Bazinul Olimpic din Alba Iulia, închis pentru agrement și inițiere înot, sâmbătă, 15 februarie 2025: Se desfășoară un concurs de înot
Bazinul Olimpic din Alba Iulia, închis pentru agrement și inițiere înot, sâmbătă, 15 februarie 2025: Se desfășoară un concurs de înot
Bazinul Olimpic din Alba Iulia va fi închis pentru agrement și inițiere înot, sâmbătă, 15 februarie 2025. Măsura a fost luată pentru că bazinul va găzdui un concurs de înot.
Citește și: 17-21 februarie 2025 | Trageri și distrugeri cu exploziv material real în poligonul Micești. Accesul populației pe drumurile din zonă, interzis

„Bazinul Olimpic Alba Iulia va fi închis pentru agrement, sâmbătă, 15 februarie 2025, deoarece va găzdui un concurs național de înot.
În celelalte zile, programul este cel normal”, au transmis administratorii bazinului.
Sâmbătă, 15 februarie 2025, Bazinul Olimpic Alba Iulia va fi gazda competiției de înot „Cupa Primăverii”.
Este vorba de o competiție sportivă juvenilă organizată de Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia. La concurs vor participa 212 înotători de la opt cluburi: CSS Hunedoara, C.SS Arad, CSS Târgu Mureș, CSSS Sibiu, Mirabo Team Sibiu, CSS Timișoara, Bats of Transylvania Cluj și Alba Iulia.
Sportivii vor primi medalii, diplome și cupe iar la sfârșitul concursului cele mai bune trei echipe din concurs vor primi cupe.
Secțiune Știri sub articolul principal
Adăugați Ziarul Unirea ca sursă de ȘTIRI GOOGLE

Știri recente din categoria Curier Județean
Tânăr din Ocna Mureș, condamnat pentru trafic de droguri de mare risc, reținut de polițiști și dus în Penitenciarul Aiud. Va sta peste 2 ani după gratii
Tânăr din Ocna Mureș, condamnat pentru trafic de droguri de mare risc, reținut de polițiști și dus în Penitenciarul Aiud. Va sta peste 2 ani după gratii Un tânăr din Ocna Mureș, condamnat pentru trafic de droguri de mare risc, a fost reținut de polițiști și dus în Penitenciarul Aiud. Va sta peste 2 ani […]
VIDEO | A condus ,,beat mangă” și fără permis, a blocat cu mașina o stradă și s-a dus acasă: Tânăr din Blaj, ,,săltat” de polițiști de la domiciliu și reținut pentru 24 de ore
A condus ,,beat mangă” și fără permis, a blocat cu mașina o stradă și s-a dus acasă: Tânăr din Blaj, ,,săltat” de polițiști de la domiciliu și reținut pentru 24 de ore Un tânăr din Blaj a fost ,,săltat” de polițiști de la domiciliu și reținut pentru 24 de ore după ce a condus ,,beat […]
VIDEO | SCANDAL la Sântimbru: Tânăr din Galda de Jos, REȚINUT de polițiști după ce a bătut un bărbat din localitate în fața unui magazin alimentar
SCANDAL la Sântimbru: Tânăr din Galda de Jos, REȚINUT de polițiști după ce a bătut un bărbat din localitate în fața unui magazin alimentar Un tânăr din Galda de Jos a fost reținut de polițiști după ce a bătut un bărbat din localitate în fața unui magazin alimentar. Potrivit IPJ Alba, la data de 24 […]








