNAZIALĂ SINGIDAVA            CUGIR   ETAPA JUDEȚEANĂ       8.1                          8.1

96           PETRUȚ D.TEODORA      8             COMȘA MARIA SC. GIM. ION BREAZU MIHALȚ   MIHALȚ ETAPA JUDEȚEANĂ                7.85                       7.85

97           OUS V. ANDREEA             8             GRAD EMILIA    SC. GIMN. „MIHAI EMINESCU” ALBA IULIA           ALBA IULIA                ETAPA JUDEȚEANĂ         7.75                       7.75

98           PASCA PAUL      8             BORTES MONICA            COLEGIUL NATIONAL „AV. IANCU” CIMPENI        CÎMPENI                ETAPA JUDEȚEANĂ         7.75                       7.75

99           FILOTE ALINA ELENA      8             BOLDAŞ CRISTINA           ŞCOALA GIMNAZIALĂ CÂMPENI CÎMPENI              ETAPA JUDEȚEANĂ       7.35                       7.35

100         PRECUP EDUARD             8             DELIA NICULAŞ ȘCOALA GIMNAZIALĂ SINGIDAVA            CUGIR   ETAPA JUDEȚEANĂ       7.25                       7.25

101         OLINOVICI MIHAI CĂTĂLIN         8             DELIA NICULAŞ ȘCOALA GIMNAZIALĂ SINGIDAVA            CUGIR  ETAPA JUDEȚEANĂ       7.05                       7.05

102         PRECUPAŞ ANDA             8             BOLDAŞ CRISTINA           ŞCOALA GIMNAZIALĂ CÂMPENI CÎMPENI              ETAPA JUDEȚEANĂ       5.35                       5.35

103         SPATARO G. ELISABETH 9             SUCIU GABRIELA+MUNTEAN AIDA          COLEGIUL NAȚIONAL HOREA CLOȘCA ȘI CRIȘAN ALBA IULIA         ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         ABSENT                ABSENT

104         IURA LUCIA        9             MĂRGINEAN MARIANA COLEGIUL NAŢIONAL TITU MAIORESCU AIUD     ETAPA JUDEȚEANĂ       ABSENT                ABSENT

105         DURBACĂ N. SORIN        9             SUCIU GABRIELA             COLEGIUL NAȚIONAL HOREA CLOȘCA ȘI CRIȘAN ALBA IULIA     ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         ABSENT                ABSENT

106         PETRUȚA I. ADELINA      9             SEICEAN DAIANA             COL. NAT. I.M.CLAIN     BLAJ      ETAPA JUDEȚEANĂ                ABSENT                ABSENT

107         TUFĂNESCU C. ANTONIA EMA   9             VANŢ  LILICA      COLEGIUL NATIONAL D. PRODAN             CUGIR  ETAPA JUDEȚEANĂ       9.8                          9.8

108         GHERMAN ANDREEA-GEANINA 9             LUPȘA ANCA      LICEUL „CORNELIU MEDREA’ ZLATNA     ZLATNA ETAPA JUDEȚEANĂ       9.7                          9.7

109         PRICOP LAURENTIU        9             Rogojan Viorica LIC. TEORETIC PETRU MAIOR OCNA MURES         OCNA MURES                ETAPA JUDEȚEANĂ         9.7                         9.7

110         VOINA D. MARIA             9             GOȚIA IOANA   COLEGIUL NAȚIONAL HOREA CLOȘCA ȘI CRIȘAN ALBA IULIA                ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         9.6                          9.6

111         DEHELEAN O. C. ALEXANDRU     9             MUNTEANU DINORA     COL. NAT. I.M.CLAIN     BLAJ       ETAPA JUDEȚEANĂ       9.6                          9.6

112         FLORIA A. IULIA 9             GOȚIA IOANA   COLEGIUL NAȚIONAL HOREA CLOȘCA ȘI CRIȘAN ALBA IULIA        ALBA IULIA     ETAPA JUDEȚEANĂ         9.5                         9.5

