ALEGERI PARLAMENTARE 2016: LISTA președinților și locțiitorilor desemnați pentru secțiile de votare din Alba

În data de 26 noiembrie 2016 a avut loc desemnarea președinților birourilor electorale ale secțiilor de votare și a locțiitorilor acestora, pentru alegerile parlamentare din data de 11 decembrie 2016, din județul Alba.

LISTA președinților birourilor electorale ale secțiilor de votare din Alba și a locțiitorilor acestora:

ELIT

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

1          MUNICIPIUL ALBA IULIA           1          Centrul de zi pentru persoane vârstnice          Preşedinte            CUNŢAN       IOAN OVIDIU

2          MUNICIPIUL ALBA IULIA           1          Centrul de zi pentru persoane vârstnice          Locţiitor            COMAN         MARIA-EUGENIA

ADEZIUNE PLUS

3          MUNICIPIUL ALBA IULIA           2          Şcoala gimnazială „Vasile Goldiş”     Preşedinte       BUCUR            MARIA

4          MUNICIPIUL ALBA IULIA           2          Şcoala gimnazială „Vasile Goldiş”     Locţiitor          COSMA-POPA  IOANA-MARINELA

5          MUNICIPIUL ALBA IULIA           3          Şcoala gimnazială „Vasile Goldiş”     Preşedinte       BĂLĂU            LAVINIA IONELA

6          MUNICIPIUL ALBA IULIA           3          Şcoala gimnazială „Vasile Goldiş”     Locţiitor          TOMA            ANA-MARIA

7          MUNICIPIUL ALBA IULIA           4          Şcoală gimnazială „Avram Iancu”      Preşedinte            MANOLACHE          RADU ADRIAN

8          MUNICIPIUL ALBA IULIA           4          Şcoală gimnazială „Avram Iancu”      Locţiitor          LUPEA            ANA-IULIA

9          MUNICIPIUL ALBA IULIA           5          Şcoală gimnazială „Avram Iancu”      Preşedinte       SACOTA            ALINA-VIOLETA

10        MUNICIPIUL ALBA IULIA           5          Şcoală gimnazială „Avram Iancu”      Locţiitor          BELIZNA            ALEXANDRA-IOANA

11        MUNICIPIUL ALBA IULIA           6          Casa de cultură a studenţilor  Preşedinte       AVRAM            ILEANA-MARIA

12        MUNICIPIUL ALBA IULIA           6          Casa de cultură a studenţilor  Locţiitor          MARIN            GHEORGHE-FLORIN

13        MUNICIPIUL ALBA IULIA           7          Colegiul Economic”Dionisie Pop Marţian”    Preşedinte            RUSU ROMANA-MARIA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

14        MUNICIPIUL ALBA IULIA           7          Colegiul Economic”Dionisie Pop Marţian”    Locţiitor            MOGA            ANDREI-FLORIN

15        MUNICIPIUL ALBA IULIA           8          Colegiul Naţional „Horea Cloşca şi Crişan”   Preşedinte            TOTOIAN      MONICA-IULIA

16        MUNICIPIUL ALBA IULIA           8          Colegiul Naţional „Horea Cloşca şi Crişan”   Locţiitor            CRIŞAN         GABRIELA

17        MUNICIPIUL ALBA IULIA           9          Colegiul Naţional „Horea Cloşca şi Crişan”   Preşedinte            VĂCARIU     CAMELIA – MARIA

18        MUNICIPIUL ALBA IULIA           9          Colegiul Naţional „Horea Cloşca şi Crişan”   Locţiitor            SIMA  CĂTĂLIN

19        MUNICIPIUL ALBA IULIA           10        Colegiul Naţional „Horea Cloşca şi Crişan”   Preşedinte            VASILE         DANIEL

20        MUNICIPIUL ALBA IULIA           10        Colegiul Naţional „Horea Cloşca şi Crişan”   Locţiitor            GRĂDINARIU          RALUCA- ELENA

21        MUNICIPIUL ALBA IULIA           11        Colegiul Naţional „Horea Cloşca şi Crişan”   Preşedinte            RUSU CĂTĂLINA-GABRIELA

22        MUNICIPIUL ALBA IULIA           11        Colegiul Naţional „Horea Cloşca şi Crişan”   Locţiitor            BOUNEGRU ANA-MARIA

23        MUNICIPIUL ALBA IULIA           12        COLEGIUL TEHNIC „APULUM”  Preşedinte       JURCA            CLAUDIU MIHAI

24        MUNICIPIUL ALBA IULIA           12        COLEGIUL TEHNIC „APULUM”  Locţiitor            SĂVENCU     GINA-LOREDANA

25        MUNICIPIUL ALBA IULIA           13        Colegiul Tehnic „Apulum”     Preşedinte       BARBU            GEORGE

26        MUNICIPIUL ALBA IULIA           13        Colegiul Tehnic „Apulum”     Locţiitor          MOCAN            ANGELICA-ELISABETA

27        MUNICIPIUL ALBA IULIA           14        Colegiul Tehnic „Apulum”     Preşedinte       VLONGA            DRAGOMIR

28        MUNICIPIUL ALBA IULIA           14        Colegiul Tehnic „Apulum”     Locţiitor          PRECUP            ANUŢA-MIHAELA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

29        MUNICIPIUL ALBA IULIA           15        Grădiniţa cu program prelungit nr.9   Preşedinte            MOLDOVAN            MARIANA

30        MUNICIPIUL ALBA IULIA           15        Grădiniţa cu program prelungit nr.9   Locţiitor          BOTA            ADRIAN-FLORIN

31        MUNICIPIUL ALBA IULIA           16        Seminarul Teologic Ortodox „Sfântul Simion Ştefan”            Preşedinte       LUNGU          CLAUDIU GABRIEL

32        MUNICIPIUL ALBA IULIA           16        Seminarul Teologic Ortodox „Sfântul Simion Ştefan”            Locţiitor          CRĂCIUN     AURICA TINUŢA

33        MUNICIPIUL ALBA IULIA           17        Şcoala gimnazialăjon Agârbiceanu”    Preşedinte       MIRCEA            IONELA-SIMONA

34        MUNICIPIUL ALBA IULIA           17        Şcoala gimnazialăjon Agârbiceanu”    Locţiitor          VASIU            GABRIEL-IOAN

35        MUNICIPIUL ALBA IULIA           18        Şcoala gimnazialăjon Agârbiceanu”    Preşedinte            ABRUDAN    ADRIAN

36        MUNICIPIUL ALBA IULIA           18        Şcoala gimnazialăjon Agârbiceanu”    Locţiitor          VASIU            DOINA

37        MUNICIPIUL ALBA IULIA           19        Grădiniţa cu program prelungit nr.11 Preşedinte       GABRA            PAULA-RAMONA

38        MUNICIPIUL ALBA IULIA           19        Grădiniţa cu program prelungit nr.11 Locţiitor          BUZURĂ            RALUCA-LOREDANA

39        MUNICIPIUL ALBA IULIA           20        Grădiniţa cu program prelungit step by step nr.12     Preşedinte            OLTA OANA-ANCA

40        MUNICIPIUL ALBA IULIA           20        Grădiniţa cu program prelungit step by step nr.12     Locţiitor            BADIU           ALINA-MARIA

41        MUNICIPIUL ALBA IULIA           21        Grădiniţa cu program prelungit step by step nr.12     Preşedinte            BAN   ROZALIA-LILIANA

42        MUNICIPIUL ALBA IULIA           21        Grădiniţa cu program prelungit step by step nr.12     Locţiitor            CORDON       DELIA-CRISTINA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

43        MUNICIPIUL ALBA IULIA           22        Şcoala gimnazială „Mihai Eminescu” Preşedinte            GHENESCU  ALEXANDRA

44        MUNICIPIUL ALBA IULIA           22        Şcoala gimnazială „Mihai Eminescu” Locţiitor          ROTAR            CLAUDIA-RODICA

45        MUNICIPIUL ALBA IULIA           23        Şcoala gimnazială „Mihai Eminescu” Preşedinte            MARINCAŞ  OANA-DIANA

46        MUNICIPIUL ALBA IULIA           23        Şcoala gimnazială „Mihai Eminescu” Locţiitor          MANIU            CRISTINA

47        MUNICIPIUL ALBA IULIA           24        Grădiniţa cu program prelungit nr.13 Preşedinte       HANEŞ            MARIA

48        MUNICIPIUL ALBA IULIA           24        Grădiniţa cu program prelungit nr.13 Locţiitor            JIMBOREAN ALINA VASILICA

49        MUNICIPIUL ALBA IULIA           25        Grădiniţa cu program prelungit nr.13 Preşedinte       GIUREA            DIANA-CECILIA

50        MUNICIPIUL ALBA IULIA           25        Grădiniţa cu program prelungit nr.13 Locţiitor          CRISTEA            FLORENTINA- CRISTINA

51        MUNICIPIUL ALBA IULIA           26        Liceul cu program sportiv       Preşedinte       UDREA            TUDOR-IONUŢ

52        MUNICIPIUL ALBA IULIA           26        Liceul cu program sportiv       Locţiitor          MOLODEŢ            VALERIA

53        MUNICIPIUL ALBA IULIA           27        Liceul cu program sportiv       Preşedinte       MĂNICĂ            CIPRIANA-ANDREEA

54        MUNICIPIUL ALBA IULIA           27        Liceul cu program sportiv       Locţiitor          SĂTMĂREAN            CRISTINA-MARIANA

55        MUNICIPIUL ALBA IULIA           28        Liceul cu program sportiv       Preşedinte       AVRAM            ELENA-GABRIELA

56        MUNICIPIUL ALBA IULIA           28        Liceul cu program sportiv       Locţiitor          NEGRUŢ            MARCELA-VERONICA

57        MUNICIPIUL ALBA IULIA           29        Liceul cu program sportiv       Preşedinte       MOLDOVAN            MARIANA

58        MUNICIPIUL ALBA IULIA           29        Liceul cu program sportiv       Locţiitor          SUCIU            RALUCA

59        MUNICIPIUL ALBA IULIA           30        Bazin Olimpic Preşedinte       POTOPEA      DANA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

60        MUNICIPIUL ALBA IULIA           30        Bazin Olimpic Locţiitor          RUSU ANGELA

61        MUNICIPIUL ALBA IULIA           31        Bazin Olimpic Preşedinte       COVACIU- NICULEASĂ            SIMONA-ADELINA

62        MUNICIPIUL ALBA IULIA           31        Bazin Olimpic Locţiitor          VĂRĂREAN MARIA

63        MUNICIPIUL ALBA IULIA           32        Stadion municipal „Cetate”    Preşedinte       RADU            ADRIAN

64        MUNICIPIUL ALBA IULIA           32        Stadion municipal „Cetate”    Locţiitor          SAVU            MARINELA

65        MUNICIPIUL ALBA IULIA           33        Gradinita cu program normal nr. 10    Preşedinte       TIRIBOI            GEORGETA CAMELIA

66        MUNICIPIUL ALBA IULIA           33        Gradinita cu program normal nr. 10    Locţiitor          LUPEAN            CAMELIA-MARIA

67        MUNICIPIUL ALBA IULIA           34        Grădiniţa cu program normal nr. 10    Preşedinte            SECĂREANU           SMARANDA-DELIA

68        MUNICIPIUL ALBA IULIA           34        Grădiniţa cu program normal nr. 10    Locţiitor          TÎRZIU            DANA – ELENA

69        MUNICIPIUL ALBA IULIA           35        Colegiul Tehnic „Dorin Pavel” Scoala generala nr. 9 Preşedinte            MÎNZĂLEANU         GEORGETA-MANUELA

70        MUNICIPIUL ALBA IULIA           35        Colegiul Tehnic „Dorin Pavel” Scoala generala nr. 9 Locţiitor            MANOLACHE          LILIANA-DANIELA

71        MUNICIPIUL ALBA IULIA           36        Colegiul Tehnic „Dorin Pavel”           Preşedinte       BUCUR            IOAN

72        MUNICIPIUL ALBA IULIA           36        Colegiul Tehnic „Dorin Pavel”           Locţiitor          ONACĂ            ELENA

73        MUNICIPIUL ALBA IULIA           37        Grădiniţa cu program prelungit nr.16 Preşedinte       ŞANDRU            MIHAI-HORIA

74        MUNICIPIUL ALBA IULIA           37        Grădiniţa cu program prelungit nr.16 Locţiitor          ANGHEL            FLORIN-VALENTIN

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

75        MUNICIPIUL ALBA IULIA           38        Colegiul Tehnic „Alexandru Domsa” Preşedinte       RADU            DAN

76        MUNICIPIUL ALBA IULIA           38        Colegiul Tehnic „Alexandru Domsa” Locţiitor          POPA            GEORGETA-ADRIANA

77        MUNICIPIUL ALBA IULIA           39        Colegiul Tehnic „Alexandru Domsa” Preşedinte       SOOS            ANA-MARIA

78        MUNICIPIUL ALBA IULIA           39        Colegiul Tehnic „Alexandru Domsa” Locţiitor          CHIRILĂ            VICTORIA-MIHAELA

79        MUNICIPIUL ALBA IULIA           40        Colegiul Tehnic „Alexandru Domsa” Preşedinte       MORAR            IOANA

80        MUNICIPIUL ALBA IULIA           40        Colegiul Tehnic „Alexandru Domsa” Locţiitor            FONOAGE    DANIEL

81        MUNICIPIUL ALBA IULIA           41        SC Florida Impex SRL           Preşedinte       NICULA            IOANA-VALENTINA

82        MUNICIPIUL ALBA IULIA           41        SC Florida Impex SRL           Locţiitor          SIMINA            MARIA-DORINA

83        MUNICIPIUL ALBA IULIA           42        Grădiniţa cu program normal nr.5Partoş         Preşedinte            DREGHICIU FLORIN-VICTOR

84        MUNICIPIUL ALBA IULIA           42        Grădiniţa cu program normal nr.5Partoş         Locţiitor            CRIŞAN         GHEORGHE

85        MUNICIPIUL ALBA IULIA           43        Căminul pentru persoane vârstnice     Preşedinte       PITACĂ            OCTAVIAN

86        MUNICIPIUL ALBA IULIA           43        Căminul pentru persoane vârstnice     Locţiitor            SĂSĂRMAN IOANA-MARIA

87        MUNICIPIUL ALBA IULIA           44        Grădiniţa cu program normal Bărăbanţ          Preşedinte            CRĂCIUNEAN         FLORICA

88        MUNICIPIUL ALBA IULIA           44        Grădiniţa cu program normal Bărăbanţ          Locţiitor            PASCU           CRISTINA-NICOLETA

89        MUNICIPIUL ALBA IULIA           45        Grădiniţa cu program normal Bărăbanţ          Preşedinte            GROZA          LIGIA-DANIELA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

90        MUNICIPIUL ALBA IULIA           45        Grădiniţa cu program normal Bărăbanţ          Locţiitor            GOŢIA           CRISTIAN – IOAN

91        MUNICIPIUL ALBA IULIA           46        Şcoala gimnazială Miceşti – Sala de sport       Preşedinte            PĂCURARIU            ELENA-MARIA

92        MUNICIPIUL ALBA IULIA           46        Şcoala gimnazială Miceşti – Sala de sport       Locţiitor            CIUGUDEAN           AURICA

93        MUNICIPIUL ALBA IULIA           47        Şcoala gimnazială Miceşti       Preşedinte       LUNGOCIU            IOAN-MARIUS

94        MUNICIPIUL ALBA IULIA           47        Şcoala gimnazială Miceşti       Locţiitor          TĂTARU            CARMEN VICTORIA

95        MUNICIPIUL ALBA IULIA           48        Căminul Cultural Oarda de Jos           Preşedinte            DREGHICIU CORNELIA

96        MUNICIPIUL ALBA IULIA           48        Căminul Cultural Oarda de Jos           Locţiitor          POPA            ADELA

97        MUNICIPIUL ALBA IULIA           49        Grădiniţa cu program normal Oarda de sus    Preşedinte            STOIA            GHEORGHE-VIOREL

98        MUNICIPIUL ALBA IULIA           49        Grădiniţa cu program normal Oarda de sus    Locţiitor            PĂTRUŢ         FLORICA-VIORICA

99        MUNICIPIUL ALBA IULIA           50        Şcoala primară Pâclişa Preşedinte       MIHAI            IOANA-LILIANA

100      MUNICIPIUL ALBA IULIA           50        Şcoala primară Pâclişa Locţiitor          MOLODEŢ    MARIA

101      MUNICIPIUL AIUD            51        Centrul Cultural “Liviu Rebreanu” Aiud        Preşedinte       TIUTIU            GRAŢIELA

102      MUNICIPIUL AIUD            51        Centrul Cultural “Liviu Rebreanu” Aiud        Locţiitor            MĂRGINEAN           FILON-VASILE

103      MUNICIPIUL AIUD            52        Grădiniţa cu Program Prelungit „Primii Paşi” Aiud    Preşedinte            BORŞAN       NICOLAE

104      MUNICIPIUL AIUD            52        Grădiniţa cu Program Prelungit „Primii Paşi” Aiud    Locţiitor            AVRAM         HOREA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

105      MUNICIPIUL AIUD            53        Grădiniţa cu Program Prelungit „Primii Paşi” Aiud    Preşedinte            SASU  DORIN

