// ViewContent // Track key page views (ex: product page, landing page or article) fbq('track', 'ViewContent'); // Search // Track searches on your website (ex. product searches) fbq('track', 'Search');

Rezultatele olimpiadei județene de limba și literatura română, în județul Alba

Inspectoratul Școlar Județean Alba a transmis, sâmbătă, rezultatele olimpiadei județene, desfășurate în județ.

Faza județeană a olimpiadei a avut loc, tot astăzi, iar rezultatele sunt înainte de soluționarea contestațiilor.

Norma de participare la etapa natională este de un elev pentru fiecare nivel de clasa/județ, prirnul în ordine valorică, respectând punctajul minim prevăzut de regulament.

CONTESTAȚIILE SE DEPUN LUNI, 19.03.2018, ÎN INTERVALUL 08,00 – 14,00 LA SECRETARIATUL COLEGIULUI TEHNIC „DORIN PAVEL” ALBA IULIA   SAU PE FAX LA NUMĂRUL: 0258811803 și /sau SCANATE PE ADRESA DE E-MAIL: dp.alba@mail.albanet.ro. Pentru contestațiile trimise pe fax sau pe mail se va cere confirmare telefonică – 0745251747.

  1. CRT. NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI CLASA   UNITATEA ŞCOLARĂ      PROFESORUL CARE L-A PREGĂTIT           PUNCTAJ

1             Achim Iulia          V             Lic. cu Pr. Sportiv             Costea Cristina  NEPREZ

2             ACHIMEȚ ANDRA NICOLETA       V             CNAI     BOLD SANDA     99

3             Antilică Tudor    V             Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Obreja Adriana 106

4             BAL STEFAN       V             ȘCOALA GIMNAZIALĂ VASILE GOLDIȘ ALBA IULIA             Sopterean Adriana          90

5             BANEA  G. AIDA ALIS      V             Șc. Gim ”Lucian Blaga” Ocna Mureș        Victoratos Teodora         111

6             BĂLGRĂDEAN IOANA MARIA     V             Liceul ,,Corneliu Medrea” Zlatna               Prof. Fica Loredana – Roberta                91

7             Bolea I.Dragos Stefan    V             Sc.Gim.Ion Agarbiceanu               Negrescu Elena 108

8             BOTEZAN L. RAUL            V             Școala Gimnazială „O. Hulea” Aiud          SZEKELY ANDA  92

9             Buciuman Natalia            V             Lic. cu Pr. Sportiv             Costea Cristina  95

10           BUCUR MARIA DORINA V             ȘCOALA GIMNAZIALĂ VASILE GOLDIȘ ALBA IULIA             Sopterean Adriana                 109

11           BUJOR DARIA    V             Şcoala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba iulia   ISPAS ANCA       91

12           Bulancea Arina Maria     V             Șc.Gimnazială  ,,Iosif Pervain” Cugir         Rodica Mihai      75.5

13           Câmpean Maria Ioana   V             Colegiul National “I.M.Clain” Blaj             Simu Carmen    86.5

14           Cibu Maria Isabelle         V             Șc. Gimnazială Daia Română       Bradilă Laura     115

15           CisteianC.Dimitria            V             Sc.Gim.Ion Agarbiceanu               Negrescu Elena 113

16           Comandașu-Soare V. Elizabeth-Mary     V             Școala Gimn. „Toma Cocișiu” Blaj             Istrate Diana      85

17           DAVID MEDEEA-LORELAI             V             Liceul ,,Corneliu Medrea” Zlatna               Prof. Ciur Simona -Ioana                82.5

18           Dăncilă Alecsandra         V             Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Obreja Adriana 83

19           Decean P. Cosmina-Andreea      V             Școala Gimnazială „Ion Breazu” Mihalț  Costin Ana-Maria            111.5

20           Docea L.Sabina Ilinca      V             Sc.Gim.Ion Agarbiceanu               Negrescu Elena 97

21           Duvlea Darius-Daniel      V             Școala Gimnazială Săsciori           Șiara Ramona    77

22           FILIMON D.R. DARYA ROBERTA  V             SCOALA GIMNAZIALA „AVRAM IANCU” ALBA IULIA         PROF. SLEVAS DANA   90

23           FLOCA DANIELA MARIA V             CNAI     BOLD SANDA     85.5

24           FLOCA MARIA   V             ȘCOALA GIMNAZIALĂ CÎMPENI Cotisel Traian    86

25           Frățilescu Gabriel            V             Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Obreja Adriana 102

26           GALDĂU I.N. IONELA ȘTEFANIA V             ȘC. GIM. „N. GANEA” BISTRA     DINIȘ CRISTINA 111

27           Gomboș M. Marinela     V             Scoala Gimnazială „Nicolae Drăgan” Galda de Jos             Perța Mirela       76

28           GOŢIA TUDOR   V             Şcoala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba iulia   ISPAS ANCA       98

29           Grosu Ștefan     V             Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Obreja Adriana 94

30           Hăprian Ioana Veronica V             Șc. Gimnazială Daia Română       Bradilă Laura     102.5

31           IHUȚ MARIA IOANA       V             CNAI     BOLD SANDA     94.5

32           Ispas Meda         V             Lic. cu Pr. Sportiv             Costea Cristina  90.5

33           Jibotean Raluca V             Șc.Gimnazială ,,Iosif Pervain” Cugir          Rodica Mihai      81

34           MACAVEI GH. SONIA     V             Școala Gimnazială „O. Hulea” Aiud          SZEKELY ANDA  87.5

35           Man Bianca        V             Lic. cu Pr. Sportiv             Oltean Larisa      94.5

36           MARIAN DANIELA ANAMARIA   V            LICEU H.C.C. ABRUD       Cimpian Bianca 78

37           MATEI DARIANA IOANA V            LICEUL H.C.C. ABRUD     Cimpian Bianca 91

38           Mateș Robert    V             Lic. cu Pr. Sportiv             Costea Cristina  83

39           Mărginean Nicola Ioana               V             Colegiul National “I.M.Clain” Blaj             Simu Carmen     98

40           MICLE G. ANA MARIA    V             SCOALA GIMNAZIALA „AVRAM IANCU” ALBA IULIA         PROF. SLEVAS DANA                108.5

41           Miron I.C.Ioan Andrei    V             Sc.Gim.Ion Agarbiceanu               Negrescu Elena 94

42           MUREȘAN S.MARCUS-DAVID     V             Liceul Teoretic „Petru Maior”Ocna Mureș            Pop Gabriela      90

43           Neamțu Răzvan V             Șc.Gimnazială  ,,Singidava” Cugir              Nicoleta Văsuți 88

44           Negură Damian Zara Elenia         V             Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Obreja Adriana 112

45           NEMEȘ CRISTIANA          V             Liceul „Dr. Lazăr Chirilă”, Baia de Arieș  HAIDUC VALENTINA       77

46           OANCEA ANDREI             V             ȘCOALA GIMNAZIALĂ VASILE GOLDIȘ ALBA IULIA             Horsa Daniela    93

47           OARGĂ V. MIHAELA       V             LICEUL TEHNOLOGIC „ȚARA MOȚILOR” ALBAC   CODREA MARIA               108.5

