WEEK-END SPORTIV LA TV

Mircea Trifu - Primar Alba Iulia

Vineri
l16.30: Handbal masculin, TG JIU – SATU MARE; 18.30, CLUJ – DINAMO, la DigiSport 1.
l19.00: Fotbal, Ungaria, ZALAEGERSZEG – VASAS, la Sport 1.
l19.00: Fotbal, Ucraina, ZORYA LUGANSK – ARSENAL KIEV, la Dolce Sport.
l20.00: Fotbal, Liga a 2-a, FC TIMIªOARA – FC BIHOR, la DigiSport 1.
l21.30: Fotbal, Germania, MÖNCHENGLADBACH – WOLFSBURG, la Eurosport 2.
l21.45: Fotbal, FCM TG MUREª – CS MIOVENI, la DigiSport 1.
l22.15: Fotbal, Portugalia, FC PORTO – GIL VICENTE, la Dolce Sport 2.
Sâmbãtã
l11.00: Fotbal, Liga a 2-a, CS OTOPENI – SÃGEATA NÃVODARI, la GSP TV.
l11.00: Handbal masculin, DINAMO – SATU MARE; 13.00, CLUJ – TG JIU, la DigiSport 1.
l14.00: Fotbal, Anglia, SUNDERLAND – NEWCASTLE, la DigiSport 2.
l14.00: Fotbal, Scoþia, MOTHERWELL – RANGERS, la Sport 1.
l14.45: Fotbal, Anglia, ARSENAL – LIVERPOOL; 17.30, ASTON VILLA – BLACKBURN, la DigiSport 1.
l16.00: Fotbal, Ungaria, PAPA – DEBRECEN; 18.30, VIDEOTON – PECS, la Sport 1.
l16.30: Fotbal, Germania, DORTMUND – NÜRNBERG; 19.30, FC KÖLN – KAISERSLAUTERN, la Eurosport 2.
l18.00: Ciclism, Turul Spaniei, etapa 1, la Eurosport.
l18.00: Rugby, Tri Nations, AFRICA DE SUD – NOUA ZEELANDÃ, la Sport.ro.
l19.00: Fotbal, OÞELUL GALAÞI – FC BRAªOV, la DigiSport 1.
l21.30: Fotbal, „U” CLUJ – PETROLUL PLOIEªTI, la DigiSport 1.
l21.45: Fotbal, Portugalia, BENFICA – FEIRENSE, la Digi Sport.
l00.00: Fotbal, Brazilia, CORINTHIANS – FIGUEIRENSE, la Digi Sport 1.
Duminicã
l1.00: Fotbal, CM Under 20, MEXIC – FRANÞA, finala micã; 4.00, BRAZILIA – PORTUGALIA, finala mare, la Eurosport.
l15.15: Fotbal, Anglia, liga a 2-a, WEST HAM – LEEDS, la Sport 1.
l16.00: Fotbal, Anglia, WOLVERHAMPTON – FULHAM, la DigiSport 1.
l16.30: Fotbal, Germania, MAINZ – SCHALKE; 18.30, HANOVRA – HERTHA BERLIN, la Eurosport 2.
l17.30: Ciclism, Turul Spaniei, etapa a 2-a, la Eurosport.
l18.00: Fotbal, SPORTUL STUDENÞESC – DINAMO, la DigiSport 1.
l18.00: Fotbal, Anglia, BOLTON – MANCHESTER CITY, la DigiSport 2.
l19.00: Fotbal, Ucraina, ªAHTIOR – MARIUPOL, la Dolce Sport 2.
l19.00: Fotbal, Ungaria, FERENCVAROS – HALADAS, la Sport 1.
l19.30: Fotbal, RAPID – CONCORDIA CHIAJNA, la Dolce Sport.
l20.00: Fotbal, FC VASLUI – CEAHLÃUL, la DigiSport 1.
l22.00: Fotbal, ASTRA PLOIEªTI – STEAUA, la DigiSport 1.
l22.00: Fotbal, Franþa, MARSEILLE – ST ETIENNE, la Digi Sport 2.

Pro România - Ține cu ALBA
ELIT
PMP - Alegeri Locale 2020
USR-Plus - Oameni ca tine schimbă Alba în bine

Email: stiri@ziarulunirea.ro
Tel: 0258.811.419