Rămâi conectat

Politică Administrație

ALEGERI LOCALE 2016: LISTA președinților și locțiitorilor desemnați pentru secțiile de votare din Alba

Publicat

în

În data de 24 mai 2016 a avut loc tragerea la sorți computerizată pentru desemnarea președinților birourilor electorale ale secțiilor de votare și a locțiitorilor acestora, pentru alegerile locale din data de 5 iunie 2016, din județul Alba.

sectie vot 1Tragerea la sorți computerizată s-a efectuat în ședință publică, cu participarea președinților birourilor electorale de circumscripție, iar rezultatul este adus la cunoștință publică prin afișare la sediile birourilor electorale de circumscripție și pe site-urile acestora, precum și pe site-ul Autorității Electorale Permanente.

LISTA președinților birourilor electorale ale secțiilor de votare din Alba și a locțiitorilor acestora:

Elit - Gustul Desăvârșit

Nr. crt. UAT                                          Nr Secţie                                    Instituţia                                   Funcţia            Nume  Prenume

1          MUNICIPIUL ALBA IULIA           1          Centrul de zi pentru persoane vârstnice          Preşedinte            MANOLACHE          RADU ADRIAN

2          MUNICIPIUL ALBA IULIA           1          Centrul de zi pentru persoane vârstnice          Locţiitor            GAVRILĂ     CORNELIA

3          MUNICIPIUL ALBA IULIA           2          Şcoala gimnazială „Vasile Goldiş”     Preşedinte       BUCUR            MARIA

4          MUNICIPIUL ALBA IULIA           2          Şcoala gimnazială „Vasile Goldiş”     Locţiitor          FILIP            MARIANA

5          MUNICIPIUL ALBA IULIA           3          Şcoala gimnazială „Vasile Goldiş”     Preşedinte       TÎRZIU            DANA-ELENA

6          MUNICIPIUL ALBA IULIA           3          Şcoala gimnazială „Vasile Goldiş”     Locţiitor          BLAGU            IONELA

7          MUNICIPIUL ALBA IULIA           4          Şcoală gimnazială „Avram Iancu”      Preşedinte       LUPEA            ANA-IULIA

8          MUNICIPIUL ALBA IULIA           4          Şcoală gimnazială „Avram Iancu”      Locţiitor            MANOLACHE          LILIANA-DANIELA

9          MUNICIPIUL ALBA IULIA           5          Şcoală gimnazială „Avram Iancu”      Preşedinte       SACOTA            ALINA-VIOLETA

10        MUNICIPIUL ALBA IULIA           5          Şcoală gimnazială „Avram Iancu”      Locţiitor          PUŞCAŞ            NICOLETA-CLAUDIA

11        MUNICIPIUL ALBA IULIA           6          Casa de cultură a studenţilor  Preşedinte       AVRAM            ILEANA-MARIA

12        MUNICIPIUL ALBA IULIA           6          Casa de cultură a studenţilor  Locţiitor          DAVID            ALINA-MARIA

13        MUNICIPIUL ALBA IULIA           7          Colegiul Economic”Dionisie Pop Marţian”    Preşedinte            RUSU ROMANA-MARIA

14        MUNICIPIUL ALBA IULIA           7          Colegiul Economic”Dionisie Pop Marţian”    Locţiitor            DREGHICI    VASILE

15        MUNICIPIUL ALBA IULIA           8          Colegiul Naţional „Horea Cloşca şi Crişan”   Preşedinte            VASIU           DOINA

16        MUNICIPIUL ALBA IULIA           8          Colegiul Naţional „Horea Cloşca şi Crişan”   Locţiitor            ONACĂ         ELENA

17        MUNICIPIUL ALBA IULIA           9          Colegiul Naţional „Horea Cloşca şi Crişan”   Preşedinte            SIMA  CĂTĂLIN

18        MUNICIPIUL ALBA IULIA           9          Colegiul Naţional „Horea Cloşca şi Crişan”   Locţiitor            GRĂDINARIU          RALUCA-ELENA

19        MUNICIPIUL ALBA IULIA           10        Colegiul Naţional „Horea Cloşca şi Crişan”   Preşedinte            VĂCARIU     CAMELIA-MARIA

20        MUNICIPIUL ALBA IULIA           10        Colegiul Naţional „Horea Cloşca şi Crişan”   Locţiitor            TOTOIAN      MONICA-IULIA

21        MUNICIPIUL ALBA IULIA           11        Colegiul Naţional „Horea Cloşca şi Crişan”   Preşedinte            RUSU CĂTĂLINA-GABRIELA

22        MUNICIPIUL ALBA IULIA           11        Colegiul Naţional „Horea Cloşca şi Crişan”   Locţiitor            BUZURĂ       RALUCA-LOREDANA

23        MUNICIPIUL ALBA IULIA           12        COLEGIUL TEHNIC „APULUM”  Preşedinte       JURCA            CLAUDIU MIHAI

24        MUNICIPIUL ALBA IULIA           12        COLEGIUL TEHNIC „APULUM”  Locţiitor          VASIU            GABRIEL-IOAN

25        MUNICIPIUL ALBA IULIA           13        Colegiul Tehnic „Apulum”     Preşedinte       BARBU            GEORGE

26        MUNICIPIUL ALBA IULIA           13        Colegiul Tehnic „Apulum”     Locţiitor          DARIE            BUCURA

27        MUNICIPIUL ALBA IULIA           14        Colegiul Tehnic „Apulum”     Preşedinte       PITACĂ            OCTAVIAN

28        MUNICIPIUL ALBA IULIA           14        Colegiul Tehnic „Apulum”     Locţiitor          DOCEA            LUCIAN-EMILIAN

Nr. crt. UAT    Nr Secţie         Instituţia          Funcţia            Nume  Prenume

29        MUNICIPIUL ALBA IULIA           15        Grădiniţa cu program prelungit nr.9   Preşedinte            MOLDOVAN            MARIANA

30        MUNICIPIUL ALBA IULIA           15        Grădiniţa cu program prelungit nr.9   Locţiitor          BOTA            ADRIAN-FLORIN

31        MUNICIPIUL ALBA IULIA           16        Seminarul Teologic Ortodox „Sfântul Simion Ştefan”            Preşedinte       SABO IOAN

32        MUNICIPIUL ALBA IULIA           16        Seminarul Teologic Ortodox „Sfântul Simion Ştefan”            Locţiitor          SABO DORINA

33        MUNICIPIUL ALBA IULIA           17        Şcoala gimnazialăjon Agârbiceanu”    Preşedinte            MÂNDROC   IOAN-OVIDIU

34        MUNICIPIUL ALBA IULIA           17        Şcoala gimnazialăjon Agârbiceanu”    Locţiitor          POP            MONICA-ZORIŢA

35        MUNICIPIUL ALBA IULIA           18        Şcoala gimnazialăjon Agârbiceanu”    Preşedinte       BARDAN            FLAVIA

36        MUNICIPIUL ALBA IULIA           18        Şcoala gimnazialăjon Agârbiceanu”    Locţiitor          MIRCEA            IONELA-SIMONA

37        MUNICIPIUL ALBA IULIA           19        Grădiniţa cu program prelungit nr.11 Preşedinte       GABRA            PAULA-RAMONA

38        MUNICIPIUL ALBA IULIA           19        Grădiniţa cu program prelungit nr.11 Locţiitor          TĂTARU            CARMEN VICTORIA

39        MUNICIPIUL ALBA IULIA           20        Grădiniţa cu program prelungit step by step nr.12     Preşedinte            CRĂCIUN     AURICA TINUŢA

40        MUNICIPIUL ALBA IULIA           20        Grădiniţa cu program prelungit step by step nr.12     Locţiitor            BABIN           ANDREEA-MARIA

41        MUNICIPIUL ALBA IULIA           21        Grădiniţa cu program prelungit step by step nr.12     Preşedinte            BAN   ROZALIA-LILIANA

42        MUNICIPIUL ALBA IULIA           21        Grădiniţa cu program prelungit step by step nr.12     Locţiitor            BADIU           ALINA-MARIA

43        MUNICIPIUL ALBA IULIA           22        Şcoala gimnazială „Mihai Eminescu” Preşedinte            MOTOLITY   LARISA

44        MUNICIPIUL ALBA IULIA           22        Şcoala gimnazială „Mihai Eminescu” Locţiitor            JIMBOREAN ALINA VASILICA

45        MUNICIPIUL ALBA IULIA           23        Şcoala gimnazială „Mihai Eminescu” Preşedinte       LUNGU            CLAUDIU GABRIEL

46        MUNICIPIUL ALBA IULIA           23        Şcoala gimnazială „Mihai Eminescu” Locţiitor          SUCIU            RALUCA

47        MUNICIPIUL ALBA IULIA           24        Grădiniţa cu program prelungit nr.13 Preşedinte       HANEŞ            MARIA

48        MUNICIPIUL ALBA IULIA           24        Grădiniţa cu program prelungit nr.13 Locţiitor            SĂTMĂREAN           CRISTINA-MARIANA

49        MUNICIPIUL ALBA IULIA           25        Grădiniţa cu program prelungit nr.13 Preşedinte       MANIU            CRISTINA

50        MUNICIPIUL ALBA IULIA           25        Grădiniţa cu program prelungit nr.13 Locţiitor          CRISTEA            FLORENTINA- CRISTINA

51        MUNICIPIUL ALBA IULIA           26        Liceul cu program sportiv       Preşedinte       MOLODEŢ            VALERIA

52        MUNICIPIUL ALBA IULIA           26        Liceul cu program sportiv       Locţiitor          DUNA            ANA-MARIA

53        MUNICIPIUL ALBA IULIA           27        Liceul cu program sportiv       Preşedinte       MĂNICĂ            CIPRIANA-ANDREEA

54        MUNICIPIUL ALBA IULIA           27        Liceul cu program sportiv       Locţiitor          PIŞTĂNILĂ            DANIELA-MARIA

55        MUNICIPIUL ALBA IULIA           28        Liceul cu program sportiv       Preşedinte       AVRAM            ELENA-GABRIELA

56        MUNICIPIUL ALBA IULIA           28        Liceul cu program sportiv       Locţiitor          CIOREA            CONSTANTIN

57        MUNICIPIUL ALBA IULIA           29        Liceul cu program sportiv       Preşedinte       UDREA            TUDOR-IONUŢ

58        MUNICIPIUL ALBA IULIA           29        Liceul cu program sportiv       Locţiitor          BĂLĂNEANU            ECATERINA-CLARA

59        MUNICIPIUL ALBA IULIA           30        Bazin Olimpic Preşedinte       POTOPEA      DANA

60        MUNICIPIUL ALBA IULIA           30        Bazin Olimpic Locţiitor          SAVU MARINELA

61        MUNICIPIUL ALBA IULIA           31        Bazin Olimpic Preşedinte       COVACIU- NICULEASĂ            SIMONA-ADELINA

62        MUNICIPIUL ALBA IULIA           31        Bazin Olimpic Locţiitor          VĂRĂREAN MARIA

63        MUNICIPIUL ALBA IULIA           32        Stadion municipal „Cetate”    Preşedinte       SÂNTIMBREAN            LUMINIŢA

64        MUNICIPIUL ALBA IULIA           32        Stadion municipal „Cetate”    Locţiitor          RADU            ADRIAN

65        MUNICIPIUL ALBA IULIA           33        Gradinita cu program normal nr. 10    Preşedinte       GIUREA            DIANA-CECILIA

66        MUNICIPIUL ALBA IULIA           33        Gradinita cu program normal nr. 10    Locţiitor          POPA            ELISABETA

67        MUNICIPIUL ALBA IULIA           34        Grădiniţa cu program normal nr. 10    Preşedinte            CATARGIU   CAMELIA CRISTINA

68        MUNICIPIUL ALBA IULIA           34        Grădiniţa cu program normal nr. 10    Locţiitor            SECĂREANU           SMARANDA-DELIA

69        MUNICIPIUL ALBA IULIA           35        Colegiul Tehnic „Dorin Pavel” Scoala generala nr. 9 Preşedinte            MÎNZĂLEANU         GEORGETA-MANUELA

70        MUNICIPIUL ALBA IULIA           35        Colegiul Tehnic „Dorin Pavel” Scoala generala nr. 9 Locţiitor            RADU            ADRIANA

71        MUNICIPIUL ALBA IULIA           36        Colegiul Tehnic „Dorin Pavel”           Preşedinte       BĂLĂU            LAVINIA-IONELA

72        MUNICIPIUL ALBA IULIA           36        Colegiul Tehnic „Dorin Pavel”           Locţiitor          SULAREA            MARIA

73        MUNICIPIUL ALBA IULIA           37        Grădiniţa cu program prelungit nr.16 Preşedinte       ŞANDRU            MIHAI-HORIA

74        MUNICIPIUL ALBA IULIA           37        Grădiniţa cu program prelungit nr.16 Locţiitor          EDVEŞ            GHEORGHE

75        MUNICIPIUL ALBA IULIA           38        Colegiul Tehnic „Alexandru Domsa” Preşedinte       RADU            DAN

76        MUNICIPIUL ALBA IULIA           38        Colegiul Tehnic „Alexandru Domsa” Locţiitor          POPA            EUDOCHIA

77        MUNICIPIUL ALBA IULIA           39        Colegiul Tehnic „Alexandru Domsa” Preşedinte       CHIRILĂ            VICTORIA-MIHAELA

78        MUNICIPIUL ALBA IULIA           39        Colegiul Tehnic „Alexandru Domsa” Locţiitor          MORAR            IOANA

79        MUNICIPIUL ALBA IULIA           40        Colegiul Tehnic „Alexandru Domsa” Preşedinte       SOOS            ANA-MARIA

80        MUNICIPIUL ALBA IULIA           40        Colegiul Tehnic „Alexandru Domsa” Locţiitor          PASCU            CRISTINA-NICOLETA

81        MUNICIPIUL ALBA IULIA           41        SC Florida Impex SRL           Preşedinte       SĂVENCU            GINA-LOREDANA

82        MUNICIPIUL ALBA IULIA           41        SC Florida Impex SRL           Locţiitor          NICULA            IOANA-VALENTINA

83        MUNICIPIUL ALBA IULIA           42        Grădiniţa cu program normal nr.5Partoş         Preşedinte            STOIA            GHEORGHE-VIOREL

84        MUNICIPIUL ALBA IULIA           42        Grădiniţa cu program normal nr.5Partoş         Locţiitor            PĂTRÎNJAN  SIMONA MONICA

85        MUNICIPIUL ALBA IULIA           43        Căminul pentru persoane vârstnice     Preşedinte            ABRUDAN    ADRIAN

86        MUNICIPIUL ALBA IULIA           43        Căminul pentru persoane vârstnice     Locţiitor          BISTRAE            RODICA

87        MUNICIPIUL ALBA IULIA           44        Grădiniţa cu program normal Bărăbanţ          Preşedinte            ANGHEL       FLORIN-VALENTIN

88        MUNICIPIUL ALBA IULIA           44        Grădiniţa cu program normal Bărăbanţ          Locţiitor            KURCZVEIL MIHAELA-IOANA

89        MUNICIPIUL ALBA IULIA           45        Grădiniţa cu program normal Bărăbanţ          Preşedinte            GOŢIA           CRISTIAN-IOAN

90        MUNICIPIUL ALBA IULIA           45        Grădiniţa cu program normal Bărăbanţ          Locţiitor            GROZA          LIGIA-DANIELA

91        MUNICIPIUL ALBA IULIA           46        Şcoala gimnazială Miceşti – Sala de sport       Preşedinte            LUNGOCIU  IOAN-MARIUS

92        MUNICIPIUL ALBA IULIA           46        Şcoala gimnazială Miceşti – Sala de sport       Locţiitor            GHENESCU  DANIELA

93        MUNICIPIUL ALBA IULIA           47        Şcoala gimnazială Miceşti       Preşedinte       PĂCURARIU            ELENA-MARIA

94        MUNICIPIUL ALBA IULIA           47        Şcoala gimnazială Miceşti       Locţiitor          ISPAS CIPRIAN-VIOREL

95        MUNICIPIUL ALBA IULIA           48        Căminul Cultural Oarda de Jos           Preşedinte            DREGHICIU CORNELIA

96        MUNICIPIUL ALBA IULIA           48        Căminul Cultural Oarda de Jos           Locţiitor          PĂTRUŢ            FLORICA-VIORICA

97        MUNICIPIUL ALBA IULIA           49        Grădiniţa cu program normal Oarda de sus    Preşedinte            DREGHICIU FLORIN-VICTOR

98        MUNICIPIUL ALBA IULIA           49        Grădiniţa cu program normal Oarda de sus    Locţiitor            CRISTIAN     SORIN-DUMITRU

99        MUNICIPIUL ALBA IULIA           50        Şcoala primară Pâclişa Preşedinte       MIHAI            IOANA-LILIANA

100      MUNICIPIUL ALBA IULIA           50        Şcoala primară Pâclişa Locţiitor          TĂTARU        FLORIN-CORNEL

101      MUNICIPIUL AIUD            51        Centrul Cultural “Liviu Rebreanu” Aiud        Preşedinte       GÂLEA            RĂZVAN-EMANUEL

102      MUNICIPIUL AIUD            51        Centrul Cultural “Liviu Rebreanu” Aiud        Locţiitor            MĂRGINEAN           FILON-VASILE

103      MUNICIPIUL AIUD            52        Grădiniţă cu Program Prelungit „Primii Paşi” Aiud    Preşedinte            AVRAM         HOREA

104      MUNICIPIUL AIUD            52        Grădiniţă cu Program Prelungit „Primii Paşi” Aiud    Locţiitor            SZOCS           DANIELA

105      MUNICIPIUL AIUD            53        Grădiniţa cu Program Prelungit „Primii Paşi” Aiud    Preşedinte            POP     CRISTIAN

106      MUNICIPIUL AIUD            53        Grădiniţa cu Program Prelungit „Primii Paşi” Aiud    Locţiitor            CIORTEA      GHIORGHE