48           Olaru Ioana        V             Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Obreja Adriana 96.5

49           Oniga Alin           V             Scoala Gimn. „Ion Pop Reteganul” Sincel              Catauta Ioana   96

50           Ordean Răzvan V             Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Obreja Adriana 103.5

51           ORLEA C. CRISTIAN-ȘTEFAN        V             ȘC. GIM. „N. GANEA” BISTRA     DINIȘ CRISTINA 92.5

52           PETRUTIU MARIA ALEXANDRA  V             ȘCOALA GIMNAZIALĂ VASILE GOLDIȘ ALBA IULIA              Sopterean Adriana                111.75

53           POPA VIOLETA  V             Liceul „Dr. Lazăr Chirilă”, Baia de Arieș  HAIDUC VALENTINA      86.5

54           Radu Ariana       V             Șc.Gimnazială  ,,Singidava” Cugir              Nicoleta Văsuți 79

55           RÂȘTEIU P.D. DANA-ANTONIA   V             ȘC. GIM. „N. GANEA” BISTRA     DINIȘ CRISTINA NEPREZ

56           ROTAR  IULIANA – FLORINA         V             Liceul ,,Corneliu Medrea” Zlatna               Prof. Ciur Simona -Ioana                87.5

57           SICOE ALEXIA  VANESA V             SCOALA GIMNAZIALĂ CIURULEASA         Toma Paula Cristina        93

58           SOCOL GABRIELA MARIA             V             ȘCOALA GIMNAZIALĂ VASILE GOLDIȘ ALBA IULIA              Sopterean Adriana                96

59           STAN OVIDIU MIHAI       V             L.T.T.A. ARIESENI             STAN SIMONA  89.5

60           STANCIU I. FILIP                V             Școala Gimnazială „A. Sever” Aiud           CONSTANTIN CAMELIA CRISTINA                72

61           Stefănescu Bianca Nicoleta         V             Scoala Gimnazială Petrești          Cristian Ionela   101

62           STOICA G. ANA GRAȚIELA            V             Șc. Gim ”Lucian Blaga” Ocna Mureș        Victoratos Teodora         93

63           Stuhuleț N. Paula Elena V             Liceul Teoretic Teiuș       Dimitriu Ligia     NEPREZ

64           Tomaniska I.Bianca Iulia               V             Sc.Gim.Ion Agarbiceanu               Negrescu Elena 104

65           TRIFAN BIANCA MARIA V             ȘCOALA GIMNAZIALĂ VASILE GOLDIȘ ALBA IULIA             Sopterean Adriana                 78.5

66           TUDOSE M. VLAD MIHAI              V             SCOALA GIMNAZIALA „AVRAM IANCU” ALBA IULIA         PROF. SLEVAS DANA   96.5

67           Turcu Anastasia V             Sc.Gim.Ion Agarbiceanu               Negrescu Elena 107

68           Urieșu David      V             Șc.Gimnazială Nr. 3, Vinerea      Maria Albu         84

69           Vasiu Larisa        V             Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Obreja Adriana NEPREZ

 

  1. CRT. NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI CLASA   UNITATEA ŞCOLARĂ      PROFESORUL CARE L-A PREGĂTIT           PUNCTAJ

1             Airinei Cristina   VI           Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Obreja Adriana 98

2             Aloman Denisa-Maria    VI           Şcoala Gimnazială Petrești          Cristian Ionela   106.5

3             Avram C.A.Dorin              VI           Sc.Gim.Ion Agarbiceanu               Lupsa Alina         103

4             BAICU ȘTEFAN  VI           COLEGIUL NAȚIONAL AVRAM IANCU CÎMPENI   BARBU ADRIANA             72

5             Balea Antonia-Cristina   VI           Școala Gimnazială Petrești          Cristian Ionela   106

6             Barta Anda         VI           Colegiul Tehnic „Apulum” Alba iulia         Teisan Genoveva            73.5

7             BERCU ANA ECATERINA VI           Şcoala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba iulia   FURDUI MIRONA             105

8             Blaga Rebeca     VI           Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Obreja Adriana 95

9             BLEANŢ ALEXIA VI           Şcoala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba iulia   FURDUI MIRONA             94.5

10           Boroschi T.M.Tudor        VI           Sc.Gim.Ion Agarbiceanu               Lupsa Alina         98.5

11           BOTEI S. ALEXANDRA     VI           Școala Gimnazială „A. Sever” Aiud           BOLDOR ELENA 86.5

12           Breaz M. Maria Simina  VI           Școala Gimnazială „Ion Breazu” Mihalț  Costin Ana-Maria            97

13           Breaz Maria Dariana       VI           Lic. Teol. Gr.-Cat. ‘Sf. Vasile cel Mare” Blaj            Puscas Diana      89

14           Bregar I. Alina Maria       VI           Școala Gimnazială Benic               Toma Liliana       92.5

15           Carnat Alina       VI           Colegiul Tehnic „Apulum” Alba iulia         Teisan Genoveva            94.5

16           CIBU ANA IULIA VI           ȘCOALA GIMNAZIALĂ VASILE GOLDIȘ ALBA IULIA             Sopterean Adriana          80.5

17           CIORTEA BOGDAN          VI           Şcoala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba iulia   ISPAS ANCA       89.5

18           Comșa N. Darian Nicolae              VI           Școala Gimnazială „Ion Breazu” Mihalț  Costin Ana-Maria                NEPREZ.

19           Corbean Tudor  VI           Școala Gimn. „Toma Cocișiu” Blaj             Marcu Ana          112.5

20           CORDEA I.I. ALESSIA       VI           Liceul Teoretic „Petru Maior”Ocna Mureș            Stanciu Aurora  87

21           COSMA J.M. MAIA ALEXANDRA VI           SCOALA GIMNAZIALA „AVRAM IANCU” ALBA IULIA         PROF. SLEVAS DANA   78.5

22           COSTEA ANDRADA          VI           ȘCOALA GIMNAZIALĂ VASILE GOLDIȘ ALBA IULIA             Sopterean Adriana                 76

23           Crețescu E. Emilia            VI           Scoala Gimnazială „Nicolae Drăgan” Galda de Jos             Crișan Emilia       91.5

24           Crihan Gianina  VI           Lic. cu Pr. Sportiv             Țuculete Marinela           89.5

25           DAISA I. IOANA VI           Colegiul Tehnic ”Alexandru Domșa”        Niculescu Claudia            90.5

26           DINIŞ ANTONIA VI           Şcoala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba iulia   ISPAS ANCA       91.5

27           DOBRA P. MARIA PETRONELA    VI           LICEUL TEHNOLOGIC „ȚARA MOȚILOR” ALBAC   CODREA MARIA                98

28           DOCEA S. REBECA            VI           Școala Gimnazială „A. Sever” Aiud           BOLDOR ELENA 102.5

29           Domșa L. Luciana Lidia   VI           Liceul Teoretic Teiuș       Dimitriu Ligia     102

30           Dumitraș Carina               VI           Lic. cu Pr. Sportiv             Țuculete Marinela           81

31           FELEA DAIANA ALEXANDRA        VI           LICEUL H.C.C. ABRUD     Cimpian Bianca 92.5

32           FULEA ROXANA VI           ȘCOALA GIMNAZIALĂ VASILE GOLDIȘ ALBA IULIA             Horsa Daniela    72.5

33           Graur S. Roxana Maria   VI           Liceul Teoretic Teiuș       Dimitriu Ligia     72

34           GRECU ȘTEFAN VI           Școala Gimnazială Cîmpeni          Cotisel Traian    84

35           Hațegan C. Amina Mălina             VI           Școala Gimnazială „Ion Breazu” Mihalț  Costin Ana-Maria            106.5