113         HĂRDĂLĂU ANDREI        9             MĂRGINEAN MARIANA COLEGIUL NAŢIONAL TITU MAIORESCU AIUD     ETAPA JUDEȚEANĂ       9.5                          9.5

114         BĂNESCU A. SEBASTIAN               9             MUNTEANU DINORA     COL. NAT. I.M.CLAIN     BLAJ       ETAPA JUDEȚEANĂ       9.5                          9.5

115         DUCA LAVINIA  9             Rogojan Viorica LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA MURES  OCNA MURES   ETAPA JUDEȚEANĂ       9.4                          9.4

116         POPA GEORGE EDUARD 9             CHIOREAN ALINA            COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR „MIHAI VITEAZUL” ALBA IULIA     ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         9.3                          9.3

117         TORCHIARO GERALDINE               9             ROSU DIANA AURELIA   COLEGIUL TEHNIC I. D. LAZARESCU          CUGIR                ETAPA JUDEȚEANĂ         9.3                         9.3

118         BOTA VIVIANA  9             DREGHICIU LUCIA           COLEGIUL NAȚIONAL „LUCIAN BLAGA` SEBES    ETAPA JUDEȚEANĂ       9.2                          9.2

119         FĂRCAȘIU MARIA            9             CORFIȚĂ GEORGE            COLEGIUL NAȚIONAL „LUCIAN BLAGA` SEBES    ETAPA JUDEȚEANĂ       9.2                          9.2

120         BĂDILĂ V. ŞTEFANIA      9             SUCIU GABRIELA+MUNTEAN AIDA          COLEGIUL NAȚIONAL HOREA CLOȘCA ȘI CRIȘAN ALBA IULIA         ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         9.1                         9.1

121         MOCAN C. VLAD ANDREI             9             VANŢ  LILICA      COLEGIUL NATIONAL D. PRODAN             CUGIR  ETAPA JUDEȚEANĂ       9.1                          9.1

122         RANCA FLORINA DENISA              9             MĂRGINEAN MARIANA COLEGIUL NAŢIONAL TITU MAIORESCU AIUD                ETAPA JUDEȚEANĂ         9                             9

123         LIMBEAN PAULA              9             DRĂGHIȚĂ ANCA             COLEGIUL NAȚIONAL „LUCIAN BLAGA` SEBES    ETAPA JUDEȚEANĂ       9                             9

124         AITAI M.F. CRISTIANA MARIA    9             ONAC IULIA        COLEGIUL NAȚIONAL HOREA CLOȘCA ȘI CRIȘAN ALBA IULIA     ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         9                             9

125         LUP ANDREI       9             Selyem Alexandru          COL. NATIONAL AVRAM IANCU CÂMPENI            CÎMPENI                ETAPA JUDEȚEANĂ         9                             9

126         PETRUȚA I. CRISTIANA  9             ANUȘCĂ ADRIANA SOLOMON ADRIAN  COL. NAT. I.M.CLAIN      BLAJ      ETAPA JUDEȚEANĂ       8.9                          8.9

127         SZABO OVIDIU  9             CHIOREAN ALINA            COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR „MIHAI VITEAZUL” ALBA IULIA                ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         8.9                          8.9

128         JURCA ELLA        9             PROF. ALMĂŞAN CELINA              LICEUL DE ARTE “REGINA MARIA”           ALBA IULIA                ETAPA JUDEȚEANĂ         8.9                         8.9

129         CORCHEȘ STELIAN           9             Rogojan Viorica LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA MURES  OCNA MURES                ETAPA JUDEȚEANĂ         8.9                         8.9

130         GIURA D.H. TUDOR         9             SUCIU GABRIELA+MUNTEAN AIDA          COLEGIUL NAȚIONAL HOREA CLOȘCA ȘI CRIȘAN ALBA IULIA         ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         8.8                         8.8