107      MUNICIPIUL AIUD            54        Creşa Aiud      Preşedinte       BĂLĂU          RAMONA-ADRIANA

108      MUNICIPIUL AIUD            54        Creşa Aiud      Locţiitor          MĂRGINEAN           RAMONA-ELENA

109      MUNICIPIUL AIUD            55        Grădiniţa cu Program Prelungit nr.2 Aiud      Preşedinte       NICULA            LUCIAN

110      MUNICIPIUL AIUD            55        Grădiniţa cu Program Prelungit nr.2 Aiud      Locţiitor          RAŢIU            CRISTINA RODICA

111      MUNICIPIUL AIUD            56        Şcoala Gimnazială “Axente Sever” Aiud       Preşedinte            GHERMAN   MIHAI

112      MUNICIPIUL AIUD            56        Şcoala Gimnazială “Axente Sever” Aiud       Locţiitor          BOLDEA            MARIA

113      MUNICIPIUL AIUD            57        Şcoala Gimnazială “Axente Sever” Aiud       Preşedinte       OCNEAN            DELIA

114      MUNICIPIUL AIUD            57        Şcoala Gimnazială “Axente Sever” Aiud       Locţiitor          IRIMIE            SUSANA

115      MUNICIPIUL AIUD            58        Şcoala Gimnazială “Axente Sever” Aiud       Preşedinte       TURZAI            IOANA-TEODORA

116      MUNICIPIUL AIUD            58        Şcoala Gimnazială “Axente Sever” Aiud       Locţiitor          STAN            ADELA-SABINA

117      MUNICIPIUL AIUD            59        Colegiul Naţional “Titu Maiorescu“ Aiud      Preşedinte       CARDOŞ            LAURA-CRISTINA

118      MUNICIPIUL AIUD            59        Colegiul Naţional “Titu Maiorescu“ Aiud      Locţiitor          CAIZER            DANIELA

119      MUNICIPIUL AIUD            60        Colegiul Tehnic Aiud  Preşedinte       DANCIU        FLORENTINA- VASILENA

120      MUNICIPIUL AIUD            60        Colegiul Tehnic Aiud  Locţiitor          CHIOREAN   VIORICA

121      MUNICIPIUL AIUD            61        Colegiul Tehnic Aiud  Preşedinte       SZEKELY      ELENA

122      MUNICIPIUL AIUD            61        Colegiul Tehnic Aiud  Locţiitor          TRÎNC            SOFIA

123      MUNICIPIUL AIUD            62        Fosta Grădiniţa nr.1 Aiud       Preşedinte       VOICAN            MARIVIU-VASILE

124      MUNICIPIUL AIUD            62        Fosta Grădiniţa nr.1 Aiud       Locţiitor          MĂTĂRÎNGĂ            VICTORIA

125      MUNICIPIUL AIUD            63        Şcoala Gimnazială “Ovidiu Hulea” Aiud       Preşedinte       ŢON            NICOLAE

126      MUNICIPIUL AIUD            63        Şcoala Gimnazială “Ovidiu Hulea” Aiud       Locţiitor          TRUŢĂ            MARIETA-DANIELA

127      MUNICIPIUL AIUD            64        Şcoala Gimnazială “Ovidiu Hulea” Aiud       Preşedinte       NISTOR            HORIA

128      MUNICIPIUL AIUD            64        Şcoala Gimnazială “Ovidiu Hulea” Aiud       Locţiitor          NICOARĂ            SIMONA-MARINELA

129      MUNICIPIUL AIUD            65        Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” Aiudul de Sus  Preşedinte            SZILAGHI     CORNELIA IOANA

130      MUNICIPIUL AIUD            65        Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” Aiudul de Sus  Locţiitor            KOVÂCS       JÂNOS

131      MUNICIPIUL AIUD            66        Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” Aiudul de Sus  Preşedinte            BĂGĂIAN     MARIANA-MARCELA

132      MUNICIPIUL AIUD            66        Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” Aiudul de Sus  Locţiitor            KOVÂCS       IBOLYA

133      MUNICIPIUL AIUD            67        Liceul Tehnologic Agricol „Alexandru Borza” Ciumbrud      Preşedinte            SAVU VICTORIA

134      MUNICIPIUL AIUD            67        Liceul Tehnologic Agricol „Alexandru Borza” Ciumbrud      Locţiitor            CARDOŞ       RAMONA-MIHAELA

135      MUNICIPIUL AIUD            68        Fosta Şcoală Generală Gîmbaş           Preşedinte       ION            SEBASTIAN-CIPRIAN

136      MUNICIPIUL AIUD            68        Fosta Şcoală Generală Gîmbaş           Locţiitor          TIUTIU            GRAŢIELA

137      MUNICIPIUL AIUD            69        Şcoala Primară Gîrbova de Jos           Preşedinte       CHIOREANU            MIHAELA-GABRIELA

138      MUNICIPIUL AIUD            69        Şcoala Primară Gîrbova de Jos           Locţiitor          POPA  MARIA-AUGUSTA

139      MUNICIPIUL AIUD            70        Fosta Şcoală Generală Gîrbova de Sus           Preşedinte       MAN            ADELA-ELISABETA

140      MUNICIPIUL AIUD            70        Fosta Şcoală Generală Gîrbova de Sus           Locţiitor          IACOB            MARIA

141      MUNICIPIUL AIUD            71        Fosta Şcoală Generală Gîrboviţa        Preşedinte       SUHOVERSCHI            MARIA-CRINA

142      MUNICIPIUL AIUD            71        Fosta Şcoală Generală Gîrboviţa        Locţiitor          CRIŞAN            LĂCRĂMIOARA

143      MUNICIPIUL AIUD            72        Grădiniţa cu Program Normal Măgina            Preşedinte       BOŢAN            ILEANA-MARIA

144      MUNICIPIUL AIUD            72        Grădiniţa cu Program Normal Măgina            Locţiitor            CHEŞCHEŞ   MARIA-RAMONA

145      MUNICIPIUL AIUD            73        Căminul Cultural Păgida         Preşedinte       DUMITRIU- GRIGORIŢĂ DANA-OCTAVIA

146      MUNICIPIUL AIUD            73        Căminul Cultural Păgida         Locţiitor          MAIOR          MARIA-CORNELIA

147      MUNICIPIUL AIUD            74        Sala de festivităţi din Sîncrai  Preşedinte       FEJER ALINA ELENA

148      MUNICIPIUL AIUD            74        Sala de festivităţi din Sîncrai  Locţiitor          STANCIU      ALINA-MIHAELA

149      MUNICIPIUL BLAJ 75        Piaţa Agroalimentară ,            Preşedinte       ZEDLER        IULIA-ALINA

150      MUNICIPIUL BLAJ 75        Piaţa Agroalimentară ,            Locţiitor          LEACH          FLORIN-EUGEN

151      MUNICIPIUL BLAJ 76        SC Apa CTTA            Preşedinte       CRIŞAN         TEODORA CAMELIA

152      MUNICIPIUL BLAJ 76        SC Apa CTTA            Locţiitor          STAICU         IONEL

153      MUNICIPIUL BLAJ 77        Grădiniţă de copii cu program prelungit nr.3, Preşedinte       GROZA            RADU-VASILE

154      MUNICIPIUL BLAJ 77        Grădiniţă de copii cu program prelungit nr.3, Locţiitor          BĂRBAT            MARIUS VASILE

155      MUNICIPIUL BLAJ 78        Şcoala Generală nr.1   Preşedinte       ŞARLEA        CARMEN-MARIA

156      MUNICIPIUL BLAJ 78        Şcoala Generală nr.1   Locţiitor          MEGIEŞAN   OVIDIU-VIRGIL

157      MUNICIPIUL BLAJ 79        Centrul Cultural ,,IACOB MUREŞIANU”   Preşedinte       POPA  ELENA-MARIA

158      MUNICIPIUL BLAJ 79        Centrul Cultural ,,IACOB MUREŞIANU”   Locţiitor          IONESCU            MIHAIELA-GABRIELA

159      MUNICIPIUL BLAJ 80        Grup ŞcolarAgricol     Preşedinte       SĂSĂRMAN IOAN-MARIUS

160      MUNICIPIUL BLAJ 80        Grup ŞcolarAgricol     Locţiitor          DRĂGHICIOIU        PETRU

161      MUNICIPIUL BLAJ 81        Universitatea ,, Spiru Haret”   Preşedinte       PĂCURAR     MIHAELA

162      MUNICIPIUL BLAJ 81        Universitatea ,, Spiru Haret”   Locţiitor          GLIGA           CLAUDIA-MARIA

163      MUNICIPIUL BLAJ 82        PIATA AGROALIMENTARA        Preşedinte       DRĂGHIŢĂ   TUŢU-OVIDIU

164      MUNICIPIUL BLAJ 82        PIATA AGROALIMENTARA        Locţiitor          BÂRSAN       VIORICA

165      MUNICIPIUL BLAJ 83        AJVPS            Preşedinte       BORŞOI         MARIA

166      MUNICIPIUL BLAJ 83        AJVPS            Locţiitor          RADU            SILVIA

167      MUNICIPIUL BLAJ 84        Grup Şcolar,, Timotei Cipariu Preşedinte       CERGHIZAN            CAMELIA-OLIMPIA

168      MUNICIPIUL BLAJ 84        Grup Şcolar,, Timotei Cipariu Locţiitor          MEGIEŞAN   GABRIELA-MARIA

169      MUNICIPIUL BLAJ 85        Colegiul NaţionalJ.M Clain”   Preşedinte       MUREŞAN    SORINA-EMILIA

170      MUNICIPIUL BLAJ 85        Colegiul NaţionalJ.M Clain”   Locţiitor          GLONŢ          MONICA

171      MUNICIPIUL BLAJ 86        Şcoala Generală nr.4   Preşedinte       DIAC  ALIN

172      MUNICIPIUL BLAJ 86        Şcoala Generală nr.4   Locţiitor          ISAILĂ          MARIANA

173      MUNICIPIUL BLAJ 87        Şcoala Generală nr. 2 Izvoarele          Preşedinte       GROZA            GEORGETA-ADELA

174      MUNICIPIUL BLAJ 87        Şcoala Generală nr. 2 Izvoarele          Locţiitor          OLTEAN            CLAUDIA-FLORINELA

175      MUNICIPIUL BLAJ 88        Grădiniţa de Copii      Preşedinte       ALDEA          TOADER-IACOB

176      MUNICIPIUL BLAJ 88        Grădiniţa de Copii      Locţiitor          MATIŞ            VIOREL

177      MUNICIPIUL BLAJ 89        Scoala Generala Manarade     Preşedinte       FLORE           IOANA-ANGELA

178      MUNICIPIUL BLAJ 89        Scoala Generala Manarade     Locţiitor          BORCEA       IOANA-MARIA

179      MUNICIPIUL BLAJ 90        Scoala Generala Petrisat         Preşedinte       STÎNGACIU  IORGHINA

180      MUNICIPIUL BLAJ 90        Scoala Generala Petrisat         Locţiitor          GAVRILUŢ   VALERIU

181      MUNICIPIUL BLAJ 91        Scoala Generala Tiur   Preşedinte       CHEŢAN        DORINA OTILIA

182      MUNICIPIUL BLAJ 91        Scoala Generala Tiur   Locţiitor          ALDEA          FLORENTINA GABRIELA

183      MUNICIPIUL SEBEŞ          92        SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A PATRIMONIULUI SEBES            Preşedinte       DRĂGOIU     VASILE

184      MUNICIPIUL SEBEŞ          92        SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A PATRIMONIULUI SEBES            Locţiitor          RAŢ    MARIAN-FLORIN

185      MUNICIPIUL SEBEŞ          93        LICEUL TEHNOLOGIC SEBEŞ     Preşedinte       DRĂGOI            NICOLAE

186      MUNICIPIUL SEBEŞ          93        LICEUL TEHNOLOGIC SEBEŞ     Locţiitor          RAŢ    CAMELIA

187      MUNICIPIUL SEBEŞ          94        LICEUL TEHNOLOGIC SEBEŞ     Preşedinte       BREAZU            DAN-IOAN

188      MUNICIPIUL SEBEŞ          94        LICEUL TEHNOLOGIC SEBEŞ     Locţiitor          MUNTEANU            LIANA-MARIA

189      MUNICIPIUL SEBEŞ          95        LICEUL TEHNOLOGIC SEBEŞ     Preşedinte       ROŞCA            MARIOARA-SANDA

190      MUNICIPIUL SEBEŞ          95        LICEUL TEHNOLOGIC SEBEŞ     Locţiitor          KIRR            ANDREEA

191      MUNICIPIUL SEBEŞ          96        LICEUL TEHNOLOGIC SEBEŞ     Preşedinte       MATEI            VALY VIRGINIA

192      MUNICIPIUL SEBEŞ          96        LICEUL TEHNOLOGIC SEBEŞ     Locţiitor          BICA            GHEORGHE

193      MUNICIPIUL SEBEŞ          97        LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBEŞ          Preşedinte            STRICATU    MARIANA

194      MUNICIPIUL SEBEŞ          97        LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBEŞ          Locţiitor            VULCU          PETRU

195      MUNICIPIUL SEBEŞ          98        LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBEŞ          Preşedinte            SABĂU          MIHAELA

196      MUNICIPIUL SEBEŞ          98        LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBEŞ          Locţiitor            CIOFLICA     ANDREI-DUMITRU

197      MUNICIPIUL SEBEŞ          99        LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBEŞ          Preşedinte            VOICULESCU          COSMINA-RALUCA

198      MUNICIPIUL SEBEŞ          99        LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBEŞ          Locţiitor            KIRR  CĂLIN-ANDREI

199      MUNICIPIUL SEBEŞ          100      ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 SEBEŞ     Preşedinte       PÂRVU            MIRELA-MONICA

200      MUNICIPIUL SEBEŞ          100      ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 SEBEŞ     Locţiitor          ADAM            MIOARA

201      MUNICIPIUL SEBEŞ          101      COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES        Preşedinte            FLORARIU   ANGELA-CLAUDIA

202      MUNICIPIUL SEBEŞ          101      COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES        Locţiitor            GYALAY       CARMEN

203      MUNICIPIUL SEBEŞ          102      COLEGIUL NAŢIONAL LUCIAN BLAGASEBEŞ         Preşedinte            BORZA          IOAN-FLORIN

204      MUNICIPIUL SEBEŞ          102      COLEGIUL NAŢIONAL LUCIAN BLAGASEBEŞ         Locţiitor            MARA            SIMONA ANA

205      MUNICIPIUL SEBEŞ          103      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAIL KOGĂLNICEANU „SEBEŞ            Preşedinte       COSTEA        VETUŢA

206      MUNICIPIUL SEBEŞ          103      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAIL KOGĂLNICEANU „SEBEŞ            Locţiitor          HÎNDOREAN           ALINA-PETRONELA

207      MUNICIPIUL SEBEŞ          104      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAIL KOGĂLNICEANU „SEBEŞ            Preşedinte       HĂPRIANU   GHEORGHE

208      MUNICIPIUL SEBEŞ          104      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAIL KOGĂLNICEANU „SEBEŞ            Locţiitor          CÂNDEA       TEREZIA

209      MUNICIPIUL SEBEŞ          105      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAIL KOGĂLNICEANU „SEBEŞ            Preşedinte       ARDELEAN  IZABELA-CORINA

210      MUNICIPIUL SEBEŞ          105      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAIL KOGĂLNICEANU „SEBEŞ            Locţiitor          DRAGOMIR  ANA

211      MUNICIPIUL SEBEŞ          106      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAIL KOGĂLNICEANU „SEBEŞ            Preşedinte       FILIMON       NICOLAE-MARIUS

212      MUNICIPIUL SEBEŞ          106      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAIL KOGĂLNICEANU „SEBEŞ            Locţiitor          CREŢIU         NICOLAE

213      MUNICIPIUL SEBEŞ          107      ŞCOALA GIMNAZIALĂ LANCRĂM       Preşedinte       BUCUR            VASILE-DORICĂ

214      MUNICIPIUL SEBEŞ          107      ŞCOALA GIMNAZIALĂ LANCRĂM       Locţiitor          FILIP            ADINA-SIMINA

215      MUNICIPIUL SEBEŞ          108      ŞCOALA GIMNAZIALĂ PETREŞTI         Preşedinte       ŞTEFAN            PETRONELA

216      MUNICIPIUL SEBEŞ          108      ŞCOALA GIMNAZIALĂ PETREŞTI         Locţiitor          FILIP            IOAN

217      MUNICIPIUL SEBEŞ          109      ŞCOALA GIMNAZIALĂ PETREŞTI         Preşedinte       BODEA            GABRIELA

218      MUNICIPIUL SEBEŞ          109      ŞCOALA GIMNAZIALĂ PETREŞTI         Locţiitor          BALEA            ANCA-ANDREEA

219      MUNICIPIUL SEBEŞ          110      ŞCOALA GIMNAZIALĂ PETREŞTI         Preşedinte       VINTILĂ            MARIANA-CLAUDIA

220      MUNICIPIUL SEBEŞ          110      ŞCOALA GIMNAZIALĂ PETREŞTI         Locţiitor          POP            SIMONA-ANA

221      MUNICIPIUL SEBEŞ          111      ŞCOALA GIMNAZIALĂ RĂHĂU            Preşedinte       TODEA            GEORGETA-CRISTINA

222      MUNICIPIUL SEBEŞ          111      ŞCOALA GIMNAZIALĂ RĂHĂU            Locţiitor            FOFELDEA-MIRCEA          NICOLETA-IOANA

223      ORAŞ ABRUD          112      Şcoala Gimnazială ,,Avram Iancu” Abrud      Preşedinte       BOGDAN            LIVIU

224      ORAŞ ABRUD          112      Şcoala Gimnazială ,,Avram Iancu” Abrud      Locţiitor          BORLEA            VALENTIN-SORIN

225      ORAŞ ABRUD          113      Şcoala Gimnazială „Avram Iancu” Grădiniţă cu program normal nr. 1 Abrud            Preşedinte       POPA  NICULINA-MIHAELA

226      ORAŞ ABRUD          113      Şcoala Gimnazială „Avram Iancu” Grădiniţă cu program normal nr. 1 Abrud            Locţiitor          MĂLAN         DRAGOŞ-VLAD