106      MUNICIPIUL AIUD            53        Grădiniţa cu Program Prelungit „Primii Paşi” Aiud    Locţiitor            GIURGIU      LILIANA

107      MUNICIPIUL AIUD            54        Creşa Aiud      Preşedinte       NAGY            CSABA-GYULA

108      MUNICIPIUL AIUD            54        Creşa Aiud      Locţiitor          BĂLĂU          RAMONA-ADRIANA

109      MUNICIPIUL AIUD            55        Grădiniţa cu Program Prelungit nr. 2 Aiud     Preşedinte            STEJEREAN  ADELA RALUCA

110      MUNICIPIUL AIUD            55        Grădiniţa cu Program Prelungit nr. 2 Aiud     Locţiitor          RAŢIU            CRISTINA RODICA

111      MUNICIPIUL AIUD            56        Şcoala Gimnazială “Axente Sever” Aiud       Preşedinte       ALEXĂ            CIPRIAN – CLAUDIU

112      MUNICIPIUL AIUD            56        Şcoala Gimnazială “Axente Sever” Aiud       Locţiitor          ILEA            MARIA BIANCA

113      MUNICIPIUL AIUD            57        Şcoala Gimnazială “Axente Sever” Aiud       Preşedinte            GHERMAN   KINGA – TIMEA

114      MUNICIPIUL AIUD            57        Şcoala Gimnazială “Axente Sever” Aiud       Locţiitor          OCNEAN            DELIA

115      MUNICIPIUL AIUD            58        Şcoala Gimnazială “Axente Sever” Aiud       Preşedinte       TURZAI            IOANA – TEODORA

116      MUNICIPIUL AIUD            58        Şcoala Gimnazială “Axente Sever” Aiud       Locţiitor          BOLDEA            MARIA

117      MUNICIPIUL AIUD            59        Colegiul Naţional “Titu Maiorescu“ Aiud      Preşedinte       MAIER            ELENA-CAMELIA

118      MUNICIPIUL AIUD            59        Colegiul Naţional “Titu Maiorescu“ Aiud      Locţiitor          STAN            ADELA-SABINA

119      MUNICIPIUL AIUD            60        Colegiul Tehnic Aiud  Preşedinte       DANCIU        MIRCEA-SORIN

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

120      MUNICIPIUL AIUD            60        Colegiul Tehnic Aiud  Locţiitor          CRIŞAN         IULIA

121      MUNICIPIUL AIUD            61        Colegiul Tehnic Aiud  Preşedinte       MANEA         ELISABETA

122      MUNICIPIUL AIUD            61        Colegiul Tehnic Aiud  Locţiitor          TRÎNC            SOFIA

123      MUNICIPIUL AIUD            62        Fosta Grădiniţă Nr. 1 Aiud     Preşedinte       VOICAN            MARIVIU-VASILE

124      MUNICIPIUL AIUD            62        Fosta Grădiniţă Nr. 1 Aiud     Locţiitor          BOŢAN          ILEANA – MARIA

125      MUNICIPIUL AIUD            63        Şcoala Gimnazială “Ovidiu Hulea” Aiud       Preşedinte       CRĂCIUN            SIMONA FELICIA

126      MUNICIPIUL AIUD            63        Şcoala Gimnazială “Ovidiu Hulea” Aiud       Locţiitor          TRUŢĂ            MARIETA – DANIELA

127      MUNICIPIUL AIUD            64        Şcoala Gimnazială “Ovidiu Hulea” Aiud       Preşedinte       ŢĂLNAR            AIDA

128      MUNICIPIUL AIUD            64        Şcoala Gimnazială “Ovidiu Hulea” Aiud       Locţiitor            SUHOVERSCHI       MARIA-CRINA

129      MUNICIPIUL AIUD            65        Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” Aiudul de Sus  Preşedinte            DANCIU        FLORENTINA- VASILENA

130      MUNICIPIUL AIUD            65        Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” Aiudul de Sus  Locţiitor            BĂGĂIAN     MARIANA – MARCELA

131      MUNICIPIUL AIUD            66        Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” Aiudul de Sus  Preşedinte            COSTAN        CAMELIA-OTILIA

132      MUNICIPIUL AIUD            66        Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” Aiudul de Sus  Locţiitor            SZILAGHI     CORNELIA IOANA

133      MUNICIPIUL AIUD            67        Liceul Tehnologic Agricol „Alexandru Borza” Ciumbrud      Preşedinte            IONESCU      TEODORA-MARIANA

134      MUNICIPIUL AIUD            67        Liceul Tehnologic Agricol „Alexandru Borza” Ciumbrud      Locţiitor            SAVU VICTORIA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

135      MUNICIPIUL AIUD            68        Fosta Şcoală Generală Gîmbaş           Preşedinte       GHERMAN            LEON NICOLAE

136      MUNICIPIUL AIUD            68        Fosta Şcoală Generală Gîmbaş           Locţiitor          ION            SEBASTIAN-CIPRIAN

137      MUNICIPIUL AIUD            69        Şcoala Primară Gîrbova de Jos           Preşedinte       GHEŢIE            OVIDIU-IULIU-ANTON

138      MUNICIPIUL AIUD            69        Şcoala Primară Gîrbova de Jos           Locţiitor          KOVÂCS            JÂNOS

139      MUNICIPIUL AIUD            70        Fosta Şcoală Generală Gîrbova de Sus           Preşedinte       SAUCĂ            MARIA

140      MUNICIPIUL AIUD            70        Fosta Şcoală Generală Gîrbova de Sus           Locţiitor          MAN            ADELA-ELISABETA

141      MUNICIPIUL AIUD            71        Fosta Şcoală Generală Gîrboviţa        Preşedinte       POPA            ANDREEA

142      MUNICIPIUL AIUD            71        Fosta Şcoală Generală Gîrboviţa        Locţiitor          SZEKELY            ELENA

143      MUNICIPIUL AIUD            72        Grădiniţa cu Program Normal Măgina            Preşedinte       NICULA            LUCIAN

144      MUNICIPIUL AIUD            72        Grădiniţa cu Program Normal Măgina            Locţiitor            CHIOREANU            MIHAELA-GABRIELA

145      MUNICIPIUL AIUD            73        Căminul Cultural Păgida         Preşedinte       DUMITRIU- GRIGORIŢĂ DANA-OCTAVIA

146      MUNICIPIUL AIUD            73        Căminul Cultural Păgida         Locţiitor          SZOCS           DANIELA

147      MUNICIPIUL AIUD            74        Sala de festivităţi din Sîncrai  Preşedinte       FEJER ALINA ELENA

148      MUNICIPIUL AIUD            74        Sala de festivităţi din Sîncrai  Locţiitor          SÎNTOMA      MARIA

149      MUNICIPIUL BLAJ 75        Piaţa Agroalimentară  Preşedinte       ZEDLER        IULIA-ALINA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

150      MUNICIPIUL BLAJ 75        Piaţa Agroalimentară  Locţiitor          IONESCU      MIHAIELA

151      MUNICIPIUL BLAJ 76        Piaţa Agroalimentară  Preşedinte       BÂRSAN       VIORICA

152      MUNICIPIUL BLAJ 76        Piaţa Agroalimentară  Locţiitor          DRĂGHIŢĂ   ADRIAN-MIRON

153      MUNICIPIUL BLAJ 77        Societatea comercială Dava Expres    Preşedinte       CUCUI           MIHAI – VIOREL

154      MUNICIPIUL BLAJ 77        Societatea comercială Dava Expres    Locţiitor          CRIŞAN            TEODORA-CAMELIA

155      MUNICIPIUL BLAJ 78        Grădiniţă cu Program Prelungit „Lumea Copiilor”     Preşedinte       MIHU            DANIEL VASILE

156      MUNICIPIUL BLAJ 78        Grădiniţă cu Program Prelungit „Lumea Copiilor”     Locţiitor          BĂRBAT            MARIUS-VASILE

157      MUNICIPIUL BLAJ 79        Şcoala Gimnazială „Toma Cocişiu” Blaj         Preşedinte       PETRI-VAIDA            MARIA-CAMELIA

158      MUNICIPIUL BLAJ 79        Şcoala Gimnazială „Toma Cocişiu” Blaj         Locţiitor          ŞARLEA            CARMEN-MARIA

159      MUNICIPIUL BLAJ 80        Centrul Cultural „Iacob Mureşianu”   Preşedinte       FLOREA        MARIAN-GHEORGHE

160      MUNICIPIUL BLAJ 80        Centrul Cultural „Iacob Mureşianu”   Locţiitor          POPA  ELENA-MARIA

161      MUNICIPIUL BLAJ 81        Liceul Tehnologic „Ştefan Manciulea” Blaj    Preşedinte       GERMAN            HORAŢIU-PETRU- OCTAVIAN

162      MUNICIPIUL BLAJ 81        Liceul Tehnologic „Ştefan Manciulea” Blaj    Locţiitor          DRĂGHIŢĂ            TUŢU-OVIDIU

163      MUNICIPIUL BLAJ 82        Universitatea „Spiru Haret”    Preşedinte       SĂSĂRMAN IOAN-MARIUS

164      MUNICIPIUL BLAJ 82        Universitatea „Spiru Haret”    Locţiitor          PĂCURAR     Mihaela

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

165      MUNICIPIUL BLAJ 83        Asociaţia Judeţeană a Vânătorilor si Pescarilor Sportivi Alba – Clubul Blaj            Preşedinte       BORŞOI         MARIA

166      MUNICIPIUL BLAJ 83        Asociaţia Judeţeană a Vânătorilor si Pescarilor Sportivi Alba – Clubul Blaj            Locţiitor          FLORE           IOANA-ANGELA

167      MUNICIPIUL BLAJ 84        Liceul Tehnologic „Timotei Cipariu”  Preşedinte       CANCIU            ALEXANDRU- CRISTIAN

168      MUNICIPIUL BLAJ 84        Liceul Tehnologic „Timotei Cipariu”  Locţiitor          GAVRILUŢ   VALERIU

169      MUNICIPIUL BLAJ 85        Colegiul Naţional „Inochentie Micu Clain”    Preşedinte       BĂLĂU            DOREL – CRISTIAN

170      MUNICIPIUL BLAJ 85        Colegiul Naţional „Inochentie Micu Clain”    Locţiitor          VELICEA            ROXANA – MARIA

171      MUNICIPIUL BLAJ 86        Şcoala Gimnazială „Petru Pavel Aron” Blaj    Preşedinte       DIAC  ALIN

172      MUNICIPIUL BLAJ 86        Şcoala Gimnazială „Petru Pavel Aron” Blaj    Locţiitor          MATIŞ            VIOREL

173      MUNICIPIUL BLAJ 87        Şcoala Gimnazială „Ion Micu Moldovan” Blaj           Preşedinte       NISTOR            ADRIAN-IOAN

174      MUNICIPIUL BLAJ 87        Şcoala Gimnazială „Ion Micu Moldovan” Blaj           Locţiitor          ALDEA            FLORENTINA GABRIELA

175      MUNICIPIUL BLAJ 88        Grădiniţa cu program normal „Izvoarele” Blaj            Preşedinte            HAŢIEGAN   IOANA-MARIA

176      MUNICIPIUL BLAJ 88        Grădiniţa cu program normal „Izvoarele” Blaj            Locţiitor          OLTEAN            CLAUDIA-FLORINELA

177      MUNICIPIUL BLAJ 89        Şcoala Gimnazială „Axente Sever” Mănărade            Preşedinte       ISĂILĂ            MARIANA

178      MUNICIPIUL BLAJ 89        Şcoala Gimnazială „Axente Sever” Mănărade            Locţiitor          ALDEA            TOADER-IACOB

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

179      MUNICIPIUL BLAJ 90        Şcoala Primară Petrisat           Preşedinte       SEICEAN       ANA

180      MUNICIPIUL BLAJ 90        Şcoala Primară Petrisat           Locţiitor          MEGIEŞAN   OVIDIU-VIRGIL

181      MUNICIPIUL BLAJ 91        Şcoala Gimnazială „Simion Bărnuţiu” Tiur     Preşedinte       CHEŢAN            DORINA-OTILIA

182      MUNICIPIUL BLAJ 91        Şcoala Gimnazială „Simion Bărnuţiu” Tiur     Locţiitor          GLONŢ            MONICA

183      MUNICIPIUL SEBEŞ          92        SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A PATRIMONIULUI SEBEŞ            Preşedinte       DRĂGOIU     VASILE

184      MUNICIPIUL SEBEŞ          92        SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A PATRIMONIULUI SEBEŞ            Locţiitor          RĂCEANU    CONSTANTIN

185      MUNICIPIUL SEBEŞ          93        LICEUL TEHNOLOGIC SEBEŞ     Preşedinte       DRĂGOI            NICOLAE

186      MUNICIPIUL SEBEŞ          93        LICEUL TEHNOLOGIC SEBEŞ     Locţiitor          CĂLDARE            MARIA-IULIA

187      MUNICIPIUL SEBEŞ          94        LICEUL TEHNOLOGIC SEBEŞ     Preşedinte       OPINCARIU            OLIMPIA – SIMONA

188      MUNICIPIUL SEBEŞ          94        LICEUL TEHNOLOGIC SEBEŞ     Locţiitor          ARDELEAN            IZABELA-CORINA

189      MUNICIPIUL SEBEŞ          95        LICEUL TEHNOLOGIC SEBEŞ     Preşedinte       CĂRPINIŞAN            MARIA

190      MUNICIPIUL SEBEŞ          95        LICEUL TEHNOLOGIC SEBEŞ     Locţiitor          RAŢ    MARIAN-FLORIN

191      MUNICIPIUL SEBEŞ          96        LICEUL TEHNOLOGIC SEBEŞ     Preşedinte       MATEI            VALY – VIRGINIA

192      MUNICIPIUL SEBEŞ          96        LICEUL TEHNOLOGIC SEBEŞ     Locţiitor          COSTEA            VETUŢA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

193      MUNICIPIUL SEBEŞ          97        LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBEŞ          Preşedinte            STRICATU    MARIANA

194      MUNICIPIUL SEBEŞ          97        LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBEŞ          Locţiitor            VULCU          PETRU

195      MUNICIPIUL SEBEŞ          98        LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBEŞ          Preşedinte            VINTILĂ       SERGIU

196      MUNICIPIUL SEBEŞ          98        LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBEŞ          Locţiitor            BOTA MIHAELA

197      MUNICIPIUL SEBEŞ          99        LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBEŞ          Preşedinte            CÎRSTEA       VALENTIN MARIN

198      MUNICIPIUL SEBEŞ          99        LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBEŞ          Locţiitor            ROŞCA          VASILE-MIRON

199      MUNICIPIUL SEBEŞ          100      ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 SEBEŞ     Preşedinte       DOGAR            SIMONA

200      MUNICIPIUL SEBEŞ          100      ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 SEBEŞ     Locţiitor          ADAM            MIOARA

201      MUNICIPIUL SEBEŞ          101      COLEGIUL NAŢIONAL „LUCIAN BLAGA” SEBEŞ     Preşedinte            FLORARIU   ANGELA-CLAUDIA

202      MUNICIPIUL SEBEŞ          101      COLEGIUL NAŢIONAL „LUCIAN BLAGA” SEBEŞ     Locţiitor            MUNTEANU LIANA-MARIA

203      MUNICIPIUL SEBEŞ          102      COLEGIUL NAŢIONAL „LUCIAN BLAGA” SEBEŞ     Preşedinte            MATEI           MARIA

204      MUNICIPIUL SEBEŞ          102      COLEGIUL NAŢIONAL „LUCIAN BLAGA” SEBEŞ     Locţiitor            MARA            SIMONA ANA

205      MUNICIPIUL SEBEŞ          103      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAIL KOGĂLNICEANU” SEBEŞ            Preşedinte       BLAGA          SONIA – MARIA

206      MUNICIPIUL SEBEŞ          103      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAIL KOGĂLNICEANU” SEBEŞ            Locţiitor          HĂPRIANU   GHEORGHE

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

207      MUNICIPIUL SEBEŞ          104      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAIL KOGĂLNICEANU” SEBEŞ            Preşedinte       BARBU          GHEORGHE

208      MUNICIPIUL SEBEŞ          104      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAIL KOGĂLNICEANU” SEBEŞ            Locţiitor          FEKETE         ALINA-AURORA

209      MUNICIPIUL SEBEŞ          105      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAIL KOGĂLNICEANU” SEBEŞ            Preşedinte       PÂRVU          MIRELA-MONICA

210      MUNICIPIUL SEBEŞ          105      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAIL KOGĂLNICEANU” SEBEŞ            Locţiitor          KIRR  CĂLIN-ANDREI

211      MUNICIPIUL SEBEŞ          106      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAIL KOGĂLNICEANU” SEBEŞ            Preşedinte       FILIMON       NICOLAE-MARIUS

212      MUNICIPIUL SEBEŞ          106      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAIL KOGĂLNICEANU” SEBEŞ            Locţiitor          HÎNDOREAN           ALINA PETRONELA

213      MUNICIPIUL SEBEŞ          107      ŞCOALA GIMNAZIALĂ LANCRĂM       Preşedinte       CÎRSTEA            MARIANA

214      MUNICIPIUL SEBEŞ          107      ŞCOALA GIMNAZIALĂ LANCRĂM       Locţiitor          BUCUR            VASILE-DORICĂ