36           Hăprian Amalia VI           Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Sterca Cristina   109

37           Hăprian Oana    VI           Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Sterca Cristina   102

38           Hileagă Larisa    VI           Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Sterca Cristina   97.5

39           HOLA A. MARIA VI           Colegiul Tehnic ”Alexandru Domșa”        Niculescu Claudia            101.5

40           HUDREA BRIANA ANTONIA         VI           LICEUL H.C.C. ABRUD     Cimpian Bianca 101.5

41           Jinar Delia           VI           Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Obreja Adriana 99

42           LOMBREA MIHAIL           VI           COLEGIUL NAȚIONAL AVRAM IANCU CÎMPENI   BARBU ADRIANA             107

43           MARCU ALEXIA IOANA  VI           COLEGIUL NAȚIONAL AVRAM IANCU CÎMPENI   BARBU ADRIANA             106.25

44           MARIAN EMILIAN ILIE    VI           Școala Gimnazială Cîmpeni          Cotisel Traian    96

45           MATEICA  S. PATRICIA MARIA    VI            Școala Gimnazială Simion Lazăr Lunca Mureșului              Radu Eleonora                 89

46           MEDRUȚ   ANA – MARIA               VI           Liceul ,,Corneliu Medrea” Zlatna / Şcoala Gimnazială     ,, Avram Iancu” Zlatna   Prof. Ciur Simona -Ioana              90

47           MOLDOVAN A. NAOMI GABRIELA           VI           Șc. Gim ”Lucian Blaga” Ocna Mureș        Morar Carmen 95

48           Morar Gabriel   VI           Școala Gimnazială Săsciori           Șiara Ramona    91

49           MORAR LUCIANA DENISA            VI           SCOALA GIMNAZIALA CIURULEASA         Toma Paula Cristina        89

50           Muntean David VI           Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Obreja Adriana 82

51           MUREȘAN A.  TEODORA               VI           Școala Gimnazială „A. Sever” Aiud           BOLDOR ELENA 82

52           MUSTAȚĂ ANDRADA     VI           ȘCOALA GIMNAZIALĂ VASILE GOLDIȘ ALBA IULIA             Horsa Daniela    84

53           NECŞ AŞEXIA MARIA      VI           Şcoala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba iulia   FURDUI MIRONA             65

54           Nicoară V. George          VI           Seminarul Teologic Ortodox       Muntean Andreea-Marieta        77

55           OARGA I. IRINA NICOLETA           VI           LICEUL TEHNOLOGIC „ȚARA MOȚILOR” ALBAC   CODREA MARIA                85.5

56           OLTEAN DARIUS               VI           Şcoala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba iulia   FURDUI MIRONA             96.5

57           OPRINESCU CARMEN    VI           Şcoala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba iulia   NEGREA PETRU 95

58           Pădurariu M. Tudor        VI           Liceul Teoretic Teiuș       Dimitriu Ligia     82

59           Pop George        VI           Şc.Gimnazială ,,Singidava” Cugir               Văsuți Nicoleta 82.5

60           Spătăcean Ana Maria     VI           Şc.Gimnazială ,,Singidava” Cugir               Văsuți Nicoleta NEPREZ.

61           STAN ANDA        VI           Școala Gimnazială Cîmpeni          Cotisel Traian    98

62           STAN IOANA      VI           Școala Gimnazială Cîmpeni          Cotisel Traian    NEPREZ.

63           STOINA ALEXIA VI           Liceul „Dr. Lazăr Chirilă”, Baia de Arieș  CENAN NICOLETA           94

64           Ștefan Lucia-Ștefania     VI           Școala Gimnazială Petrești          Cristian Ionela   95

65           Tecșa Maria Adriana       VI           Colegiul National “I.M.Clain” Blaj             Breazu Ioana     85

66           TRIFUȚ ALEXANDRA REBECCA    VI           Școala Gimnazială Cîmpeni          Cotisel Traian    77.5

67           Țăran Iulia Romana         VI           Școala Gimnazială Daia Română               Brădilă Laura     104

68           Udvari L. Miruna Andreea           VI           Lic. Teol. Gr.-Cat. ‘Sf. Vasile cel Mare” Blaj            Puscas Diana      102

69           VALACEC  IOANA – ȘTEFANIA      VI           Liceul ,,Corneliu Medrea” Zlatna / Şcoala Gimnazială      ,, Avram Iancu” Zlatna   Prof. Fica Loredana – Roberta     90

70           Vintilă Maria      VI           Colegiul National “I.M.Clain” Blaj             Tarko Iulia           100

 

  1. CRT. NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI CLASA   UNITATEA ŞCOLARĂ      PROFESORUL CARE L-A PREGĂTIT           PUNCTAJ

1             ASPRESCU C. ALEXANDRU           VII          Școala Gimnazială „O. Hulea” Aiud          SZEKELY ANDA  77

2             Biriș Diana           VII          Lic. cu Pr. Sportiv             Țuculete Marinela           85

3             Bîte Robert         VII          Șc.Gimnazială,,Singidava” Cugir Văsuți Nicoleta 96

4             Boitor Andreea  Maria   VII          Colegiul National “I.M.Clain” Blaj             Tarko Iulia           89

5             BUSTAN COSMINA-MARIA          VII          ȘC. GIM. „N. GANEA” BISTRA     DINIȘ CRISTINA 88

6             BUTA TUDOR MARIAN  VII          ŞCOALA GIMNAZIALĂ ”CIURULEASA       Toma Paula Cristina        86.5

7             Cătăuţă Casiana               VII          Scoala Gimn. „Ion Pop Reteganul” Sincel              Catauta Ioana    110

8             Coș Tudor           VII          Lic. cu Pr. Sportiv             Țuculete Marinela           102

9             Cristian Daria-Ioana        VII          Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Manciulea Maria              107

10           CULDA ALISA     VII          ȘCOALA GIMNAZIALĂ CÎMPENI Cotisel Traian    NEPREZ.

11           Dicu Diana          VII          Lic. cu Pr. Sportiv             Costea Cristina  98

12           DUMA I. DIANA VII          Școala Gimnazială „A. Sever” Aiud           CONSTANTIN CAMELIA CRISTINA             92

13           DURA A. GEORGIANA-ANDREEA               VII          ȘC. GIM. „N. GANEA” BISTRA     DINIȘ CRISTINA NEPREZ.

14           DURA P.  DIANA-MARIA VII          ȘC. GIM. „N. GANEA” BISTRA     DINIȘ CRISTINA 76

15           FALADAU I. PAULA          VII          Școala Gimnazială „O. Hulea” Aiud          SZEKELY ANDA  86

16           Florea Mihai Ioan            VII          Colegiul National “I.M.Clain” Blaj             Simu Carmen    99

17           Hileagă Darius   VII          Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Sterca Cristina   90.5

18           ICLOZAN ANDA VII          CNAI     BOLD SANDA     91

19           Itu Jasmine-Maria           VII          Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Manciulea Maria              86