227      ORAŞ ABRUD          114      Şcoala Gimnazială „Avram Iancu” Grădiniţa cu program prelungit nr.1 Abrud            Preşedinte       IOSIF  RAISA-ANDRADA

228      ORAŞ ABRUD          114      Şcoala Gimnazială „Avram Iancu” Grădiniţa cu program prelungit nr.1 Abrud            Locţiitor          ANCA            CELESTINA-CIPRIANA

229      ORAŞ ABRUD          115      Liceul „Horea, Cloşca şi Crişan” Abrud         Preşedinte       SZUCS            ILEANA-SANDA

230      ORAŞ ABRUD          115      Liceul „Horea, Cloşca şi Crişan” Abrud         Locţiitor          BURZ            MINODORA

231      ORAŞ BAIA DEARIEŞ       116      ŞCOALA GENERALĂ CLS. V-VIII          Preşedinte       ŢĂRAN            PAVEL CRISTIAN

232      ORAŞ BAIA DEARIEŞ       116      ŞCOALA GENERALĂ CLS. V-VIII          Locţiitor          CAMENIC            ANA-MARIA

233      ORAŞ BAIA DEARIEŞ       117      ŞCOALA GENERALĂ CLS. V-VIII          Preşedinte       GANEA            CRISTIAN

234      ORAŞ BAIA DEARIEŞ       117      ŞCOALA GENERALĂ CLS. V-VIII          Locţiitor            ŞTEFĂNUŢ    DANIELA-MARIA

235      ORAŞ BAIA DEARIEŞ       118      LICEUL DR. LAZĂR CHIRILĂ     Preşedinte       PÂRVUŢĂ            RADU-IOAN

236      ORAŞ BAIA DEARIEŞ       118      LICEUL DR. LAZĂR CHIRILĂ     Locţiitor          HĂDĂRUGĂ            RODICA-ANIŢA

237      ORAŞ BAIA DEARIEŞ       119      SCOALA PRIMARĂ BRĂZEŞTI   Preşedinte       BONDRIC            ADRIANA-MARIA

238      ORAŞ BAIA DEARIEŞ       119      SCOALA PRIMARĂ BRĂZEŞTI   Locţiitor          COROIU            ELENA-ADRIANA

239      ORAŞ BAIA DEARIEŞ       120      CĂMINUL CULTURAL CIOARA DE SUS          Preşedinte            ANDREICA   AUREL

240      ORAŞ BAIA DEARIEŞ       120      CĂMINUL CULTURAL CIOARA DE SUS          Locţiitor            PAŞCA           IONEL-IOSIF

241      ORAŞ BAIA DEARIEŞ       121      CĂMINUL CULTURAL MUNCELU         Preşedinte       OPRIŞA            MARIANA

242      ORAŞ BAIA DEARIEŞ       121      CĂMINUL CULTURAL MUNCELU         Locţiitor            PÂRVUŢĂ     GABRIELA

243      ORAŞ BAIA DEARIEŞ       122      CĂMINUL CULTURAL SARTĂŞ  Preşedinte       OPRIŞA            RUXANDA GABRIELA

244      ORAŞ BAIA DEARIEŞ       122      CĂMINUL CULTURAL SARTĂŞ  Locţiitor          PAŞCA            ELENA

245      ORAŞ CÎMPENI       123      Primăria oraşului Cîmpeni       Preşedinte       ANCĂU         SORIN

246      ORAŞ CÎMPENI       123      Primăria oraşului Cîmpeni       Locţiitor          NICULA        ILEANA-DANIELA

247      ORAŞ CÎMPENI       124      Şcoala Gimnazială Cîmpeni    Preşedinte       ORLEA          AMALIA-ELENA

248      ORAŞ CÎMPENI       124      Şcoala Gimnazială Cîmpeni    Locţiitor          MECEA          VALENTINA-ILEANA

249      ORAŞ CÎMPENI       125      Colegiul Naţional Avram Iancu Cîmpeni       Preşedinte       CORNEA            CĂLIN

250      ORAŞ CÎMPENI       125      Colegiul Naţional Avram Iancu Cîmpeni       Locţiitor          CORCHEŞ            MARIANA

251      ORAŞ CÎMPENI       126      Colegiul Naţional Avram Iancu Cîmpeni       Preşedinte       POTINTEU            MARIA-OTILIA

252      ORAŞ CÎMPENI       126      Colegiul Naţional Avram Iancu Cîmpeni       Locţiitor          NARIŢA            SIMONA-LIVIA

253      ORAŞ CÎMPENI       127      Şcoala Gimnazială Cîmpeni    Preşedinte       NICULA        CĂLIN

254      ORAŞ CÎMPENI       127      Şcoala Gimnazială Cîmpeni    Locţiitor          ONEŢ CLAUDIA-DANIELA

255      ORAŞ CÎMPENI       128      Şcoala Primară Vîrşi    Preşedinte       ONEŢ ELENA-DANIELA

256      ORAŞ CÎMPENI       128      Şcoala Primară Vîrşi    Locţiitor          BOTA IULIANA CRISTINA

257      ORAŞ CÎMPENI       129      Şcoala Primară Certege           Preşedinte       BORLA          IULIANA-GABRIELA

258      ORAŞ CÎMPENI       129      Şcoala Primară Certege           Locţiitor          ROBA DANA-MARIA

259      ORAŞ CÎMPENI       130      Şcoala Primară Mihoieşti        Preşedinte       PILEA            MARIA

260      ORAŞ CÎMPENI       130      Şcoala Primară Mihoieşti        Locţiitor          BALEA          ANADA

261      ORAŞ CÎMPENI       131      Şcoala Primară Valea Bistrii   Preşedinte       LAZEA           MARCELA

262      ORAŞ CÎMPENI       131      Şcoala Primară Valea Bistrii   Locţiitor          COSTEA        COSMINA-MARIA

263      ORAŞ CUGIR           132      Şcoala Gimnazială Nr.3 Cugir            Preşedinte       FILIMON       PETRU

264      ORAŞ CUGIR           132      Şcoala Gimnazială Nr.3 Cugir            Locţiitor          BURBEA            GABRIELA

265      ORAŞ CUGIR           133      Şcoala Gimnazială Nr.3 Cugir            Preşedinte       MUNTEAN    MIHAELA

266      ORAŞ CUGIR           133      Şcoala Gimnazială Nr.3 Cugir            Locţiitor          POPA  IOAN-MARIUS

267      ORAŞ CUGIR           134      Şcoala Gimnazială Nr.3 Cugir            Preşedinte       ANGHEL            RAMONA-VIORICA

268      ORAŞ CUGIR           134      Şcoala Gimnazială Nr.3 Cugir            Locţiitor          LAZĂR            RAMONA-ELENA

269      ORAŞ CUGIR           135      Şcoala Gimnazială Nr.3 Cugir            Preşedinte       GĂLDĂU            HORAŢIU-IOAN

270      ORAŞ CUGIR           135      Şcoala Gimnazială Nr.3 Cugir            Locţiitor          BURBEA            LAURENŢIU- OCTAVIAN

271      ORAŞ CUGIR           136      Grădiniţa cu Program normal nr.5 Cugir        Preşedinte       TIMIŞ            LOREDANA RODICA

272      ORAŞ CUGIR           136      Grădiniţa cu Program normal nr.5 Cugir        Locţiitor          MOLDOVAN            CORNELIA

273      ORAŞ CUGIR           137      Colegiul Naţional „David Prodan” Cugir       Preşedinte       RUSU SIMONA-CRISTINA

274      ORAŞ CUGIR           137      Colegiul Naţional „David Prodan” Cugir       Locţiitor          FRĂŢILĂ            ADRIAN-ŞTEFAN

275      ORAŞ CUGIR           138      Colegiul Naţional „David Prodan Cugir         Preşedinte       RĂDIŢOIU            FLAVIU-LUCIAN

276      ORAŞ CUGIR           138      Colegiul Naţional „David Prodan Cugir         Locţiitor          LONGODOR            LARISA-MIRELA

277      ORAŞ CUGIR           139      Şcoala Gimnazială „Singidava” Cugir Preşedinte       HURBEAN    DANIEL-ILIE

278      ORAŞ CUGIR           139      Şcoala Gimnazială „Singidava” Cugir Locţiitor          MIRCEA        FELICIA

279      ORAŞ CUGIR           140      Şcoala Gimnazială „Singidava” Cugir Preşedinte       STANCIU            CĂTĂLINA-LAURA

280      ORAŞ CUGIR           140      Şcoala Gimnazială „Singidava” Cugir Locţiitor          MURG            LUCIANA-GEORGETA

281      ORAŞ CUGIR           141      Şcoala Gimnazială „Singidava” Cugir Preşedinte       LESPEZIANU            DANIELA-TEODORA

282      ORAŞ CUGIR           141      Şcoala Gimnazială „Singidava” Cugir Locţiitor          MOLDOVAN            MARIA

283      ORAŞ CUGIR           142      Grădiniţa cu Program Normal „Voinicel” Cugir         Preşedinte       ISARIE            IOAN-CONSTANTIN

284      ORAŞ CUGIR           142      Grădiniţa cu Program Normal „Voinicel” Cugir         Locţiitor          VALASĂ            ADRIANA

285      ORAŞ CUGIR           143      Colegiul Tehnic „I.D.Lăzărescu”Cugir           Preşedinte       SĂRMĂŞAN            CĂLIN

286      ORAŞ CUGIR           143      Colegiul Tehnic „I.D.Lăzărescu”Cugir           Locţiitor          STERCA            NADIA-MARIA

287      ORAŞ CUGIR           144      Casa de Cultură a Oraşului Cugir       Preşedinte       TEBAN            ANDREIA-MARIANA

288      ORAŞ CUGIR           144      Casa de Cultură a Oraşului Cugir       Locţiitor          STOICA         MIHAELA

289      ORAŞ CUGIR           145      Grădiniţa cu Program Normal Nr.2 Cugir      Preşedinte       PANDREA            RAMONA CLAUDIA

290      ORAŞ CUGIR           145      Grădiniţa cu Program Normal Nr.2 Cugir      Locţiitor          CRĂCIUNESC            IOANA

291      ORAŞ CUGIR           146      Şcoala Gimnazială „losif Pervain” Cugir         Preşedinte       URIŢESCU            MĂDĂLINA

292      ORAŞ CUGIR           146      Şcoala Gimnazială „losif Pervain” Cugir         Locţiitor          PANAIT            MIRCEA-MIHAI

293      ORAŞ CUGIR           147      Şcoala Gimnazială „losif Pervain” Cugir         Preşedinte       TOADER            ADA-LARISA

294      ORAŞ CUGIR           147      Şcoala Gimnazială „losif Pervain” Cugir         Locţiitor          FLOREA            NICOLAE

295      ORAŞ CUGIR           148      Grădiniţa cu Program Normal Nr.1 Cugir      Preşedinte       ZBUTEA            MIRCEA

296      ORAŞ CUGIR           148      Grădiniţa cu Program Normal Nr.1 Cugir      Locţiitor          PANAIT            MARINA-AURORA

297      ORAŞ CUGIR           149      Şcoala Primară Bucuru            Preşedinte       CÂMPEAN    DORIN

298      ORAŞ CUGIR           149      Şcoala Primară Bucuru            Locţiitor          VLAD DANIELA MARIA

299      ORAŞ CUGIR           150      Şcoala Primară Călene            Preşedinte       CRĂCIUNESC            NICOLAE-AUREL

300      ORAŞ CUGIR           150      Şcoala Primară Călene            Locţiitor          CĂRPINIŞAN           ALINA-ELENA

301      ORAŞ CUGIR           151      Şcoala Primară Mugeşti          Preşedinte       NEDEL           DANIELA

302      ORAŞ CUGIR           151      Şcoala Primară Mugeşti          Locţiitor          MIHAIU         AUGUSTIN

303      ORAŞ CUGIR           152      Şcoala Gimnazială „loan Mihu” Vinerea         Preşedinte       PAŞTIU            SILVIA VICTORIA

304      ORAŞ CUGIR           152      Şcoala Gimnazială „loan Mihu” Vinerea         Locţiitor          ŞTEFĂNUŢ            ADRIANA

305      ORAŞ CUGIR           153      Şcoala Gimnazială „loan Mihu” Vinerea         Preşedinte       HOROBA            CORNELIA-ILEANA

306      ORAŞ CUGIR           153      Şcoala Gimnazială „loan Mihu” Vinerea         Locţiitor          DEATCU            DANIELA-CARMEN

307      ORAŞ OCNAMUREŞ          154      GRĂDINITACU PROGRAM NORMAL NR. 5     Preşedinte            DRĂGAN      MIRELA

308      ORAŞ OCNAMUREŞ          154      GRĂDINITACU PROGRAM NORMAL NR. 5     Locţiitor            ŞERBU           IOAN

309      ORAŞ OCNAMUREŞ          155      SCOALĂ GIMNAZIALĂ „ Lucian blaga,, CLĂDIREA VECHE, HOLUL MARE         Preşedinte       DIMULEASA            FIRICĂ-MARIAN

310      ORAŞ OCNAMUREŞ          155      SCOALĂ GIMNAZIALĂ „ Lucian blaga,, CLĂDIREA VECHE, HOLUL MARE         Locţiitor          CIOCÂRLAN            ADRIANA-ELENA

311      ORAŞ OCNAMUREŞ          156      CASA DE CULTURĂ          Preşedinte       POP     MIRELA-RAMONA

312      ORAŞ OCNAMUREŞ          156      CASA DE CULTURĂ          Locţiitor          VIGH  ALEXANDRU-AUREL

313      ORAŞ OCNAMUREŞ          157      SEDIUL DSV OCNA MURES        Preşedinte       SZILAGYI            ILDIKO

314      ORAŞ OCNAMUREŞ          157      SEDIUL DSV OCNA MURES        Locţiitor          TOMOŞ            SILVIANA

315      ORAŞ OCNAMUREŞ          158      LICEUL TEORETIC „PETRU MAIOR”     Preşedinte       BOCICĂ            ANDREEA-MARCELA

316      ORAŞ OCNAMUREŞ          158      LICEUL TEORETIC „PETRU MAIOR”     Locţiitor          TIUCA-ORIAN           MIHAELA-DANIELA

317      ORAŞ OCNAMUREŞ          159      GRĂDINIŢA CU ORAR NORMAL NR. 3            Preşedinte            OPREA           IOAN-FLORIN

318      ORAŞ OCNAMUREŞ          159      GRĂDINIŢA CU ORAR NORMAL NR. 3            Locţiitor            LAZĂR          IOANA-ALEXANDRINA

319      ORAŞ OCNAMUREŞ          160      ŞCOALA PRIMARĂ UIOARA DE JOS    Preşedinte       MARIAN            ILEANA-CLAUDIA

320      ORAŞ OCNAMUREŞ          160      ŞCOALA PRIMARĂ UIOARA DE JOS    Locţiitor          BLEOCA            ANCA-ASTRELA

321      ORAŞ OCNAMUREŞ          161      GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR. 6, UIOARA DE SUS            Preşedinte       BARTHA       ILDIKO HILDA

322      ORAŞ OCNAMUREŞ          161      GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR. 6, UIOARA DE SUS            Locţiitor          POPA  IONELA-SORINA

323      ORAŞ OCNAMUREŞ          162      ŞCOALA GENERALĂ CISTEIUL DE MUREŞ    Preşedinte            AVRAM         SEPTIMIU

324      ORAŞ OCNAMUREŞ          162      ŞCOALA GENERALĂ CISTEIUL DE MUREŞ    Locţiitor            PETRUŢIU     LIVIU

325      ORAŞ OCNAMUREŞ          163      GRĂDINIŢA MICOŞLACA            Preşedinte       GUŢ    MARIA-ANA

326      ORAŞ OCNAMUREŞ          163      GRĂDINIŢA MICOŞLACA            Locţiitor          MORAR            VIOREL-CLAUDIU

327      ORAŞ OCNAMUREŞ          164      CĂMIN CULTURAL RĂZBOIENI CETATE        Preşedinte            CIULEA         HAJNAL-GABRIELLA

328      ORAŞ OCNAMUREŞ          164      CĂMIN CULTURAL RĂZBOIENI CETATE        Locţiitor            OPREA           MARTHA

329      ORAŞ TEIUŞ 165      CASA DE CULTURĂ TEIUŞ          Preşedinte       MARINĂ       ADRIANA-ŞTEFANIA

330      ORAŞ TEIUŞ 165      CASA DE CULTURĂ TEIUŞ          Locţiitor          POPA  LAURA

331      ORAŞ TEIUŞ 166      ŞCOALA GIMNAZIALĂ TEIUŞ    Preşedinte       CIORTEA      DANIELA

332      ORAŞ TEIUŞ 166      ŞCOALA GIMNAZIALĂ TEIUŞ    Locţiitor          GOARNĂ      CELINA OLIVIA

333      ORAŞ TEIUŞ 167      LICEUL TEORETIC TEIUŞ            Preşedinte       CRIŞAN         LIVIA-CORINA

334      ORAŞ TEIUŞ 167      LICEUL TEORETIC TEIUŞ            Locţiitor          CLEJA            COSMINA-SIMONA

335      ORAŞ TEIUŞ 168      GARA CFR TEIUŞ   Preşedinte       TAMAŞ-CRIŞAN      DANIELA

336      ORAŞ TEIUŞ 168      GARA CFR TEIUŞ   Locţiitor          HĂLĂLAIE   ŞTEFAN-IOAN

337      ORAŞ TEIUŞ 169      ŞCOALA PRIMARĂ BELDIU        Preşedinte       FAUR CRINA-VIOLETA

338      ORAŞ TEIUŞ 169      ŞCOALA PRIMARĂ BELDIU        Locţiitor          BULGARIA   SIMION

339      ORAŞ TEIUŞ 170      ŞCOALA PRIMARĂ PEŢELCA     Preşedinte       SÎRBU            ALIN-MARIUS

340      ORAŞ TEIUŞ 170      ŞCOALA PRIMARĂ PEŢELCA     Locţiitor          LAZĂR          SABINA

341      ORAŞ TEIUŞ 171      CĂMIN CULTURAL CĂPUD         Preşedinte       AVRAM         MARIA

342      ORAŞ TEIUŞ 171      CĂMIN CULTURAL CĂPUD         Locţiitor          CORFUŢĂ     ANA

343      ORAŞ ZLATNA        172      Şcoala gimnazială ,, Avram Iancu” Zlatna      Preşedinte       CRISTEA            CORINA-CARMEN