215      MUNICIPIUL SEBEŞ          108      ŞCOALA GIMNAZIALĂ PETREŞTI         Preşedinte       GLIGOR            DELIA

216      MUNICIPIUL SEBEŞ          108      ŞCOALA GIMNAZIALĂ PETREŞTI         Locţiitor          ŞTEFAN            PETRONELA

217      MUNICIPIUL SEBEŞ          109      ŞCOALA GIMNAZIALĂ PETREŞTI         Preşedinte       DUŞA            SABIN

218      MUNICIPIUL SEBEŞ          109      ŞCOALA GIMNAZIALĂ PETREŞTI         Locţiitor          BODEA            GABRIELA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

219      MUNICIPIUL SEBEŞ          110      ŞCOALA GIMNAZIALĂ PETREŞTI         Preşedinte       MICU            SIMONA-LUMINIŢA

220      MUNICIPIUL SEBEŞ          110      ŞCOALA GIMNAZIALĂ PETREŞTI         Locţiitor          VINTILĂ            MARIANA-CLAUDIA

221      MUNICIPIUL SEBEŞ          111      ŞCOALA GIMNAZIALĂ RĂHĂU            Preşedinte       OLTEAN            MIRELA-CARMEN

222      MUNICIPIUL SEBEŞ          111      ŞCOALA GIMNAZIALĂ RĂHĂU            Locţiitor          TODEA            GEORGETA-CRISTINA

223      ORAŞ ABRUD          112      Şcoala Gimnazială ,,Avram Iancu” Abrud      Preşedinte       SIMINA            AURELIAN – PETRU

224      ORAŞ ABRUD          112      Şcoala Gimnazială ,,Avram Iancu” Abrud      Locţiitor          BOGDAN            LIVIU

225      ORAŞ ABRUD          113      Şcoala Gimnazială „Avram Iancu” Grădiniţă cu program normal nr. 1 Abrud            Preşedinte       TOMUŞ          ŞTEFAN

226      ORAŞ ABRUD          113      Şcoala Gimnazială „Avram Iancu” Grădiniţă cu program normal nr. 1 Abrud            Locţiitor          POPA  NICULINA-MIHAELA

227      ORAŞ ABRUD          114      Şcoala Gimnazială „Avram Iancu” Grădiniţa cu program prelungit nr.1 Abrud            Preşedinte       FURDUI         SORINA-DANIELA

228      ORAŞ ABRUD          114      Şcoala Gimnazială „Avram Iancu” Grădiniţa cu program prelungit nr.1 Abrud            Locţiitor          IOSIF  RAISA-ANDRADA

229      ORAŞ ABRUD          115      Liceul „Horea, Cloşca şi Crişan” Abrud         Preşedinte       HODAN            DIANA – MIRA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

230      ORAŞ ABRUD          115      Liceul „Horea, Cloşca şi Crişan” Abrud         Locţiitor          szucs    ILEANA-SANDA

231      ORAŞ BAIA DEARIEŞ       116      ŞCOALA GENERALĂ CU CLASELE I-VIII       Preşedinte            TUTUIAN      GHEORGHE

232      ORAŞ BAIA DEARIEŞ       116      ŞCOALA GENERALĂ CU CLASELE I-VIII       Locţiitor            MÂRZAN      ELENA

233      ORAŞ BAIA DEARIEŞ       117      ŞCOALA GENERALĂ CU CLASELE I-VIII       Preşedinte            GANEA          CRISTIAN

234      ORAŞ BAIA DEARIEŞ       117      ŞCOALA GENERALĂ CU CLASELE I-VIII       Locţiitor            COROIU        ELENA-ADRIANA

235      ORAŞ BAIA DEARIEŞ       118      LICEUL „DR. LAZĂR CHIRILĂ”  Preşedinte       HARDA            NICOLAE

236      ORAŞ BAIA DEARIEŞ       118      LICEUL „DR. LAZĂR CHIRILĂ”  Locţiitor          PÂRVUŢĂ            RADU-IOAN

237      ORAŞ BAIA DEARIEŞ       119      ŞCOALA PRIMARĂ BRĂZEŞTI   Preşedinte       ŞTEFĂNUŢ            EMILIAN

238      ORAŞ BAIA DEARIEŞ       119      ŞCOALA PRIMARĂ BRĂZEŞTI   Locţiitor          PAŞCA            ELENA

239      ORAŞ BAIA DEARIEŞ       120      CĂMINUL CULTURAL CIOARA DE SUS          Preşedinte            ŢĂRAN          PAVEL-CRISTIAN

240      ORAŞ BAIA DEARIEŞ       120      CĂMINUL CULTURAL CIOARA DE SUS          Locţiitor            ŞTEFĂNUŢ    DANIELA-MARIA

241      ORAŞ BAIA DEARIEŞ       121      CĂMINUL CULTURAL MUNCELU         Preşedinte       SAV            ELENA

242      ORAŞ BAIA DEARIEŞ       121      CĂMINUL CULTURAL MUNCELU         Locţiitor          PAŞCA            IONEL-IOSIF

243      ORAŞ BAIA DEARIEŞ       122      CĂMINUL CULTURAL SARTĂŞ  Preşedinte       BONDRIC            ADRIANA-MARIA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

244      ORAŞ BAIA DEARIEŞ       122      CĂMINUL CULTURAL SARTĂŞ  Locţiitor          NEMEŞ            ADRIANA-DELIA

245      ORAŞ CÎMPENI       123      Primăria oraşului Cîmpeni       Preşedinte       ANCĂU         SORIN

246      ORAŞ CÎMPENI       123      Primăria oraşului Cîmpeni       Locţiitor          PILEA            MARIA

247      ORAŞ CÎMPENI       124      Şcoala Gimnazială Cîmpeni    Preşedinte       BALEA          ANADA

248      ORAŞ CÎMPENI       124      Şcoala Gimnazială Cîmpeni    Locţiitor          MECEA          VALENTINA-ILEANA

249      ORAŞ CÎMPENI       125      Colegiul Naţional „Avram Iancu” Cîmpeni    Preşedinte       CEUCA            SORIN-HORIA

250      ORAŞ CÎMPENI       125      Colegiul Naţional „Avram Iancu” Cîmpeni    Locţiitor          ORLEA            AMALIA-ELENA

251      ORAŞ CÎMPENI       126      Colegiul Naţional „Avram Iancu” Cîmpeni    Preşedinte       ONEŢ IOAN

252      ORAŞ CÎMPENI       126      Colegiul Naţional „Avram Iancu” Cîmpeni    Locţiitor          LAZEA            MARCELA

253      ORAŞ CÎMPENI       127      Şcoala Gimnazială Cîmpeni    Preşedinte       TEOC  OANA-GEORGETA

254      ORAŞ CÎMPENI       127      Şcoala Gimnazială Cîmpeni    Locţiitor          ONEŢ CLAUDIA-DANIELA

255      ORAŞ CÎMPENI       128      Şcoala Primară Vîrşi    Preşedinte       NICULA        CĂLIN

256      ORAŞ CÎMPENI       128      Şcoala Primară Vîrşi    Locţiitor          ONEŢ ELENA-DANIELA

257      ORAŞ CÎMPENI       129      Şcoala Primară Certege           Preşedinte       BORLA          IULIANA-GABRIELA

258      ORAŞ CÎMPENI       129      Şcoala Primară Certege           Locţiitor          NARIŢA         SIMONA-LIVIA

259      ORAŞ CÎMPENI       130      Şcoala Primară Mihoeşti         Preşedinte       CORCHEŞ     MARIANA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

260      ORAŞ CÎMPENI       130      Şcoala Primară Mihoeşti         Locţiitor          CORNEA       CĂLIN

261      ORAŞ CÎMPENI       131      Şcoala Primară Valea Bistrii   Preşedinte       NICULA        ILEANA-DANIELA

262      ORAŞ CÎMPENI       131      Şcoala Primară Valea Bistrii   Locţiitor          POTINTEU    MARIA-OTILIA

263      ORAŞ CUGIR           132      Şcoala Gimnazială Nr. 3 -Cugir          Preşedinte       FILIMON       PETRU

264      ORAŞ CUGIR           132      Şcoala Gimnazială Nr. 3 -Cugir          Locţiitor          BURBEA            GABRIELA

265      ORAŞ CUGIR           133      Şcoala Gimnazială Nr. 3 -Cugir          Preşedinte       ŞTIRB-NEDEL            VIORICA-MARIANA

266      ORAŞ CUGIR           133      Şcoala Gimnazială Nr. 3 -Cugir          Locţiitor          MOLDOVAN            CORNELIA

267      ORAŞ CUGIR           134      Şcoala Gimnazială Nr. 3 -Cugir          Preşedinte       ANGHEL            RAMONA-VIORICA

268      ORAŞ CUGIR           134      Şcoala Gimnazială Nr. 3 -Cugir          Locţiitor          LAZĂR            RAMONA-ELENA

269      ORAŞ CUGIR           135      Şcoala Gimnazială Nr. 3 -Cugir          Preşedinte       PLOIA            ADRIANA

270      ORAŞ CUGIR           135      Şcoala Gimnazială Nr. 3 -Cugir          Locţiitor          BURBEA            LAURENŢIU- OCTAVIAN

271      ORAŞ CUGIR           136      Grădiniţa cu program normal Nr. 5 – Cugir    Preşedinte       GĂLDĂU            HORAŢIU-IOAN

272      ORAŞ CUGIR           136      Grădiniţa cu program normal Nr. 5 – Cugir    Locţiitor          DEATCU            DANIELA-CARMEN

273      ORAŞ CUGIR           137      Colegiul Naţional „David Prodan” Cugir       Preşedinte       TIMIŞ            LOREDANA RODICA

274      ORAŞ CUGIR           137      Colegiul Naţional „David Prodan” Cugir       Locţiitor          LONGODOR            LARISA-MIRELA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

275      ORAŞ CUGIR           138      Colegiul Naţional „David Prodan” Cugir       Preşedinte       RĂDIŢOIU            FLAVIU-LUCIAN

276      ORAŞ CUGIR           138      Colegiul Naţional „David Prodan” Cugir       Locţiitor          FRĂŢILĂ            ADRIAN-ŞTEFAN

277      ORAŞ CUGIR           139      Şcoala Gimnazială „Singidava” Cugir Preşedinte       PANDREA     RAMONA CLAUDIA

278      ORAŞ CUGIR           139      Şcoala Gimnazială „Singidava” Cugir Locţiitor          HURBEAN    Daniel – Ilie

279      ORAŞ CUGIR           140      Şcoala Gimnazială „Singidava” Cugir Preşedinte       PÎRVAN            CORNELIA-ANCUŢA

280      ORAŞ CUGIR           140      Şcoala Gimnazială „Singidava” Cugir Locţiitor          CĂRPINIŞAN            ALINA-ELENA

281      ORAŞ CUGIR           141      Şcoala Gimnazială „Singidava” Cugir Preşedinte       PAŞTIU          IOANA

282      ORAŞ CUGIR           141      Şcoala Gimnazială „Singidava” Cugir Locţiitor          LESPEZIANU            DANIELA-TEODORA

283      ORAŞ CUGIR           142      Grădiniţa cu program normal „Voinicel” Cugir          Preşedinte       TEBAN            ANDREIA-MARIANA

284      ORAŞ CUGIR           142      Grădiniţa cu program normal „Voinicel” Cugir          Locţiitor          DRĂGAN            MANUELA-DOINA

285      ORAŞ CUGIR           143      Colegiul Tehnic „I.D.Lăzărescu” Cugir          Preşedinte       SĂRMĂŞAN            CĂLIN

286      ORAŞ CUGIR           143      Colegiul Tehnic „I.D.Lăzărescu” Cugir          Locţiitor          MIRCEA            FELICIA

287      ORAŞ CUGIR           144      Casa de Cultură a Oraşului Cugir       Preşedinte       AVRAM         ADINA

288      ORAŞ CUGIR           144      Casa de Cultură a Oraşului Cugir       Locţiitor          STOICA         MIHAELA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

289      ORAŞ CUGIR           145      Grădiniţa cu program normal Nr. 2 – Cugir    Preşedinte       URIŢESCU            MĂDĂLINA

290      ORAŞ CUGIR           145      Grădiniţa cu program normal Nr. 2 – Cugir    Locţiitor          NEDEL            DANIELA

291      ORAŞ CUGIR           146      Şcoala Gimnazială „losif Pervain” Cugir         Preşedinte       ZBUTEA            MIRCEA

292      ORAŞ CUGIR           146      Şcoala Gimnazială „losif Pervain” Cugir         Locţiitor          CRĂCIUNESC            NICOLAE-AUREL

293      ORAŞ CUGIR           147      Şcoala Gimnazială „losif Pervain” Cugir         Preşedinte       TOADER            ADA-LARISA

294      ORAŞ CUGIR           147      Şcoala Gimnazială „losif Pervain” Cugir         Locţiitor          STANCIU            CĂTĂLINA-LAURA

295      ORAŞ CUGIR           148      Grădiniţa cu program normal Nr. 1 – Cugir    Preşedinte       FLOREA            NICOLAE

296      ORAŞ CUGIR           148      Grădiniţa cu program normal Nr. 1 – Cugir    Locţiitor          MOLDOVAN            MARIA

297      ORAŞ CUGIR           149      Şcoala Primară – Bucuru         Preşedinte       PANAIT         MIRCEA-MIHAI

298      ORAŞ CUGIR           149      Şcoala Primară – Bucuru         Locţiitor          STERCA         NADIA-MARIA

299      ORAŞ CUGIR           150      Şcoala Primară – Călene          Preşedinte       PANAIT         MARINA-AURORA

300      ORAŞ CUGIR           150      Şcoala Primară – Călene          Locţiitor          ISARIE           IOAN-CONSTANTIN

301      ORAŞ CUGIR           151      Şcoala Primară – Mugeşti        Preşedinte       CÂMPEAN    DORIN

302      ORAŞ CUGIR           151      Şcoala Primară – Mugeşti        Locţiitor          VALASĂ       ADRIANA

303      ORAŞ CUGIR           152      Şcoala Gimnazială „loan Mihu” Vinerea         Preşedinte       PAŞTIU            SILVIA VICTORIA

304      ORAŞ CUGIR           152      Şcoala Gimnazială „loan Mihu” Vinerea         Locţiitor          ŞTEFĂNUŢ            ADRIANA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

305      ORAŞ CUGIR           153      Şcoala Gimnazială „loan Mihu” Vinerea         Preşedinte       BĂLUŢIU            OTILIA

306      ORAŞ CUGIR           153      Şcoala Gimnazială „loan Mihu” Vinerea         Locţiitor          CÂNDEA            IONELA-MARIA

307      ORAŞ OCNAMUREŞ          154      Grădiniţa cu program normal nr. 5      Preşedinte       DRĂGAN            MIRELA

308      ORAŞ OCNAMUREŞ          154      Grădiniţa cu program normal nr. 5      Locţiitor          POPA  IONELA – SORINA

309      ORAŞ OCNAMUREŞ          155      Şcoala Gimnazială „Lucian Blaga”     Preşedinte       PANDOR            SIMION – NICUŞOR

310      ORAŞ OCNAMUREŞ          155      Şcoala Gimnazială „Lucian Blaga”     Locţiitor          DIMULEASA            FIRICĂ-MARIAN

311      ORAŞ OCNAMUREŞ          156      Casa de Cultură „Ion Sângereanu”     Preşedinte       DEMIAN            MARIUS

312      ORAŞ OCNAMUREŞ          156      Casa de Cultură „Ion Sângereanu”     Locţiitor          GUŢ    MARIA – ANA

313      ORAŞ OCNAMUREŞ          157      Direcţia Sanitar-Veterinară şi pentru Siguranţa Alimentelor Ocna Mureş            Preşedinte       SAS     ANGELICA

314      ORAŞ OCNAMUREŞ          157      Direcţia Sanitar-Veterinară şi pentru Siguranţa Alimentelor Ocna Mureş            Locţiitor          PETRUŢIU     LIVIU

315      ORAŞ OCNAMUREŞ          158      Liceul Teoretic „Petru Maior” Preşedinte       BOCICĂ            ANDREEA-MARCELA

316      ORAŞ OCNAMUREŞ          158      Liceul Teoretic „Petru Maior” Locţiitor          AVRAM         SEPTIMIU

317      ORAŞ OCNAMUREŞ          159      Grădiniţa cu program normal nr. 3      Preşedinte       OPREA            MARTHA

318      ORAŞ OCNAMUREŞ          159      Grădiniţa cu program normal nr. 3      Locţiitor          ŞERBU            IOAN

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

319      ORAŞ OCNAMUREŞ          160      Şcoala Primară Uioara de Jos  Preşedinte       NICOARĂ     FLORIN-OVIDIU

320      ORAŞ OCNAMUREŞ          160      Şcoala Primară Uioara de Jos  Locţiitor          VIGH  ALEXANDRU-AUREL

321      ORAŞ OCNAMUREŞ          161      Grădiniţa cu program normal nr. 6 Uioara de Sus      Preşedinte            BARTHA       ILDIKO HILDA

322      ORAŞ OCNAMUREŞ          161      Grădiniţa cu program normal nr. 6 Uioara de Sus      Locţiitor            CIULEA         HAJNAL-GABRIELLA

323      ORAŞ OCNAMUREŞ          162      Şcoala Generală Cisteiu de Mureş      Preşedinte       MARIAN            ILEANA – CLAUDIA