20           IVASCON – BARAT Ş.A. ANAMARIA          VII          ȘCOALA GIMNAZIALĂ SCĂRIȘOARA         Toader Cristina – Maria                74.5

21           Jurca Andreas   VII          Lic. cu Pr. Sportiv             Țuculete Marinela           66.5

22           Lațiu F. Daria      VII          Scoala Gimnazială „Nicolae Drăgan” Galda de Jos             Crișan Emilia       63

23           LAZEA COSMIN ROBERT                VII          L.T.T.A. ARIESENI             DOBRA MIHAELA             69

24           LEBĂDĂ DIANA VII          Şcoala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba iulia   BANDICI EMANUELA      102

25           MACAVEIU MADALINA VII          ŞCOALA GIMNAZIALĂ „CIURULEASA       Toma Paula Cristina        62

26           Marian Cristea I. Ioana  VII          Scoala Gimnazială „Nicolae Drăgan” Galda de Jos             Crișan Emilia                NEPREZ.

27           MATARANGA G. MAGDA             VII          Școala Gimnazială „O. Hulea” Aiud          SZEKELY ANDA  81

28           MATEICA N. OANA          VII          Școala Gimnazială „O. Hulea” Aiud          SZEKELY ANDA  83

29           Mărginean Laurențiu Ioan           VII          Șc.Gimnazială ,,Iosif Pervain” Cugir          Mihai Rodica      72

30           Moga Ciprian-Andrei     VII          Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Manciulea Maria              91

31           MOLDOVAN A. MARIA IOANA   VII          Școala Gimnazială Noșlac             Săpunaru Alexandra-Maria         83

32           Morariu Bianca-Maria    VII          Școala Gimn. „Toma Cocișiu” Blaj             Istrate Diana      97.5

33           NAGY C. JULIA   VII          Școala Gimnazială „A. Sever” Aiud           CONSTANTIN CAMELIA CRISTINA             88

34           NEGOITA N. ALEXANDRA             VII          Sc.Gim.Ion Agarbiceanu               NEGRESCU ELENA           71

35           Nicoară Ilinca Silvana     VII          Colegiul National “I.M.Clain” Blaj             Tarko Iulia           102.5

36           Olaru Maria        VII          Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Sterca Cristina   106

37           Oltean Mădălina              VII          Scoala Gimn. „Ion Pop Reteganul” Sincel              Catauta Ioana    89

38           ONEȚ ANDRA    VII          ȘCOALA GIMNAZIALĂ CÎMPENI Cotisel Traian    NEPREZ.

39           PAL A. BIANCA-MIRUNA              VII          Șc. Gim ”Lucian Blaga” Ocna Mureș        Victoratos Teodora         91.5

40           PAȘCA DIANA VALENTINA           VII          SCOALA GIMNAZIALA VADU MOTILOR  PAȘCA VIOLETA GEORGETA                88

41           Păucean Ioana  VII          Școala Gimnazială Doștat             Șerbănescu Oana            84

42           Poptelecan Ioana            VII          Școala Gimn. „Toma Cocișiu” Blaj             Marinescu Sabina            103

43           POTINTEU ANA ALEXANDRA      VII          CNAI     BOLD SANDA     81

44           Prainer  Tania Maria       VII          Școala Gimn. „Toma Cocișiu” Blaj             Istrate Diana      102

45           RADU ALEXANDRA          VII          ȘCOALA GIMNAZIALĂ VASILE GOLDIȘ ALBA IULIA             Beca Adriana     84

46           Radu Anda          VII          Șc.Gimnazială,,Singidava” Cugir Văsuți Nicoleta 78

47           STEFANI VANESSA           VII          LICEUL H.C.C. ABRUD    Mateiu Marius  85.5

48           SUTO A. ANDREEA CLAUDIA       VII          Școala Gimnazială Mirăslău         PUȘCAȘ COSMINA VALENTINA  77.5

49           SZABO ANTONIA ALINA VII          Col. Naț. „Titu Maiorescu” Aiud RUSU RAMONA 88

50           Ștef Andreea-Iulia           VII          Școala Gimn. „Toma Cocișiu” Blaj             Marinescu Sabina            100

51           Ștefan Alexandra             VII          Șc.Gimnazială Nr. 3 Cugir             Vereș Mihaela  77

52           TEGLAŞ ROXANA             VII          Şcoala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba iulia   BANDICI EMANUELA      95

53           TODA- D. EMANUELA-CORALIA VII          ȘC. GIM. „N. GANEA” BISTRA     DINIȘ CRISTINA 96.5

54           Todoran Maria  VII          Lic. cu Pr. Sportiv             Țuculete Marinela           97.5

55           Tomescu Andreea           VII          Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Manciulea Maria              80

56           TOMUȘ ANDREI SEBASTIAN        VII          ȘCOALA GIMNAZIALĂ CÎMPENI Cotisel Traian    84.5

57           Trif A. Diana       VII          Liceul Teoretic Teiuș      Staicu Ionela      87.5

58           TRIF CĂTĂLIN CONSTANTIN        VII          Liceul „Dr. Lazăr Chirilă”, Baia de Arieș  STANCIU MARINA                NEPREZ.

59           TRIF PAULA        VII          LICEUL H.C.C. ABRUD     Mateiu Marius  63

60           TUHUT ANDREEA CRISTINA        VII          ŞCOALA GIMNAZIALĂ „CIURULEASA       Toma Paula Cristina        80

61           TUNSOIU ANTONIA        VII          Şcoala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba iulia   NEGREA PETRU 112

62           Țuculete Tudor VII          Lic. cu Pr. Sportiv             Țuculete Marinela           87

63           VANCEA T. TUDOR ADELIN          VII          Școala Gimnazială Simion Lazăr Lunca Mureșului              Radu Eleonora                101

64           VASIU GEORGIANA         VII          ȘCOALA GIMNAZIALĂ CÎMPENI Cotisel Traian    63.5

 

  1. CRT. NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI CLASA   UNITATEA ŞCOLARĂ      PROFESORUL CARE L-A PREGĂTIT           PUNCTAJ

1             ANDRESEL BIANCA          VIII         LICEUL H.C.C. ABRUD     Cimpian Bianca 88.5

2             Arion V.C. Radu VIII         Sc.Gim.Ion Agarbiceanu               Lupsa Alina         108.5

3             Arsu Ioan-Rareș VIII         Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Manciulea Maria             NEPREZ

4             BANDICI DAN    VIII         Şcoala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba iulia   BANDICI EMANUELA      117.25

5             BARB RAMONA VIII         Liceul „Dr. Lazăr Chirilă”, Baia de Arieș  HAIDUC VALENTINA      70.5

6             BICUȚ PAULA     VIII         Liceul „Dr. Lazăr Chirilă”, Baia de Arieș  HAIDUC VALENTINA      69.5

7             Boca P. Felicia Maria      VIII         Școala Gimnazială Benic               Toma Liliana       81

8             Borla Denisa      VIII         Lic. cu Pr. Sportiv             Țuculete Marinela           96.5

9             BOTAR VASILE CRISTIAN              VIII         ŞCOALA GIMNAZIALĂ ”SIMION BALINT” ROȘIA MONTANĂ          Bendea Daniel   59