344      ORAŞ ZLATNA        172      Şcoala gimnazială ,, Avram Iancu” Zlatna      Locţiitor          CODRUŢ            ELENA-IULIANA

345      ORAŞ ZLATNA        173      Şcoala gimnazială ,, Avram Iancu” Zlatna      Preşedinte       CORPADE            ION-DRAGOŞ

346      ORAŞ ZLATNA        173      Şcoala gimnazială ,, Avram Iancu” Zlatna      Locţiitor          ŢIBEA            EUGENIA

347      ORAŞ ZLATNA        174      Liceul Corneliu Medrea Zlatna           Preşedinte       ROŞCA          MARIA-ALEXANDRA

348      ORAŞ ZLATNA        174      Liceul Corneliu Medrea Zlatna           Locţiitor          MILEA           ADELA-EMILIA

349      ORAŞ ZLATNA        175      Şcoala gimnazială ” Sava Albescu ” Sat Feneş           Preşedinte            VALACEC     LIVIA-GEORGIANA

350      ORAŞ ZLATNA        175      Şcoala gimnazială ” Sava Albescu ” Sat Feneş           Locţiitor          TOMUŞ            SABINA

351      ORAŞ ZLATNA        176      Şcoala primară , sat Galaţi      Preşedinte       STANCIU      IOANA SORINA

352      ORAŞ ZLATNA        176      Şcoala primară , sat Galaţi      Locţiitor          SICOIE           OLIMPIA

353      ORAŞ ZLATNA        177      Cămin cultural, sat Izvorul Ampoiului            Preşedinte       PUŞCĂU            DANIELA-IOANA

354      ORAŞ ZLATNA        177      Cămin cultural, sat Izvorul Ampoiului            Locţiitor          PĂŞCULEŢ            DANIELA

355      ORAŞ ZLATNA        178      Şcoala primară , sat Pătrângeni           Preşedinte       PLĂCINTĂ    EMILIA

356      ORAŞ ZLATNA        178      Şcoala primară , sat Pătrângeni           Locţiitor          CRISTEA       MARIA-CRISTINA

357      ORAŞ ZLATNA        179      Şcoala primară , sat Pirita        Preşedinte       FOX    EMILIA-DELIA

358      ORAŞ ZLATNA        179      Şcoala primară , sat Pirita        Locţiitor          MOLDOVAN            ALUNA-NICOLETA

359      ORAŞ ZLATNA        180      Şcoala primară , sat Trîmpoiele           Preşedinte       POPA  CARMEN-MIHAELA

360      ORAŞ ZLATNA        180      Şcoala primară , sat Trîmpoiele           Locţiitor          BECA ILEANA

361      ORAŞ ZLATNA        181      Şcoala primară , sat Valea Mică          Preşedinte       IANCĂU        OLIMPIU

362      ORAŞ ZLATNA        181      Şcoala primară , sat Valea Mică          Locţiitor          ARON            MARIANA

363      ORAŞ ZLATNA        182      Cămin cultural, sat Vîltori       Preşedinte       MORAR         IOAN-COSMIN

364      ORAŞ ZLATNA        182      Cămin cultural, sat Vîltori       Locţiitor          DAN   ANGELA-NICOLETA

365      Comuna ALBAC        183      CĂMINUL CULTURAL ALBAC   Preşedinte       ONEŢIU            LOREDANA

366      Comuna ALBAC        183      CĂMINUL CULTURAL ALBAC   Locţiitor          JOLDEŞ         VASILE

367      Comuna ALBAC        184      ŞCOALA PRIMARĂ CIONEŞTI    Preşedinte       TODEA            CRISTINA-MARIA

368      Comuna ALBAC        184      ŞCOALA PRIMARĂ CIONEŞTI    Locţiitor          SICOE-PLEŞA            VIORICA

369      Comuna ALBAC        185      ŞCOALA PRIMARĂ COSTEŞTI    Preşedinte       TOMUŞ          MARCEL-ANDREI

370      Comuna ALBAC        185      ŞCOALA PRIMARĂ COSTEŞTI    Locţiitor          NEGREA       ANA-DANIELA

371      Comuna ALBAC        186      ŞCOALA PRIMARĂ POTIONCI    Preşedinte       JURJ   ILIE-CONSTANTIN

372      Comuna ALBAC        186      ŞCOALA PRIMARĂ POTIONCI    Locţiitor          BOTA IANCU

373      Comuna ALBAC        187      ŞCOALA PRIMARĂ ROGOZ         Preşedinte       TRIF   MARIUS-JAN

374      Comuna ALBAC        187      ŞCOALA PRIMARĂ ROGOZ         Locţiitor          PLEŞA            CRISTIAN-NICOLAE

375      Comuna ALMAŞU MARE    188      PRIMARIA COMUNEI ALMSU MARE    Preşedinte       PETRUŞ            IOAN

376      Comuna ALMAŞU MARE    188      PRIMARIA COMUNEI ALMSU MARE    Locţiitor          POPA            ALINA

377      Comuna ALMAŞU MARE    189      SCOALA PRIMARA ALMASU MARE – SUSENI           Preşedinte            ONEA DORINA

378      Comuna ALMAŞU MARE    189      SCOALA PRIMARA ALMASU MARE – SUSENI           Locţiitor            MARC            CORNELIA

379      Comuna ALMAŞU MARE    190      ŞCOALA PRIMARA ALMAŞU DE MIJLOC       Preşedinte            FLOREA        MARIANA-ELENA

380      Comuna ALMAŞU MARE    190      ŞCOALA PRIMARA ALMAŞU DE MIJLOC       Locţiitor            BELDEAN     MARIA

381      Comuna ALMAŞU MARE    191      ŞCOALA PRIMARA CIB    Preşedinte       SUCIU            SABIN

382      Comuna ALMAŞU MARE    191      ŞCOALA PRIMARA CIB    Locţiitor          BUJAG            CRISTINA-ELENA

383      Comuna ALMAŞU MARE    192      ŞCOALA PRIMARA GLOD           Preşedinte       HANCHEŞ            ELENA

384      Comuna ALMAŞU MARE    192      ŞCOALA PRIMARA GLOD           Locţiitor          MORAR            MARIANA-CRISTINA

385      Comuna ARIEŞENI   193      GRUP ŞCOLAR DE TURISM ARIEŞENI Preşedinte       VLĂZAN            ANCUŢA-LILIANA

386      Comuna ARIEŞENI   193      GRUP ŞCOLAR DE TURISM ARIEŞENI Locţiitor          LAZEA            GHEORGHE

387      Comuna ARIEŞENI   194      GRUP ŞCOLAR DE TURISM ARIEŞENI Preşedinte       DOBRA            TRAIAN-DANIEL

388      Comuna ARIEŞENI   194      GRUP ŞCOLAR DE TURISM ARIEŞENI Locţiitor          MATEIU            ADINA-ELENA

389      Comuna ARIEŞENI   195      SCOALA PRIMARĂ CASA DE PIATRĂ  Preşedinte       LAZEA            GEORGETA-IOANA

390      Comuna ARIEŞENI   195      SCOALA PRIMARĂ CASA DE PIATRĂ  Locţiitor          OLAR            MARIANA-ANA

391      Comuna ARIEŞENI   196      SCOALA PRIMARĂ COBLEŞ       Preşedinte       LAZEA           AURELIA

392      Comuna ARIEŞENI   196      SCOALA PRIMARĂ COBLEŞ       Locţiitor          STAN  GABRIEL- CONSTANTIN

393      Comuna AVRAM IANCU    197      ŞCOALA GIMNAZIALĂ AVRAM IANCU          Preşedinte            GLIGOR        MARIANA

394      Comuna AVRAM IANCU    197      ŞCOALA GIMNAZIALĂ AVRAM IANCU          Locţiitor            ANCA            LUCICA-MIHAELA

395      Comuna AVRAM IANCU    198      ŞCOALA PRIMARĂ l-IV TÎRSA   Preşedinte       LAZĂR            MONICA-OLIMPIA

396      Comuna AVRAM IANCU    198      ŞCOALA PRIMARĂ l-IV TÎRSA   Locţiitor          LEAHU            MIHAI

397      Comuna BERGHIN   199      CĂMIN CULTURAL HENIG          Preşedinte       RODEAN       ANGELA

398      Comuna BERGHIN   199      CĂMIN CULTURAL HENIG          Locţiitor          COMAN            TEODORA-ADRIANA

399      Comuna BERGHIN   200      SCOALA GIMNAZIALĂ BERGHIN         Preşedinte       MIHĂILĂ            MIHAI-TIBERIU

400      Comuna BERGHIN   200      SCOALA GIMNAZIALĂ BERGHIN         Locţiitor          RODEAN            EMIL

401      Comuna BERGHIN   201      SCOALA PRIMARĂ GHIRBOM   Preşedinte       BOJAN           ALIN

402      Comuna BERGHIN   201      SCOALA PRIMARĂ GHIRBOM   Locţiitor          RUS    MIHAELA-MINADORA

403      Comuna BERGHIN   202      CLĂDIRE ADMINISTRATIVĂ(FOSTĂ SCOALĂ GENERALĂ) STRAJA            Preşedinte       GHENESCU  IONELA

404      Comuna BERGHIN   202      CLĂDIRE ADMINISTRATIVĂ(FOSTĂ SCOALĂ GENERALĂ) Straja            Locţiitor          HAŞEGAN    MARIA

405      Comuna BISTRA       203      ŞCOALA GIMNAZIALĂ ” NICODIM GANEA” BISTRA          Preşedinte            GOIA  MIRELA

406      Comuna BISTRA       203      ŞCOALA GIMNAZIALĂ ” NICODIM GANEA” BISTRA          Locţiitor            GLIGOR        LUCIAN

407      Comuna BISTRA       204      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „NICODIM GANEA” BISTRA           Preşedinte            RÎŞTEIU        ALINA-MARIA

408      Comuna BISTRA       204      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „NICODIM GANEA” BISTRA           Locţiitor            BÎRLA            IOANA-MIHAELA

409      Comuna BISTRA       205      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „NICODIM GANEA” BISTRA           Preşedinte            LAZĂR          MARIA

410      Comuna BISTRA       205      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „NICODIM GANEA” BISTRA           Locţiitor            ANCA            MIRELA-MARIANA

411      Comuna BISTRA       206      ŞCOALA PRIMARĂ CIULDEŞTI – COMUNA BISTRA Preşedinte            IHUŢ  OLIMPIA

412      Comuna BISTRA       206      ŞCOALA PRIMARĂ CIULDEŞTI – COMUNA BISTRA Locţiitor            GOIA  EMILIA

413      Comuna BISTRA       207      ŞCOALA GIMNAZIALĂ GÎRDE I – COMUNA BISTRA           Preşedinte            BOCŞA          NICULINA-ILEANA

414      Comuna BISTRA       207      ŞCOALA GIMNAZIALĂ GÎRDE I – COMUNA BISTRA           Locţiitor            GOIA  ANGELICA

415      Comuna BLANDIANA         208      Primaria comunei Blandiana   Preşedinte       GHERMAN   MARIUS-ADRIAN

416      Comuna BLANDIANA         208      Primaria comunei Blandiana   Locţiitor          VLAD PETRONELA

417      Comuna BLANDIANA         209      Şcoala Primară Acmariu          Preşedinte       SUCIU            RAVENTE-CRINEL

418      Comuna BLANDIANA         209      Şcoala Primară Acmariu          Locţiitor          MATEI           SORINA-NICULINA

419      Comuna BLANDIANA         210      Şcoala cu clasele l-IV Răcătău            Preşedinte       PÎCLIŞAN            CRINELA ELENA

420      Comuna BLANDIANA         210      Şcoala cu clasele l-IV Răcătău            Locţiitor          VĂIDEAN            ADINA-RAMONA

421      Comuna BUCERDEA GRÂNOASĂ           211      Căminul cultural Bucerdea Grânoasă Preşedinte            MARCU         BOBI

422      Comuna BUCERDEA GRÂNOASĂ           211      Căminul cultural Bucerdea Grânoasă Locţiitor            MEZEI            IZABELLA-ANDREEA

423      Comuna BUCERDEA GRÂNOASĂ           212      Şcoala Gimnazială loan Maiorescu Bucerdea Granoasă            Preşedinte       OJOG  MARTA-MARIA

424      Comuna BUCERDEA GRÂNOASĂ           212      Şcoala Gimnazială loan Maiorescu Bucerdea Granoasă            Locţiitor          STOICA         GABRIEL-GAVRILĂ

425      Comuna BUCIUM     213      SCOALA PRIMARA CIUCULESTI           Preşedinte       MACAVEIU            ELENA

426      Comuna BUCIUM     213      SCOALA PRIMARA CIUCULESTI           Locţiitor          BOC    VIORICA-CORNELIA

427      Comuna BUCIUM     214      SCOALA PRIMARA BUCIUM-SAT          Preşedinte       OLTEAN            VIORICA

428      Comuna BUCIUM     214      SCOALA PRIMARA BUCIUM-SAT          Locţiitor          JOLDIŞ            TATIANA-LUCICA

429      Comuna BUCIUM     215      SCOALA PRIMARA CERBU         Preşedinte       MARTA          AURORA

430      Comuna BUCIUM     215      SCOALA PRIMARA CERBU         Locţiitor          NICOLA        FELICIA IUDITA

431      Comuna BUCIUM     216      SCOALA PRIMARA POIENI         Preşedinte       ŞIŞU   LILIANA

432      Comuna BUCIUM     216      SCOALA PRIMARA POIENI         Locţiitor          JURCA            MARINELA

433      Comuna CENADE     217      PRIMĂRIA CENADE          Preşedinte       MARA            DANIELA-MARIA

434      Comuna CENADE     217      PRIMĂRIA CENADE          Locţiitor          ŞOROŞTINEAN        IOAN

435      Comuna CERGĂU     218      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „ARON COTRUŞ” CERGĂU MARE Preşedinte            SPĂTAR         ELENA

436      Comuna CERGĂU     218      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „ARON COTRUŞ” CERGĂU MARE Locţiitor            BOANTA       ANA

437      Comuna CERGĂU     219      GRĂDINITACU prograM NORMAL CERGĂU MIC       Preşedinte            FRĂŢILĂ       DOINA

438      Comuna CERGĂU     219      GRĂDINITACU prograM NORMAL CERGĂU MIC       Locţiitor            MUNTEAN    MARIA

439      Comuna CERGĂU     220      CLĂDIRE ADMINISTRATIVĂ (FOSTA GRĂDINIŢĂ LUPU)  Preşedinte            AVRAM         ELENA

440      Comuna CERGĂU     220      CLĂDIRE ADMINISTRATIVĂ (FOSTA GRĂDINIŢĂ LUPU)  Locţiitor            VLAD DORINA

441      Comuna CERU-BĂCĂINŢI  221      CĂMINUL CULTURAL      Preşedinte       SAVA VIORICA-VIŞINICA

442      Comuna CERU-BĂCĂINŢI  221      CĂMINUL CULTURAL      Locţiitor          NOJA  MARIUS-SORIN

443      Comuna CETATEA DE BALTĂ      222      CĂMIN CULTURAL            Preşedinte       SOCACI            RODICA

444      Comuna CETATEA DE BALTĂ      222      CĂMIN CULTURAL            Locţiitor          SPINEAN            MARIA

445      Comuna CETATEA DE BALTĂ      223      CĂMIN CULTURAL            Preşedinte       CSIKI SIMONA

446      Comuna CETATEA DE BALTĂ      223      CĂMIN CULTURAL            Locţiitor          CUCUI            MARIA

447      Comuna CETATEA DE BALTĂ      224      SCOALA GENERALA CRĂCIUNELU DE SUS  Preşedinte            PINTEA          ADRIANA-MARIOARA

448      Comuna CETATEA DE BALTĂ      224      SCOALA GENERALA CRĂCIUNELU DE SUS  Locţiitor            DOMBI          KINGA-KATALIN

449      Comuna CETATEA DE BALTĂ      225      SCOALA GENERALA SÎNTĂMĂRIE      Preşedinte            MICU IOAN-OVIDIU

450      Comuna CETATEA DE BALTĂ      225      SCOALA GENERALA SÎNTĂMĂRIE      Locţiitor            TUFĂ  VIOREL

451      Comuna CETATEA DE BALTĂ      226      CĂMIN CULTURAL TĂTÎRLAUA SALANR.1   Preşedinte            BERES           MIKLOS

452      Comuna CETATEA DE BALTĂ      226      CĂMIN CULTURAL TĂTÎRLAUA SALANR.1   Locţiitor            HERMAN      VIORICA

453      Comuna CIUGUD     227      Şcoală Gimnazială Ciugud      Preşedinte       CONŢAN       ANA-ANGELA

454      Comuna CIUGUD     227      Şcoală Gimnazială Ciugud      Locţiitor          CEUCA          GEORGE-CRISTIAN

455      Comuna CIUGUD     228      Grădiniţă cu program normal Drîmbar            Preşedinte       MACRAI            NICOLETA-TEODORA

456      Comuna CIUGUD     228      Grădiniţă cu program normal Drîmbar            Locţiitor          MACRAI            VASILE-CRISTIAN

457      Comuna CIUGUD     229      Clădire administrativă (fosta Şcoală cu clasele I-VIII Hăpria)          Preşedinte            MORAR         MIRELA

458      Comuna CIUGUD     229      Clădire administrativă (fosta Şcoală cu clasele 1-VIII Hăpria)          Locţiitor            PALACIAN   CORNELIA-ANCA

459      Comuna CIUGUD     230      Centru de zi pentru bătrâni (fosta Şcoala cu clasele 1-IV Limba)      Preşedinte            BOTIŞ            IULIA-GEORGIANA

460      Comuna CIUGUD     230      Centru de zi pentru bătrâni (fosta Şcoala cu clasele 1-IV Limba)      Locţiitor            OPREAN        MAGDALENA