131         BORDEA I.A. RĂZVAN CLAUDIU 9             SUCIU GABRIELA+MUNTEAN AIDA          COLEGIUL NAȚIONAL HOREA CLOȘCA ȘI CRIȘAN ALBA IULIA   ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         8.8                         8.8

132         COMȘA N.M. IULIANA MARIA    9             SUCIU GABRIELA+MUNTEAN AIDA          COLEGIUL NAȚIONAL HOREA CLOȘCA ȘI CRIȘAN ALBA IULIA   ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         8.8                         8.8

133         FILIMON MIRELA             9             PROF. ALMĂŞAN CELINA              LICEUL DE ARTE “REGINA MARIA”           ALBA IULIA     ETAPA JUDEȚEANĂ         8.8                         8.8

134         FURDUI FLORINA             9             Oproiu Mihaiela               LIC. HCC ABRUD               ABRUD ETAPA JUDEȚEANĂ                8.8                          8.8

135         ŞERBAN N. ALEXANDRU NICOLAE            9             SUCIU GABRIELA             COLEGIUL NAȚIONAL HOREA CLOȘCA ȘI CRIȘAN ALBA IULIA         ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         8.7                         8.7

136         COTEA GEORGE 9             RADICIU ANAMARIA      COLEGIUL NAȚIONAL „LUCIAN BLAGA` SEBES    ETAPA JUDEȚEANĂ       8.65                       8.65

137         FLOREA I.A. IOAN ROBERT           9             RUSU ELENA      COLEGIUL TEHNIC „APULUM” ALBA IULIA            ALBA IULIA     ETAPA JUDEȚEANĂ         8.65                       8.65

138         BANCIU I. GEORGE          9             SEICEAN DAIANA             COL. NAT. I.M.CLAIN     BLAJ      ETAPA JUDEȚEANĂ                8.6                          8.6

139         DUŢESCU C. HOREA IONUŢ         9             VANŢ  LILICA      COLEGIUL NATIONAL D. PRODAN             CUGIR  ETAPA JUDEȚEANĂ       9.1          8.6          8.6

140         CHIRA ŞTEFANIA CORINA             9             MĂRGINEAN MARIANA COLEGIUL NAŢIONAL TITU MAIORESCU AIUD                ETAPA JUDEȚEANĂ         8.5                         8.5

141         VINTILĂ DRAGOȘ             9             BARBU IOANA  COLEGIUL NAȚIONAL „LUCIAN BLAGA` SEBES    ETAPA JUDEȚEANĂ       8.5                          8.5

142         GROZA A. RALUCA MARIA           9             SUCIU GABRIELA+MUNTEAN AIDA          COLEGIUL NAȚIONAL HOREA CLOȘCA ȘI CRIȘAN ALBA IULIA   ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         8.4                         8.4

143         MORAR N. BRIAN LUCA 9             MUNTEANU DINORA     COL. NAT. I.M.CLAIN     BLAJ      ETAPA JUDEȚEANĂ                8.4                          8.4

144         CIUFUDEAN N. TEODORA            9             MUNTEANU DINORA     COL. NAT. I.M.CLAIN     BLAJ       ETAPA JUDEȚEANĂ       8.35                       8.35

145         FUFEZAN MIHAI CRISTIAN           9             MĂRGINEAN MARIANA COLEGIUL NAŢIONAL TITU MAIORESCU AIUD                ETAPA JUDEȚEANĂ         8.3                         8.3

146         DÎNŞOREAN I.M. DENISA AURORA          9             VANŢ  LILICA      COLEGIUL NATIONAL D. PRODAN             CUGIR                ETAPA JUDEȚEANĂ         8.3                         8.3

147         HĂTIŞI I.M. BOGDAN ANDREI     9             GOȚIA IOANA    COLEGIUL NAȚIONAL HOREA CLOȘCA ȘI CRIȘAN ALBA IULIA     ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         8.2                          8.2

148         ALBA ALEXIA ANDREEA 9             MĂRGINEAN MARIANA COLEGIUL NAŢIONAL TITU MAIORESCU AIUD     ETAPA JUDEȚEANĂ       8.2                          8.2