10           BOZDOG ANA    VIII         Şcoala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba iulia   BANDICI EMANUELA      NEPREZ

11           BUZGARIU MARIA LIDIA               VIII         ȘCOALA GIMNAZIALĂ CÎMPENI Marian Marinela              84

12           Căprariu Adnana Ioana  VIII         Şc.Gimnazială Nr. 3 Cugir             Igna Daniela       108

13           CORCHEȘ M. CARMEN DIANA    VIII         LICEUL TEHNOLOGIC „ȚARA MOȚILOR” ALBAC   CODREA MARIA                74

14           CREȚ MARIA MAGDALENA          VIII         ȘCOALA GIMNAZIALĂ HOREA    POPA ANDRA CLAUDIA 91

15           Crișan Miruna Maria       VIII         Colegiul National “I.M.Clain” Blaj             Fleșer Codruța  89

16           Daichendt Ioana               VIII         Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Manciulea Maria              79

17           DANDEA DARIA IOANA VIII         ŞCOALA GIMNAZIALĂ ”SIMION BALINT” ROȘIA MONTANĂ          Bendea Daniel                73.5

18           DAVID IOANA GEORGIANA         VIII         Liceul „Dr. Lazăr Chirilă”, Baia de Arieș  STANCIU MARINA           78.5

19           DOCEA S. ALMA DIANA VIII         Școala Gimnazială „O. Hulea” Aiud          SZEKELY ANDA  73

20           DONEA TEODORA            VIII         CNAI     Stan Diana          87.5

21           Fernandez Daria Maria  VIII         Şc.Gimnazială Nr. 3 Cugir             Vereș Mihaela  99.5

22           Geogean Anca Maria      VIII         Colegiul National “I.M.Clain” Blaj             Comșa Ana-Maria            104

23           Hileagă Maria-Georgiana             VIII         Școala Gimnazială Daia Română               Popescu Camelia             87.5

24           Igna Iulia-Elena VIII         Școala Gimnazială Petrești          Cristian Ionela   84.5

25           Ilca Georgiana   VIII         Şc.Gimnazială Nr. 3 Cugir             Vereș Mihaela  100

26           JURJ V. MIHAELA             VIII         ȘCOALA GIMNAZIALĂ SCĂRIȘOARA         Toader Cristina – Maria  95

27           JURJIU S. MARIA CRISTINA          VIII         Școala Gimnazială „A. Sever” Aiud           BOLDOR ELENA 95

28           KANCZI D.VIANA DANIELA           VIII         Șc. Gim ”Lucian Blaga” Ocna Mureș        Morar Carmen  98

29           KATANA I.CASIANA DANIELA      VIII         Șc. Gim ”Lucian Blaga” Ocna Mureș        Morar Carmen  83.5

30           LAZEA I. D. ALEXANDRA VIII         ȘCOALA GIMNAZIALĂ SCĂRIȘOARA         Toader Cristina – Maria  96

31           LEACH MĂDĂLINA SORINA         VIII         CNAI     Stan Diana          100

32           MAXIM M.V. THEA ELENA MARIA            VIII         Liceul Teoretic „Petru Maior”Ocna Mureș            Timar Mariana                 80

33           Mitescu A. Cezara Alexandra      VIII         Liceul Teoretic Teiuș       Staicu Ionela      89.5

34           MORARIU I. SARA            VIII         Liceul Teoretic „Petru Maior”Ocna Mureș            Timar Mariana  88

35           Mureșan Diana VIII         Lic. cu Pr. Sportiv             Țuculete Marinela           94

36           Mureșan Ioan-Sebastian              VIII         Școala Gimnazială Petrești          Cristian Ionela   98

37           NEAG IOANA GABRIELA VIII         L.T.T.A. ARIESENI             STAN SIMONA  80

38           NEGREA MĂDĂLINA       VIII         Şcoala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba iulia   ISPAS ANCA       100

39           Nistea G. Ioana VIII         Seminarul Teologic Ortodox       Topîrcean Natalia Asinefta          91

40           OARGA T.S. CRINELA ANDREEA VIII         ȘCOALA GIMNAZIALĂ PONOREL               GIURIADE CĂTĂLIN         78.5

41           Oltean Diana      VIII         Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Manciulea Maria             93.5

42           Orian C. Izabela Maria    VIII         Lic. Teol. Gr.-Cat. ‘Sf. Vasile cel Mare” Blaj            Puscas Diana      94

43           PETRICELE GEORGIANA VIII         CNAI     Stan Diana          103

44           PETRIDEAN F. ALEXIA     VIII         Școala Gimnazială „A. Sever” Aiud           BOLDOR ELENA 100

45           Petruț D. Teodora Naomi             VIII         Scoala Gimnaziala „Ion Breazu” Mihalt  Costin Ana-Maria            81.5

46           Pițu A. Adriana AnaMaria             VIII         Scoala Gimnaziala „Ion Breazu” Mihalt  Costin Ana-Maria            80.5

47           PLIC F.A. FLORINA GEORGIANA VIII         ȘC. GIM. „N. GANEA” BISTRA     COSMA VIOLETA              81.5

48           POP L. ALEXANDRA        VIII         SCOALA GIMNAZIALA „AVRAM IANCU” ALBA IULIA         PROF. MARINA GABRIELA           111.75

49           POPA FLORIN ALEXANDRU          VIII         Şcoala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba iulia   FURDUI MIRONA                NEPREZ

50           PRAȚA ALEXANDRA        VIII         ȘCOALA GIMNAZIALĂ VASILE GOLDIȘ ALBA IULIA             Beca Adriana     NEPREZ

51           PUȘCAȘ V. OZANA LUMINIȚA     VIII         Școala Gimnazială Mirăslău         PUȘCAȘ COSMINA VALENTINA  80.5

52           RESIGA SORANA IOANA VIII         CNAI     Stan Diana          NEPREZ

53           Sava Roxana-Daniela     VIII         Școala Gimnazială Petrești          Cristian Ionela   108.5

54           STAN M. IULIA  VIII         LICEUL TEHNOLOGIC „ȚARA MOȚILOR” ALBAC   CODREA MARIA               79

55           STAN M. MARIA               VIII         LICEUL TEHNOLOGIC „ȚARA MOȚILOR” ALBAC   CODREA MARIA               NEPREZ

56           SZEKELY A. ANDREEA MARIA      VIII         Școala Gimnazială „A. Sever” Aiud           BOLDOR ELENA 87

57           SZOCS M. ALEXANDRA MIHAELA              VIII         ȘC. GIM. „N. GANEA” BISTRA     PLEȘA MARIANA              93

58           Ștefan Ana-Marina         VIII         Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Manciulea Maria              110

59           Tocan Robert-Alexandru              VIII         Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Manciulea Maria              91

60           URSA G. DARIA MARIA  VIII         SCOALA GIMNAZIALA „AVRAM IANCU” ALBA IULIA         PROF. MARINA GABRIELA           111

61           VASIU CRISTINA               VIII         ȘCOALA GIMNAZIALĂ VASILE GOLDIȘ ALBA IULIA             Beca Adriana     108