461      Comuna CIUGUD     231      Şcoala Primară Şeuşa  Preşedinte       BUDA            MARIA

462      Comuna CIUGUD     231      Şcoala Primară Şeuşa  Locţiitor          SÎNTEJUDEAN         ROMELIA

463      Comuna CIUGUD     232      Grădiniţă-Teleac         Preşedinte       KAST  IOAN-ANDREI

464      Comuna CIUGUD     232      Grădiniţă-Teleac         Locţiitor          OPREAN        IONEL-CĂTĂLIN

465      Comuna CIURULEASA       233      ŞCOALA PRIMARĂ BUNINGINEA         Preşedinte       GOLGOŢ            MARINELA- GEORGETA

466      Comuna CIURULEASA       233      ŞCOALA PRIMARĂ BUNINGINEA         Locţiitor          BORZA            DORIN-GHEORGHE

467      Comuna CIURULEASA       234      PRIMĂRIA COMUNEI CIURULEASA    Preşedinte       GOLGOŢ            RAMONA-MIRELA

468      Comuna CIURULEASA       234      PRIMĂRIA COMUNEI CIURULEASA    Locţiitor          COZA            ELENA-CECILIA

469      Comuna CÎLNIC        235      Primaria comunei Cîlnic          Preşedinte       MIHU SALOMIA

470      Comuna CÎLNIC        235      Primaria comunei Cîlnic          Locţiitor          BĂRBUŞ        MARIA

471      Comuna CÎLNIC        236      Şcoala primară Deal    Preşedinte       BĂDILĂ        LUCIA

472      Comuna CÎLNIC        236      Şcoala primară Deal    Locţiitor          MUREŞAN    ELENA

473      Comuna CRĂCIUNELU DE JOS     237      Primăria Crăciunelu de Jos      Preşedinte       PETRU            VIORICA-MIHAIELA

474      Comuna CRĂCIUNELU DE JOS     237      Primăria Crăciunelu de Jos      Locţiitor          NICOARĂ            ADRIANA-PAULA

475      Comuna CRĂCIUNELU DE JOS     238      Şcoala Gimnazială Crăciunelu de Jos Preşedinte       CRISTEA            IOVUŢA-RUJICA

476      Comuna CRĂCIUNELU DE JOS     238      Şcoala Gimnazială Crăciunelu de Jos Locţiitor          BANCĂŞ            DOBRIN-NICOLAE

477      Comuna CRICĂU      239      BIBLIOTECA COMUNALA           Preşedinte       TRIC   ANA-MARIA

478      Comuna CRICĂU      239      BIBLIOTECA COMUNALA           Locţiitor          BULGARIA            CLAUDIA-VIORICA

479      Comuna CRICĂU      240      ŞCOALA PRIMARA            Preşedinte       MĂDĂRAŞ    CORNELIA CARMEN

480      Comuna CRICĂU      240      ŞCOALA PRIMARA            Locţiitor          SEBAŞ           MARIANA

481      Comuna CRICĂU      241      SALA DE INTRUNIRI         Preşedinte       RUSAN          CORNELIA-MIOARA

482      Comuna CRICĂU      241      SALA DE INTRUNIRI         Locţiitor          MOLDOVAN            FLORINA-SIMONA

483      Comuna CUT  242      Şcoala Gimnazială ,,Septimiu Albini” Preşedinte       DAVID           AURICA-MARINELA

484      Comuna CUT  242      Şcoala Gimnazială ,,Septimiu Albini” Locţiitor          CUTEAN        RAFILA

485      Comuna DAIA ROMÂNĂ    243      PRIMĂRIA DAIA ROMÂNĂ         Preşedinte       GROZA            IOANA

486      Comuna DAIA ROMÂNĂ    243      PRIMĂRIA DAIA ROMÂNĂ         Locţiitor          HĂPRIAN            IOANA

487      Comuna DAIA ROMÂNĂ    244      PRIMĂRIA DAIA ROMÂNĂ         Preşedinte       FILIP  ANA

488      Comuna DAIA ROMÂNĂ    244      PRIMĂRIA DAIA ROMÂNĂ         Locţiitor          GROZA            MARIA

489      Comuna DOŞTAT      245      ŞCOALA GIMNAZIALĂ DOŞTAT           Preşedinte       OGNER            ADRIANA-OTILIA

490      Comuna DOŞTAT      245      ŞCOALA GIMNAZIALĂ DOŞTAT           Locţiitor          SOFRONIE            MARIA

491      Comuna DOŞTAT      246      ŞCOALA PRIMARĂ BOZ   Preşedinte       SUCIU            FLORINA-MIHAELA

492      Comuna DOŞTAT      246      ŞCOALA PRIMARĂ BOZ   Locţiitor          POPA  ANIŞOARA-CRISTINA

493      Comuna FĂRĂU        247      GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL FĂRĂU           Preşedinte            GALL MONICA

494      Comuna FĂRĂU        247      GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL FĂRĂU           Locţiitor            RADU            ADELA

495      Comuna FĂRĂU        248      GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL HERIA Preşedinte            CHIOREAN   ION

496      Comuna FĂRĂU        248      GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL HERIA Locţiitor          FILIMON            MIOARA CORINA

497      Comuna FĂRĂU        249      ŞCOALA PRIMARĂ SÎNBENEDIC          Preşedinte       SOLYMOSI            EMA

498      Comuna FĂRĂU        249      ŞCOALA PRIMARĂ SÎNBENEDIC          Locţiitor          TĂNAS            LUCREŢIA

499      Comuna FĂRĂU        250      ŞCOALA PRIMARĂ MEDVEŞ      Preşedinte       FILIMON       IULIANA-ELEONORA

500      Comuna FĂRĂU        250      ŞCOALA PRIMARĂ MEDVEŞ      Locţiitor          RADU            ALINA-ALEXANDRINA

501      Comuna FĂRĂU        251      ŞCOALA PRIMARĂ ŞILEA           Preşedinte       DUDA            MARIANA-DANIELA

502      Comuna FĂRĂU        251      ŞCOALA PRIMARĂ ŞILEA           Locţiitor          CIOREI          VIORICA

503      Comuna GALDA DE JOS     252      CĂMINUL CULTURAL GALDA DE JOS            Preşedinte            SIBIŞAN        EMIL-IOAN

504      Comuna GALDA DE JOS     252      CĂMINUL CULTURAL GALDA DE JOS            Locţiitor            GIORGIU      FLOARE

505      Comuna GALDA DE JOS     253      ŞCOALA GIMNAZIALĂ BENIC   Preşedinte       BOCA RODICA-IULIANA

506      Comuna GALDA DE JOS     253      ŞCOALA GIMNAZIALĂ BENIC   Locţiitor          CÎMPEAN            MARIA NICOLETA

507      Comuna GALDA DE JOS     254      ŞCOALA PRIMARĂ CETEA          Preşedinte       COMSA            ANA-LILIANA

508      Comuna GALDA DE JOS     254      ŞCOALA PRIMARĂ CETEA          Locţiitor          IONESCU            DOMNINCA

509      Comuna GALDA DE JOS     255      ŞCOALA PRIMARĂ GALDA DE SUS     Preşedinte       NISTOR            SABINA

510      Comuna GALDA DE JOS     255      ŞCOALA PRIMARĂ GALDA DE SUS     Locţiitor          POPA            MIHAELA-ELENA

511      Comuna GALDA DE JOS     256      SALA DE FESTIVITĂŢI MESENTEA       Preşedinte       BORZA            DELIA-MARIA-SILVIA

512      Comuna GALDA DE JOS     256      SALA DE FESTIVITĂŢI MESENTEA       Locţiitor          VOICA            ANGELA-ELENA

513      Comuna GALDA DE JOS     257      CĂMINUL CULTURAL OIEJDEA            Preşedinte       MARIAN            MIHAELA-MARTA

514      Comuna GALDA DE JOS     257      CĂMINUL CULTURAL OIEJDEA            Locţiitor          KADAR            ILDICO

515      Comuna GALDA DE JOS     258      CLĂDIRE ADMINISTRATIVĂ (FOSTĂ ŞCOALA GENERALĂ POIANA GALDEI)   Preşedinte       BÎRLUŢ         ELENA

516      Comuna GALDA DE JOS     258      CLĂDIRE ADMINISTRATIVĂ (FOSTĂ ŞCOALA GENERALĂ POIANA GALDEI)   Locţiitor          CONDRASCHI         ANA

517      Comuna GÎRBOVA   259      Primaria com Gîrbova Preşedinte       BORZA          SIMONA-LILIANA

518      Comuna GÎRBOVA   259      Primaria com Gîrbova Locţiitor          ALBU SIMONA-MARIA

519      Comuna GÎRBOVA   260      Clădirea fostei primării           Preşedinte       BÎRLEA         ROXANA-CLAUDIA

520      Comuna GÎRBOVA   260      Clădirea fostei primării           Locţiitor          PODEAN       ILIE-MARCEL

521      Comuna GÎRBOVA   261      Clădirea fostei primarii           Preşedinte       PETROVAN  MARIA

522      Comuna GÎRBOVA   261      Clădirea fostei primarii           Locţiitor          ANDRAŞ       ELENA-ANCA

523      Comuna GÎRDA DE SUS     262      Şcoala gimnazială „Emil Racoviţă” Gîrda de Sus       Preşedinte            RĂDAC          GHEORGHE

524      Comuna GÎRDA DE SUS     262      Şcoala gimnazială „Emil Racoviţă” Gîrda de Sus       Locţiitor            BURZ FELICIA

525      Comuna GÎRDA DE SUS     263      Şcoala sat Biharia        Preşedinte       BARNA          TEODORA-LIVIA

526      Comuna GÎRDA DE SUS     263      Şcoala sat Biharia        Locţiitor          BÂTE  NICOLAE-DANIEL

527      Comuna GÎRDA DE SUS     264      Şcoala gimnazială Gheţari       Preşedinte       NICOARĂ     SIMONA-MIHAELA

528      Comuna GÎRDA DE SUS     264      Şcoala gimnazială Gheţari       Locţiitor          DIG     VIRGIL-ANDREI

529      Comuna HOPÎRTA    265      CĂMIN CULTURAL HOPÎRTA     Preşedinte       BARB CAMELIA-RAMONA

530      Comuna HOPÎRTA    265      CĂMIN CULTURAL HOPÎRTA     Locţiitor          ŞEULEAN            COSMINA-GEANINA

531      Comuna HOPÎRTA    266      CĂMIN CULTURAL SILIVAŞ       Preşedinte       OARA            LAVINIU-FLORENTIN- ŞTEFAN

532      Comuna HOPÎRTA    266      CĂMIN CULTURAL SILIVAŞ       Locţiitor          DOCEA          CAMELIA

533      Comuna HOPÎRTA    267      CĂMIN CULTURAL ŞPĂLNACA Preşedinte       ROŞCA          CAMELIA

534      Comuna HOPÎRTA    267      CĂMIN CULTURAL ŞPĂLNACA Locţiitor          GROZAV            CRISTINA-MARIA

535      Comuna HOPÎRTA    268      CĂMIN CULTURAL TURDAŞ      Preşedinte       CIOBAN            ADRIANA

536      Comuna HOPÎRTA    268      CĂMIN CULTURAL TURDAŞ      Locţiitor          NICULIŢĂ     MARIUS-DĂNUŢ

537      Comuna HOPÎRTA    269      CĂMIN CULTURAL VAMA SEACĂ        Preşedinte       BEIAN            ADINA

538      Comuna HOPÎRTA    269      CĂMIN CULTURAL VAMA SEACĂ        Locţiitor          POPA  MARIUS-DANIEL

539      Comuna HOREA       270      SCOALA GIMNAZIALĂ Horea     Preşedinte       MATEŞ           IOAN

540      Comuna HOREA       270      SCOALA GIMNAZIALĂ Horea     Locţiitor          TRIF   DELIA

541      Comuna HOREA       271      SCOALA PRIMARĂ +RIFEŞTI      Preşedinte       NEAG VIOREL

542      Comuna HOREA       271      SCOALA PRIMARĂ +RIFEŞTI      Locţiitor          NEAG ANDREI-FLORIN

543      Comuna HOREA       272      SCOALA PRIMARĂ GIURGIUŢ   Preşedinte       MATEŞ            GHEORGHE

544      Comuna HOREA       272      SCOALA PRIMARĂ GIURGIUŢ   Locţiitor          COSTEA        VIORICA

545      Comuna HOREA       273      CĂMIN CULTURAL MĂTIŞEŞTI  Preşedinte       MATEŞ           RODICA

546      Comuna HOREA       273      CĂMIN CULTURAL MĂTIŞEŞTI  Locţiitor          MATEŞ           IOAN

547      Comuna HOREA       274      SCOALA PRIMARĂ PĂTRUŞEŞTI           Preşedinte       COSTEA            GHEORGHE

548      Comuna HOREA       274      SCOALA PRIMARĂ PĂTRUŞEŞTI           Locţiitor          RÎŞTEIU            IOANA-NATALIA

549      Comuna HOREA       275      SCOALA PRIMARĂ PRELUCA    Preşedinte       PAVEN            GEORGETA-MARIA

550      Comuna HOREA       275      SCOALA PRIMARĂ PRELUCA    Locţiitor          NICOLA        LENUŢA

551      Comuna IGHIU          276      PRIMĂRIA COMUNEI IGHIU       Preşedinte       ANGHEL       GLIGOR

552      Comuna IGHIU          276      PRIMĂRIA COMUNEI IGHIU       Locţiitor          RUSU ANA

553      Comuna IGHIU          277      SCOALA PRIMARĂ BUCERDEA VINOASĂ     Preşedinte            MĂRGINEAN           ELENA

554      Comuna IGHIU          277      SCOALA PRIMARĂ BUCERDEA VINOASĂ     Locţiitor          PLEŞA            FLORINA-DANA

555      Comuna IGHIU          278      SCOALA GIMNAZIALĂ IGHIEL Preşedinte       DAVID           ILEANA

556      Comuna IGHIU          278      SCOALA GIMNAZIALĂ IGHIEL Locţiitor          DOBOŞ          EMILIA-CLAUDIA

557      Comuna IGHIU          279      ŞCOALA GIMNAZIALĂ ŞARD    Preşedinte       BUTA EMIL-IOAN

558      Comuna IGHIU          279      ŞCOALA GIMNAZIALĂ ŞARD    Locţiitor          HAIDUC            CLAUDIA-FLORINA

559      Comuna IGHIU          280      ŞCOALA GIMNAZIALĂ ŞARD    Preşedinte       CIUBEAN            ADRIANA-MARIA

560      Comuna IGHIU          280      ŞCOALA GIMNAZIALĂ ŞARD    Locţiitor          BENICEAN   VIORELA

561      Comuna IGHIU          281      SCOALĂ GIMNAZIALĂ fELNA   Preşedinte       SEBAŞ           GLIGOR

562      Comuna IGHIU          281      SCOALĂ GIMNAZIALĂ fELNA   Locţiitor          PETRUŢA      ANGELA

563      Comuna ÎNTREGALDE        282      SCOALA GIMNAZIALA ÎNTREGALDE Preşedinte       CRIŞAN            LUCREŢIA

564      Comuna ÎNTREGALDE        282      SCOALA GIMNAZIALA ÎNTREGALDE Locţiitor          JINAR            ILEANA

565      Comuna ÎNTREGALDE        283      SCOALA CU CLASELE 1-IV DEALUL GEOAGIULUI Preşedinte            AVRAM         DANIELA-NICOLETA

566      Comuna ÎNTREGALDE        283      SCOALA CU CLASELE 1-IV DEALUL GEOAGIULUI Locţiitor            CRISTEA       RALUCA

567      Comuna ÎNTREGALDE        284      SCOALA CU CLASELE 1-IV GHIONCANI        Preşedinte            DRĂGAN      ANA

568      Comuna ÎNTREGALDE        284      SCOALA CU CLASELE 1-IV GHIONCANI        Locţiitor            NEGRUŢ        MARIUS-VALENTIN

569      Comuna ÎNTREGALDE        285      SCOALA CU CLASELE 1-ÎVNECRILEŞTI          Preşedinte            MODOL         MARIUS

570      Comuna ÎNTREGALDE        285      SCOALA CU CLASELE 1-IVNECRILEŞTI          Locţiitor            GOANGĂ      SANFLORA

571      Comuna JIDVEI         286      CĂMINUL CULTURAL JIDVEI    Preşedinte       COTTA           MONICA

572      Comuna JIDVEI         286      CĂMINUL CULTURAL JIDVEI    Locţiitor          JIDVEAN       MARIA

573      Comuna JIDVEI         287      ŞCOALA GIMNAZIALĂ BĂLCACIU      Preşedinte       POPESCU            VERONICA

574      Comuna JIDVEI         287      ŞCOALA GIMNAZIALĂ BĂLCACIU      Locţiitor          VELICIU            RODICA

575      Comuna JIDVEI         288      CĂMINUL CULTURAL CĂPÎLNA DE JOS         Preşedinte            SĂLCUDEAN           MARIA RALUCA

