WEEK-END SPORTIV LA TV

Vineri
l17.00: Fotbal, GAZ METAN MEDIAŞ – VICTORIA BRĂNEŞTI, la GSP TV.
l18.00: Fotbal, Ungaria, SIOFOK – GYÖR, la Sport 1.
l18.15: Biatlon, CM la Östersund, feminin, sprint, la Eurosport.
l18.45: Fotbal, FC BRAŞOV – FCM TG MUREŞ, la Digi Sport.
l19.30: Sărituri cu schiurile, CM la Lillehammer, calificări, la Eurosport.
l20.00: Schi alpin, CM la Beaver Creek, masculin, coborâre, la Eurosport.
l20.30: Fotbal, CFR CLUJ – UNIV. CRAIOVA, la Antena 1.
l21.30: Fotbal, Belgia, LOKEREN – STANDARD LIEGE, la Sport Klub.
l21.30: Schi alpin, CM la Lake Louise, feminin, coborâre, la Eurosport.
l21.45: Fotbal, Italia, LAZIO – INTER MILANO, la Digi Sport.
l22.15: Fotbal, Portugalia, BENFICA – OLHANENSE, la Dolce Sport.
l3.00: Baschet, NBA, BOSTON – CHICAGO, la Dolce Sport.
Sâmbătă
l10.00: Curling, CE feminin, SCOŢIA – GERMANIA; 18.45, GERMANIA – DANEMARCA, la Eurosport.
l14.00: Fotbal, Liga a 2-a, CS MIOVENI – ARIEŞUL TURDA, la Dolce Sport.
l14.00: Fotbal, Scoţia, ABERDEEN – CELTIC, la Sport 1.
l14.00: Volei masculin, CSM BUCUREŞTI – „U” CLUJ, la Digi Sport.
l14.15: Schi fond, CM la Düsseldorf, masculin şi feminin, sprint, procedeul liber, la Eurosport.
l15.00: Biatlon, CM la Östersund, masculin, sprint, la Eurosport.
l16.55: Polo, STEAUA – RAPID, la TVR 3.
l17.00: Fotbal, Anglia, ARSENAL – FULHAM, la Digi Sport.
l17.00: Fotbal, Anglia, CHELSEA – EVETRON, la Digi Sport Plus.
l17.00: Fotbal, Anglia, liga a 2-a, DONCASTER – BARNSLEY, la Sport 1.
l18.00: Fotbal, GLORIA BISTRIŢA – FC TIMIŞOARA, la GSP TV.
l18.00: Baschet masculin, CSM BUCUREŞTI – „U” MOBITELCO CLUJ, la TVR 3.
l19.00: Fotbal, Turcia, KASIMPASA – GALATASARAY, la Digi Sport Plus.
l20.00: Schi alpin, CM la Beaver Creek, masculin, Super-G, la Eurosport.
l20.30: Fotbal, DINAMO – ASTRA PLOIEŞTI, la Digi Sport.
l20.45: Fotbal, Olanda, PSV EINDHOVEN – HERACLES, la Sport 1.
l21.00: Fotbal, Spania, OSASUNA – CF BARCELONA, la Digi Sport Plus.
l21.30: Schi alpin, CM la Lake Louise, feminin, coborâre, la Eurosport.
l23.00: Fotbal, Spania, REAL MADRID – VALENCIA, la Digi Sport.
Duminică
l10.45: Combinata Nordică, CM la Lillehammer, sărituri; 13.15, Gundersen, la Eurosport.
l11.30: Sanie, CM la Winterberg, feminin, manşa a 2-a, la Eurosport.
l12.00: Fotbal, Liga a 2-a, CONCORDIA CHIAJNA – CS OTOPENI, la Dolce Sport.
l12.00: Polo, STEAUA – RAPID, la TVR 3.
l12.30: Biatlon, CM la Östersund, feminin, pursuit, la Eurosport.
l13.00: Fotbal, OŢELUL GALAŢI – SPORTUL STUDENŢESC, la GSP TV.
l15.30: Fotbal, Anglia, WEST BROMWICH – NEWCASTLE UNITED, la Digi Sport Plus.
l16.00: Fotbal, Italia, FIORENTINA – CAGLIARI, la Digi Sport.
l18.00: Fotbal, Franţa, PSG – BREST, la Digi Sport.
l18.00: Baschet masculin, BC MUREŞ TG MUREŞ – CSU PLOIEŞTI, la TVR 3.
l18.15: Handbal masculin, Liga Campionilor, BARCELONA – KIEL, la Digi Sport Plus.
l18.30: Fotbal, Ungaria, DEBRECEN – PAKS, la Sport 1.
l18.45: Schi alpin, CM la Beaver Creek, masculin, slalom uriaş, prima manşă; 21.30, manşa a doua, la Eurosport.
l20.00: Fotbal, Spania, VILLARREAL – SEVILLA, la Digi Sport Plus.
l20.00: Schi alpin, CM la Lake Louise, feminin, Super-G, la Eurosport.
l20.30: Fotbal, FC VASLUI – RAPID, la Digi Sport.
l21.45: Fotbal, Italia, CATANIA – JUVENTUS TORINO, la Digi Sport Plus.
l23.15: Fotbal american, NFL, TAMPA BAY – ATLANTA, la Sport 1.

ELIT

Mihail David - 2020

Email: stiri@ziarulunirea.ro
Tel: 0258.811.419

Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implică acceptarea lor. Acceptă Mai mult...