324      ORAŞ OCNAMUREŞ          162      Şcoala Generală Cisteiu de Mureş      Locţiitor          OLTEAN            ANA

325      ORAŞ OCNAMUREŞ          163      Grădiniţa cu program normal Micoşlaca         Preşedinte            SZILAGYI     ILDIKO

326      ORAŞ OCNAMUREŞ          163      Grădiniţa cu program normal Micoşlaca         Locţiitor          TOMOŞ            SILVIANA

327      ORAŞ OCNAMUREŞ          164      Căminul Cultural Războieni-Cetate    Preşedinte       POPA  ILEANA – LAVINIA

328      ORAŞ OCNAMUREŞ          164      Căminul Cultural Războieni-Cetate    Locţiitor          BLEOCA            ANCA -ASTRELA

329      ORAŞ TEIUŞ 165      CASA DE CULTURĂ TEIUŞ          Preşedinte       BARA MARIA

330      ORAŞ TEIUŞ 165      CASA DE CULTURĂ TEIUŞ          Locţiitor          MARINĂ       ADRIANA-ŞTEFANIA

331      ORAŞ TEIUŞ 166      ŞCOALA GIMNAZIALĂ TEIUŞ    Preşedinte       TODEA          MARIA

332      ORAŞ TEIUŞ 166      ŞCOALA GIMNAZIALĂ TEIUŞ    Locţiitor          CIORTEA      DANIELA

333      ORAŞ TEIUŞ 167      LICEUL TEORETIC TEIUŞ            Preşedinte       AVRAM         DIANA MIHAELA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

334      ORAŞ TEIUŞ 167      LICEUL TEORETIC TEIUŞ            Locţiitor          SICOIE           VIRGIL

335      ORAŞ TEIUŞ 168      GARA CFR TEIUŞ   Preşedinte       CIBU  Ioan

336      ORAŞ TEIUŞ 168      GARA CFR TEIUŞ   Locţiitor          HĂLĂLAIE   ŞTEFAN IOAN

337      ORAŞ TEIUŞ 169      ŞCOALA PRIMARĂ BELDIU        Preşedinte       CRIŞAN         LIVIA-CORINA

338      ORAŞ TEIUŞ 169      ŞCOALA PRIMARĂ BELDIU        Locţiitor          GOREA          IULIANA

339      ORAŞ TEIUŞ 170      ŞCOALA PRIMARĂ PEŢELCA     Preşedinte       CIBU  Ioan

340      ORAŞ TEIUŞ 170      ŞCOALA PRIMARĂ PEŢELCA     Locţiitor          FAUR CRINA-VIOLETA

341      ORAŞ TEIUŞ 171      CĂMIN CULTURAL CĂPUD         Preşedinte       AVRAM         MARIA

342      ORAŞ TEIUŞ 171      CĂMIN CULTURAL CĂPUD         Locţiitor          BULGARIA   SIMION

343      ORAŞ ZLATNA        172      Şcoala gimnazială ,, Avram Iancu” Zlatna      Preşedinte       ZAVRAGIU            MONICA-ADINA

344      ORAŞ ZLATNA        172      Şcoala gimnazială ,, Avram Iancu” Zlatna      Locţiitor          CODRUŢ            ELENA-IULIANA

345      ORAŞ ZLATNA        173      Şcoala gimnazială ,, Avram Iancu” Zlatna      Preşedinte       MOGUŢ            NICOLAE-GHEORGHE

346      ORAŞ ZLATNA        173      Şcoala gimnazială ,, Avram Iancu” Zlatna      Locţiitor          PĂŞCULEŢ            DANIELA

347      ORAŞ ZLATNA        174      Liceul Corneliu Medrea Zlatna           Preşedinte       ROŞCA          MARIA-ALEXANDRA

348      ORAŞ ZLATNA        174      Liceul Corneliu Medrea Zlatna           Locţiitor          MILEA           ADELA-EMILIA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

349      ORAŞ ZLATNA        175      Şcoala gimnazială ” Sava Albescu ” Sat Feneş           Preşedinte       MUŞAT            EUGENIA

350      ORAŞ ZLATNA        175      Şcoala gimnazială ” Sava Albescu ” Sat Feneş           Locţiitor          CRISTEA            MARIA-CRISTINA

351      ORAŞ ZLATNA        176      Şcoala primară , sat Galaţi      Preşedinte       TODORESCU            AUREL

352      ORAŞ ZLATNA        176      Şcoala primară , sat Galaţi      Locţiitor          IANCĂU        OLIMPIU

353      ORAŞ ZLATNA        177      Cămin cultural, sat Izvorul Ampoiului            Preşedinte       PUŞCĂU            DANIELA-IOANA

354      ORAŞ ZLATNA        177      Cămin cultural, sat Izvorul Ampoiului            Locţiitor          CORPADE            ION-DRAGOŞ

355      ORAŞ ZLATNA        178      Şcoala primară , sat Pătrângeni           Preşedinte       PLĂCINTĂ    EMILIA

356      ORAŞ ZLATNA        178      Şcoala primară , sat Pătrângeni           Locţiitor          STANCIU      IOANA SORINA

357      ORAŞ ZLATNA        179      Şcoala primară , sat Pirita        Preşedinte       HĂLMACIU  BIANCA IOANA

358      ORAŞ ZLATNA        179      Şcoala primară , sat Pirita        Locţiitor          CRISTEA       CORINA-CARMEN

359      ORAŞ ZLATNA        180      Şcoala primară , sat Trîmpoiele           Preşedinte       FICA   ROZA-EUGENIA

360      ORAŞ ZLATNA        180      Şcoala primară , sat Trîmpoiele           Locţiitor          DAN   ANGELA-NICOLETA

361      ORAŞ ZLATNA        181      Şcoala primară , sat Valea Mică          Preşedinte       VALACEC     LIVIA-GEORGIANA

362      ORAŞ ZLATNA        181      Şcoala primară , sat Valea Mică          Locţiitor          MOLDOVAN            ALUNA – NICOLETA

363      ORAŞ ZLATNA        182      Cămin cultural, sat Vîltori       Preşedinte       MORAR         IOAN-COSMIN

364      ORAŞ ZLATNA        182      Cămin cultural, sat Vîltori       Locţiitor          MOGUŢ         MARIA-ALEXANDRINA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

365      Comuna ALBAC        183      CĂMINUL CULTURAL ALBAC   Preşedinte       TRIF   MARIUS-JAN

366      Comuna ALBAC        183      CĂMINUL CULTURAL ALBAC   Locţiitor          JOLDEŞ         VASILE

367      Comuna ALBAC        184      ŞCOALA PRIMARĂ CIONEŞTI    Preşedinte       ONEŢIU            LOREDANA

368      Comuna ALBAC        184      ŞCOALA PRIMARĂ CIONEŞTI    Locţiitor          NICOLA        PETRU

369      Comuna ALBAC        185      ŞCOALA PRIMARĂ COSTEŞTI    Preşedinte       TOMUŞ          MARCEL-ANDREI

370      Comuna ALBAC        185      ŞCOALA PRIMARĂ COSTEŞTI    Locţiitor          PLEŞA            CRISTIAN-NICOLAE

371      Comuna ALBAC        186      ŞCOALA PRIMARĂ POTIONCI    Preşedinte       BOTA IANCU

372      Comuna ALBAC        186      ŞCOALA PRIMARĂ POTIONCI    Locţiitor          OAIDA           MIRELA-ELENA

373      Comuna ALBAC        187      ŞCOALA PRIMARĂ ROGOZ         Preşedinte       SCROB           EUGENIA

374      Comuna ALBAC        187      ŞCOALA PRIMARĂ ROGOZ         Locţiitor          JURJ   ILIE-CONSTANTIN

375      Comuna ALMAŞU MARE    188      PRIMARIA COMUNEI ALMSU MARE    Preşedinte       BECA            IULIU

376      Comuna ALMAŞU MARE    188      PRIMARIA COMUNEI ALMSU MARE    Locţiitor            BELDEAN     MARIA

377      Comuna ALMAŞU MARE    189      SCOALA PRIMARA ALMASU MARE – SUSENI           Preşedinte            ONEA DORINA

378      Comuna ALMAŞU MARE    189      SCOALA PRIMARA ALMASU MARE – SUSENI           Locţiitor            OPREA           ANA-ELENA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

379      Comuna ALMAŞU MARE    190      ŞCOALA PRIMARA ALMAŞU DE MIJLOC       Preşedinte            PETRUŞ         IOAN

380      Comuna ALMAŞU MARE    190      ŞCOALA PRIMARA ALMAŞU DE MIJLOC       Locţiitor            MARC            CORNELIA

381      Comuna ALMAŞU MARE    191      ŞCOALA PRIMARA CIB    Preşedinte       ISPAS-DAVID            NICOLAE-IULIAN

382      Comuna ALMAŞU MARE    191      ŞCOALA PRIMARA CIB    Locţiitor          SUCIU            SABIN

383      Comuna ALMAŞU MARE    192      ŞCOALA PRIMARA GLOD           Preşedinte       HANCHEŞ            ELENA

384      Comuna ALMAŞU MARE    192      ŞCOALA PRIMARA GLOD           Locţiitor          MORAR            MARIANA-CRISTINA

385      Comuna ARIEŞENI   193      Grup Şcolar de Turism Arieşeni          Preşedinte       BÎLC   MARINELA

386      Comuna ARIEŞENI   193      Grup Şcolar de Turism Arieşeni          Locţiitor          ŞTEFĂNUŢ    DANIEL

387      Comuna ARIEŞENI   194      Grup Şcolar de Turism Arieşeni          Preşedinte       VLĂZAN       ANCUŢA-LILIANA

388      Comuna ARIEŞENI   194      Grup Şcolar de Turism Arieşeni          Locţiitor          LAZEA           AURELIA

389      Comuna ARIEŞENI   195      Şcoala Primară Casa de Piatră            Preşedinte       LAZEA            GEORGETA-IOANA

390      Comuna ARIEŞENI   195      Şcoala Primară Casa de Piatră            Locţiitor          IVAN  EUGENIA

391      Comuna ARIEŞENI   196      Şcoala Primară Cobleş            Preşedinte       DOBRA          TRAIAN-DANIEL

392      Comuna ARIEŞENI   196      Şcoala Primară Cobleş            Locţiitor          RISTEI           FLORENTINA-AURICA

393      Comuna AVRAM IANCU    197      ŞCOALA GIMNAZIALĂ AVRAM IANCU          Preşedinte            GLIGOR        MARIANA

394      Comuna AVRAM IANCU    197      ŞCOALA GIMNAZIALĂ AVRAM IANCU          Locţiitor            ANCA            LUCICA-MIHAELA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

395      Comuna AVRAM IANCU    198      ŞCOALA PRIMARĂ l-IV TÎRSA   Preşedinte       LEAHU            MIHAI

396      Comuna AVRAM IANCU    198      ŞCOALA PRIMARĂ l-IV TÎRSA   Locţiitor          LAZĂR            MONICA-OLIMPIA

397      Comuna BERGHIN   199      CĂMIN CULTURAL HENIG          Preşedinte       RODEAN       EMIL

398      Comuna BERGHIN   199      CĂMIN CULTURAL HENIG          Locţiitor          RODEAN       ANGELA

399      Comuna BERGHIN   200      SCOALA GIMNAZIALĂ BERGHIN         Preşedinte       MIHĂILĂ            MIHAI – TIBERIU

400      Comuna BERGHIN   200      SCOALA GIMNAZIALĂ BERGHIN         Locţiitor          RUS            MIHAELA-MINADORA

401      Comuna BERGHIN   201      SCOALA PRIMARĂ GHIRBOM   Preşedinte       GHENESCU  IONELA

402      Comuna BERGHIN   201      SCOALA PRIMARĂ GHIRBOM   Locţiitor          BOJAN           ALIN

403      Comuna BERGHIN   202      CLĂDIRE ADMINISTRATIVĂ(FOSTĂ SCOALĂ GENERALĂ) STRAJA            Preşedinte       COMAN         TEODORA-ADRIANA

404      Comuna BERGHIN   202      CLĂDIRE ADMINISTRATIVĂ(FOSTĂ SCOALĂ GENERALĂ) STRAJA            Locţiitor          LAZĂR          ESTERA-LAURA

405      Comuna BISTRA       203      ŞCOALA GIMNAZIALĂ ” NICODIM GANEA” BISTRA          Preşedinte            BÎRLA            CARMEN – MARIA

406      Comuna BISTRA       203      ŞCOALA GIMNAZIALĂ ” NICODIM GANEA” BISTRA          Locţiitor            GOIA  MIRELA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

407      Comuna BISTRA       204      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „NICODIM GANEA” BISTRA           Preşedinte            GÂTA VICENŢIU -CONSTANTIN

408      Comuna BISTRA       204      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „NICODIM GANEA” BISTRA           Locţiitor            IHUŢ  OLIMPIA

409      Comuna BISTRA       205      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „NICODIM GANEA” BISTRA           Preşedinte            TOADER        ADRIAN – SABIN

410      Comuna BISTRA       205      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „NICODIM GANEA” BISTRA           Locţiitor            ANCA            MIRELA-MARIANA

411      Comuna BISTRA       206      ŞCOALA PRIMARĂ CIULDEŞTI – COMUNA BISTRA Preşedinte            RÎŞTEIU        ALINA – MARIA

412      Comuna BISTRA       206      ŞCOALA PRIMARĂ CIULDEŞTI – COMUNA BISTRA Locţiitor            BÎRLA            IOANA-MIHAELA

413      Comuna BISTRA       207      ŞCOALA GIMNAZIALĂ GÎRDE I – COMUNA BISTRA           Preşedinte            BOCŞA          NICULINA – ILEANA

414      Comuna BISTRA       207      ŞCOALA GIMNAZIALĂ GÎRDE I – COMUNA BISTRA           Locţiitor            LAZĂR          MARIA

415      Comuna BLANDIANA         208      Primaria comunei Blandiana   Preşedinte       SUCIU            RAVENTE-CRINEL

416      Comuna BLANDIANA         208      Primaria comunei Blandiana   Locţiitor          MATEI           SORINA-NICULINA

417      Comuna BLANDIANA         209      Şcoala Primară Acmariu          Preşedinte       GHERMAN   MARIUS-ADRIAN

418      Comuna BLANDIANA         209      Şcoala Primară Acmariu          Locţiitor          PÎCLIŞAN     CRINELA ELENA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

419      Comuna BLANDIANA         210      Şcoala cu clasele l-IV Răcătău            Preşedinte       VLAD            PETRONELA

420      Comuna BLANDIANA         210      Şcoala cu clasele l-IV Răcătău            Locţiitor          VĂIDEAN            ADINA-RAMONA

421      Comuna BUCERDEA GRÂNOASĂ           211      Căminul cultural Bucerdea Grânoasă Preşedinte            VĂLESĂSAN            OTILIA

422      Comuna BUCERDEA GRÂNOASĂ           211      Căminul cultural Bucerdea Grânoasă Locţiitor            MARCU         BOBI

423      Comuna BUCERDEA GRÂNOASĂ           212      Şcoala Gimnazială loan Maiorescu Bucerdea Granoasă            Preşedinte       DAVID           VASILE

424      Comuna BUCERDEA GRÂNOASĂ           212      Şcoala Gimnazială loan Maiorescu Bucerdea Granoasă            Locţiitor          SPĂTĂCEAN            DIANA

425      Comuna BUCIUM     213      Şcoala Primară Ciuculeşti       Preşedinte       OLTEAN        VIORICA

426      Comuna BUCIUM     213      Şcoala Primară Ciuculeşti       Locţiitor          BOC    VIORICA-CORNELIA

427      Comuna BUCIUM     214      Şcoala Primară Bucium-Sat    Preşedinte       ŞIŞU   LILIANA

428      Comuna BUCIUM     214      Şcoala Primară Bucium-Sat    Locţiitor          JOLDIŞ          TATIANA-LUCICA

429      Comuna BUCIUM     215      Şcoala Primară Cerbu  Preşedinte       PAL    VERONICA – IOANA

430      Comuna BUCIUM     215      Şcoala Primară Cerbu  Locţiitor          MARTA          AURORA

431      Comuna BUCIUM     216      Şcoala Primară Poieni Preşedinte       LEAH MIHAELA-RODICA

432      Comuna BUCIUM     216      Şcoala Primară Poieni Locţiitor          JURCA           MARINELA

433      Comuna CENADE     217      PRIMĂRIA CENADE          Preşedinte       MARA            DANIELA-MARIA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

434      Comuna CENADE     217      PRIMĂRIA CENADE          Locţiitor          ŞOROŞTINEAN        IOAN

435      Comuna CERGĂU     218      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „ARON COTRUŞ” CERGĂU MARE Preşedinte            BAN   ADELA

436      Comuna CERGĂU     218      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „ARON COTRUŞ” CERGĂU MARE Locţiitor            PINCA            GHEORGHE

437      Comuna CERGĂU     219      GRĂDINITACU PROGRAM NORMAL CERGĂU MIC Preşedinte            VLAD NICULAE

438      Comuna CERGĂU     219      GRĂDINITACU PROGRAM NORMAL CERGĂU MIC Locţiitor            FRĂŢILĂ       DOINA

439      Comuna CERGĂU     220      CLĂDIRE ADMINISTRATIVĂ (FOSTA GRĂDINIŢĂ LUPU)  Preşedinte            AVRAM         ELENA