576      Comuna JIDVEI         288      CĂMINUL CULTURAL CĂPÎLNA DE JOS         Locţiitor          BERCEA            ANA

577      Comuna JIDVEI         289      CĂMINUL CULTURAL FEISA      Preşedinte       POPA  ELISABETA-CRISTINA

578      Comuna JIDVEI         289      CĂMINUL CULTURAL FEISA      Locţiitor          HORHAT       CRISTINA

579      Comuna JIDVEI         290      CĂMINUL CULTURAL VESEUŞ  Preşedinte       DICOIU         MONICA-ANA

580      Comuna JIDVEI         290      CĂMINUL CULTURAL VESEUŞ  Locţiitor          IAGĂR           MARIA

581      Comuna LIVEZILE   291      CĂMIN CULTURAL            Preşedinte       POPA  EMILIA

582      Comuna LIVEZILE   291      CĂMIN CULTURAL            Locţiitor          REPEDE         VALENTINA

583      Comuna LIVEZILE   292      CĂMIN CULTURAL            Preşedinte       NEGRU          MARIETA

584      Comuna LIVEZILE   292      CĂMIN CULTURAL            Locţiitor          INDREI          DANIELA

585      Comuna LIVEZILE   293      SCOALA PRIMARĂ            Preşedinte       GLIGOR        MARIA

586      Comuna LIVEZILE   293      SCOALA PRIMARĂ            Locţiitor          MAIER           SILVIA

587      Comuna LIVEZILE   294      ŞCOALA PRIMARĂ            Preşedinte       AVRAM         RODICA

588      Comuna LIVEZILE   294      ŞCOALA PRIMARĂ            Locţiitor          ONIGA           MARIA

589      Comuna LOPADEA NOUĂ 295      PRIMĂRIA LOPADEA NOUĂ       Preşedinte       SZABO            MAGDALENA

590      Comuna LOPADEA NOUĂ 295      PRIMĂRIA LOPADEA NOUĂ       Locţiitor          CHEŞCHEŞ            GHEORGHE

591      Comuna LOPADEA NOUĂ 296      CĂMIN CULTURAL            Preşedinte       TOMA            ANA

592      Comuna LOPADEA NOUĂ 296      CĂMIN CULTURAL            Locţiitor          VAIDASIGAN            ADRIANA-MARIA

593      Comuna LOPADEA NOUĂ 297      CLĂDIREANEXĂ PRIMĂRIA LOPADEA NOUĂ         Preşedinte            ALEXĂ          AURICA-FELICIA

594      Comuna LOPADEA NOUĂ 297      CLĂDIREANEXĂ PRIMĂRIA LOPADEA NOUĂ         Locţiitor            CETEAN        NICOLETA

595      Comuna LOPADEA NOUĂ 298      ŞCOALA PRIMARĂ BEŢA            Preşedinte       KULCSĂR            MĂRIA-AMALIA

596      Comuna LOPADEA NOUĂ 298      ŞCOALA PRIMARĂ BEŢA            Locţiitor          BĂLAN            RAUL-BOGDAN

597      Comuna LOPADEA NOUĂ 299      CLĂDIREANEXĂ PRIMĂRIA LOPADEA NOUĂ         Preşedinte            SUCIU            SIMONA-MARIA

598      Comuna LOPADEA NOUĂ 299      CLĂDIREANEXĂ PRIMĂRIA LOPADEA NOUĂ         Locţiitor            ROMAN         IRINA

599      Comuna LOPADEA NOUĂ 300      CLĂDIREANEXĂ PRIMARIA LOPADEA NOUĂ         Preşedinte            BUDAI           HAYNAL

600      Comuna LOPADEA NOUĂ 300      CLĂDIREANEXĂ PRIMARIA LOPADEA NOUĂ         Locţiitor            SARKOZI      ERICA-IBOYA

601      Comuna LUNCA MUREŞULUI      301      Şcoala Gimnazială „Simion Lazăr” Lunca Mureşului, nr. 241A            Preşedinte       CRIŞAN         VASILE-VALENŢIU

602      Comuna LUNCA MUREŞULUI      301      Şcoala Gimnazială „Simion Lazăr” Lunca Mureşului, nr. 241A            Locţiitor          COCIŞ            VICTORIA

603      Comuna LUNCA MUREŞULUI      302      Şcoala Gimnazială „Simion Lazăr” Lunca Mureşului, nr. 241A            Preşedinte       KONYA         ELENA

604      Comuna LUNCA MUREŞULUI      302      Şcoala Gimnazială „Simion Lazăr” Lunca Mureşului, nr. 241A            Locţiitor          EGYED          VINCZE

605      Comuna LUNCA MUREŞULUI      303      Şcoala Primară Gura Arieşului, nr. 84 Preşedinte       VASIU            MARIA

606      Comuna LUNCA MUREŞULUI      303      Şcoala Primară Gura Arieşului, nr. 84 Locţiitor          COCIŞ            LAVINIA-FLORINA

607      Comuna LUPŞA         304      CĂMINUL CULTURAL LUPŞA    Preşedinte       VLAD CAMELIA-MARIA

608      Comuna LUPŞA         304      CĂMINUL CULTURAL LUPŞA    Locţiitor          HĂDĂRUGĂ            RAMONA-MIHAELA

609      Comuna LUPŞA         305      ŞCOALA PRIMARĂ HĂDĂRĂU  Preşedinte       NICOARĂ     COSMIN-VASILE

610      Comuna LUPŞA         305      ŞCOALA PRIMARĂ HĂDĂRĂU  Locţiitor          RAIU  MIHAELA

611      Comuna LUPŞA         306      ŞCOALA PRIMARĂ VALEA LUPŞII       Preşedinte       DANCIU            GEORGETA-NICOLETA

612      Comuna LUPŞA         306      ŞCOALA PRIMARĂ VALEA LUPŞII       Locţiitor          ALB            NICOLETA-LOREDANA

613      Comuna LUPŞA         307      SEDIUL FOSTEI PRIMĂRII MUŞCA       Preşedinte       BUCEA            PETRU-SORIN

614      Comuna LUPŞA         307      SEDIUL FOSTEI PRIMĂRII MUŞCA       Locţiitor          PETROVAN            ELENA-ANAMARIA

615      Comuna METEŞ         308      ŞCOALA CU CLASELE 1-IV         Preşedinte       CIORUŢĂ      LILIANA-IONELA

616      Comuna METEŞ         308      ŞCOALA CU CLASELE 1-IV         Locţiitor          FAUR SIMONA-VIORICA

617      Comuna METEŞ         309      ŞCOALA PRIMARĂ PRESACA AMPOIULUI    Preşedinte            HĂRĂGUŞ    NICOLETA-SILVIA

618      Comuna METEŞ         309      ŞCOALA PRIMARĂ PRESACA AMPOIULUI    Locţiitor          RUSU            BIANCA-IOANA

619      Comuna METEŞ         310      ŞCOALA GIMNAZIALĂ METEŞ  Preşedinte       OANCEA            GEORGETA-ADRIANA

620      Comuna METEŞ         310      ŞCOALA GIMNAZIALĂ METEŞ  Locţiitor          BĂCILĂ            CRISTINA-ADINA

621      Comuna METEŞ         311      ŞCOALA GIMNAZIALĂ AMPOIŢA         Preşedinte       DUMITRESCU            GHEORGHE

622      Comuna METEŞ         311      ŞCOALA GIMNAZIALĂ AMPOIŢA         Locţiitor          MICU IONELA-SIMONA

623      Comuna METEŞ         312      ŞCOALA PRIMARĂ”DIONISIU POPOVICIU” TĂUŢI  Preşedinte            BODEA          ANDREI-FLORIN

624      Comuna METEŞ         312      ŞCOALA PRIMARĂ”DIONISIU POPOVICIU” TĂUŢI  Locţiitor            BODEA          ANCUŢA-PETRONELA

625      Comuna METEŞ         313      CĂMINUL CULTURAL POIANA AMPOIULUI Preşedinte       LUPŞA            EUGENIA

626      Comuna METEŞ         313      CĂMINUL CULTURAL POIANA AMPOIULUI Locţiitor          ŢÎMPEA            LOREDANA-MARIANA

627      Comuna MIHALŢ      314      Şcoala gimnazială „Ion Breazu” Mihalţ          Preşedinte       MEDRIŞ            MARIA-GEORGETA

628      Comuna MIHALŢ      314      Şcoala gimnazială „Ion Breazu” Mihalţ          Locţiitor          BOBIŢAN            ILICIA MARCELA

629      Comuna MIHALŢ      315      Şcoala gimnazială „Ion Breazu” Mihalţ          Preşedinte       PETRIC            SIMONA

630      Comuna MIHALŢ      315      Şcoala gimnazială „Ion Breazu” Mihalţ          Locţiitor          CUREA            IULIA-ADRIANA

631      Comuna MIHALŢ      316      Şcoala primară Cistei  Preşedinte       TRIF   OCTAVIAN-OVIDIU

632      Comuna MIHALŢ      316      Şcoala primară Cistei  Locţiitor          COMŞA          IONELA-EMILIA

633      Comuna MIHALŢ      317      Şcoala primară Obreja Preşedinte       BARNA          MIHAELA-DIANA

634      Comuna MIHALŢ      317      Şcoala primară Obreja Locţiitor          FLOREA        ELENA-DANIELA

635      Comuna MIRĂSLĂU            318      Grădiniţa cu Program Normal Mirăslău          Preşedinte            SEVASTIAN LUMINIŢA-AURELIA

636      Comuna MIRĂSLĂU            318      Grădiniţa cu Program Normal Mirăslău          Locţiitor          CÎMPEAN            CRISTINA

637      Comuna MIRĂSLĂU            319      Şcoala Primară Cicău  Preşedinte       TOMA            MARIA-SORINA

638      Comuna MIRĂSLĂU            319      Şcoala Primară Cicău  Locţiitor          SZEKELY      HONORETA-IRINA

639      Comuna MIRĂSLĂU            320      Şcoala Primară Decea Preşedinte       GĂBOR          ANDREA-KRISZTINA

640      Comuna MIRĂSLĂU            320      Şcoala Primară Decea Locţiitor          TRANDAFIR LILIANA

641      Comuna MIRĂSLĂU            321      Şcoala Primara Lopadea Veche          Preşedinte       CHEŞCHEŞ            IONELA-SILVIA

642      Comuna MIRĂSLĂU            321      Şcoala Primara Lopadea Veche          Locţiitor          CRIŞAN            ANA

643      Comuna MIRĂSLĂU            322      Şcoala Primară Ormeniş          Preşedinte       HORVAT            PARASCHIVA

644      Comuna MIRĂSLĂU            322      Şcoala Primară Ormeniş          Locţiitor          SZEKELY      BEATRIX

645      Comuna MOGOŞ       323      CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI MOGOŞ     Preşedinte       OPREAN            OLGA-CLAUDIA

646      Comuna MOGOŞ       323      CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI MOGOŞ     Locţiitor          NEGRU            AURICA-ILEANA

647      Comuna MOGOŞ       324      ŞCOALA CU CLASELE l-IV , SAT BUTEŞTI      Preşedinte       JURJ            ELENA-EUGENIA

648      Comuna MOGOŞ       324      ŞCOALA CU CLASELE l-IV , SAT BUTEŞTI      Locţiitor          BICHIŞ            ANCUŢA-MIHAELA

649      Comuna MOGOŞ       325      CĂMINUL CULTURAL SAT VALEA BARNII   Preşedinte       CRISTEA            CRISTINA- LĂCRĂMIOARA

650      Comuna MOGOŞ       325      CĂMINUL CULTURAL SAT VALEA BARNII   Locţiitor          MICLEA            RADU

651      Comuna NOŞLAC     326      PrimĂria Noslac          Preşedinte       PUŞCAŞ         EUGENIA

652      Comuna NOŞLAC     326      PrimĂria Noslac          Locţiitor          LUPEAN        REBEKA

653      Comuna NOŞLAC     327      Şcoala generală Găbud           Preşedinte       DÂRJAN        LUMINIŢA

654      Comuna NOŞLAC     327      Şcoala generală Găbud           Locţiitor          CORDEA       CAMELIA

655      Comuna NOŞLAC     328      Şcoala generală Stîna de Mureş          Preşedinte       RUSU MIHAIELA

656      Comuna NOŞLAC     328      Şcoala generală Stîna de Mureş          Locţiitor          VASS  EVA

657      Comuna OCOLIŞ       329      Internat Şcolar Ocoliş Preşedinte       HARDA         ALEXANDRU

658      Comuna OCOLIŞ       329      Internat Şcolar Ocoliş Locţiitor          BRATA          MARIA

659      Comuna OCOLIŞ       330      Tabăra de Creaţie si Odihnă Avram Iancu     Preşedinte       PUIU  ANA

660      Comuna OCOLIŞ       330      Tabăra de Creaţie si Odihnă Avram Iancu     Locţiitor          BRATA            DAN-IOAN

661      Comuna OCOLIŞ       331      Scoala Primară Runc   Preşedinte       DOBOS          LUCIA MARIA

662      Comuna OCOLIŞ       331      Şcoala Primară Runc   Locţiitor          MARC            ILEANA

663      Comuna OCOLIŞ       332      Şcoala Primară Vidolm           Preşedinte       TURC VASILE

664      Comuna OCOLIŞ       332      Şcoala Primară Vidolm           Locţiitor          CHEZAN       LOREDANA-CLAUDIA

665      Comuna OHABA       333      CONSILIUL LOCAL OHABA        Preşedinte       DRĂGOI        NICOLAE

666      Comuna OHABA       333      CONSILIUL LOCAL OHABA        Locţiitor          DRAGOMIR            NICOLAE-MARIUS

667      Comuna OHABA       334      CLĂDIRE ADMINISTRATIVĂ COLIBI (FOSTA ŞCOALĂ GENERALĂ)            Preşedinte       MUREŞAN    CĂLIN-DANIEL

668      Comuna OHABA       334      CLĂDIRE ADMINISTRATIVĂ COLIBI (FOSTA ŞCOALĂ GENERALĂ)            Locţiitor          SUCIU            ANA-ANGELA

669      Comuna OHABA       335      FOSTUL SEDIU C.A.P.        Preşedinte       OLTEAN        VIORICA

670      Comuna OHABA       335      FOSTUL SEDIU C.A.P.        Locţiitor          ARION           ADELA-BIANCA

671      Comuna PIANU         336      Şcoala Gimnazială Pianu de Sus         Preşedinte       DIDIN            IOAN-DORIN

672      Comuna PIANU         336      Şcoala Gimnazială Pianu de Sus         Locţiitor          CRISTEA       MARIA-DANIELA

673      Comuna PIANU         337      Şcoala Gimnazială „Augustin Bena” Pianu de Jos     Preşedinte       COMAN            VLADIMIR

674      Comuna PIANU         337      Şcoala Gimnazială „Augustin Bena” Pianu de Jos     Locţiitor          TRIF            NICOLAE

675      Comuna PIANU         338      Clădire administrativă (Fosta Şcoală Generală cu clasele I-IV) Plaiuri            Preşedinte       STĂNUŞ        LIDIA

676      Comuna PIANU         338      Clădire administrativă (Fosta Şcoală Generală cu clasele I-IV) Plaiuri            Locţiitor          STĂNUŞ        MARIA

677      Comuna PIANU         339      Şcoala Primară Purcăreţi         Preşedinte       GHIBU           MARIA

678      Comuna PIANU         339      Şcoala Primară Purcăreţi         Locţiitor          CÂRNAŢ       ANUŢA

679      Comuna PIANU         340      Şcoala Gimnazială Strungari   Preşedinte       NEGHIU        CLAUDIU-IOAN

680      Comuna PIANU         340      Şcoala Gimnazială Strungari   Locţiitor          GHITAN        IOANA

681      Comuna POIANA VADULUI          341      CĂMINUL CULTURAL SAT POIANA VADULUI            Preşedinte       ŢÂRC LĂCRĂMIOARA-MARIA

682      Comuna POIANA VADULUI          341      CĂMINUL CULTURAL SAT POIANA VADULUI            Locţiitor          LAZĂR          LAURA

683      Comuna PONOR        342      PRIMARIA COMUNEI PONOR     Preşedinte       BOŢAN          IOANA-FELICIA

684      Comuna PONOR        342      PRIMARIA COMUNEI PONOR     Locţiitor          FELEA           MARIA-SPERANŢA

685      Comuna PONOR        343      CAMINUL CULTURAL GEOGEL Preşedinte       RÎMBA           SAVA

686      Comuna PONOR        343      CAMINUL CULTURAL GEOGEL Locţiitor          CORDEA       MARIA

687      Comuna POŞAGA     344      CAMIN CULTURAL            Preşedinte       CREMENE     ALECSANDRA-DIANA

688      Comuna POŞAGA     344      CAMIN CULTURAL            Locţiitor          URS    MARICICA

689      Comuna POŞAGA     345      ŞCOALA CU CLASELE 1-IV LUNCA      Preşedinte       POPA  LIVIA-VIORICA

690      Comuna POŞAGA     345      ŞCOALA CU CLASELE 1-IV LUNCA      Locţiitor          TOADER            ANA-MARIA

691      Comuna POŞAGA     346      ŞCOALA CU CLASELE 1-IV ORĂŞTI     Preşedinte       MELINTE            LEONTINA

692      Comuna POŞAGA     346      ŞCOALA CU CLASELE 1-IV ORĂŞTI     Locţiitor          POPA  AURELIA

693      Comuna POŞAGA     347      ŞCOALA PRIMARĂ POŞAGA DE SUS   Preşedinte       URS    MARIA

694      Comuna POŞAGA     347      ŞCOALA PRIMARĂ POŞAGA DE SUS   Locţiitor          BEŢ     MONICA-MIRELA

695      Comuna POŞAGA     348      ŞCOALA PRIMARĂ SĂGAGEA   Preşedinte       HAGĂU            CĂTĂLINA

696      Comuna POŞAGA     348      ŞCOALA PRIMARĂ SĂGAGEA   Locţiitor          RUDEA          AURELIA

697      Comuna RĂDEŞTI    349      CĂMIN CULTURAL RĂDEŞTI     Preşedinte       CODREA       MARCEL VASILE

698      Comuna RĂDEŞTI    349      CĂMIN CULTURAL RĂDEŞTI     Locţiitor          MARC            GABRIELA

699      Comuna RĂDEŞTI    350      ŞCOALA PRIMARĂ LEORINŢ     Preşedinte       BARABAŞ            VICTORIA-CAMELIA

700      Comuna RĂDEŞTI    350      ŞCOALA PRIMARĂ LEORINŢ     Locţiitor          BORTA          ANA-ADRIANA

701      Comuna RĂDEŞTI    351      ŞCOALA PRIMARĂ MEŞCREAC Preşedinte       CRIŞAN            ALEXANDRA-MARIA

702      Comuna RĂDEŞTI    351      ŞCOALA PRIMARĂ MEŞCREAC Locţiitor          BLEZA           ELENA

703      Comuna RIMETEA    352      CĂMINUL CULTURAL RIMETEA           Preşedinte       KIRALY            ILEANA-ADELA

704      Comuna RIMETEA    352      CĂMINUL CULTURAL RIMETEA           Locţiitor          MOCAN            MILUŢA-LUCIA

705      Comuna RIMETEA    353      ŞCOALA PRIMARA COLŢEŞTI    Preşedinte       KORONDI     MOISĂ

706      Comuna RIMETEA    353      ŞCOALA PRIMARA COLŢEŞTI    Locţiitor          RUSU ADRIAN-IOAN

707      Comuna RÎMEŢ         354      PRIMĂRIA COMUNEI RÎMEŢ      Preşedinte       BOC    CRISTINA

708      Comuna RÎMEŢ         354      PRIMĂRIA COMUNEI RÎMEŢ      Locţiitor          MOISE           IULIUS-ANDREI

709      Comuna RÎMEŢ         355      FOSTA ŞCOALĂ CU CLASELE l-IV BRĂDEŞTI           Preşedinte            VARGA         ORSOLYA-MĂRIA