149         MĂCINIC ANAMARIA     9             BARBU IOANA  COLEGIUL NAȚIONAL „LUCIAN BLAGA` SEBES    ETAPA JUDEȚEANĂ       8.2                          8.2

150         DEAC CRISTIAN 9             MĂRGINEAN MARIANA COLEGIUL NAŢIONAL TITU MAIORESCU AIUD     ETAPA JUDEȚEANĂ       8.15                       8.15

151         LITAN D.A. CRISTINA      9             SUCIU GABRIELA+MUNTEAN AIDA          COLEGIUL NAȚIONAL HOREA CLOȘCA ȘI CRIȘAN ALBA IULIA         ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         8.1                         8.1

152         BAKO N. NATHALIA         9             ZBUTEA RALUCA              LICEUL TEORETIC TEIUŞ TEIUȘ    ETAPA JUDEȚEANĂ                8.1                          8.1

153         DEHELEAN P.DANIEL IOAN          9             RUSU ELENA      COLEGIUL TEHNIC „APULUM” ALBA IULIA            ALBA IULIA     ETAPA JUDEȚEANĂ         8.05                       8.05

154         DUȘA AEXANDRA            9             Selyem Alexandru           COL, NAT AVRAM IANCU CÂMPENI         CÎMPENI                ETAPA JUDEȚEANĂ         8                             8

155         TIMAR ȘTEFANA              9             Rogojan Viorica LIC. TEORETIC PETRU MAIOR OCNA MURES         OCNA MURES                ETAPA JUDEȚEANĂ         8                             8

156         PLATON A. ARYANA        9             MUNTEANU DINORA     COL. NAT. I.M.CLAIN     BLAJ      ETAPA JUDEȚEANĂ                7.9                          7.9

157         KISS I. OCTAVIA 9             SUCIU GABRIELA             COLEGIUL NAȚIONAL HOREA CLOȘCA ȘI CRIȘAN ALBA IULIA                ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         9.2          7.8          7.8

158         MUNTEAN A.  DRAGOȘ 9             ZBUTEA RALUCA              LICEUL TEORETIC TEIUŞ TEIUȘ    ETAPA JUDEȚEANĂ                7.8                          7.8

159         RETTEGI LORAND ATTILA             9             GABOR ELENA ELA           COLEGIUL NAŢIONAL BETHLEN GABOR  AIUD                ETAPA JUDEȚEANĂ         7.8                         7.8

160         ONICE OVIDIU   9             VANŢ  LILICA/LEU CORNELIA      COLEGIUL NATIONAL D. PRODAN             CUGIR  ETAPA JUDEȚEANĂ       7.6                          7.6

161         SIMU I. F. LAURA CLAUDIA          9             ANUȘCĂ ADRIANA SOLOMON ADRIAN  COL. NAT. I.M.CLAIN      BLAJ                ETAPA JUDEȚEANĂ         7.6                         7.6

162         BRĂTESCU ALEXANDRU ŞTEFAN 9             BRATU CORNELIA            COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR „MIHAI VITEAZUL” ALBA IULIA   ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         8.9          7.6          7.6

163         MONOREAN M. RADU   9             SUCIU GABRIELA+MUNTEAN AIDA          COLEGIUL NAȚIONAL HOREA CLOȘCA ȘI CRIȘAN ALBA IULIA         ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         7.4                         7.4

164         DĂLĂLĂU RAREȘ              9             MUNTEANU DINORA     COL. NAT. I.M.CLAIN     BLAJ      ETAPA JUDEȚEANĂ                7.3                          7.3

165         VARGA S. SEBASTIAN RAREȘ       9             MUNTEANU DINORA     COL. NAT. I.M.CLAIN     BLAJ       ETAPA JUDEȚEANĂ       6.4                          6.4

166         LORINCZ ADRIEN JENO  9             GABOR ELENA ELA           COLEGIUL NAŢIONAL BETHLEN GABOR  AIUD     ETAPA JUDEȚEANĂ       ABSENT