440      Comuna CERGĂU     220      CLĂDIRE ADMINISTRATIVĂ (FOSTA GRĂDINIŢĂ LUPU)  Locţiitor            SPĂTAR         ELENA

441      Comuna CERU-BĂCĂINŢI  221      CĂMINUL CULTURAL      Preşedinte       SAVA VIORICA-VIŞINICA

442      Comuna CERU-BĂCĂINŢI  221      CĂMINUL CULTURAL      Locţiitor          NOJA  MARIUS-SORIN

443      Comuna CETATEA DE BALTĂ      222      CĂMIN CULTURAL            Preşedinte       MOLDOVAN            MARIA

444      Comuna CETATEA DE BALTĂ      222      CĂMIN CULTURAL            Locţiitor          MICU IOAN-OVIDIU

445      Comuna CETATEA DE BALTĂ      223      CĂMIN CULTURAL            Preşedinte       CUCUI            MARIA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

446      Comuna CETATEA DE BALTĂ      223      CĂMIN CULTURAL            Locţiitor          CSIKI SIMONA

447      Comuna CETATEA DE BALTĂ      224      SCOALA GENERALA CRĂCIUNELU DE SUS  Preşedinte            SOCACI         RODICA

448      Comuna CETATEA DE BALTĂ      224      SCOALA GENERALA CRĂCIUNELU DE SUS  Locţiitor            FRĂŢILĂ       DANIEL-GHEORGHE

449      Comuna CETATEA DE BALTĂ      225      SCOALA GENERALA SÎNTĂMĂRIE      Preşedinte            BEREŞ           MIKLOS

450      Comuna CETATEA DE BALTĂ      225      SCOALA GENERALA SÎNTĂMĂRIE      Locţiitor            PINTEA          ADRIANA-MARIOARA

451      Comuna CETATEA DE BALTĂ      226      CĂMIN CULTURAL TĂTÎRLAUA SALANR.1   Preşedinte            RAŢIU            ANA

452      Comuna CETATEA DE BALTĂ      226      CĂMIN CULTURAL TĂTÎRLAUA SALANR.1   Locţiitor            PĂRĂU          TEOFIL

453      Comuna CIUGUD     227      Şcoală Gimnazială Ciugud      Preşedinte       HORJA           GHEORGHE

454      Comuna CIUGUD     227      Şcoală Gimnazială Ciugud      Locţiitor          SÎNTEJUDEAN         ROMELIA

455      Comuna CIUGUD     228      Grădiniţă cu program normal Drîmbar            Preşedinte       SÎNTEJUDEAN            EMILIA-ANDRADA

456      Comuna CIUGUD     228      Grădiniţă cu program normal Drîmbar            Locţiitor          MACRAI            VASILE-CRISTIAN

457      Comuna CIUGUD     229      Clădire administrativă (fosta Şcoală cu clasele I-VIII Hăpria)          Preşedinte            BUDA            MARIA

458      Comuna CIUGUD     229      Clădire administrativă (fosta Şcoală cu clasele I-VIII Hăpria)          Locţiitor            MORAR         MIRELA

459      Comuna CIUGUD     230      Centru de zi pentru bătrâni (fosta Şcoala cu clasele I-IV Limba)      Preşedinte            SIMA  COSMIN-FLORIN

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

460      Comuna CIUGUD     230      Centru de zi pentru bătrâni (fosta Şcoala cu clasele 1-IV Limba)      Locţiitor            CEUCA          George Cristian

461      Comuna CIUGUD     231      Şcoala Primară Şeuşa  Preşedinte       RADU            IOANA-ANDREEA

462      Comuna CIUGUD     231      Şcoala Primară Şeuşa  Locţiitor          CONŢAN       ANA-ANGELA

463      Comuna CIUGUD     232      Grădiniţă-Teleac         Preşedinte       KAST  IOAN-ANDREI

464      Comuna CIUGUD     232      Grădiniţă-Teleac         Locţiitor          MACRAI        NICOLETA-TEODORA

465      Comuna CIURULEASA       233      ŞCOALA PRIMARĂ BUNINGINEA         Preşedinte       BUTA            CLAUDIU-MARCEL

466      Comuna CIURULEASA       233      ŞCOALA PRIMARĂ BUNINGINEA         Locţiitor          BORZA            DORIN-GHEORGHE

467      Comuna CIURULEASA       234      PRIMĂRIA COMUNEI CIURULEASA    Preşedinte       COSMA            NICOLETA-GABRIELA

468      Comuna CIURULEASA       234      PRIMĂRIA COMUNEI CIURULEASA    Locţiitor          GOLGOŢ            RAMONA – MIRELA

469      Comuna CÎLNIC        235      PRIMĂRIA COMUNEI CÎLNIC     Preşedinte       BĂDILĂ        LUCIA

470      Comuna CÎLNIC        235      PRIMĂRIA COMUNEI CÎLNIC     Locţiitor          DANCIU        DORIN

471      Comuna CÎLNIC        236      ŞCOALA PRIMARĂ DEAL            Preşedinte       MIHU SALOMIA

472      Comuna CÎLNIC        236      ŞCOALA PRIMARĂ DEAL            Locţiitor          MUREŞAN    ELENA

473      Comuna CRĂCIUNELU DE JOS     237      Primăria Comunei Crăciunelu de Jos  Preşedinte       PETRU            VIORICA-MIHAIELA

474      Comuna CRĂCIUNELU DE JOS     237      Primăria Comunei Crăciunelu de Jos  Locţiitor          CRISTEA            IOVUŢA – RUJICA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

475      Comuna CRĂCIUNELU DE JOS     238      Şcoala Gimnazială -Crăciunelu de Jos            Preşedinte            NICOARĂ     ADRIANA PAULA

476      Comuna CRĂCIUNELU DE JOS     238      Şcoala Gimnazială -Crăciunelu de Jos            Locţiitor            BANCĂŞ       DOBRIN-NICOLAE

477      Comuna CRICĂU      239      Biblioteca Comunală   Preşedinte       BOCEA          MARIA

478      Comuna CRICĂU      239      Biblioteca Comunală   Locţiitor          SEBAŞ           MARIANA

479      Comuna CRICĂU      240      Şcoala Primară Craiva Preşedinte       TRIC   ANA-MARIA

480      Comuna CRICĂU      240      Şcoala Primară Craiva Locţiitor          STANCIU      ELENA-CORNELIA

481      Comuna CRICĂU      241      Sala de Întruniri          Preşedinte       BORZA          NICOLETA ELENA

482      Comuna CRICĂU      241      Sala de Întruniri          Locţiitor          RUSAN          CORNELIA-MIOARA

483      Comuna CUT  242      Şcoala Gimnazială ,,Septimiu Albini” Preşedinte       MOGA            EMIL DRAGOŞ

484      Comuna CUT  242      Şcoala Gimnazială ,,Septimiu Albini” Locţiitor          CUTEAN        VASILE-EUGEN

485      Comuna DAIA ROMÂNĂ    243      PRIMĂRIA DAIA ROMÂNĂ         Preşedinte       BUMBU            MARIA

486      Comuna DAIA ROMÂNĂ    243      PRIMĂRIA DAIA ROMÂNĂ         Locţiitor          BLADA            MARIANA-ADRIANA

487      Comuna DAIA ROMÂNĂ    244      PRIMĂRIA DAIA ROMÂNĂ         Preşedinte       COSTEA            MONICA-CRISTINA

488      Comuna DAIA ROMÂNĂ    244      PRIMĂRIA DAIA ROMÂNĂ         Locţiitor          RADU            Roxana Maria

489      Comuna DOŞTAT      245      ŞCOALA GIMNAZIALĂ DOŞTAT           Preşedinte       CRISTIAN            ANA

490      Comuna DOŞTAT      245      ŞCOALA GIMNAZIALĂ DOŞTAT           Locţiitor          AVRAM            IOAN

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

491      Comuna DOŞTAT      246      ŞCOALA PRIMARĂ BOZ   Preşedinte       SUCIU            FLORINA-MIHAELA

492      Comuna DOŞTAT      246      ŞCOALA PRIMARĂ BOZ   Locţiitor          SOFRONIE    MARIA

493      Comuna FĂRĂU        247      GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL FĂRĂU           Preşedinte            METEA          CIPRIAN-IOAN-GELU

494      Comuna FĂRĂU        247      GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL FĂRĂU           Locţiitor            RADU            ADELA

495      Comuna FĂRĂU        248      GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL HERIA Preşedinte            CHIOREAN   ION

496      Comuna FĂRĂU        248      GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL HERIA Locţiitor          FILIMON            MIOARA CORINA

497      Comuna FĂRĂU        249      ŞCOALA PRIMARĂ SÎNBENEDIC          Preşedinte       SOLYMOSI            EMA

498      Comuna FĂRĂU        249      ŞCOALA PRIMARĂ SÎNBENEDIC          Locţiitor          COVRIG            NICOLETA-MARIA

499      Comuna FĂRĂU        250      ŞCOALA PRIMARĂ MEDVEŞ      Preşedinte       GALL MONICA

500      Comuna FĂRĂU        250      ŞCOALA PRIMARĂ MEDVEŞ      Locţiitor          FILIMON       IULIANA-ELEONORA

501      Comuna FĂRĂU        251      ŞCOALA PRIMARĂ ŞILEA           Preşedinte       OLTEAN        ALINA-PAULA

502      Comuna FĂRĂU        251      ŞCOALA PRIMARĂ ŞILEA           Locţiitor          DUDA            MARIANA-DANIELA

503      Comuna GALDA DE JOS     252      CĂMINUL CULTURAL GALDA DE JOS            Preşedinte            MARIAN       MIHAELA – MARTA

504      Comuna GALDA DE JOS     252      CĂMINUL CULTURAL GALDA DE JOS            Locţiitor            GIORGIU      FLOARE

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

505      Comuna GALDA DE JOS     253      ŞCOALA GIMNAZIALĂ BENIC   Preşedinte       SIBIŞAN            EMIL-IOAN

506      Comuna GALDA DE JOS     253      ŞCOALA GIMNAZIALĂ BENIC   Locţiitor          COMSA            ANA-LILIANA

507      Comuna GALDA DE JOS     254      ŞCOALA PRIMARĂ CETEA          Preşedinte       PAŞTIU            MARIA

508      Comuna GALDA DE JOS     254      ŞCOALA PRIMARĂ CETEA          Locţiitor          BOCA RODICA – IULIANA

509      Comuna GALDA DE JOS     255      ŞCOALA PRIMARĂ GALDA DE SUS     Preşedinte       RUSU            SIMONA CRISTINA

510      Comuna GALDA DE JOS     255      ŞCOALA PRIMARĂ GALDA DE SUS     Locţiitor          GOMBOŞ            MARIAN-IOSIF

511      Comuna GALDA DE JOS     256      SALA DE FESTIVITĂŢI MESENTEA       Preşedinte       VAIAJDI            LORAND-ATILLA

512      Comuna GALDA DE JOS     256      SALA DE FESTIVITĂŢI MESENTEA       Locţiitor          BORZA            DELIA – MARIA – SILVIA

513      Comuna GALDA DE JOS     257      CĂMINUL CULTURAL OIEJDEA            Preşedinte       VASS            FRANCISC

514      Comuna GALDA DE JOS     257      CĂMINUL CULTURAL OIEJDEA            Locţiitor          UDREA            MARINA-VALERIA

515      Comuna GALDA DE JOS     258      CLĂDIRE ADMINISTRATIVĂ (FOSTĂ ŞCOALA GENERALĂ POIANA GALDEI)   Preşedinte       NISTOR         SABINA

516      Comuna GALDA DE JOS     258      CLĂDIRE ADMINISTRATIVĂ (FOSTĂ ŞCOALA GENERALĂ POIANA GALDEI)   Locţiitor          POPA  MIHAELA-ELENA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

517      Comuna GÎRBOVA   259      Primăria comunei Gîrbova      Preşedinte       LAZĂR          ANCA-SORINA

518      Comuna GÎRBOVA   259      Primăria comunei Gîrbova      Locţiitor          BÎRLEA         ROXANA-CLAUDIA

519      Comuna GÎRBOVA   260      Primăria comunei Gîrbova (Clădirea fostului CAP)   Preşedinte            CÎLNICEAN  TEREZA-GABRIELA

520      Comuna GÎRBOVA   260      Primăria comunei Gîrbova (Clădirea fostului CAP)   Locţiitor            PETROVAN  MARIA

521      Comuna GÎRBOVA   261      Primăria comunei Gîrbova (Clădirea fostului CAP)   Preşedinte       JURJ            VALENTINA

522      Comuna GÎRBOVA   261      Primăria comunei Gîrbova (Clădirea fostului CAP)   Locţiitor          BORZA            SIMONA-LILIANA

523      Comuna GÎRDA DE SUS     262      Şcoala Gimnazială „Emil Racoviţă” Gîrda de Sus      Preşedinte            HAIDUC        MIRELA

524      Comuna GÎRDA DE SUS     262      Şcoala Gimnazială „Emil Racoviţă” Gîrda de Sus      Locţiitor            BURZ FELICIA

525      Comuna GÎRDA DE SUS     263      Şcoala Primară Biharia            Preşedinte       MARIŞ           VOICU-RĂZVAN

526      Comuna GÎRDA DE SUS     263      Şcoala Primară Biharia            Locţiitor          PAŞCA           EMILIA

527      Comuna GÎRDA DE SUS     264      Şcoala Gimnazială Gheţari      Preşedinte       MATEI            DACIANA – TENZI

528      Comuna GÎRDA DE SUS     264      Şcoala Gimnazială Gheţari      Locţiitor          BARNA            TEODORA-LIVIA

529      Comuna HOPÎRTA    265      CĂMIN CULTURAL HOPÎRTA     Preşedinte       BARB CAMELIA-RAMONA

530      Comuna HOPÎRTA    265      CĂMIN CULTURAL HOPÎRTA     Locţiitor          ROŞCA          CAMELIA

531      Comuna HOPÎRTA    266      CĂMIN CULTURAL SILIVAŞ       Preşedinte       CIOBAN            ADRIANA

532      Comuna HOPÎRTA    266      CĂMIN CULTURAL SILIVAŞ       Locţiitor          DOCEA          CAMELIA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

533      Comuna HOPÎRTA    267      CĂMIN CULTURAL ŞPĂLNACA Preşedinte       SZOLGA        CILLA

534      Comuna HOPÎRTA    267      CĂMIN CULTURAL ŞPĂLNACA Locţiitor          POPA  MARIUS-DANIEL

535      Comuna HOPÎRTA    268      CĂMIN CULTURAL TURDAŞ      Preşedinte       OARA            LAVINIU-FLORENTIN- ŞTEFAN

536      Comuna HOPÎRTA    268      CĂMIN CULTURAL TURDAŞ      Locţiitor          NICULIŢĂ     MARIUS-DĂNUŢ

537      Comuna HOPÎRTA    269      CĂMIN CULTURAL VAMA SEACĂ        Preşedinte       BEIAN            ADINA

538      Comuna HOPÎRTA    269      CĂMIN CULTURAL VAMA SEACĂ        Locţiitor          GROZAV            CRISTINA-MARIA

539      Comuna HOREA       270      SCOALA GIMNAZIALĂ Horea     Preşedinte       MATEŞ           ANA-MARIA

540      Comuna HOREA       270      SCOALA GIMNAZIALĂ Horea     Locţiitor          MATEŞ            GHEORGHE

541      Comuna HOREA       271      SCOALA PRIMARĂ +RIFEŞTI      Preşedinte       PAVEN            GEORGETA MARIA

542      Comuna HOREA       271      SCOALA PRIMARĂ +RIFEŞTI      Locţiitor          NEAG ANDREI FLORIN

543      Comuna HOREA       272      SCOALA PRIMARĂ GIURGIUŢ   Preşedinte       MATEŞ           RODICA

544      Comuna HOREA       272      SCOALA PRIMARĂ GIURGIUŢ   Locţiitor          COSTEA        VIORICA

545      Comuna HOREA       273      CĂMIN CULTURAL MĂTIŞEŞTI  Preşedinte       NEAG VIOREL

546      Comuna HOREA       273      CĂMIN CULTURAL MĂTIŞEŞTI  Locţiitor          MATEŞ           IOAN

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

547      Comuna HOREA       274      ŞCOALA PRIMARĂ PĂTRUŞEŞTI           Preşedinte       TRIF   DELIA

548      Comuna HOREA       274      ŞCOALA PRIMARĂ PĂTRUŞEŞTI           Locţiitor          RÎŞTEIU            IOANA – NATALIA

549      Comuna HOREA       275      ŞCOALA PRIMARĂ PRELUCA    Preşedinte       COSTEA            GHEORGHE

550      Comuna HOREA       275      ŞCOALA PRIMARĂ PRELUCA    Locţiitor          NICOLA        LENUŢA

551      Comuna IGHIU          276      PRIMĂRIA COMUNEI IGHIU       Preşedinte       CONSTANTIN            ANA VIRGINIA

552      Comuna IGHIU          276      PRIMĂRIA COMUNEI IGHIU       Locţiitor          RUSU ANA

553      Comuna IGHIU          277      ŞCOALA PRIMARĂ BUCERDEA VINOASĂ     Preşedinte            BENICEAN   VIORELA

554      Comuna IGHIU          277      ŞCOALA PRIMARĂ BUCERDEA VINOASĂ     Locţiitor          TRIF            DELIA-VIORICA