710      Comuna RÎMEŢ         355      FOSTA ŞCOALĂ CU CLASELE l-IV BRĂDEŞTI           Locţiitor            OCNEANU    ANA-MARCELA

711      Comuna RÎMEŢ         356      FOSTA ŞCOALĂ CU CLASELE I-IV VALEA INZELULUI      Preşedinte            DUMITRA     MARIA

712      Comuna RÎMEŢ         356      FOSTA ŞCOALĂ CU CLASELE I-IV VALEA INZELULUI      Locţiitor            BIC     FAUSTINA

713      Comuna RÎMEŢ         357      FOSTA ŞCOALĂ CU CLASELE I-IV VALEA MĂNĂSTIRII    Preşedinte            GLIGOR        DANIELA

714      Comuna RÎMEŢ         357      FOSTA ŞCOALĂ CU CLASELE I-IV VALEA MĂNĂSTIRII    Locţiitor            BANCHEŞ     LIDIA

715      Comuna ROŞIA DE SECAŞ 358      CĂMIN CULTURAL            Preşedinte       MUNTEAN    AURICA

716      Comuna ROŞIA DE SECAŞ 358      CĂMIN CULTURAL            Locţiitor          MUNTEAN    VALER

717      Comuna ROŞIA DE SECAŞ 359      PRIMĂRIA ROŞIA DE SECAŞ      Preşedinte       MUNTEAN            AURICA-CĂTĂLINA

718      Comuna ROŞIA DE SECAŞ 359      PRIMĂRIA ROŞIA DE SECAŞ      Locţiitor          TANISLAV            NICOLAE

719      Comuna ROŞIA DE SECAŞ 360      FOSTUL SEDIU CAP           Preşedinte       MARCU            ALEXANDRA- NICOLETA

720      Comuna ROŞIA DE SECAŞ 360      FOSTUL SEDIU CAP           Locţiitor          MARCU            OCTAVEAN LIVIU

721      Comuna ROŞIA MONTANĂ           361      ŞCOALA PRIMARA GURA ROSIEI         Preşedinte            OPRIŞA         ANDREIA-IOANA

722      Comuna ROŞIA MONTANĂ           361      ŞCOALA PRIMARA GURA ROSIEI         Locţiitor            BALEA          DANA-ADELINA

723      Comuna ROŞIA MONTANĂ           362      ŞCOALA CU CLASELE 1-IV VÎRTOP     Preşedinte            CAPROŞ        GABRIELA-ADELA

724      Comuna ROŞIA MONTANĂ           362      ŞCOALA CU CLASELE 1-IV VÎRTOP     Locţiitor            BERECZKY  ELENA-CLAUDIA

725      Comuna ROŞIA MONTANĂ           363      PRIMĂRIA COMUNEI ROŞIA MONTANĂ        Preşedinte            TOMA            IOANA-MARIA

726      Comuna ROŞIA MONTANĂ           363      PRIMĂRIA COMUNEI ROŞIA MONTANĂ        Locţiitor            FURTUNA     IOANA-BIANCA

727      Comuna ROŞIA MONTANĂ           364      LOCUINŢE SOCIALE CĂRPINIŞ Preşedinte       VASIU            VIRGINIA

728      Comuna ROŞIA MONTANĂ           364      LOCUINŢE SOCIALE CĂRPINIŞ Locţiitor          SICOE            LILIANA

729      Comuna ROŞIA MONTANĂ           365      SCOALA CU CLS I-IV CORNA     Preşedinte       TOMUŞ            ELENA

730      Comuna ROŞIA MONTANĂ           365      SCOALA CU CLS I-IV CORNA     Locţiitor          HARAŞO            ALINA

731      Comuna SĂLCIUA    366      ŞCOALA PRIMARĂ SĂLCIUA DE JOS   Preşedinte       IOANICIU            MARIA ADRIANA

732      Comuna SĂLCIUA    366      ŞCOALA PRIMARĂ SĂLCIUA DE JOS   Locţiitor          OLTEAN            LUCIA

733      Comuna SĂLCIUA    367      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „SIMION PANTEA” SĂLCIUA         Preşedinte            TODEA          ELENA

734      Comuna SĂLCIUA    367      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „SIMION PANTEA” SĂLCIUA         Locţiitor            NEGREA-CĂTANĂ ELENA

735      Comuna SĂLIŞTEA  368      Şcoala Gimnazială „David Prodan” Săliştea   Preşedinte       ZAFIU            AIDA-ALINA

736      Comuna SĂLIŞTEA  368      Şcoala Gimnazială „David Prodan” Săliştea   Locţiitor          BRAN EMILIA-DANIELA

737      Comuna SĂLIŞTEA  369      Şcoala Primară Mărgineni       Preşedinte       BOLDOŞAN  CĂLIN-SIMION

738      Comuna SĂLIŞTEA  369      Şcoala Primară Mărgineni       Locţiitor          OANA            MARINELA

739      Comuna SĂLIŞTEA  370      Şcoala Primară Săliştea-Deal  Preşedinte       ILIE    ANCUŢA-FLORINA

740      Comuna SĂLIŞTEA  370      Şcoala Primară Săliştea-Deal  Locţiitor          GHERMAN   ANDREEA-OANA

741      Comuna SĂLIŞTEA  371      Şcoala Primară Tărtăria           Preşedinte       DĂNILĂ        ALEXANDRINA

742      Comuna SĂLIŞTEA  371      Şcoala Primară Tărtăria           Locţiitor          SÎNTEA          CRISTINA

743      Comuna SĂSCIORI   372      SCOALA PRIMARĂ CĂPÎLNA     Preşedinte       SBUCHEA     ANA-MARIA

744      Comuna SĂSCIORI   372      SCOALA PRIMARĂ CĂPÎLNA     Locţiitor          DRĂGHICI    IULIA ANDREEA

745      Comuna SĂSCIORI   373      SCOALA GIMNAZIALĂ SĂSCIORI        Preşedinte       REGRUT            CRISTINA-ELENA

746      Comuna SĂSCIORI   373      SCOALA GIMNAZIALĂ SĂSCIORI        Locţiitor          CREŢU            VASILE

747      Comuna SĂSCIORI   374      ŞCOALA PRIMARĂ LAZ   Preşedinte       MAER            CAMELIA ELENA

748      Comuna SĂSCIORI   374      ŞCOALA PRIMARĂ LAZ   Locţiitor          IGNAT           MARIA

749      Comuna SĂSCIORI   375      SCOALA PRIMARĂ SEBEŞEL      Preşedinte       NICOARĂ            ALEXANDRA-IOANA

750      Comuna SĂSCIORI   375      SCOALA PRIMARĂ SEBEŞEL      Locţiitor          CÎRMACIU   ELENA-IONELA

751      Comuna SĂSCIORI   376      SCOALA GIMNAZIALĂ Loman    Preşedinte       HINŢIA          FLORIN-NELUŢU

752      Comuna SĂSCIORI   376      SCOALA GIMNAZIALĂ Loman    Locţiitor          ZAMFIR         VETUŢA

753      Comuna SĂSCIORI   377      SCOALA GIMNAZIALĂ RĂCHITA         Preşedinte       PETRIŞOR            DELIA

754      Comuna SĂSCIORI   377      SCOALA GIMNAZIALĂ RĂCHITA         Locţiitor          MIHU VASILE

755      Comuna SCĂRIŞOARA       378      CĂMINUL CULTURAL SCĂRIŞOARA   Preşedinte            HONDOLA    ANDREI-CORNEL

756      Comuna SCĂRIŞOARA       378      CĂMINUL CULTURAL SCĂRIŞOARA   Locţiitor          COSTEA            CONSTANŢA

757      Comuna SCĂRIŞOARA       379      ŞCOALA PRIMARĂ FATA LĂZEŞTI ’     Preşedinte       PAŞCA            ADRIAN

758      Comuna SCĂRIŞOARA       379      ŞCOALA PRIMARĂ FATA LĂZEŞTI ‘     Locţiitor          PETRUSE            MARIANA-LENUŢA

759      Comuna SCĂRIŞOARA       380      ŞCOALA PRIMARĂ NEGEŞTI      Preşedinte       PETRUSE            MARIANA

760      Comuna SCĂRIŞOARA       380      ŞCOALA PRIMARĂ NEGEŞTI      Locţiitor          CHIRA            EUGENIA

761      Comuna SCĂRIŞOARA       381      ŞCOALA PRIMARĂ RUNC           Preşedinte       DANCIU            VIORICA

762      Comuna SCĂRIŞOARA       381      ŞCOALA PRIMARĂ RUNC           Locţiitor          PLEŞA            MARINELA

763      Comuna SCĂRIŞOARA       382      ŞCOALA PRIMARĂ SFOARTEA  Preşedinte       PURDA            MIRELA-MIHAELA

764      Comuna SCĂRIŞOARA       382      ŞCOALA PRIMARĂ SFOARTEA  Locţiitor          PAŞCA            EUGENIA

765      Comuna SCĂRIŞOARA       383      ŞCOALA PRIMARĂ ŞTIULEŢI     Preşedinte       MÎNDRU            MIHAELA-DOINIŢA

766      Comuna SCĂRIŞOARA       383      ŞCOALA PRIMARĂ ŞTIULEŢI     Locţiitor          DOBRA            ANA

767      Comuna SCĂRIŞOARA       384      ŞCOALA GIMNAZIALĂ LĂZEŞTI           Preşedinte       LAZEA            MARINELA-RODICA

768      Comuna SCĂRIŞOARA       384      ŞCOALA GIMNAZIALĂ LĂZEŞTI           Locţiitor          VESA            MARIA

769      Comuna SÎNCEL       385      CĂMIN CULTURAL SÎNCEL        Preşedinte       BRAD IULIA-MARIA

770      Comuna SÎNCEL       385      CĂMIN CULTURAL SÎNCEL        Locţiitor          DOCOLIN     IOANA-SUSANA

771      Comuna SÎNCEL       386      ŞCOALA PRIMARĂ ICLOD          Preşedinte       PLEŞA            ANA

772      Comuna SÎNCEL       386      ŞCOALA PRIMARĂ ICLOD          Locţiitor          COSTEA        TEODOR

773      Comuna SÎNCEL       387      ŞCOALA PRIMARĂ PĂNADE      Preşedinte       FRĂŢILĂ       ANA-RODICA

774      Comuna SÎNCEL       387      ŞCOALA PRIMARĂ PĂNADE      Locţiitor          ONIGA           ANA

775      Comuna SÎNTIMBRU           388      GRADINITA CU PROGRAM NORMAL COSLARIU     Preşedinte            FLOREA        LIANA-CLAUDIA

776      Comuna SÎNTIMBRU           388      GRADINITA CU PROGRAM NORMAL COSLARIU     Locţiitor            OARA            RODICA

777      Comuna SÎNTIMBRU           389      SCOALA PRIMARA TOTOI           Preşedinte       CORB            LUCIANA-GEORGETA

778      Comuna SÎNTIMBRU           389      SCOALA PRIMARA TOTOI           Locţiitor          NAGHI            DORINA

779      Comuna SÎNTIMBRU           390      PRIMĂRIA COMUNEI SÎNTIMBRU        Preşedinte       HERLEA            MARIA-ALEXANDRA

780      Comuna SÎNTIMBRU           390      PRIMĂRIA COMUNEI SÎNTIMBRU        Locţiitor          ROŞCA            DELIA-ELENA

781      Comuna SÎNTIMBRU           391      CENTRU DE ZI PERSOANE VÂRSTNICE          Preşedinte            PĂSTRĂV      DANA-MARIA

782      Comuna SÎNTIMBRU           391      CENTRU DE ZI PERSOANE VÂRSTNICE          Locţiitor            BUCIUMAN  COSMINA-ELENA

783      Comuna SÎNTIMBRU           392      CAMINUL CULTURAL GALTIU  Preşedinte       PETRI MARIA

784      Comuna SÎNTIMBRU           392      CAMINUL CULTURAL GALTIU  Locţiitor          AVRĂMUŢ            SILVANA

785      Comuna SOHODOL  393      SCOALA PRIMARA PELEŞ           Preşedinte       NARIŢA         MARIA CAMELIA

786      Comuna SOHODOL  393      SCOALA PRIMARA PELEŞ           Locţiitor          REDNIC         DIANA ELENA

787      Comuna SOHODOL  394      ŞCOALA PRIMARA POIANA       Preşedinte       BOBAR            DELIANA-ELENA

788      Comuna SOHODOL  394      ŞCOALA PRIMARA POIANA       Locţiitor          BOBAR            GABRIELA MARIA

789      Comuna SOHODOL  395      CĂMINUL CULTURAL SOHODOL         Preşedinte       MIHEŢIU            MARIANA ANGELA

790      Comuna SOHODOL  395      CĂMINUL CULTURAL SOHODOL         Locţiitor          JOLDEŞ            ANA

791      Comuna SOHODOL  396      SC HIDROCONSTRUCTIA SA SEBES PUNCT DE ‘ lucrU SAT LAZURI            Preşedinte       TOADER        DIANA-LARISA

792      Comuna SOHODOL  396      SC HIDROCONSTRUCTIA SA SEBES PUNCT DE ’ lucrU SAT LAZURI            Locţiitor          JOLDEŞ         AUREL

793      Comuna STREMŢ      397      ŞCOALA GIMNAZIALĂ STREMŢ            Preşedinte       GALDEA            IOAN-LIVIU

794      Comuna STREMŢ      397      ŞCOALA GIMNAZIALĂ STREMŢ            Locţiitor          POP            VALENTINA

795      Comuna STREMŢ      398      ŞCOALA GIMNAZIALA „VASILE BOLOGA” GEOAGIU DE SUS            Preşedinte       BORZA          IRINA-AURELIA

796      Comuna STREMŢ      398      ŞCOALA GIMNAZIALA „VASILE BOLOGA” GEOAGIU DE SUS            Locţiitor          LAZĂR          NICOLAE

797      Comuna STREMŢ      399      ŞCOALA PRIMARA GEOMAL     Preşedinte       MĂRCUŞ       NADINA-VETURIA

798      Comuna STREMŢ      399      ŞCOALA PRIMARA GEOMAL     Locţiitor          ONIŞOR         ROZALIA

799      Comuna ŞIBOT          400      CĂMINUL CULTURAL ŞIBOT     Preşedinte       ŞTEFĂNUŢ            MARIANA

800      Comuna ŞIBOT          400      CĂMINUL CULTURAL ŞIBOT     Locţiitor          FILIMON            ANAMARIA

801      Comuna ŞIBOT          401      CĂMINUL CULTURAL BALOMIR          Preşedinte       AVRAM            MARIA-CARMEN

802      Comuna ŞIBOT          401      CĂMINUL CULTURAL BALOMIR          Locţiitor          VLAD            GHEORGHIŢA

803      Comuna ŞIBOT          402      ŞCOALA PRIMARĂ BĂCĂINŢI   Preşedinte       OLEA CORNELIA

804      Comuna ŞIBOT          402      ŞCOALA PRIMARĂ BĂCĂINŢI   Locţiitor          TURCU            HANNELORE

805      Comuna ŞIBOT          403      CLĂDIRE ADMINISTRATIVĂ SĂRĂCSĂU (FOSTA ŞCOALA GENERALĂ) Preşedinte       MOGA            DORINA

806      Comuna ŞIBOT          403      CLĂDIRE ADMINISTRATIVĂ SĂRĂCSĂU (FOSTA ŞCOALA GENERALĂ) Locţiitor          PRECUP         GABRIELA-LENUŢA

807      Comuna ŞONA          404      CLĂDIRE ADMINISTRATIVĂ (FOSTA ŞCOALĂ CU CLASELE I-IV LUNCA TÎRNAVEI)            Preşedinte       SUCIU            MIRELA-GEORGETA

808      Comuna ŞONA          404      CLĂDIRE ADMINISTRATIVĂ (FOSTA ŞCOALĂ CU CLASELE I-IV LUNCA TÎRNAVEI)            Locţiitor          GLOGOVEŢAN        ELENA-MARIA

809      Comuna ŞONA          405      ŞCOALA GIMNAZIALĂ ŞONA    Preşedinte       BOANCĂŞ    MARIA-CRISTINA

810      Comuna ŞONA          405      ŞCOALA GIMNAZIALĂ ŞONA    Locţiitor          CRIŞAN         VALERIA

811      Comuna ŞONA          406      CĂMINUL CULTURAL ALECUŞ Preşedinte       ANGHEL       OLIMPIA

812      Comuna ŞONA          406      CĂMINUL CULTURAL ALECUŞ Locţiitor          DULĂU          MARIA

813      Comuna ŞONA          407      SALA SPORT BIIA  Preşedinte       MATEI           FLAVIUS

814      Comuna ŞONA          407      SALA SPORT BIIA  Locţiitor          ANGHEL       GHEORGHE

815      Comuna ŞONA          408      SCOALA GIMNAZIALĂ SÎNMICLĂUŞ  Preşedinte       HANDREA            MARIOARA

816      Comuna ŞONA          408      SCOALA GIMNAZIALĂ SÎNMICLĂUŞ  Locţiitor          CĂPÎLNEAN            FIRUŢA

817      Comuna ŞPRING       409      Primăria comunei Şpring         Preşedinte       BABEŞ           AUREL

818      Comuna ŞPRING       409      Primăria comunei Şpring         Locţiitor          IANCULESCU          IULIA DORINA