167         VILICHI DAN       10           DREGHICIU LUCIA           COLEGIUL NAȚIONAL „LUCIAN BLAGA` SEBES    ETAPA JUDEȚEANĂ       ABSENT                ABSENT

168         CRISTEA E. M. SERGIU   10           POPA LUCIA ADRIANA   COL. NAT. I.M.CLAIN     BLAJ      ETAPA JUDEȚEANĂ                ABSENT                ABSENT

169         MATEI A. IRINA 10           ZISU MIHAELA  COLEGIUL NAȚIONAL HOREA CLOȘCA ȘI CRIȘAN ALBA IULIA        ALBA IULIA     ETAPA JUDEȚEANĂ         ABSENT                ABSENT

170         ROMCEA L. CLAUDIU     10           ZISU MIHAELA+GOȚIA IOANA    COLEGIUL NAȚIONAL HOREA CLOȘCA ȘI CRIȘAN ALBA IULIA         ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         ABSENT                ABSENT

171         MOLDOVAN BIANCA ALEXANDRA           10           HAMORSZKI ANDREEA  COLEGIUL NAŢIONAL TITU MAIORESCU                AIUD     ETAPA JUDEȚEANĂ         ABSENT                ABSENT

172         TEDORESCU G. V. TANIA              10           SOLOMON ADRIAN        COL. NAT. I.M.CLAIN     BLAJ       ETAPA JUDEȚEANĂ       9.6                          9.6

173         VESA AMALIA    10           DREGHICIU LUCIA           COLEGIUL NAȚIONAL „LUCIAN BLAGA` SEBES    ETAPA JUDEȚEANĂ       9.5                          9.5

174         MARC C. RAREŞ EUGEN 10           ZISU MIHAELA  COLEGIUL NAȚIONAL HOREA CLOȘCA ȘI CRIȘAN ALBA IULIA                ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         9.5                          9.5

175         GHEGAMIAN A. ARMINE GIANA 10           ZISU MIHAELA+GOȚIA IOANA    COLEGIUL NAȚIONAL HOREA CLOȘCA ȘI CRIȘAN ALBA IULIA         ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         9.5                         9.5

176         TȊRZIU DARIA     10           PROF. APOSTOL NICOLETA          LICEUL DE ARTE “REGINA MARIA”           ALBA IULIA                ETAPA JUDEȚEANĂ         9.5                         9.5

177         OLTEAN F.N. TEODORA NICOLETA           10           ONAC IULIA        COLEGIUL NAȚIONAL HOREA CLOȘCA ȘI CRIȘAN ALBA IULIA         ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         9.5                          9.5

178         ALBU ALEX          10           Oproiu Mihaiela               LICEUL HCC ABRUD         ABRUD ETAPA JUDEȚEANĂ         9.5                          9.5

179         SOCOL N. DRAGOŞ          10           ONAC IULIA       COLEGIUL NAȚIONAL HOREA CLOȘCA ȘI CRIȘAN ALBA IULIA                ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         9.05                       9.05

180         MICU DAVID      10           CHIOREAN ALINA            COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR „MIHAI VITEAZUL” ALBA IULIA                ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         9.05                       9.05

181         HAȚEGAN ANCA              10           HAMORSZKI ANDREEA  COLEGIUL NAŢIONAL TITU MAIORESCU AIUD     ETAPA JUDEȚEANĂ       8.75                       8.75

182         PACA ADELAIDA               10           DREGHICIU LUCIA           COLEGIUL NAȚIONAL „LUCIAN BLAGA` SEBES    ETAPA JUDEȚEANĂ       8.65                       8.65

183         MIHĂILĂ ALEXIA              10           HAMORSZKI ANDREEA  COLEGIUL NAŢIONAL TITU MAIORESCU AIUD     ETAPA JUDEȚEANĂ       8.6                          8.6

