WEEK-END SPORTIV la TV

TECHNOVA - Înlocuiește-ți centrala

Vineri
l14.00: Fotbal, PANDURII TG JIU – FC BRAŞOV, la GSP TV.
l16.30: Fotbal, Liga a 2-a, CS MIOVENI – PETROLUL PLOIEŞTI, la Dolce Sport.
l17.00: Handbal masculin, STEAUA – CSM BUCUREŞTI, la Digi Sport.
l18.00: Fotbal, Ungaria, HONVED – SIOFOK, la Sport 1.
l18.45: Fotbal, CFR CLUJ – GAZ METAN MEDIAŞ, la Digi Sport.
l20.30: Fotbal, RAPID – „U” CLUJ, la Antena 1.
l21.30: Fotbal, Belgia, GENK – GENT, la Sport Klub.
l21.30: Rugby, ŢARA GALILOR – FIJI, la Dolce Sport.
Sâmbătă
l11.00: Handbal feminin, Cupa EHF, DUNĂREA BRĂILA – PATRAS, la TVR 3.
l11.45: Schi fond, Cupa Mondială Gaellivare, feminin, 10 km, liber; 13.30, masculin, 15 km, liber, la Eurosport.
l12.00: Handbal masculin, Cupa Cupelor, UCM REŞIŢA – PLOCK, la Digi Sport.
l13.00: Fotbal, Rusia, ŢSKA MOSCOVA – SPARTAK, la Sport Klub.
l14.00: Fotbal, FCM TG MUREŞ – STEAUA, la GSP TV.
l14.00: Fotbal, Ucraina, ZORYA – ŞAHTIOR DONEŢK, la Dolce Sport.
l14.00: Fotbal, Scoţia, KILMARNOCK – RANGERS, la Sport 1.
l14.45: Fotbal, Anglia, ARSENAL – TOTTENHAM; 17.00, BIRMINGHAM – CHELSEA, la Digi Sport Plus.
l14.45: Patinaj viteză, CM în Berlin, etapa a 2-a, la Eurosport.
l15.00: Baschet masculin, MUNICIPAL – BCM PITEŞTI, la TVR 3.
l16.30: Rugby, meci test, ANGLIA – SAMOA, la Sport 1.
l17.00: Fotbal, Anglia, MANCHESTER UNITED – WIGAN, la Digi Sport.
l17.00: Polo, preliminarii CE 2012, ROMÂNIA – SLOVACIA, la TVR 3.
l18.00: Handbal feminin, Cupa EHF, „U” CLUJ – OLDENBURG, la TVR 3.
l19.00: Fotbal, UNIV. CRAIOVA – GLORIA BISTRIŢA, la GSP TV.
l19.00: Fotbal, Italia, AS ROMA – UDINESE; 21.45, AC MILAN – FIORENTINA, la Digi Sport.
l19.00: Fotbal, Spania, ALMERIA – BARCELONA; 23.00, REAL MADRID – BILBAO, la Digi Sport Plus.
l19.00: Fotbal, Belgia, BEERSCHOT – ANDERLECHT, la Sport Klub.
l19.30: Rugby, IRLANDA – NOUA ZEELANDĂ, la Dolce Sport.
l21.45: Fotbal, Olanda, AJAX – PSV EINDHOVEN, la Sport 1.
Duminică
l11.45: Schi fond, Cupa Mondială Gaellivare, feminin, 4×5 km, mixt; 13.30, masculin, 4×10 km mixt, la Eurosport.
l12.00: Fotbal, Liga a 2-a, STEAUA II – VIITORUL CONSTANŢA, la Dolce Sport.
l13.00: Fotbal, Rusia, RUBIN – ZENIT, la Sport Klub.
l13.30: Fotbal, Italia, GENOA – JUVENTUS; 16.00, CHIEVO – INTER, la Digi Sport.
l14.00: Fotbal, SPORTUL STUDENŢESC – FC VASLUI, la GSP TV.
l15.15: Patinaj viteză, CM în Berlin, etapa a 3-a, la Eurosport.
l16.00: Fotbal, Italia, PARMA – LAZIO, la Digi Sport Plus.
l18.00: Handbal feminin, Liga Campionilor, OLTCHIM – LARVIK, la Digi Sport.
l18.00: Fotbal, Anglia, FULHAM – MANCHESTER CITY, la Digi Sport.
l18.00: Baschet masculin, ELBA TIMIŞOARA – „U” CLUJ, la TVR 3.
l19.00: Fotbal, Belgia, ZULTE – STANDARD LIEGE, la Sport Klub.
l19.00: Fotbal, Ungaria, VIDEOTON – UJPEST, la Sport 1.
l20.30: Fotbal, FC TIMIŞOARA – OŢELUL GALAŢI, la Digi Sport.
l21.00: Fotbal, Brazilia, SAO PAULO – FLUMINENSE, la Sport Klub.
l22.00: Fotbal, Franţa, LENS – LYON, la Digi Sport Plus.

ELIT

Email: stiri@ziarulunirea.ro
Tel: 0258.811.419