62           Vlaic M Mirela Elena      VIII         Sc.Gim.Ion Agarbiceanu               Lupsa Alina         102

63           Voina  Elena  Andreea   VIII         Colegiul National “I.M.Clain” Blaj             Comșa Ana-Maria            115.75

64           ZAHARIA CRISTEA A. ALINA         VIII         Școala Gimnazială „A. Sever” Aiud           BOLDOR ELENA 91

 

  1. CRT. NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI CLASA   UNITATEA ŞCOLARĂ      PROFESORUL CARE L-A PREGĂTIT           PUNCTAJ

1             ALBA ALEXIA      a IX-a    Col. Naț. „Titu Maiorescu” Aiud SZILAGHI ANEMONA     82

2             Bâra Maria          IX            Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Sântimbrean Anca          67.5

3             Bîrlea Alexandra Maria  IX            Colegiul Național ,,I. M. Clain” Blaj           Simu Carmen    84

4             Boroica Tudor   IX            Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Grosu Monica   81.5

5             Brădilă Sarah     IX            Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Grosu Monica   NEPREZ

6             BUHA LARISA     IX C        Liceul „Dr. Lazăr Chirilă”, Baia de Arieș  CENAN NICOLETA           NEPREZ

7             BULGAR ALEXANDRA     a IX-a    Col. Naț. „Titu Maiorescu” Aiud SZILAGHI ANEMONA     NEPREZ

8             BURZO G. NICOLETA GABRIELA IX            Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia             PLEȘA DELIA                74.5

9             CHIRA CORINA a IX-a    Col. Naț. „Titu Maiorescu” Aiud GÂLEA GABRIELA            NEPREZ

10           Cibu Clara            IX            Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Sterca Cristina   NEPREZ

11           Ciortea I. Cristian Gabriel             IX            Liceul Teoretic Teiuș       Pop Romina       63.5

12           CIULE ALEXANDRA          IX            COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR „MIHAI VITEAZUL” ALBA IULIA     MIRCEA COSMINA           102.5

13           COMȘA N.M. IULIANA MARIA    IX            Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia             PLEȘA DELIA                NEPREZ

14           Coneac Biatrice IX            Liceul Tehnologic Sebeș Moldovan Cosmina Mirela           60

15           CORCHEȘ BIANCA           IX            LCEUL H.C.C. ABRUD      BERINDEI LILIANA           58

16           Cotișel  C.L. Andreea Mihaela    IX            COLEGIUL NAȚIONAL AVRAM IANCU CÎMPENI   STAN DIANA      60

17           COTOARĂ DRAGOȘ         a IX-a    Col. Naț. „Titu Maiorescu” Aiud SZILAGHI ANEMONA     NEPREZ

18           Crăciun Raluca   IX            Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Obreja Adriana NEPREZ

19           CULDA  NICOLAE             IX            COLEGIUL NAȚIONAL AVRAM IANCU CÎMPENI   BOLD SANDA     NEPREZ

20           Cutean Mihaela IX            Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Obreja Adriana 91

21           DANCEA CARLA a IX-a    Col. Naț. „Titu Maiorescu” Aiud RUSU RAMONA 91

22           DEAC CRISTIAN a IX-a    Col. Naț. „Titu Maiorescu” Aiud SZILAGHI ANEMONA     NEPREZ

23           Dreghiciu Alexandra       IX            Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Obreja Adriana 93.5

24           DURBACĂ N. SORIN        IX            Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia            LODOABĂ LIVIU 70.5

25           Fluieraș Tatiana IX            Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Grosu Monica   104

26           GALBEN CORNELIA         IX            COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR „MIHAI VITEAZUL” ALBA IULIA     DĂNCILĂ TEODORA            NEPREZ

27           GHERMAN ELIZA              IX A        Liceul „Dr. Lazăr Chirilă”, Baia de Arieș  CENAN NICOLETA            74.5

28           GROZA A. RALUCA MARIA           IX            Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia             PLEȘA DELIA                80

29           Ignat Izabela      IX            Colegiul Național ,,I. M. Clain” Blaj           Simu Carmen     78

30           INDREI I. DIANA MARIA IX            Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia            SECARĂ ALINA  110

31           IOSIF V. CRISTINA MONICA         IX            Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia             PLEȘA DELIA                73.5

32           IURA LUCIA        a IX-a    Col. Naț. „Titu Maiorescu” Aiud RUSU RAMONA NEPREZ

33           Ivan Timeea Maria          IX            Colegiul Național ,,I. M. Clain” Blaj           Simu Carmen    74.5

34           Klett Tabita         IX            Liceul Tehnologic Sebeș Moldovan Cosmina Mirela           49

35           Lazea S.S. Bianca Mihaela            IX            COLEGIUL NAȚIONAL AVRAM IANCU CÎMPENI   STAN DIANA      81.5

36           LĂZĂRESCU ADELINA     IX            COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR „MIHAI VITEAZUL” ALBA IULIA     MUREŞAN SIMONA              115.5

37           Lodroman E. Denisa       IX            Liceul Teoretic Teiuș       Pop Romina       61

38           Maniu Daniel     IX            Colegiul Național ,,David Prodan” Cugir Copăceanu Adriana        65.5

39           MARCU ARIANA              a IX-a    Col. Naț. „Titu Maiorescu” Aiud RUSU RAMONA 93

40           MATEI CELINA   IX            COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR „MIHAI VITEAZUL” ALBA IULIA     MIRCEA COSMINA                108

41           MATEŞ RALUCA IX            COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR „MIHAI VITEAZUL” ALBA IULIA     DĂNCILĂ TEODORA                 80

42           Măriuță Miruna                IX            Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Obreja Adriana 96

43           MIHEȚ ADRIANA              IX            COLEGIUL NAȚIONAL AVRAM IANCU CÎMPENI   STEOP DOINA    53

44           Mihu Denisa      IX            Liceul Tehnologic Sebeș Suciu Florina Mihaela    80

45           Moldovan A. Aura Maria              IX            Liceul Teoretic Teiuș       Breaz Ana           67.5

46           MOTORA VASILICA         IX            COLEGIUL NAȚIONAL AVRAM IANCU CÎMPENI   BOLD SANDA     77

47           MUNTEA GEORGIANA   IX            COLEGIUL NAȚIONAL AVRAM IANCU CÎMPENI   BOLD SANDA     NEPREZ

48           NARIȚA DIANA  IX            LCEUL H.C.C. ABRUD      BERINDEI LILIANA            68.5

49           Negoițescu Andreea      IX            Colegiul Național ,,David Prodan” Cugir Copăceanu Adriana        88

50           NEGREA IOANA IX C        Liceul „Dr. Lazăr Chirilă”, Baia de Arieș  CENAN NICOLETA           NEPREZ

51           NICULIȚĂ D.S. ROXANA MARIA IX            Liceul Teoretic „Petru Maior”Ocna Mureș            Timar Mariana  69.5

NIMAS ANDREI                 Col. Naț. „Titu Maiorescu” Aiud                105

52           NISTOR O. ANDREEA DIANA       IX            Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia             SECARĂ ALINA                83.5