184         IUONAȘ LUCIAN              10           HAMORSZKI ANDREEA  COLEGIUL NAŢIONAL TITU MAIORESCU AIUD     ETAPA JUDEȚEANĂ       8.55                       8.55

185         JURJ COSMINA ELNA      10           Boncut LIVIA     COL, NAT AVRAM IANCU CÂMPENI         CÎMPENI              ETAPA JUDEȚEANĂ       8.55                       8.55

186         TAT BIANCA       10           DRĂGHIȚĂ ANCA             COLEGIUL NAȚIONAL „LUCIAN BLAGA` SEBES    ETAPA JUDEȚEANĂ       8.5                          8.5

187         LUPEA ADRIANA FLAVIA              10           DRĂGHIȚĂ ANCA             COLEGIUL NAȚIONAL „LUCIAN BLAGA` SEBES                ETAPA JUDEȚEANĂ         8.45                       8.45

188         URIEŞ M. BIANCA ANDREEA       10           ZISU MIHAELA+GOȚIA IOANA    COLEGIUL NAȚIONAL HOREA CLOȘCA ȘI CRIȘAN ALBA IULIA         ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         8.35                       8.35

189         MUNTEAN LARISA ANDRADA    10           HAMORSZKI ANDREEA  COLEGIUL NAŢIONAL TITU MAIORESCU AIUD                ETAPA JUDEȚEANĂ         8.35                       8.35

190         MIHALCEA V. VICTORIO ROBERTO           10           ZISU MIHAELA+GOȚIA IOANA    COLEGIUL NAȚIONAL HOREA CLOȘCA ȘI CRIȘAN ALBA IULIA   ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         8.2                         8.2

191         SPĂTĂCEAN O. TUDOR  10           SOLOMON ADRIAN        COL. NAT. I.M.CLAIN     BLAJ      ETAPA JUDEȚEANĂ                8.2                          8.2

192         FARA C. MARIA ALEXIA 10           SCHEAU ANA /CHINDE CLAUDIA               COLEGIUL ECONOMIC ”D.P.M.” ALBA IULIA     ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         7.5          8.1          8.1

193         SERAFINO C.D. MARIA ANTONELLA         10           GLIGOR LILIANA               COLEGIUL NAȚIONAL HOREA CLOȘCA ȘI CRIȘAN ALBA IULIA         ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         8.1                         8.1

194         GOŢA I.A. MARIA-BRÎNDUŞA      10           ZISU MIHAELA   COLEGIUL NAȚIONAL HOREA CLOȘCA ȘI CRIȘAN ALBA IULIA     ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         8                             8

195         SCHIAU S. ALESSIO SIMONE        10           ZISU MIHAELA   COLEGIUL NAȚIONAL HOREA CLOȘCA ȘI CRIȘAN ALBA IULIA     ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         7.85                       7.85

196         UNGUREANU A. BEATRICE ELENA            10           ZISU MIHAELA+GOȚIA IOANA    COLEGIUL NAȚIONAL HOREA CLOȘCA ȘI CRIȘAN ALBA IULIA   ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         7.8                         7.8

197         CORDEA T. LORENA MARIA         10           ZISU MIHAELA   COLEGIUL NAȚIONAL HOREA CLOȘCA ȘI CRIȘAN ALBA IULIA     ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         7.6                          7.6

198         CĂRPINIŞAN V. ANDREI ŞTEFAN 10           GLIGOR LILIANA               COLEGIUL NAȚIONAL HOREA CLOȘCA ȘI CRIȘAN ALBA IULIA         ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         7.5                          7.5

199         CĂPÂLNEAN G. V. DENISA           10           SOLOMON ADRIAN        COL. NAT. I.M.CLAIN     BLAJ       ETAPA JUDEȚEANĂ       7.4                          7.4

200         DRUGĂ CĂTĂLINA           10           STOINA RODICA DELIA   LICEUL DR. LAZĂR CHIRILĂ BAIA DE ARIES            BAIA DE ARIES             ETAPA JUDEȚEANĂ         7.3                         7.3