555      Comuna IGHIU          278      ŞCOALA GIMNAZIALĂ IGHIEL Preşedinte       DAVID           ILEANA

556      Comuna IGHIU          278      ŞCOALA GIMNAZIALĂ IGHIEL Locţiitor          DOBOŞ          EMILIA-CLAUDIA

557      Comuna IGHIU          279      ŞCOALA GIMNAZIALĂ ŞARD    Preşedinte       BUTA EMIL-IOAN

558      Comuna IGHIU          279      ŞCOALA GIMNAZIALĂ ŞARD    Locţiitor          PETRUŢA      ANGELA

559      Comuna IGHIU          280      ŞCOALA GIMNAZIALĂ ŞARD    Preşedinte       CIUBEAN            ADRIANA-MARIA

560      Comuna IGHIU          280      ŞCOALA GIMNAZIALĂ ŞARD    Locţiitor          PLEŞA            FLORINA-DANA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

561      Comuna IGHIU          281      SCOALĂ GIMNAZIALĂ fELNA   Preşedinte       GIURGIU      CAMELIA – NICOLETA

562      Comuna IGHIU          281      SCOALĂ GIMNAZIALĂ fELNA   Locţiitor          HADA            VIORICA

563      Comuna ÎNTREGALDE        282      SCOALA GIMNAZIALĂ ÎNTREGALDE Preşedinte       CRIŞAN            LUCREŢIA

564      Comuna ÎNTREGALDE        282      SCOALA GIMNAZIALĂ ÎNTREGALDE Locţiitor          GOANGĂ            SANFLORA

565      Comuna ÎNTREGALDE        283      SCOALA CU CLASELE 1-IV DEALU GEOAGIULUI   Preşedinte            DRĂGAN      ANA

566      Comuna ÎNTREGALDE        283      SCOALA CU CLASELE 1-IV DEALU GEOAGIULUI   Locţiitor            CRISTEA       RALUCA

567      Comuna ÎNTREGALDE        284      SCOALA CU CLASELE 1-IV GHIONCANI        Preşedinte            AVRAM         DANIELA-NICOLETA

568      Comuna ÎNTREGALDE        284      SCOALA CU CLASELE 1-IV GHIONCANI        Locţiitor            NEGRUŢ        MARIUS VALENTIN

569      Comuna ÎNTREGALDE        285      CĂMINUL CULTURAL NECRILEŞTI      Preşedinte       CRISTEA            CORNELIA

570      Comuna ÎNTREGALDE        285      CĂMINUL CULTURAL NECRILEŞTI      Locţiitor          JINAR            ILEANA

571      Comuna JIDVEI         286      CĂMINUL CULTURAL JIDVEI    Preşedinte       JIGMOND            GEORGETA MARIA

572      Comuna JIDVEI         286      CĂMINUL CULTURAL JIDVEI    Locţiitor          COTTA           MONICA

573      Comuna JIDVEI         287      ŞCOALA GIMNAZIALĂ BĂLCACIU      Preşedinte       SĂLCUDEAN            MARIA-RALUCA

574      Comuna JIDVEI         287      ŞCOALA GIMNAZIALĂ BĂLCACIU      Locţiitor          PUIU  LENUŢA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

575      Comuna JIDVEI         288      CĂMINUL CULTURAL CĂPÎLNA DE JOS         Preşedinte       BERCEA            MARIA DANIELA

576      Comuna JIDVEI         288      CĂMINUL CULTURAL CĂPÎLNA DE JOS         Locţiitor          BERCEA            ANA

577      Comuna JIDVEI         289      CĂMINUL CULTURAL FEISA      Preşedinte       POPESCU            VERONICA

578      Comuna JIDVEI         289      CĂMINUL CULTURAL FEISA      Locţiitor          POPA  ELISABETA-CRISTINA

579      Comuna JIDVEI         290      CĂMINUL CULTURAL VESEUŞ  Preşedinte       DICOIU         MONICA – ANA

580      Comuna JIDVEI         290      CĂMINUL CULTURAL VESEUŞ  Locţiitor          IAGĂR           MARIA

581      Comuna LIVEZILE   291      CĂMIN CULTURAL            Preşedinte       GLIGOR        MARIA

582      Comuna LIVEZILE   291      CĂMIN CULTURAL            Locţiitor          NEGRU          MARIETA

583      Comuna LIVEZILE   292      CĂMIN CULTURAL            Preşedinte       AVRAM         RODICA

584      Comuna LIVEZILE   292      CĂMIN CULTURAL            Locţiitor          INDREI          DANIELA

585      Comuna LIVEZILE   293      SCOALA PRIMARĂ            Preşedinte       POPA  EMILIA

586      Comuna LIVEZILE   293      SCOALA PRIMARĂ            Locţiitor          ONIGA           MARIA

587      Comuna LIVEZILE   294      ŞCOALA PRIMARĂ            Preşedinte       LOBONŢ        ANGELA-ELISABETA

588      Comuna LIVEZILE   294      ŞCOALA PRIMARĂ            Locţiitor          REPEDE         VALENTINA

589      Comuna LOPADEA NOUĂ 295      PRIMĂRIA LOPADEA NOUĂ       Preşedinte       SZABO            IMOLA

590      Comuna LOPADEA NOUĂ 295      PRIMĂRIA LOPADEA NOUĂ       Locţiitor          CETEAN            NICOLETA

591      Comuna LOPADEA NOUĂ 296      CĂMIN CULTURAL            Preşedinte       SZABO            MAGDALENA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

592      Comuna LOPADEA NOUĂ 296      CĂMIN CULTURAL            Locţiitor          MARINA            ALEXANDRA-LARISA

593      Comuna LOPADEA NOUĂ 297      CLĂDIREANEXĂ PRIMĂRIA LOPADEA NOUĂ         Preşedinte            ALEXĂ          AURICA-FELICIA

594      Comuna LOPADEA NOUĂ 297      CLĂDIREANEXĂ PRIMĂRIA LOPADEA NOUĂ         Locţiitor            GUŢIU           SIMONA MONICA

595      Comuna LOPADEA NOUĂ 298      ŞCOALA PRIMARĂ BEŢA            Preşedinte       KULCSĂR            MĂRIA-AMALIA

596      Comuna LOPADEA NOUĂ 298      ŞCOALA PRIMARĂ BEŢA            Locţiitor          TOMA            ANA

597      Comuna LOPADEA NOUĂ 299      CLĂDIREANEXĂ PRIMĂRIA LOPADEA NOUĂ         Preşedinte            SUCIU            SIMONA-MARIA

598      Comuna LOPADEA NOUĂ 299      CLĂDIREANEXĂ PRIMĂRIA LOPADEA NOUĂ         Locţiitor            TURDĂŞAN  MARIA

599      Comuna LOPADEA NOUĂ 300      CLĂDIREANEXĂ PRIMĂRIA LOPADEA NOUĂ         Preşedinte            BUDAI           HAYNAL

600      Comuna LOPADEA NOUĂ 300      CLĂDIREANEXĂ PRIMĂRIA LOPADEA NOUĂ         Locţiitor            CHEŞCHEŞ   GHEORGHE

601      Comuna LUNCA MUREŞULUI      301      Şcoala Gimnazială „Simion Lazăr” Lunca Mureşului, nr. 241A            Preşedinte       VAIDA           GABRIEL-COSMIN

602      Comuna LUNCA MUREŞULUI      301      Şcoala Gimnazială „Simion Lazăr” Lunca Mureşului, nr. 241A            Locţiitor          BUCUR          DANA-STELIANA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

603      Comuna LUNCA MUREŞULUI      302      Şcoala Gimnazială „Simion Lazăr” Lunca Mureşului, nr. 241A            Preşedinte       KONYA         ELENA

604      Comuna LUNCA MUREŞULUI      302      Şcoala Gimnazială „Simion Lazăr” Lunca Mureşului, nr. 241A            Locţiitor          VASIU           MARIA

605      Comuna LUNCA MUREŞULUI      303      Şcoala Primară Gura Arieşului, nr. 84 Preşedinte       CRIŞAN            VASILE-VALEŢIU

606      Comuna LUNCA MUREŞULUI      303      Şcoala Primară Gura Arieşului, nr. 84 Locţiitor          PETRUŢ            TEODORA- FLORENTINA

607      Comuna LUPŞA         304      CĂMINUL CULTURAL LUPŞA    Preşedinte       VLAD CAMELIA-MARIA

608      Comuna LUPŞA         304      CĂMINUL CULTURAL LUPŞA    Locţiitor          INOCAN        IOANA-AURELIA

609      Comuna LUPŞA         305      ŞCOALA PRIMARĂ HĂDĂRĂU  Preşedinte       NICOARĂ     COSMIN-VASILE

610      Comuna LUPŞA         305      ŞCOALA PRIMARĂ HĂDĂRĂU  Locţiitor          RAIU  MIHAELA

611      Comuna LUPŞA         306      ŞCOALA PRIMARĂ VALEA LUPŞII       Preşedinte       VLAD            ANAMARIA

612      Comuna LUPŞA         306      ŞCOALA PRIMARĂ VALEA LUPŞII       Locţiitor          DANCIU            GEORGETA-NICOLETA

613      Comuna LUPŞA         307      SEDIUL FOSTEI PRIMĂRII MUŞCA       Preşedinte       BUCEA            PETRU – SORIN

614      Comuna LUPŞA         307      SEDIUL FOSTEI PRIMĂRII MUŞCA       Locţiitor          HĂDĂRUGĂ            RAMONA-MIHAELA

615      Comuna METEŞ         308      ŞCOALA CU CLASELE I-IV          Preşedinte       CIORUŢĂ      LILIANA-IONELA

616      Comuna METEŞ         308      ŞCOALA CU CLASELE I-IV          Locţiitor          HĂRĂGUŞ            NICOLETA-SILVIA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

617      Comuna METEŞ         309      ŞCOALA PRIMARĂ PRESACA AMPOIULUI    Preşedinte       RUSU            BIANCA IOANA

618      Comuna METEŞ         309      ŞCOALA PRIMARĂ PRESACA AMPOIULUI    Locţiitor          BĂCILĂ            CRISTINA-ADINA

619      Comuna METEŞ         310      ŞCOALA GIMNAZIALĂ METEŞ  Preşedinte       MAN   ELENA

620      Comuna METEŞ         310      ŞCOALA GIMNAZIALĂ METEŞ  Locţiitor          ŢÎMPEA            LOREDANA-MARIANA

621      Comuna METEŞ         311      ŞCOALA GIMNAZIALĂ AMPOIŢA         Preşedinte       MĂRGINEANU            TOMA

622      Comuna METEŞ         311      ŞCOALA GIMNAZIALĂ AMPOIŢA         Locţiitor          FAUR SIMONA-VIORICA

623      Comuna METEŞ         312      ŞCOALA PRIMARĂ „DIONISIU POPOVICIU” TĂUŢI Preşedinte            BODEA          ANDREI-FLORIN

624      Comuna METEŞ         312      ŞCOALA PRIMARĂ „DIONISIU POPOVICIU” TĂUŢI Locţiitor            DUMITRESCU          GHEORGHE

625      Comuna METEŞ         313      CĂMINUL CULTURAL POIANA AMPOIULUI Preşedinte       LUPŞA            EUGENIA

626      Comuna METEŞ         313      CĂMINUL CULTURAL POIANA AMPOIULUI Locţiitor          OANCEA            GEORGETA-ADRIANA

627      Comuna MIHALŢ      314      Şcoala gimnazială „Ion Breazu” Mihalţ          Preşedinte       CÂRNAŢ            DANA-DOINA

628      Comuna MIHALŢ      314      Şcoala gimnazială „Ion Breazu” Mihalţ          Locţiitor          BOBIŢAN            ILICIA MARCELA

629      Comuna MIHALŢ      315      Şcoala gimnazială „Ion Breazu” Mihalţ          Preşedinte       SALCĂU            MARIANA

630      Comuna MIHALŢ      315      Şcoala gimnazială „Ion Breazu” Mihalţ          Locţiitor          BARNA            MIHAELA – DIANA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

631      Comuna MIHALŢ      316      Şcoala primară Cistei  Preşedinte       TATAHUIA   DANIELA-FLOARE

632      Comuna MIHALŢ      316      Şcoala primară Cistei  Locţiitor          TRIF   OCTAVIAN-OVIDIU

633      Comuna MIHALŢ      317      Şcoala primară Obreja Preşedinte       CUREA          IULIA – ADRIANA

634      Comuna MIHALŢ      317      Şcoala primară Obreja Locţiitor          MEDRIŞ         MARIA-GEORGETA

635      Comuna MIRĂSLĂU            318      Grădiniţa cu program normal – Mirăslău         Preşedinte       HORVAT            PARASCHIVA

636      Comuna MIRĂSLĂU            318      Grădiniţa cu program normal – Mirăslău         Locţiitor          CÎMPEAN            CRISTINA

637      Comuna MIRĂSLĂU            319      Şcoala Primară – Cicău            Preşedinte       CHEŞCHEŞ   IONELA-SILVIA

638      Comuna MIRĂSLĂU            319      Şcoala Primară – Cicău            Locţiitor          SZEKELY      BEATRIX

639      Comuna MIRĂSLĂU            320      Şcoala Primară – Decea           Preşedinte       BRAD ILEANA

640      Comuna MIRĂSLĂU            320      Şcoala Primară – Decea           Locţiitor          SEVASTIAN            LUMINIŢA – AURELIA

641      Comuna MIRĂSLĂU            321      Şcoala Primară – Lopadea Veche        Preşedinte       TOMA            MARIA-SORINA

642      Comuna MIRĂSLĂU            321      Şcoala Primară – Lopadea Veche        Locţiitor          SZEKELY            HONORETA-IRINA

643      Comuna MIRĂSLĂU            322      Şcoala Primară – Ormeniş        Preşedinte       GABOR          ANDREA KRISZTINA

644      Comuna MIRĂSLĂU            322      Şcoala Primară – Ormeniş        Locţiitor          TRANDAFIR LILIANA

645      Comuna MOGOŞ       323      CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI MOGOŞ     Preşedinte       SULAREA            MARIA-EUGENIA

646      Comuna MOGOŞ       323      CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI MOGOŞ     Locţiitor          OPREAN            OLGA – CLAUDIA

647      Comuna MOGOŞ       324      ŞCOALA CU CLASELE 1-IV, SAT BUTEŞTI      Preşedinte       MICLEA            RADU

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

648      Comuna MOGOŞ       324      ŞCOALA CU CLASELE 1-IV, SAT BUTEŞTI      Locţiitor          ANCA            IRINA-MARIA

649      Comuna MOGOŞ       325      REFUGIU TURISTIC VALEA BARNII    Preşedinte       NEGRU            AURICA-ILEANA

650      Comuna MOGOŞ       325      REFUGIU TURISTIC VALEA BARNII    Locţiitor          JURJ   ELENA – EUGENIA

651      Comuna NOŞLAC     326      PrimĂria Noslac          Preşedinte       CSEGOLDI    MELINDA-IMOLA

652      Comuna NOŞLAC     326      PrimĂria Noslac          Locţiitor          GHERMAN   MARIA

653      Comuna NOŞLAC     327      Şcoala generală Găbud           Preşedinte       DÂRJAN        LUMINIŢA

654      Comuna NOŞLAC     327      Şcoala generală Găbud           Locţiitor          PUŞCAŞ         EUGENIA

655      Comuna NOŞLAC     328      Şcoala generală Stîna de Mureş          Preşedinte       LUPEAN        REBEKA

656      Comuna NOŞLAC     328      Şcoala generală Stîna de Mureş          Locţiitor          PUŞCAŞ         ANDREI

657      Comuna OCOLIŞ       329      InternatŞcolar- Ocoliş Preşedinte       CHIRICA       PARASCHIVA

658      Comuna OCOLIŞ       329      InternatŞcolar- Ocoliş Locţiitor          HARDA         ALEXANDRU

659      Comuna OCOLIŞ       330      Tabăra de Creaţie si Odihnă „Avram Iancu”  Preşedinte       TURC VASILE

660      Comuna OCOLIŞ       330      Tabăra de Creaţie si Odihnă „Avram Iancu”  Locţiitor          LOMBREA            ADELA-ALEXANDRA

661      Comuna OCOLIŞ       331      Şcoala Primară – Runc Preşedinte       PUIU  VALERIA

662      Comuna OCOLIŞ       331      Şcoala Primară – Runc Locţiitor          PUIU  ANA

663      Comuna OCOLIŞ       332      Şcoala Primară – Vidolm         Preşedinte       DOBOŞ          LUCIA-MARIA

664      Comuna OCOLIŞ       332      Şcoala Primară – Vidolm         Locţiitor          MICU MARIA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

665      Comuna OHABA       333      CONSILIUL LOCAL OHABA        Preşedinte       DRĂGOI        NICOLAE

666      Comuna OHABA       333      CONSILIUL LOCAL OHABA        Locţiitor          DRAGOMIR            NICOLAE-MARIUS

667      Comuna OHABA       334      CLĂDIRE ADMINISTRATIVĂ COLIBI (FOSTA ŞCOALĂ GENERALĂ)            Preşedinte       MUREŞAN    CĂLIN-DANIEL

668      Comuna OHABA       334      CLĂDIRE ADMINISTRATIVĂ COLIBI (FOSTA ŞCOALĂ GENERALĂ)            Locţiitor          ARION           ADELA-BIANCA