53           OARGA M. ANDREEA CLAUDIA  IX            Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia             LODOABĂ LIVIU                100.5

54           Palade M.C. Maria Magdalena   IX            COLEGIUL NAȚIONAL AVRAM IANCU CÎMPENI   STAN DIANA      104

55           Petruța Adelina                IX            Colegiul Național ,,I. M. Clain” Blaj           Aftenie Diana Augusta   92

56           Popa Ana-Maria               IX            Colegiul Național ,,I. M. Clain” Blaj           Oancea-Raica Claudia     84.5

57           Pușcaș Tia            IX            Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Sterca Cristina   NEPREZ

58           Roșioru Magda IX            Colegiul Național ,,David Prodan” Cugir Copăceanu Adriana        94.5

59           RUSU RĂZVAN  a IX-a    Col. Naț. „Titu Maiorescu” Aiud GÂLEA GABRIELA            NEPREZ

60           SANISLAV S.O ROBERTA IUDIFTA              IX            Liceul Teoretic „Petru Maior”Ocna Mureș            Stanciu Aurora                74.5

61           SIMA ROBERT    IX C        Liceul „Dr. Lazăr Chirilă”, Baia de Arieș  CENAN NICOLETA           NEPREZ

62           STOIA V. ALINA VALENTINA        IX            Liceul Teoretic „Petru Maior”Ocna Mureș            Timar Mariana  93.5

63           Șolea Andra Ioana           IX            Colegiul Național ,,I. M. Clain” Blaj           Simu Carmen    106

64           ȘOȘA CLAUDIU a IX-a    Col. Naț. „Titu Maiorescu” Aiud SZILAGHI ANEMONA     NEPREZ

65           Ștefan Maria      IX            Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Sterca Cristina   NEPREZ

66           TĂMAȘ M. TEODORA     IX            Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia            SECARĂ ALINA  85.5

67           TOMOS L. ALEXANDRA  IX            Liceul Teoretic „Petru Maior”Ocna Mureș            Francu Ana Maria            79

68           TRIF GABRIELA IOANA   IX            COLEGIUL NAȚIONAL AVRAM IANCU CÎMPENI                  76.5

69           Trif Mara             IX            Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Sântimbrean Anca          72.5

70           Ursu  D. Teodora             IX            Seminarul Teologic Ortodox       Topîrcean Natalia Asinefta          NEPREZ

71           Virca Maria         IX            Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Sântimbrean Anca          NEPREZ

 

  1. CRT. NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI CLASA   UNITATEA ŞCOLARĂ      PROFESORUL CARE L-A PREGĂTIT           PUNCTAJ

1             Albu Bianca        X             Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Cândea Tereza  83

2             Bardan Bianca   X             Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș But Georgeta    103

3             Bărbuşiu N. Ioana            X             Seminarul Teologic Ortodox       Trif Ioana-Daniela           93

4             Beldean Maria   X             Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș But Georgeta    92

5             BÎSCĂ I. IOANA MARIA  X             Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia            LODOABĂ LIVIU 100

6             Boca Valentin    X             Liceul Teoretic Teiuș      Pop Romina        77

7             Bodea G. Georgiana Alexandra  X             COLEGIUL NAȚIONAL AVRAM IANCU CÎMPENI   STAN DIANA      NEPREZ

8             Bucea N.V. Bogdan Ilie  X             COLEGIUL NAȚIONAL AVRAM IANCU CÎMPENI   STAN DIANA      65.5

BURSUC NICOLAE                           COLEGIUL NAȚIONAL AVRAM IANCU CÎMPENI   STAN DIANA      90.5

9             Catelina Andreea            X             Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Cândea Tereza  89

10           Căta Luiza            X             Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș But Georgeta    110.5

11           CĂTANĂ IRINA  X C         Liceul „Dr. Lazăr Chirilă”, Baia de Arieș  HAIDUC VALENTINA      NEPREZ

12           CIREBEA DORINA             X             COLEGIUL NAȚIONAL AVRAM IANCU CÎMPENI   STEOP DOINA    NEPREZ

13           CORDEA T. LORENA MARIA         X             Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia             CERBU MIOARA                50

14           COTIȘEL ROXANA            X             COLEGIUL NAȚIONAL AVRAM IANCU CÎMPENI   MOCAN ANCUȚA            NEPREZ

15           Daisa Rebeca     X             Liceul Teoretic Teiuș      Pop Romina        62

16           DOBRE RUXANDRA         X             COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR „MIHAI VITEAZUL” ALBA IULIA     MIRCEA COSMINA           111.5

17           DUDA  T.I. ANASTASIA MARIA   X             Liceul Teoretic „Petru Maior”Ocna Mureș            Pop Gabriela      77

18           DUMA G. EDEN CORINA               X             Liceul Teoretic „Petru Maior”Ocna Mureș            Pop Gabriela      49.5

19           FILDAN ALEXANDRA       X             COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR „MIHAI VITEAZUL” ALBA IULIA     DĂNCILĂ TEODORA            102.5

20           HAIDUC GABRIELA          X A         Liceul „Dr. Lazăr Chirilă”, Baia de Arieș  HAIDUC VALENTINA       74.5

21           Irinciuc Lavinia-Maria     X             Liceul Tehnologic Sebeș Negrea Sanda   84.5

22           Lazăr Ariana       X             Colegiul Național ,,David Prodan” Cugir Cozmescu Ionela             78

23           Lazăr Maria        X             Colegiul Național ,,I. M. Clain” Blaj           Breazu Ioana     NEPREZ

24           Luha I. Irina        X             Seminarul Teologic Ortodox       Trif Ioana-Daniela           NEPREZ

25           Marc I.G. Daniel Ioan     X             COLEGIUL NAȚIONAL AVRAM IANCU CÎMPENI   STAN DIANA      72

26           Medrea Mihaela              X             Liceul Teoretic Teiuș       Pop Romina       70

27           MEDRUȚ DAIANA            X             LICEUL H.C.C. ABRUD     MATEIU MARIUS             82

28           MIHEȚ ANDREIA              X A         Liceul „Dr. Lazăr Chirilă”, Baia de Arieș  HAIDUC VALENTINA       109

29           Mircea Constantina        X             Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Sântimbrean Anca           NEPREZ

30           Moga Adriana   X             Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș But Georgeta    100

31           NAGHIU I.O.  OANA        X             Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia            CERBU MIOARA                66

32           NAPĂU CĂTĂLIN              X             COLEGIUL NAȚIONAL AVRAM IANCU CÎMPENI   STEOP DOINA    NEPREZ

33           OLTEAN F.N. TEODORA NICOLETA           X             Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia                BUSUIOC CARMEN         114

34           OLTEANU A.M. IRINA     X             Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia            BUSUIOC CARMEN                77.5

35           PANDOR AURA X A         Liceul „Dr. Lazăr Chirilă”, Baia de Arieș  HAIDUC VALENTINA      87

36           PĂDUREAN LAVINIA       a X-a      Liceul ,,Corneliu Medrea” Zlatna               Prof. Rof Elena  107

37           PETRUSE CĂTĂLIN           X             COLEGIUL NAȚIONAL AVRAM IANCU CÎMPENI   CÎRA ADINA        74.5

38           PINTEA N.V. MĂLINA MARIA      X             Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia             BUSUIOC CARMEN             100