201         CATELINA ANDREEA       10           DREGHICIU LUCIA           COLEGIUL NAȚIONAL „LUCIAN BLAGA` SEBES    ETAPA JUDEȚEANĂ       7.1                          7.1

202         CRĂCIUN-BOGDAN C. CORALIA ELENA   10           ZISU MIHAELA+GOȚIA IOANA    COLEGIUL NAȚIONAL HOREA CLOȘCA ȘI CRIȘAN ALBA IULIA   ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         7.1                         7.1

203         MARC DANIEL   10           Bold Sanda         COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CÎMPENI   CÎMPENI              ETAPA JUDEȚEANĂ       7.5          6.7          6.7

204         BÎRLEA COSMIN               10           STOINA RODICA DELIA   LICEUL DR. LAZĂR CHIRILĂ BAIA DE ARIES            BAIA DE ARIES             ETAPA JUDEȚEANĂ         5.95                       5.95

205         SÂRBU V. ANDRA             10           ZBUTEA RALUCA              LICEUL TEORETIC TEIUŞ TEIUȘ    ETAPA JUDEȚEANĂ                5.5                          5.5

206         UȚ ALEXANDRU 10           STOINA RODICA DELIA  LICEUL DR. LAZĂR CHIRILĂ BAIA DE ARIES             BAIA DE ARIES                ETAPA JUDEȚEANĂ         5.5                         5.5

207         MORARIU V. DIANA       11           SOLOMON ADRIAN        COL. NAT. I.M.CLAIN BLAJ           BLAJ       ETAPA JUDEȚEANĂ       ABSENT                ABSENT

208         PLEȘA SIMONA 11           DRĂGHIȚĂ ANCA             COLEGIUL NAȚIONAL „LUCIAN BLAGA` SEBES    ETAPA JUDEȚEANĂ       9.5                          9.5

209         CÎMPIAN O. LIANA          11           SOLOMON ADRIAN        COL. NAT. I.M.CLAIN BLAJ           BLAJ       ETAPA JUDEȚEANĂ       9.5                          9.5

210         LAZĂR ALEXANDRU VIOREL         11           CHIOREAN ALINA            COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR „MIHAI VITEAZUL” ALBA IULIA   ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         9.5                         9.5

211         DEMIAN ANA-MARIA    11           Rogojan Viorica LIC. TEORETIC PETRU MAIOR OCNA MURES         OCNA MURES                ETAPA JUDEȚEANĂ         9.5                         9.5

212         PETECUŢĂ-LAZĂR M. TEODORA MARIA 11           ZISU MIHAELA   COLEGIUL NAȚIONAL HOREA CLOȘCA ȘI CRIȘAN ALBA IULIA         ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         9.05                       9.05

213         TODESCU PAUL 11           DREGHICIU LUCIA           COLEGIUL NAȚIONAL „LUCIAN BLAGA` SEBES    ETAPA JUDEȚEANĂ       9                             9

214         HELGIU MARA   11           DRĂGHIȚĂ ANCA             COLEGIUL NAȚIONAL „LUCIAN BLAGA` SEBES    ETAPA JUDEȚEANĂ       8.75                       8.75

215         LEMENY ANTONIA          11           DRĂGHIȚĂ ANCA             COLEGIUL NAȚIONAL „LUCIAN BLAGA` SEBES    ETAPA JUDEȚEANĂ       8.7          8.7          8.7

216         CUCUȚIANU LUKACS MARIUS    11           GABOR ELENA ELA           COLEGIUL NAŢIONAL BETHLEN GABOR  AIUD                ETAPA JUDEȚEANĂ         8.6                         8.6

217         CRIȘAN ALESSANDRA    11           HAMORSZKI ANDREEA  COLEGIUL NAŢIONAL TITU MAIORESCU AIUD     ETAPA JUDEȚEANĂ       8.5                          8.5