669      Comuna OHABA       335      FOSTUL SEDIU C.A.P.        Preşedinte       OLTEAN        VIORICA

670      Comuna OHABA       335      FOSTUL SEDIU C.A.P.        Locţiitor          SUCIU            ANA-ANGELA

671      Comuna PIANU         336      Şcoala Gimnazială Pianu de Sus         Preşedinte       CATARGIU   CAMELIA – CRISTINA

672      Comuna PIANU         336      Şcoala Gimnazială Pianu de Sus         Locţiitor          TRIF   NICOLAE

673      Comuna PIANU         337      Şcoala Gimnazială „Augustin Bena” Pianu de Jos      Preşedinte       COMAN            VLADIMIR

674      Comuna PIANU         337      Şcoala Gimnazială „Augustin Bena” Pianu de Jos      Locţiitor          CRISTEA            MARIA-DANIELA

675      Comuna PIANU         338      Clădire administrativă (Fosta Şcoală Generală cu Clasele I-IV) Plaiuri            Preşedinte       GHIBU           MARIA

676      Comuna PIANU         338      Clădire administrativă (Fosta Şcoală Generală cu Clasele I-IV) Plaiuri            Locţiitor          CÂRNAŢ       ANUŢA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

677      Comuna PIANU         339      Şcoala Primară „Gheorghe Pavelescu” Purcăreţi         Preşedinte       DIDIN            IOAN-DORIN

678      Comuna PIANU         339      Şcoala Primară „Gheorghe Pavelescu” Purcăreţi         Locţiitor          STĂNUŞ            MARIA

679      Comuna PIANU         340      Şcoala Gimnazială Strungari   Preşedinte       STĂNUŞ        LIDIA

680      Comuna PIANU         340      Şcoala Gimnazială Strungari   Locţiitor          CĂLEAN       MARIA

681      Comuna POIANA VADULUI          341      CĂMINUL CULTURAL SAT POIANA VADULUI            Preşedinte       BRICIU          CLAUDIU VALENTIN

682      Comuna POIANA VADULUI          341      CĂMINUL CULTURAL SAT POIANA VADULUI            Locţiitor          BRICIU          MARIA

683      Comuna PONOR        342      PRIMARIA COMUNEI PONOR     Preşedinte       BOŢAN          IOANA – FELICIA

684      Comuna PONOR        342      PRIMARIA COMUNEI PONOR     Locţiitor          FELEA           MARIA-SPERANŢA

685      Comuna PONOR        343      CAMINUL CULTURAL GEOGEL Preşedinte       CORDEA       MARIA

686      Comuna PONOR        343      CAMINUL CULTURAL GEOGEL Locţiitor          BARB IOSIF

687      Comuna POŞAGA     344      Căminul Cultural         Preşedinte       MELINTE      LEONTINA

688      Comuna POŞAGA     344      Căminul Cultural         Locţiitor          ŞTEZAR         MARIA

689      Comuna POŞAGA     345      Şcoala cu clasele l-IV -Lunca Preşedinte       URS    MARIA

690      Comuna POŞAGA     345      Şcoala cu clasele l-IV -Lunca Locţiitor          TOADER        ANA-MARIA

691      Comuna POŞAGA     346      Şcoala cu clasele l-IV -Orăşti  Preşedinte       CREMENE     ALECSANDRA-DIANA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

692      Comuna POŞAGA     346      Şcoala cu clasele l-IV -Orăşti  Locţiitor          VESA ILINA

693      Comuna POŞAGA     347      Şcoala Primară – Poşaga de Sus          Preşedinte       BULGĂR            FLORENTINA

694      Comuna POŞAGA     347      Şcoala Primară – Poşaga de Sus          Locţiitor          BET     MONICA-MIRELA

695      Comuna POŞAGA     348      Şcoala Primară – Sagagea        Preşedinte       POPA  LIVIA VIORICA

696      Comuna POŞAGA     348      Şcoala Primară – Sagagea        Locţiitor          HAGĂU         CĂTĂLINA

697      Comuna RĂDEŞTI    349      CĂMIN CULTURAL RĂDEŞTI     Preşedinte       BARABAŞ            VICTORIA-CAMELIA

698      Comuna RĂDEŞTI    349      CĂMIN CULTURAL RĂDEŞTI     Locţiitor          BORTA          ANA ADRIANA

699      Comuna RĂDEŞTI    350      ŞCOALA PRIMARĂ LEORINŢ     Preşedinte       CODREA       MARCEL – VASILE

700      Comuna RĂDEŞTI    350      ŞCOALA PRIMARĂ LEORINŢ     Locţiitor          BLEZA           ELENA

701      Comuna RĂDEŞTI    351      ŞCOALA PRIMARĂ MEŞCREAC Preşedinte       CRIŞAN            ALEXANDRA – MARIA

702      Comuna RĂDEŞTI    351      ŞCOALA PRIMARĂ MEŞCREAC Locţiitor          MARC            GABRIELA

703      Comuna RÎMETEA    352      CĂMINUL CULTURAL RIMETEA           Preşedinte       SELEGEAN            IRMA MARIA

704      Comuna RÎMETEA    352      CĂMINUL CULTURAL RIMETEA           Locţiitor          KIRALY            ILEANA-ADELA

705      Comuna RÎMETEA    353      ŞCOALA PRIMARA COLŢEŞTI    Preşedinte       KORONDI     MOISĂ

706      Comuna RÎMETEA    353      ŞCOALA PRIMARA COLŢEŞTI    Locţiitor          NAGY            IRINA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

707      Comuna RÎMEŢ         354      PRIMĂRIA COMUNEI RÎMEŢ      Preşedinte       BOC    CRISTINA

708      Comuna RÎMEŢ         354      PRIMĂRIA COMUNEI RÎMEŢ      Locţiitor          VARGA            ORSOLYA – MARIA

709      Comuna RÎMEŢ         355      FOSTA ŞCOALĂ CU CLASELE l-IV BRĂDEŞTI           Preşedinte            DUMITRA     MARIA

710      Comuna RÎMEŢ         355      FOSTA ŞCOALĂ CU CLASELE l-IV BRĂDEŞTI           Locţiitor            FIGLEA         SIDONIA

711      Comuna RÎMEŢ         356      FOSTA ŞCOALĂ CU CLASELE I-IV VALEA INZELULUI      Preşedinte            OCNEANU    ANA – MARCELA

712      Comuna RÎMEŢ         356      FOSTA ŞCOALĂ CU CLASELE I-IV VALEA INZELULUI      Locţiitor            BIC     FAUSTINA

713      Comuna RÎMEŢ         357      FOSTA ŞCOALĂ CU CLASELE I-IV VALEA MĂNĂSTIRII    Preşedinte            GLIGOR        DANIELA

714      Comuna RÎMEŢ         357      FOSTA ŞCOALĂ CU CLASELE I-IV VALEA MĂNĂSTIRII    Locţiitor            BRADEA       TIBERIU

715      Comuna ROŞIA DE SECAŞ 358      CĂMIN CULTURAL            Preşedinte       MUNTEAN    AURICA-CĂTĂLINA

716      Comuna ROŞIA DE SECAŞ 358      CĂMIN CULTURAL            Locţiitor          MUNTEAN    AURICA

717      Comuna ROŞIA DE SECAŞ 359      PRIMĂRIA ROŞIA DE SECAŞ      Preşedinte       NATEA            MIHAELA-LUMINIŢA

718      Comuna ROŞIA DE SECAŞ 359      PRIMĂRIA ROŞIA DE SECAŞ      Locţiitor          MARCU            ALEXANDRA- NICOLETA

719      Comuna ROŞIA DE SECAŞ 360      FOSTUL SEDIU CAP           Preşedinte       BUNEA          OVIDIU

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

720      Comuna ROŞIA DE SECAŞ 360      FOSTUL SEDIU CAP           Locţiitor          MUNTEAN    CIPRIAN-OVIDIU

721      Comuna ROŞIA MONTANĂ           361      Şcoala cu clasele l-IV -Gura Roşiei    Preşedinte       BENDEA            CRISTIAN VASILE

722      Comuna ROŞIA MONTANĂ           361      Şcoala cu clasele l-IV -Gura Roşiei    Locţiitor          OPRIŞA            ANDREIA-IOANA

723      Comuna ROŞIA MONTANĂ           362      Şcoala cu clasele l-IV -Vîrtop Preşedinte       VASIU            VIRGINIA

724      Comuna ROŞIA MONTANĂ           362      Şcoala cu clasele l-IV -Vîrtop Locţiitor          GRUBER            GABRIELA

725      Comuna ROŞIA MONTANĂ           363      Primaria Comunei Roşia Montană      Preşedinte       CIOARA            DANIELA-SABINA

726      Comuna ROŞIA MONTANĂ           363      Primaria Comunei Roşia Montană      Locţiitor            BUCUREŞTEAN      MARIA – ANGELA

727      Comuna ROŞIA MONTANĂ           364      Locuinţe Sociale – Cărpiniş     Preşedinte       SICOE            LILIANA

728      Comuna ROŞIA MONTANĂ           364      Locuinţe Sociale – Cărpiniş     Locţiitor          MIHEŢIU            MIHAELA – CECILIA

729      Comuna ROŞIA MONTANĂ           365      Şcoala cu clasele l-IV -Corna  Preşedinte       BALEA            DANA-ADELINA

730      Comuna ROŞIA MONTANĂ           365      Şcoala cu clasele l-IV -Corna  Locţiitor          DOBRA            ADRIANA – MARIA

731      Comuna SĂLCIUA    366      ŞCOALA PRIMARĂ SĂLCIUA DE JOS   Preşedinte       IOANICIU            MARIA ADRIANA

732      Comuna SĂLCIUA    366      ŞCOALA PRIMARĂ SĂLCIUA DE JOS   Locţiitor          NEGREA-CĂTANĂ       ELENA

733      Comuna SĂLCIUA    367      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „SIMION PANTEA” SĂLCIUA         Preşedinte            TODEA          ELENA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

734      Comuna SĂLCIUA    367      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „SIMION PANTEA” SĂLCIUA         Locţiitor            BUNEA          ANGELA-AURICA

735      Comuna SĂLIŞTEA  368      Şcoala Gimnazială „David Prodan” Săliştea   Preşedinte       CIOBANU            ANDRA CRISTINA

736      Comuna SĂLIŞTEA  368      Şcoala Gimnazială „David Prodan” Săliştea   Locţiitor          POP            ALEXANDRA-MARIA

737      Comuna SĂLIŞTEA  369      Şcoala Primară Mărgineni       Preşedinte       SÎNTEA          CRISTINA

738      Comuna SĂLIŞTEA  369      Şcoala Primară Mărgineni       Locţiitor          ILIE    ANCUŢA-FLORINA

739      Comuna SĂLIŞTEA  370      Şcoala Primară Săliştea-Deal  Preşedinte       BOLDOŞAN  CĂLIN-SIMION

740      Comuna SĂLIŞTEA  370      Şcoala Primară Săliştea-Deal  Locţiitor          BRAN EMILIA DANIELA

741      Comuna SĂLIŞTEA  371      Şcoala Primară Tărtăria           Preşedinte       DĂNILĂ        ALEXANDRINA

742      Comuna SĂLIŞTEA  371      Şcoala Primară Tărtăria           Locţiitor          JINAR            CATI-ANA

743      Comuna SĂSCIORI   372      SCOALA PRIMARĂ CĂPÎLNA     Preşedinte       SBUCHEA     ANA – MARIA

744      Comuna SĂSCIORI   372      SCOALA PRIMARĂ CĂPÎLNA     Locţiitor          ZAMFIR         VETUŢA

745      Comuna SĂSCIORI   373      SCOALA GIMNAZIALĂ SĂSCIORI        Preşedinte       CREŢU            VASILE

746      Comuna SĂSCIORI   373      SCOALA GIMNAZIALĂ SĂSCIORI        Locţiitor          REGRUT            CRISTINA-ELENA

747      Comuna SĂSCIORI   374      ŞCOALA PRIMARĂ LAZ   Preşedinte       MAER            CAMELIA ELENA

748      Comuna SĂSCIORI   374      ŞCOALA PRIMARĂ LAZ   Locţiitor          DRĂGHICI    DANIELA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

749      Comuna SĂSCIORI   375      SCOALA PRIMARĂ SEBEŞEL      Preşedinte       NICOARĂ            ALEXANDRA IOANA

750      Comuna SĂSCIORI   375      SCOALA PRIMARĂ SEBEŞEL      Locţiitor          CÎRMACIU   ELENA-IONELA

751      Comuna SĂSCIORI   376      SCOALA GIMNAZIALĂ Loman    Preşedinte       HINŢIA          FLORIN-NELUŢU

752      Comuna SĂSCIORI   376      SCOALA GIMNAZIALĂ Loman    Locţiitor          LUPU ANGELA

753      Comuna SĂSCIORI   377      SCOALA GIMNAZIALĂ RĂCHITA         Preşedinte       PETRIŞOR            DELIA

754      Comuna SĂSCIORI   377      SCOALA GIMNAZIALĂ RĂCHITA         Locţiitor          SBUCHEA            MARIA-LIGIA

755      Comuna SCĂRIŞOARA       378      CĂMINUL CULTURAL SCĂRIŞOARA   Preşedinte            HONDOLA    ANDREI-CORNEL

756      Comuna SCĂRIŞOARA       378      CĂMINUL CULTURAL SCĂRIŞOARA   Locţiitor          DANCIU            VIORICA

757      Comuna SCĂRIŞOARA       379      ŞCOALA PRIMARĂ FATA-LĂZEŞTI ’    Preşedinte       PETRUSE            MARIANA

758      Comuna SCĂRIŞOARA       379      ŞCOALA PRIMARĂ FATA-LĂZEŞTI ‘     Locţiitor          PETRUSE            MARIANA-LENUŢA

759      Comuna SCĂRIŞOARA       380      ŞCOALA PRIMARĂ NEGEŞTI      Preşedinte       PAŞCA            ADRIAN

760      Comuna SCĂRIŞOARA       380      ŞCOALA PRIMARĂ NEGEŞTI      Locţiitor          FLOREA            LENUŢA

761      Comuna SCĂRIŞOARA       381      ŞCOALA PRIMARĂ RUNC           Preşedinte       PURDA            MIRELA MIHAELA

762      Comuna SCĂRIŞOARA       381      ŞCOALA PRIMARĂ RUNC           Locţiitor          CHIRA            EUGENIA

763      Comuna SCĂRIŞOARA       382      ŞCOALA PRIMARĂ SFOARTEA  Preşedinte       SUCIU            MARIA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

764      Comuna SCĂRIŞOARA       382      ŞCOALA PRIMARĂ SFOARTEA  Locţiitor          COSTEA            CONSTANŢA

765      Comuna SCĂRIŞOARA       383      ŞCOALA PRIMARĂ ŞTIULEŢI     Preşedinte       MÎNDRU            MIHAELA-DOINIŢA

766      Comuna SCĂRIŞOARA       383      ŞCOALA PRIMARĂ ŞTIULEŢI     Locţiitor          VESA MARIA

767      Comuna SCĂRIŞOARA       384      ŞCOALA GIMNAZIALĂ LĂZEŞTI           Preşedinte       LAZEA            MARINELA-RODICA

768      Comuna SCĂRIŞOARA       384      ŞCOALA GIMNAZIALĂ LĂZEŞTI           Locţiitor          DOBRA            ANA

769      Comuna SÎNCEL       385      CĂMIN CULTURAL SÎNCEL        Preşedinte       BĂRBAT        SILVIA

770      Comuna SÎNCEL       385      CĂMIN CULTURAL SÎNCEL        Locţiitor          BRAD IULIA-MARIA

771      Comuna SÎNCEL       386      ŞCOALA PRIMARĂ ICLOD          Preşedinte       FRĂŢILĂ       ANA – RODICA

772      Comuna SÎNCEL       386      ŞCOALA PRIMARĂ ICLOD          Locţiitor          DOCOLIN     IOANA -SUSANA

773      Comuna SÎNCEL       387      ŞCOALA PRIMARĂ PĂNADE      Preşedinte       PLEŞA            ANA

774      Comuna SÎNCEL       387      ŞCOALA PRIMARĂ PĂNADE      Locţiitor          COSTEA        TEODOR

775      Comuna SÎNTIMBRU           388      GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL COŞLARIU     Preşedinte            OARA            CORNEL

776      Comuna SÎNTIMBRU           388      GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL COŞLARIU     Locţiitor            AVRĂMUŢ    SILVANA

777      Comuna SÎNTIMBRU           389      ŞCOALA PRIMARĂ TOTOI           Preşedinte       CÂMPEAN            INDIRA-CODRUŢA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

778      Comuna SÎNTIMBRU           389      ŞCOALA PRIMARĂ TOTOI           Locţiitor          CONSTANTIN            DANIELA

779      Comuna SÎNTIMBRU           390      PRIMĂRIA COMUNEI SÎNTIMBRU        Preşedinte       BREAZ            MIHAI

780      Comuna SÎNTIMBRU           390      PRIMĂRIA COMUNEI SÎNTIMBRU        Locţiitor          GLIGOR            IOANA-VOICHIŢA

781      Comuna SÎNTIMBRU           391      CENTRU DE ZI PERSOANE VÂRSTNICE          Preşedinte            GIURGIU      AURELIAN