39           Popa Carina Ariana         X             Colegiul Național ,,I. M. Clain” Blaj           Tarko Iulia           87

40           Popa Eduard Ianis            X             Colegiul Național ,,I. M. Clain” Blaj           Aftenie Diana Augusta   77

41           POPA IOANA     a X-a      Col. Naț. „Titu Maiorescu” Aiud GÂLEA GABRIELA            101.5

42           ROPAN ANDRADA           X             LICEUL H.C.C. ABRUD     MATEIU MARIUS             44

43           RUDEI VALENTINA          X             COLEGIUL NAȚIONAL AVRAM IANCU CÎMPENI   MOCAN ANCUȚA            81

44           Săbăduș Luisa    X             Liceul Teoretic Teiuș      Pop Romina        87

45           STOICA H.F. LAVINIA MARIA       X             Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia             BUSUIOC CARMEN             108

46           SZEKELY P.T. TEREZA CĂTĂLINA X             Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia             LODOABĂ LIVIU                83.5

47           Timonea Raluca                X             COLEGIUL NAȚIONAL AVRAM IANCU CÎMPENI   STAN DIANA      106.5

48           TODESCU-ŞTEFĂNUŢ G. AMALIA              X             Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia                BUSUIOC CARMEN         87

49           ȚIMONEA DENISA           X             COLEGIUL NAȚIONAL AVRAM IANCU CÎMPENI   MOCAN ANCUȚA            69

50           Velicea Maria Sonia        X             Colegiul Național ,,I. M. Clain” Blaj           Breazu Ioana     NEPREZ

51           Voina Andreea X             Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș But Georgeta    110.5

 

  1. CRT. NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI CLASA   UNITATEA ŞCOLARĂ      PROFESORUL CARE L-A PREGĂTIT           PUNCTAJ

1             Arsu Teodora     XI            Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș But Georgeta    76

2             Banu Ioana         XI            Colegiul Național ,,David Prodan” Cugir Copăceanu Adriana        NEPREZ

3             Boian Denisa      XI            Colegiul Național ,,David Prodan” Cugir Copăceanu Adriana        101.5

4             Buta Iulia             XI            Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș But Georgeta    74

5             DAN MIRUNA    XI A        Liceul „Dr. Lazăr Chirilă”, Baia de Arieș  HAIDUC VALENTINA      NEPREZ

6             Eftimie Sorana Alexandra            XI            Colegiul Național ,,I. M. Clain” Blaj           Breazu Ioana      NEPREZ

7             GĂLĂŢAN RAMONA       XI            COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR „MIHAI VITEAZUL” ALBA IULIA     MIRCEA COSMINA           86

8             GROZA ROSALINDA        XI C        Liceul „Dr. Lazăr Chirilă”, Baia de Arieș  CENAN NICOLETA            NEPREZ

9             HANEȘ PAULA   XI            LICEUL H.C.C. ABRUD     MATEIU MARIUS             62.5

10           Iancu Adela        XI            Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Sântimbrean Anca          69

11           Lemeny Antonia              XI            Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Cândea Tereza  NEPREZ

12           LOMBREA ANCA              XI A        Liceul „Dr. Lazăr Chirilă”, Baia de Arieș  HAIDUC VALENTINA       NEPREZ

13           Mănișor Teodora             XI            Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Cândea Tereza  67

14           MERCA ANDREI XI C        Liceul „Dr. Lazăr Chirilă”, Baia de Arieș  CENAN NICOLETA           NEPREZ

15           OLAR ROXANA  XI            LCEUL H.C.C. ABRUD      CÎMPIAN BIANCA            NEPREZ

16           PANITI P. EVA    XI            Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia            SECARĂ ALINA  99.5

17           Paștiu Georgiana             XI            Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Cândea Tereza  NEPREZ

18           PETRUȚA CAMELIA         XI A        Liceul „Dr. Lazăr Chirilă”, Baia de Arieș  HAIDUC VALENTINA       81

19           Pițu Melisa         XI            Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș But Georgeta    109

21           RODILĂ ANDREI XI            COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR „MIHAI VITEAZUL” ALBA IULIA     MIRCEA COSMINA                111.75

23           Roșca L. Andreea             XI            Liceul Teoretic Teiuș       Pop Romina       60.5

24           Rotta Sorana      XI            Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș But Georgeta    83.5

25           Schmidt Ariana XI            Colegiul Național ,,I. M. Clain” Blaj           Breazu Ioana     NEPREZ

26           SIMA M. MARIA ANDREEA          XI            Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia             BUSUIOC CARMEN             92

27           STAN V. ADRIAN              XI            Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia            CERBU MIOARA                87.5

28           UȚ ALEXANDRA XI A        Liceul „Dr. Lazăr Chirilă”, Baia de Arieș  HAIDUC VALENTINA      21.5

 

  1. CRT. NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI CLASA   UNITATEA ŞCOLARĂ      PROFESORUL CARE L-A PREGĂTIT           PUNCTAJ

1             BALEA BIANCA  XII          COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR „MIHAI VITEAZUL” ALBA IULIA     MUREŞAN SIMONA                92.5

2             BICA C. MARIA-ALEXANDRA       XII          Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia             PLEȘA DELIA                NEPREZ

3             BOCA A. BIANCA IOANA               XII          Colegiul Național Horea Cloșca și Crișan Alba Iulia             PLEȘA DELIA                60.5

4             Bucea Georgiana             XII          Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș Candea Tereza  61.5

5             CÂMPEAN MARIA           XII          COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR „MIHAI VITEAZUL” ALBA IULIA     MIRCEA COSMINA           82

6             COSTEA MIRCEA              XII          COLEGIUL NAŢIONAL MILITAR „MIHAI VITEAZUL” ALBA IULIA     DĂNCILĂ TEODORA            82.5

7             Cristian Maria    XII          Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș But Georgeta    73.5

8             David Mihai        XII          Colegiul Național ,,David Prodan” Cugir Copăceanu Adriana        NEPREZ

9             Frățilă Raluca Alexandra               XII          Colegiul Național ,,I. M. Clain” Blaj           Oancea-Raica Claudia     82.5

10           Isailă  Gabriela Veronica               XII          Colegiul Național ,,I. M. Clain” Blaj           Oancea-Raica Claudia     NEPREZ

11           Marian Lucian    XII          Colegiul Național ,,I. M. Clain” Blaj           Aftenie Diana Augusta  93.5

12           Miclea F. Andreea Loredana       XII          Liceul Teoretic Teiuș       Breaz Ana           NEPREZ

13           NEAG IONELA    XII          COLEGIUL NAȚIONAL AVRAM IANCU CÎMPENI   STEOP DOINA   103.25

14           Păucean Amalia                XII          Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș But Georgeta    101.5

16           Perju M. Andreea Alexandra      XII          Liceul Teoretic Teiuș       Breaz Ana           NEPREZ

17           Toma Larisa        XII          Colegiul Național ,,Lucian Blaga” Sebeș But Georgeta    108

18           Vințeler I. Ioana Hari       XII          Liceul Teoretic Teiuș       Breaz Ana           68

Email: stiri@ziarulunirea.ro
Tel: 0258.811.419

loading...