Inter Ciugud – Dalia Sport Daia Română 2-1 (1-1) | Al 5-lea eșec pentru echipa lui Ștefan Fogoroși, în minutul 90!

inter-ciugud-olimpia-aiud-2Ştefan Fogoroşi a suferit al 5-lea eșec consecutiv pe banca tehnică a Daliei Sport Daia Română, 1-2 (1-1), în deplasarea cu Inter Ciugug, golul victoriei gazdelor fiind marcat în minutul 90 de Iouraș!

Marcatori: M. Coman (45), Iouraș (90), respectiv Brânză (43).

Dalia Sport Daia Română a pierdut al 5-lea joc consecutiv, la Ciugud, după ce echipa lui Ștefan Fogoroși a condus cu 1-0. Fostul echipier al Daliei, Marius Coman a fost cel mai bun jucător de pe teren, cu un gol din lovitură liberă și o pasă decisivă. Meciul s-a jucat practic în minutele de final ale celor două reprize!

George Cozma (CSȘ Blaj) concurează vineri la Campionatul European Under 18 din Slovacia

George Cozma (CSȘ Blaj) concurează vineri la Campionatul European Under 18 din Slovacia, în calificările probei de 800 metri La finele acestei săptămâni, aiudeanul George Cozma (CSȘ Blaj), recent medaliat cu bronz la Campionatele Balcanice Under 18 de la Maribor (Slovenia), va lua startul la Campionatul European Under 18, în perioada 18-21 iulie, în Slovacia, […]