782      Comuna SÎNTIMBRU           391      CENTRU DE ZI PERSOANE VÂRSTNICE          Locţiitor            PĂSTRĂV      DANA-MARIA

783      Comuna SÎNTIMBRU           392      CĂMINUL CULTURAL „EUGEN CURTA” GALTIU     Preşedinte            FLOREA        LIANA-CLAUDIA

784      Comuna SÎNTIMBRU           392      CĂMINUL CULTURAL „EUGEN CURTA” GALTIU     Locţiitor            PETRI MARIA

785      Comuna SOHODOL  393      SCOALA PRIMARĂ PELEŞ           Preşedinte       REDNIC         DIANA ELENA

786      Comuna SOHODOL  393      SCOALA PRIMARĂ PELEŞ           Locţiitor          NARIŢA         MARIA CAMELIA

787      Comuna SOHODOL  394      ŞCOALA PRIMARĂ POIANA       Preşedinte       BOBAR            DELIANA-ELENA

788      Comuna SOHODOL  394      ŞCOALA PRIMARĂ POIANA       Locţiitor          JOLDEŞ         AUREL

789      Comuna SOHODOL  395      CĂMINUL CULTURAL SOHODOL         Preşedinte       MIHEŢIU            MARIANA ANGELA

790      Comuna SOHODOL  395      CĂMINUL CULTURAL SOHODOL         Locţiitor          JOLDEŞ            ANA

791      Comuna SOHODOL  396      SC HIDROCONSTRUCTIA SA SEBES PUNCT DE ‘ lucrU SAT LAZURI            Preşedinte       TOADER        DIANA-LARISA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

792      Comuna SOHODOL  396      SC HIDROCONSTRUCTIA SA SEBES PUNCT DE ’ lucrU SAT LAZURI            Locţiitor          BOBAR          GABRIELA MARIA

793      Comuna STREMŢ      397      ŞCOALA GIMNAZIALĂ STREMŢ            Preşedinte       MOLDOVAN            MIHAIL-ALEXANDRU

794      Comuna STREMŢ      397      ŞCOALA GIMNAZIALĂ STREMŢ            Locţiitor          MĂRCUŞ            NADINA VETURIA

795      Comuna STREMŢ      398      ŞCOALA GIMNAZIALA „VASILE BOLOGA” GEOAGIU DE SUS            Preşedinte       CRISTEA       ANA-MIRELA

796      Comuna STREMŢ      398      ŞCOALA GIMNAZIALA „VASILE BOLOGA” GEOAGIU DE SUS            Locţiitor          LAZĂR          NICOLAE

797      Comuna STREMŢ      399      ŞCOALA PRIMARA GEOMAL     Preşedinte       BORZA          IRINA-AURELIA

798      Comuna STREMŢ      399      ŞCOALA PRIMARA GEOMAL     Locţiitor          ONIŞOR         ROZALIA

799      Comuna ŞIBOT          400      CĂMINUL CULTURAL ŞIBOT     Preşedinte       ŞTEFĂNUŢ            MARIANA

800      Comuna ŞIBOT          400      CĂMINUL CULTURAL ŞIBOT     Locţiitor          NOJA  VIOLETA-MARIA

801      Comuna ŞIBOT          401      CĂMINUL CULTURAL BALOMIR          Preşedinte       AVRAM            MARIA-CARMEN

802      Comuna ŞIBOT          401      CĂMINUL CULTURAL BALOMIR          Locţiitor          TURCU            HANNELORE

803      Comuna ŞIBOT          402      ŞCOALA PRIMARĂ BĂCĂINŢI   Preşedinte       NUŢA GEORGIANA-RALUCA

804      Comuna ŞIBOT          402      ŞCOALA PRIMARĂ BĂCĂINŢI   Locţiitor          MOGA            DORINA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

805      Comuna ŞIBOT          403      CLĂDIRE ADMINISTRATIVĂ SĂRĂCSĂU (FOSTA ŞCOALĂ GENERALĂ) Preşedinte       OLEA CORNELIA

806      Comuna ŞIBOT          403      CLĂDIRE ADMINISTRATIVĂ SĂRĂCSĂU (FOSTA ŞCOALĂ GENERALĂ) Locţiitor          VLAD GHEORGHIŢA

807      Comuna ŞONA          404      CLĂDIRE ADMINISTRATIVĂ (FOSTA ŞCOALĂ CU CLASELE I-IV LUNCA TÎRNAVEI)            Preşedinte       BUDA            OLIMPIA-VIORICA

808      Comuna ŞONA          404      CLĂDIRE ADMINISTRATIVĂ (FOSTA ŞCOALĂ CU CLASELE I-IV LUNCA TÎRNAVEI)            Locţiitor          BURJA           LARISA-MARIA

809      Comuna ŞONA          405      ŞCOALA GIMNAZIALĂ ŞONA    Preşedinte       SUCIU            MIRELA-GEORGETA

810      Comuna ŞONA          405      ŞCOALA GIMNAZIALĂ ŞONA    Locţiitor          MATEI           FLAVIUS

811      Comuna ŞONA          406      CĂMINUL CULTURAL ALECUŞ Preşedinte       ANGHEL            GHEORGHE

812      Comuna ŞONA          406      CĂMINUL CULTURAL ALECUŞ Locţiitor          HANDREA            MARIOARA

813      Comuna ŞONA          407      SALA MULTIFUNCŢIONALĂ BIIA ‘       Preşedinte       CRIŞAN            VALERIA

814      Comuna ŞONA          407      SALA MULTIFUNCŢIONALĂ BIIA ‘       Locţiitor          BOANCĂŞ            MARIA-CRISTINA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

815      Comuna ŞONA          408      SCOALA GIMNAZIALĂ SÎNMICLĂUŞ  Preşedinte       ANGHEL            OLIMPIA

816      Comuna ŞONA          408      SCOALA GIMNAZIALĂ SÎNMICLĂUŞ  Locţiitor          CÎMPEAN            MARIANA

817      Comuna ŞPRING       409      Primăria comunei Şpring         Preşedinte       BOGDAN      PETRONELA VIORICA

818      Comuna ŞPRING       409      Primăria comunei Şpring         Locţiitor          IANCULESCU          IULIA-DORINA

819      Comuna ŞPRING       410      Şcoala gimnazială Cunţa         Preşedinte       PRECUP         MARIUS GHEORGHE

820      Comuna ŞPRING       410      Şcoala gimnazială Cunţa         Locţiitor          CĂLIN           SIMONA ALEXANDRA

821      Comuna ŞPRING       411      Şcoala primară Draşov            Preşedinte       DĂNILĂ        IOANA-MARIA

822      Comuna ŞPRING       411      Şcoala primară Draşov            Locţiitor          COMĂNESE  SILVIA

823      Comuna ŞPRING       412      Sediu administrativ Vingard – Comuna Şpring          Preşedinte       IANOŞ            IOAN-ANDREI

824      Comuna ŞPRING       412      Sediu administrativ Vingard – Comuna Şpring          Locţiitor          POPA            ANA

825      Comuna ŞUGAG       413      CLĂDIRE ADMINISTRATIVĂ (FOSTĂ ŞCOALA GENERALĂ DOBRA)            Preşedinte       GHEOANCA MARIA DANIELA

826      Comuna ŞUGAG       413      CLĂDIRE ADMINISTRATIVĂ (FOSTĂ ŞCOALA GENERALĂ DOBRA)            Locţiitor          ŞUFANĂ        MARIA RAMONA

827      Comuna ŞUGAG       414      ŞCOALA PRIMARĂ MĂRTINIE   Preşedinte       BARB MARIA

828      Comuna ŞUGAG       414      ŞCOALA PRIMARĂ MĂRTINIE   Locţiitor          DĂNILĂ            ANDREEA-MARIA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

829      Comuna ŞUGAG       415      PRIMĂRIA COMUNEI ŞUGAG    Preşedinte       GHIBESCU   MARIA

830      Comuna ŞUGAG       415      PRIMĂRIA COMUNEI ŞUGAG    Locţiitor          BĂDILĂ        OVIDIU-NICU

831      Comuna UNIREA      416      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „AVRAM IANCU” UNIREA  Preşedinte            LUPEAN        CORINA-DANIELA

832      Comuna UNIREA      416      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „AVRAM IANCU” UNIREA  Locţiitor            CRISTEA       ALIN

833      Comuna UNIREA      417      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „AVRAM IANCU” UNIREA  Preşedinte            INDREI          MARIA

834      Comuna UNIREA      417      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „AVRAM IANCU” UNIREA  Locţiitor            GHERASIM   MINERVA-DOINA

835      Comuna UNIREA      418      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE MAIER” UNIREA      Preşedinte            METEA          ADRIANA – MARIA

836      Comuna UNIREA      418      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE MAIER” UNIREA      Locţiitor            BĂBUŢ          ELENA CRISTINA

837      Comuna UNIREA      419      ŞCOALA PRIMARĂ CIUGUDU DE JOS Preşedinte       CACOVEAN            ANCA

838      Comuna UNIREA      419      ŞCOALA PRIMARĂ CIUGUDU DE JOS Locţiitor          CRISTEA            ADELA-DESPINA

839      Comuna UNIREA      420      ŞCOALA PRIMARĂ CIUGUDU DE SUS Preşedinte       POPA            VIRGINICA

840      Comuna UNIREA      420      ŞCOALA PRIMARĂ CIUGUDU DE SUS Locţiitor          CACOVEAN- CONSTANTINESCU            DORINA-ANA-BIANCA- DANIELA

841      Comuna UNIREA      421      ŞCOALA PRIMARĂ DUMBRAVA           Preşedinte       IEGAR            VASILE

842      Comuna UNIREA      421      ŞCOALA PRIMARĂ DUMBRAVA           Locţiitor          CHIRILĂ            ADRIAN-ŞTEFAN

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

843      Comuna UNIREA      422      ŞCOALA PRIMARĂ INOC Preşedinte       BOBOIA        MARIANA

844      Comuna UNIREA      422      ŞCOALA PRIMARĂ INOC Locţiitor          MAIER           ANA

845      Comuna UNIREA      423      ŞCOALA PRIMARĂ MĂHĂCENI Preşedinte       IEGAR           EUGENIA

846      Comuna UNIREA      423      ŞCOALA PRIMARĂ MĂHĂCENI Locţiitor          BORDA            VERONICA

847      Comuna VADU MOŢILOR  424      CĂMIN CULTURAL            Preşedinte       SCROB           NICU-LUCIAN

848      Comuna VADU MOŢILOR  424      CĂMIN CULTURAL            Locţiitor          BORLEA        RODICA – ANA

849      Comuna VALEA LUNGĂ    425      Primăria Valea Lungă Preşedinte       BANEA          KINGA KATALINA

850      Comuna VALEA LUNGĂ    425      Primăria Valea Lungă Locţiitor          BARTUŞ        ANA-MARIA

851      Comuna VALEA LUNGĂ    426      Casă particulară Făget Preşedinte       ZALUSCHI    MONICA – MARIA

852      Comuna VALEA LUNGĂ    426      Casă particulară Făget Locţiitor          CRISTEIAN   SOFICA-CODRUŢA

853      Comuna VALEA LUNGĂ    427      Şcoala primară Glogoveţ         Preşedinte       DOLCOŞ        IOAN-CLAUDIU

854      Comuna VALEA LUNGĂ    427      Şcoala primară Glogoveţ         Locţiitor          MĂRGINEAN            VASILE

855      Comuna VALEA LUNGĂ    428      Şcoala primară Lodroman       Preşedinte       OLTEAN        MARIA

856      Comuna VALEA LUNGĂ    428      Şcoala primară Lodroman       Locţiitor          DEZSI            MIHAELA MARIA

857      Comuna VALEA LUNGĂ    429      Şcoala Primară Lunca Preşedinte       BOCŞA          TOMINA-CARMEN

858      Comuna VALEA LUNGĂ    429      Şcoala Primară Lunca Locţiitor          MĂRGINEAN           CAMELIA

859      Comuna VALEA LUNGĂ    430      Cămin cultural Tăuni   Preşedinte       BOGIN           IOANA-CLAUDIA

860      Comuna VALEA LUNGĂ    430      Cămin cultural Tăuni   Locţiitor          GYORGYI     KARLA-BEATRICE

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

861      Comuna VIDRA        431      PRIMĂRIA COMUNEI VIDRA     Preşedinte       DAVID           ELENA

862      Comuna VIDRA        431      PRIMĂRIA COMUNEI VIDRA     Locţiitor          TRIF   AVRAM-MARINEL

863      Comuna VIDRA        432      ŞCOALA PRIMARĂ GOIEŞTI       Preşedinte       POGAN            GHEORGHE

864      Comuna VIDRA        432      ŞCOALA PRIMARĂ GOIEŞTI       Locţiitor          TRIF   MARIA

865      Comuna VIDRA        433      FOSTUL SEDIU AL PRIMĂRIEI PONOREL       Preşedinte            CANDREA    NICOLAE VASILE

866      Comuna VIDRA        433      FOSTUL SEDIU AL PRIMĂRIEI PONOREL       Locţiitor          COROIU            TEODOR

867      Comuna VINŢU DEJOS        434      CĂMIN CULTURAL VURPĂR      Preşedinte       UNGUREANU            LILIANA-MONICA

868      Comuna VINŢU DEJOS        434      CĂMIN CULTURAL VURPĂR      Locţiitor          PAŞCA            DIANA-MARIANA

869      Comuna VINŢU DEJOS        435      CĂMIN CULTURAL VINŢU DE JOS        Preşedinte       SAS            ADRIANA MARIA

870      Comuna VINŢU DEJOS        435      CĂMIN CULTURAL VINŢU DE JOS        Locţiitor          ŞENCHEA            IZABELA-ANA

871      Comuna VINŢU DEJOS        436      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „IULIU MANIU” VINŢU DE JOS            Preşedinte       NEAGU          EUGENIA-ANA

872      Comuna VINŢU DEJOS        436      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „IULIU MANIU” VINŢU DE JOS            Locţiitor          OZSVATH-CREŢU   RAMONA

873      Comuna VINŢU DEJOS        437      GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL SIBIŞENI        Preşedinte            ŢÂRA GEORGETA

 

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

874      Comuna VINŢU DEJOS        437      GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL SIBIŞENI        Locţiitor            COLTOR        NICOLETA ANDREA

875      Comuna VINŢU DEJOS        438      CASA PAROHIALĂ INURI           Preşedinte       NANDRA            ALEXANDRU

876      Comuna VINŢU DEJOS        438      CASA PAROHIALĂ INURI           Locţiitor          ALBU            COSMINA-CRISTINA

877      Comuna VINŢU DEJOS        439      CĂMIN CULTURAL MERETEU    Preşedinte            EKARTJELMĂREAN          FELIX IULIU

878      Comuna VINŢU DEJOS        439      CĂMIN CULTURAL MERETEU    Locţiitor          EKART- JELMĂREAN            SIMONA-ADRIANA

879      Comuna VINŢU DEJOS        440      ŞCOALA PRIMARĂ VALEA VINŢULUI            Preşedinte            BĂCĂINŢAN            ROXANA DIANA

880      Comuna VINŢU DEJOS        440      ŞCOALA PRIMARĂ VALEA VINŢULUI            Locţiitor            CHINDRIŞ    ADINA-ELENA

Email: stiri@ziarulunirea.ro
Tel: 0258.811.419

Te-ar putea interesa și:

Lucrări la extinderea rețelei de canalizare în Alba Iulia, pe strada Alcala de Henares: Investiție de peste 1.7 milioane de lei

Primăria municipiului Alba Iulia a lansat recent în SEAP, o licitație pentru execuția lucrărilor în cadrul extinderii rețelei de canalizare… Citește mai mult pe ziarulunirea.ro

OFICIAL: Starea de alertă, PRELUNGITĂ cu încă 30 de zile: Măsurile și restricțiile care vor trebui respectate

Prelungirea cu 30 de zile a stării de alertă, începând de miercuri, 13 ianuarie a fost aprobată de către Guvernul… Citește mai mult pe ziarulunirea.ro

OFICIAL| 3.697 cazuri noi de coronavirus în România. Bilanțul total ajunge la 676.968 de îmbolnăviri

Marți, 12 ianuarie 2021, Grupul de Comunicare Strategică a dat publicității noul bilanț al pandemiei de COVID-19 în România. Până… Citește mai mult pe ziarulunirea.ro

VIDEO| PERCHEZIȚII în Alba și alte județe din țară într-un dosar cu acuzaţii de fals de monedă: Cum opera gruparea infracţională

Ofițerii BCCO Piteşti au efectuat marţi, 12 ianuarie, mai multe percheziţii domiciliare, în judeţele Alba, Sibiu, Arad şi Bacău, într-un… Citește mai mult pe ziarulunirea.ro

Alba Iulia REVINE la SCENARIUL ROȘU. Incidența de infectare a ajuns la 3 cazuri/1000 de locuitori

Deși carantinarea Municipiului Alba Iulia a „dat roade” în ceea ce privește scăderea numărului de persoane infectate, orașul nostru a… Citește mai mult pe ziarulunirea.ro

DOCUMENT| Orașul Abrud SCAPĂ de restricții. Incidența de infectare a scăzut sub 1,5/1000 de locuitori

Datorită scăderii incidenței cazurilor de coronavirus sub 1.5 la mie, orașul Abrud scapă de restricțiile impuse prevenirii răspândirii noului coronavirus,… Citește mai mult pe ziarulunirea.ro