218         OPREA MARIA EMANUELA          11           Selyem Alexandru           COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CÎMPENI                CÎMPENI              ETAPA JUDEȚEANĂ         8.3                          8.3

219         CHIRCA RALUCA               11           DRĂGHIȚĂ ANCA             COLEGIUL NAȚIONAL „LUCIAN BLAGA` SEBES    ETAPA JUDEȚEANĂ       8.3                          8.3

220         GHERASIN A. ADRIENNE               11           ZISU MIHAELA   COLEGIUL NAȚIONAL HOREA CLOȘCA ȘI CRIȘAN ALBA IULIA     ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         8.2                          8.2

221         BASA LAURA      11           GABOR ELENA ELA          COLEGIUL NAŢIONAL BETHLEN GABOR  AIUD     ETAPA JUDEȚEANĂ       7.9                          7.9

222         BOGDE ANNA    11           DREGHICIU LUCIA           COLEGIUL NAȚIONAL „LUCIAN BLAGA` SEBES    ETAPA JUDEȚEANĂ       7.9                          7.9

223         ZAH D. ELENA    11           ZISU MIHAELA  COLEGIUL NAȚIONAL HOREA CLOȘCA ȘI CRIȘAN ALBA IULIA        ALBA IULIA     ETAPA JUDEȚEANĂ         7.5                         7.5

224         JUCAN ANDRA  11           Selyem Alexandru          COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CÎMPENI   CÎMPENI                ETAPA JUDEȚEANĂ         7.5                         7.5

225         HANEȘ ANCA     11           Selyem Alexandru          COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CÎMPENI   CÎMPENI                ETAPA JUDEȚEANĂ         7.2                         7.2

226         GAL ARTHUR      11           BOIA IOANA MARIA       LICEUL DR. LAZĂR CHIRILĂ BAIA DE ARIES             BAIA DE ARIES                ETAPA JUDEȚEANĂ         6.85                       6.85

227         DRĂGAN M. LAVINIA-TEODORA 12           GLIGOR LILIANA+MUNTEAN AIDA           COLEGIUL NAȚIONAL HOREA CLOȘCA ȘI CRIȘAN ALBA IULIA   ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         9.5                         9.5

228         IONESCU M. MUGUR-MARIAN  12           GLIGOR LILIANA+MUNTEAN AIDA           COLEGIUL NAȚIONAL HOREA CLOȘCA ȘI CRIȘAN ALBA IULIA   ALBA IULIA         ETAPA JUDEȚEANĂ         8.8          8.7          8.7

229         BACIU OANA IRINA         12           OANCEA MARIA               LICEUL TEORETIC ,,SFANTUL IOSIF” ALBA IULIA  ALBA IULIA     ETAPA JUDEȚEANĂ         8.8          8.6          8.6

230         CORDEA ALEXANDRU RĂZVAN  12           MĂRGINEAN MARIANA COLEGIUL NAŢIONAL TITU MAIORESCU AIUD                ETAPA JUDEȚEANĂ         8.4                         8.4

231         MATEI MARIA ELENA     12           MĂRGINEAN MARIANA COLEGIUL NAŢIONAL TITU MAIORESCU AIUD     ETAPA JUDEȚEANĂ       8.1                          8.1

232         ANCA N. NICOLETA IOANA          12           Selyem Alexandru           COLEGIUL NAȚIONAL ”AVRAM IANCU” CÂMPENI            CÎMPENI              ETAPA JUDEȚEANĂ         7.9                          7.9

233         GAVRIL ANDREEA IONELA           12           Selyem Alexandru           COLEGIUL NAȚIONAL ”AVRAM IANCU” CÂMPENI            CÎMPENI              ETAPA JUDEȚEANĂ         6.5                          6.5

234         PUȘCAȘ FLAVIA 12           MĂRGINEAN MARIANA COLEGIUL NAŢIONAL TITU MAIORESCU AIUD     ETAPA JUDEȚEANĂ       6.1                          6.1

Email: stiri@ziarulunirea.ro
Tel: 0258.811.419

loading...