819      Comuna ŞPRING       410      Şcoala gimnazială Cunţa         Preşedinte       PRECUP         MARIUS GHEORGHE

820      Comuna ŞPRING       410      Şcoala gimnazială Cunţa         Locţiitor          CĂLIN           SIMONA ALEXANDRA

821      Comuna ŞPRING       411      Şcoala primară Draşov            Preşedinte       COMĂNESE  SILVIA

822      Comuna ŞPRING       411      Şcoala primară Draşov            Locţiitor          COSTEA        MIHAI-TIBERIU

823      Comuna ŞPRING       412      Sediu administrativ Vingard – Comuna Şpring          Preşedinte       IANOŞ            IOAN-ANDREI

824      Comuna ŞPRING       412      Sediu administrativ Vingard – Comuna Şpring          Locţiitor          POPA            ANA

825      Comuna ŞUGAG       413      CLĂDIRE ADMINISTRATIVĂ (FOSTĂ ŞCOALA GENERALĂ DOBRA)            Preşedinte       GHEOANCA MARIA-DANIELA

826      Comuna ŞUGAG       413      CLĂDIRE ADMINISTRATIVĂ (FOSTĂ ŞCOALA GENERALĂ DOBRA)            Locţiitor          GHIBESCU   MARIA

827      Comuna ŞUGAG       414      ŞCOALA PRIMARĂ MĂRTINIE   Preşedinte       BARB MARIA

828      Comuna ŞUGAG       414      ŞCOALA PRIMARĂ MĂRTINIE   Locţiitor          DĂNILĂ            ANDREEA-MARIA

829      Comuna ŞUGAG       415      SEDIUL U.A.T. COMUNA ŞUGAG           Preşedinte       ŞUFANĂ            MARIA RAMONA

830      Comuna ŞUGAG       415      SEDIUL U.A.T. COMUNA ŞUGAG           Locţiitor          BĂDILĂ            OVIDIU-NICU

831      Comuna UNIREA      416      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „AVRAM IANCU” UNIREA  Preşedinte            KISS   STELA-ILEANA

832      Comuna UNIREA      416      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „AVRAM IANCU” UNIREA  Locţiitor            MAIER           ANA

833      Comuna UNIREA      417      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „AVRAM IANCU” UNIREA  Preşedinte            POPA  VIRGINICA

834      Comuna UNIREA      417      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „AVRAM IANCU” UNIREA  Locţiitor            CRISTEA       ADELA-DESPINA

835      Comuna UNIREA      418      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE MAIER” UNIREA      Preşedinte            BĂBUŢ          ELENA CRISTINA

836      Comuna UNIREA      418      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE MAIER” UNIREA      Locţiitor            CRISTEA       ALIN

837      Comuna UNIREA      419      ŞCOALA PRIMARĂ CIUGUDU DE JOS Preşedinte       CACOVEAN            ANCA

838      Comuna UNIREA      419      ŞCOALA PRIMARĂ CIUGUDU DE JOS Locţiitor          URSAN            MARIA-MIHAELA

839      Comuna UNIREA      420      ŞCOALA PRIMARĂ CIUGUDU DE SUS Preşedinte       CHIRILĂ            ADRIAN-ŞTEFAN

840      Comuna UNIREA      420      ŞCOALA PRIMARĂ CIUGUDU DE SUS Locţiitor          ŞTEFAN            ANA

841      Comuna UNIREA      421      ŞCOALA PRIMARĂ DUMBRAVA           Preşedinte       BOBOIA            MARIANA

842      Comuna UNIREA      421      ŞCOALA PRIMARĂ DUMBRAVA           Locţiitor          DAVID            ADRIANA-ELENA

843      Comuna UNIREA      422      ŞCOALA PRIMARĂ INOC Preşedinte       MOLDOVAN            MIHAIL-ALEXANDRU

844      Comuna UNIREA      422      ŞCOALA PRIMARĂ INOC Locţiitor          ILEA   SANDA-MARIA

845      Comuna UNIREA      423      ŞCOALA PRIMARĂ MĂHĂCENI Preşedinte       CACOVEAN- CONSTANTINESCU            DORINA-ANA-BIANCA- DANIELA

846      Comuna UNIREA      423      ŞCOALA PRIMARĂ MĂHĂCENI Locţiitor          BUNEA          SIMONA-MIHAIELA

847      Comuna VADU MOŢILOR  424      CĂMIN CULTURAL            Preşedinte       BORLEA        RODICA-ANA

848      Comuna VADU MOŢILOR  424      CĂMIN CULTURAL            Locţiitor          OAIDA           MIRELA-ELENA

849      Comuna VALEA LUNGĂ    425      Primăria Valea Lungă Preşedinte       BOCŞA          TOMINA-CARMEN

850      Comuna VALEA LUNGĂ    425      Primăria Valea Lungă Locţiitor          MĂRGINEAN           CAMELIA

851      Comuna VALEA LUNGĂ    426      Casă particulară Făget Preşedinte       CRISTEIAN   SOFICA-CODRUŢA

852      Comuna VALEA LUNGĂ    426      Casă particulară Făget Locţiitor          DEZSI            MIHAELA MARIA

853      Comuna VALEA LUNGĂ    427      Şcoala primară Glogoveţ         Preşedinte       BOGIN           IOANA-CLAUDIA

854      Comuna VALEA LUNGĂ    427      Şcoala primară Glogoveţ         Locţiitor          MĂRGINEAN            VASILE

855      Comuna VALEA LUNGĂ    428      Şcoala primară Lodroman       Preşedinte       BARTUŞ        ANA-MARIA

856      Comuna VALEA LUNGĂ    428      Şcoala primară Lodroman       Locţiitor          STROIA         SIMONA SOFIA

857      Comuna VALEA LUNGĂ    429      Şcoala Primară Lunca Preşedinte       VELICEA      ROXANA-MARIA

858      Comuna VALEA LUNGĂ    429      Şcoala Primară Lunca Locţiitor          GYORGYI     KARLA-BEATRICE

859      Comuna VALEA LUNGĂ    430      Cămin cultural Tăuni   Preşedinte       ZALUSCHI    MONICA-MARIA

860      Comuna VALEA LUNGĂ    430      Cămin cultural Tăuni   Locţiitor          BĂCILĂ         VILINA

861      Comuna VIDRA        431      PRIMĂRIA COMUNEI VIDRA     Preşedinte       POGAN            GHEORGHE

862      Comuna VIDRA        431      PRIMĂRIA COMUNEI VIDRA     Locţiitor          TRIF   MARIA

863      Comuna VIDRA        432      ŞCOALA PRIMARĂ GOIEŞTI       Preşedinte       TRIF-BEC      DINA-LIDIA

864      Comuna VIDRA        432      ŞCOALA PRIMARĂ GOIEŞTI       Locţiitor          TRIF   AVRAM-MARINEL

865      Comuna VIDRA        433      FOSTUL SEDIU AL PRIMĂRIEI PONOREL       Preşedinte       COROIU            JILU-CONSTANTIN

866      Comuna VIDRA        433      FOSTUL SEDIU AL PRIMĂRIEI PONOREL       Locţiitor          COROIU            TEODOR

867      Comuna VINŢU DEJOS        434      CĂMIN CULTURAL VURPĂR      Preşedinte       UNGUREANU            LILIANA-MONICA

868      Comuna VINŢU DEJOS        434      CĂMIN CULTURAL VURPĂR      Locţiitor          ISPAS PETRU

869      Comuna VINŢU DEJOS        435      CĂMIN CULTURAL VINŢU DE JOS        Preşedinte       SAS            ADRIANA MARIA

870      Comuna VINŢU DEJOS        435      CĂMIN CULTURAL VINŢU DE JOS        Locţiitor          PÎCLIŞAN            DORINA

871      Comuna VINŢU DEJOS        436      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „IULIU MANIU” VINŢU DE JOS            Preşedinte       NEAGU          EUGENIA-ANA

872      Comuna VINŢU DEJOS        436      ŞCOALA GIMNAZIALĂ „IULIU MANIU” VINŢU DE JOS            Locţiitor          TODOR          MARIANA

873      Comuna VINŢU DEJOS        437      GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL SIBIŞENI        Preşedinte            DONCUŢ       GHEORGHE RADU

874      Comuna VINŢU DEJOS        437      GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL SIBIŞENI        Locţiitor            COLTOR        NICOLETA-ANDREA

875      Comuna VINŢU DEJOS        438      CASA PAROHIALĂ INURI           Preşedinte       CHINDRIŞ            ADINA-ELENA

876      Comuna VINŢU DEJOS        438      CASA PAROHIALĂ INURI           Locţiitor          STEAU            MARIA

877      Comuna VINŢU DEJOS        439      CĂMIN CULTURAL MERETEU    Preşedinte       ALBU            COSMINA-CRISTINA

878      Comuna VINŢU DEJOS        439      CĂMIN CULTURAL MERETEU    Locţiitor          CHINDRIŞ            IOANA

879      Comuna VINŢU DEJOS        440      ŞCOALA PRIMARĂ VALEA VINŢULUI            Preşedinte            BĂCĂINŢAN            ROXANA-DIANA

880      Comuna VINŢU DEJOS        440      ŞCOALA PRIMARĂ VALEA VINŢULUI            Locţiitor            DREGHICIU RAMONA-ELENA


 Fiți la curent cu ultimele articole publicate. Urmăriți Ziarul Unirea și pe GOOGLE ȘTIRI


Publicitate

Politică Administrație

Comunicat de presă| Senator PNL de Alba, Sorin Bumb: „Obiectivele lăsate în paragină de întreprinderile de stat pot fi preluate de administrațiile locale”. Legea, adoptată în Senat

Publicat

în

Comunicat de presă| Senator PNL de Alba, Sorin Bumb: „Obiectivele lăsate în paragină de întreprinderile de stat pot fi preluate de administrațiile locale”. Legea, adoptată în Senat

Senatul a adoptat ieri o nouă lege care vine în sprijinul administrațiilor locale, permițându-le să preia terenuri și clădiri din patrimoniul regiilor de stat și al societăților comerciale cu capital majoritar sau integral de stat, care nu mai sunt utilizate de către acestea pentru realizarea obiectului lor de activitate.

Sunt numeroase cazuri de acest gen în țară, inclusiv în județul Alba, în care blocuri, stadioane, hale sau terenuri sunt lăsate în paragină de ani de zile, insalubre și degradate, dar nu pot fi reabilitate și utilizate din cauză că societățile comerciale nu mai au nevoie de ele și nici nu au resurse să investească în ele, iar administrațiile locale, deși ar avea nevoie de ele, nu le pot prelua din cauza birocrației și a cadrului legal incomplet și alambicat.

Elit - Gustul Desăvârșit

Plecând de la aceste necesități ale administrațiilor locale, dar și ale regiilor de stat și ale societăților comerciale cu capital majoritar sau integral de stat, am inițiat acest proiect de lege, tocmai pentru a ajuta comunitățile locale să preia obiectivele în cauză, la valoarea lor de inventar actualizată. Plătind această valoare de inventar actualizată se rezolvă și problema contabilicească a transferului acestor bunuri, care a constituit, până acum, principalul obstacol în calea realizării acestor transferuri. Soluția este una echitabilă și favorabilă pentru ambele părți, deoarece societățile scapă de niște active care le generează doar pierderi, iar administrațiile locale pot transforma aceste imobile în obiective folositoare pentru comunitate, mai ales că acum au numeroase oportunități de accesare a fondurilor europene și pot realiza proiecte importante de regenerare a acestor obiective și de repunere a lor în circuitul comunitar. Astfel, transferând de la stat la stat aceste obiective le putem transforma din ruine abandonate în obiective de interes pentru comunitate, folositoare cetățenilor.

Le mulțumesc pe această cale colegilor de la Ministerul Finanțelor și colegilor mei senatori din Comisia de Administrație Publică și din Comisia Juridică, cu care am dezbătut ieri îndelung acest proiect de lege și i-am adus amendamente importante, care au permis adoptarea sa de către plen și realizarea unei legi utile și deplin operabile.

Sorin Ioan BUMB,

Senator PNL de Alba


 Fiți la curent cu ultimele articole publicate. Urmăriți Ziarul Unirea și pe GOOGLE ȘTIRI


Citește mai mult

Politică Administrație

Comunicat de presă| PSD Alba: Situația de la Spitalul Municipal Aiud putea fi soluționată de către conducerea unității medicale și a primăriei!

Publicat

în

PSD Alba: Situația de la Spitalul Municipal Aiud putea fi soluționată de către conducerea unității medicale și a primăriei!

Conducerea Primăriei Aiud și a unității medicale sunt responsabile de situația creată la Spitalul Municipal unde 67 de cadre medicale, angajate pe perioada pandemiei, riscă să rămână fără locul de muncă, în 6 iunie, după expirarea contractelor.

”Întreaga vină e a primăriei Aiud care, alături de conducerea unității medicale, nu a acționat pentru binele pacienților si pentru creșterea calității serviciilor medicale. Managerul spitalului trebuia să constituie o nouă organigramă, să organizeze examene pentru aceste posturi, să angajeze inclusiv medici, să presteze servicii medicale pentru populație, să le dezvolte, iar apoi să solicite bani, conform prevederilor legale, Casei Județene de Asigurări de Sănătate, aflate în subordinea Casei Naționale de Asigurări Sănătate”, a transmis senatorul Călin Matieș, în urma unei discuții cu angajați ai spitalului, dar și cu prof. univ. dr. Alexandru Rafila.

Doar pe durata pandemiei, Spitalul Municipal a primit de la Ministerul Sănătății circa 4 milioane de euro pentru proiecte de investiții. De asemenea, toate cheltuielile efectuate au fost decontate și toate necesitățile financiare au fost acoperite integral.

Elit - Gustul Desăvârșit

”Ministerul Sănătății a creat cadrul legal pentru ca personalul medical angajat în pandemie să fie păstrat în sistem, iar în Parlament există un proiect de lege prin care acești angajați să poată lucra, în continuare, prin contracte de muncă fără durată limitată. De asemenea, trebuie respectate toate prevederile legale privind ocuparea posturilor. Cadrele medicale de la Aiud și-au demonstrat utilitatea și au făcut mari eforturi pentru tratarea oamenilor din tot județul Alba. A fost rândul conducerii unității medicale și a primăriei, în subordinea căreia se află spitalul, să continue demersurile legale pentru menținerea lor în activitate”, a spus ministrul Sănătății, Alexandru Rafila.

Trebuie precizat faptul că Ministerul Sănătății nu are atribuții în plata salariilor angajaților de la Spitalul Municipal Aiud.

Nu exista risc privind apariția unui deficit bugetar dacă strategia spitalului era de dezvoltare a serviciilor medicale.

Dezvoltarea activității spitalului și, implicit, creșterea valorii contractului cu Casa Județeană de Asigurări de Sănătate Alba înseamnă acoperirea din propriile surse a oricărui posibil deficit bugetar. Mai mult, doar din luna octombrie 2022 decontarea sumelor prevăzute în contractul cu Casa Județeană de Asigurări de Sănătate Alba se va face exclusiv corespunzător serviciilor raportate și nu în baza cheltuielilor efective, așa cum este cazul acum și cum a fost cazul în ultimii 2 ani, pe perioada pandemiei.

La Spitalul Municipal Aiud există deficit de personal chiar și în condițiile angajării celor 67 de cadre medicale cărora le expiră contractul de muncă în 6 iunie. Astfel, spitalul are mare nevoie de acești angajați.

Toate celelalte unități  sanitare din județ au organizat examene pentru angajații din timpul pandemiei și au reușit să gestioneze situația corespunzător.

Probleme și proteste sunt doar la Aiud, exclusiv din cauza factorilor locali de decizie care nu au gestionat situația corespunzător!

Organizația județeană a PSD Alba


 Fiți la curent cu ultimele articole publicate. Urmăriți Ziarul Unirea și pe GOOGLE ȘTIRI


Citește mai mult

Politică Administrație

COMUNICAT DE PRESĂ| Beniamin Todosiu, deputat USR: „USR continuă lupta!”

Publicat

în

COMUNICAT DE PRESĂ| Beniamin Todosiu, deputat USR: „USR continuă lupta!”

În acest weekend a avut loc o întâlnire a membrilor USR la malul Mării Negre, unde au fost prezenți parlamentari, primari, președinți de filiale județene și aleși locali.

„Concluzia acestei întâlniri este una clară: vom continua lupta și nu o să renunțăm, chiar dacă ne luptăm cu un guvern format din PNL și PSD. Am intrat în politică cu scopul de a schimba România, de a reforma instituțiile statului și de a apăra interesele cetățeanului când vine vorba de risipa banului public.

Elit - Gustul Desăvârșit

Politica este un maraton, am plecat în 2016 o mâna de oameni, iar acum suntem prezenți în toată țara, avem primari care guvernează local și o fac foarte bine. Primarii USR au de guvernat local pentru aproximativ 1,7 milioane de români și au datoria de a face o comunitate mai bună pentru aceștia. Putem vorbi de rezultate vizibile în aceste administrații, primăriile sunt deschise cetățenilor, banul public este cheltuit responsabil și transparent, se urmăresc investițiile pentru îmbunătățirea vieții cetățeanului și nu pentru firmele de partid.

În 2020 am reușit să ne dublăm numărul de parlamentari USR și acest lucru ne obligă să sesizăm derapajele coaliției sărăciei formate din PNL și PSD. Totodată, avem datoria de a lupta ca pensiile speciale să fie eliminate, chiar dacă PSD și PNL se opun acestui lucru.

În 2024, USR va fi o adevarată forță politică liberală, reformatoare și proeuropeană!

USR va continua lupta!”, declară deputatul USR de Alba, Beniamin Todosiu.


 Fiți la curent cu ultimele articole publicate. Urmăriți Ziarul Unirea și pe GOOGLE ȘTIRI


Citește mai mult

Actualitate

Știrea Zilei

Curier Județean

Știrea Ta

Politică Administrație

Sport

Monden

Opinii Comentarii

Articole Similare